• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

holky děkujeme, snad všechno vyjde jak má a hlavně tam kočárkem v pořádku dojedeme, tady je vánice jako blázen. To jsem na to zvědavá.

Tak jdu na ty včelkový sny. papapa a zítra se na vás budu těšit. Papa kočky
8. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi šupni na kočár sněhové řetezi :grinning: :grinning: :grinning:

Jituš mám ho od kamarádky stažený z intenretu na to že je to u kina je kvalita super
8. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli chceš tak ti ho hodím na DVD :wink:
8. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele nini a já se ozvu a žádný pochvaly jo
8. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, až se budeš nudit. Díky. :slight_smile:
8. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš to je otázka 5 minut :slight_smile: :slight_smile: řekni si kdy ho chceš a budeš ho mít :wink: :wink:

LUCINKA dostává MEGA POCHVALU před nastoupenou jednotkou VČELIČEK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proto,taky bych mohla jít za tu latexovou číču a dirigovat celé představení bičíkem :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Luci to je nápad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nehoří to, až si vzpomeneš. Máme rozbité DVD, kupujeme nové, ale nějak nemůže taťka vybrat.
Luci, občas šmíruji na Budějkách, myslela Racíků s tím 7 dítětem, ona už porodila? A to v září vykřikoval jak se budou rozvádět. :grinning:
8. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo má 7 dítě????????????????????????????????????
Jituš až budeš chtít připomen mi to a máš ho hned :wink: :wink: :wink:
8. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna sociální rodina v Protivíně. Fakt blázni. :slight_smile:
8. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jíto racíci,já tomu taky nechtěla věřit,ona když od nich na chvíli odešl k tý cikánce,tak zhubla,nechala se ostříhat a vypadala docela k světu,tedy na její poměry a on se vrátil,ted před vánocema,jak jsem vezli ty dárky na nedonošenecký,tak jsme je právě viděli,jak jdou domů s autosedačkou :grinning:
8. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, až se budeš nudit můžeme vyrazit zase na procházku., tentokrát sněhovou :slight_smile:
8. led 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš,fanta říkal,že ti dva nejstarší kluci už s nima snad nebydlí,tak asi měli zase dost místa
8. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, slušelo jí to, ani jsem jí nepoznala. Prý se 1.9. chlubil kamarádce, jak se rozvádí, když byli poprvé ve škole s tou holčinou. Oni fakt nedají pokoj, nechápu. Prý to bylo, kvůli tomu, aby nemusela makat, byla snad chvilku v OM a to pro ní není.
8. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš kdykoliv vyrazím :wink:

Ty vado 7 dětí a pak že se socky mají špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HMMM, nesnesou volnost. :grinning: :grinning: :grinning: Rádi se tulí a tak se množí. On měl cigošku jo, to ani nevím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nekoukáte na Krause? Docela dobré. :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej snad jo,ale znáš to,jedna paní povídala

tak já myslela,že nepadá a ona padá,to mám radost,zejtra půjdeme umořit děti na boby :grinning: :grinning:

jíto,tak sis přečetla,jak jsme dopadli,musím říct,že jsem na honzise pyšná :grinning:
8. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo četla, jste moc veliký šikulky, ani si se tady nepochlubila.
Která školka spolupracuje se školou, stará? Ta se mně zdá lepší. Někam taky chodila Mirečka z řeznictví, tak by mohli mít nějakou zkušenost. Ve škole jí měla na starosti Markéta P. tu mám moc ráda, asi dělá toho asistenta, já nevím, vím jen že má pedák.
8. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci ty ses tu nepochlubila pokrokoma dostaneš na čuňu a nebudeš sněhurka - bude pak trpaslík :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky tulím ale jen k peřině stou mít 7 dětí nebudu
Třeba chtějí mít fotbalovej tým (fotbalovou 11)ale ještě jím 4 chybí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto pod školu patří podle mě obě,ale lepší spolupráce je s novou,hlavně ve starý mi řekla řezáčová rovnou,že mi ho tam s asistentem nevezmou,loni už mirču neměla ani markéta,ani nevím,jestli tam ještě je,ale jana a nemůžu si vzpomenout na příjmení,její manžel točí na kameru a bydlej za tratí v ulici nad rybníkem,mirečka myslím už jezdí do budějek do arpidy nebo až od příštího roku ted fakt nevím
8. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, to doženou, zase až odrostou nějaké děcka přidělají. :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím takovýhle to dohání rychlostí blesku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu neznám. Myslím, že Markéta tam je, ale nechci to tvrdit.
Jojo četla jsem něco v listech, ale pochopila jsem, že až od září. Teď jim umřela babička, ta jim s Mirčou moc pomáhala.
Ninuš, na prochajdu můžu kdykoliv, jen ve čt jdeme na očkování, tak to asi ne, půjdeme až po obědě, ať tam zase nezuřím. :wink:
8. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin pokroky jsou mírné pořád,ale dneska jsme absolvovali s honzíkem psychologický vyšetření kvůli odkladu do školy :wink:
8. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak :wink: :wink: :wink: to je moc dobře že jsi na malého pyšná jak jsi psala :wink: :wink:
8. led 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taková ta starší brejlatá pani,jak ji hodně vozila? :frowning2: :frowning2: ,já vůbec nemám ponětí,kdo ve šokle je a kdo ne,strašně se to za ty roky obměnilo,přišla spousta písečáků,kolektiv prej nic moc,tak se tam ani moc zpátky netěším

nin však vy všechny jste taky pyšné maminy,ne,vzpomínám si,jak jste tu těhule zoufaly,že nevíte,jestli to zvládnete a zvládáte to nádherně,já jsem pyšná na všechny,na moje dětičky i na vás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jéžiši to je hodin já jdu na kutě :wink: :wink: :wink: :wink: a zítra do práce (večer)
stejně jak tak koukám už jste všichni zdrhly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek