• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Luci mě udělala radost moje mamina když mě napsala že jsem SUPER máma to pro mě byla ta největší pocta jako kdy jsem dostala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jo jo to máš pravdu jsem pyšná a hrdá mamina, ono to prostě přislo uplně automaticky mám pocitže snad už na tom porodním sále :slight_smile: :slight_smile:

neměnila bych :wink: :wink: :wink: protože od té doby co mám malého jsem pochopila co je opravdu důležité a že konečně mám pro co a pro koho žít :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my všichni tady jsme pyšný a super mámy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin dobrou,já jdu číst,dostala jsem od bráchy k svátku super knígu,tak jsem se začetla :wink:
8. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky příchodem malého jsem poznala které kamarádky byli ty pravé a které néé ty co nemají děti se mi neozívají nejsem pro ně IN protože víkend co víkend nechodím pařit a ožírat si držku a jim se se mnou na podskalý nechce, a zustaly ty co mají dětičky :grinning: a mám tu vás :grinning: :grinning: :grinning:

Díky bohu za koníka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ani nevím jestli měla brýle. :wink:
Jojo, když kouknu na stránky tak skoro nikoho neznám. :unamused: :unamused:
Já si pamatuji, jak byla Ninuš v nemocnici a scháněla připojení z nějakého paneláku. :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj nini,taky jsem ráda,že jsem na vás narazila,usnadnujete mi život a možná o tom ani nevíte,brou,brouci a jak říká honzík,at vás blechy štípu celej den :grinning:
8. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, zlatý koník, jinak bych se asi v těch Strakách zbláznila :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Plánujeme další rekonstrukci bytu, takže tady asi zůstaneme. :frowning2:
8. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mějte tetky koníkovky, já jdu do pelíšku. Terka pořád zlobí, tak jsem na dnešní noc zvědavá. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Dobrou a klidnou noc. papa
8. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,tak super ze testy vam dopadli dobre :wink:

ja jsem na tu svoji prdolku taky pysna,i kdyz jsme trosku pozadu :slight_smile:. ale my vas dozenem :grinning:.

co se tyce kamaradek,tak ty co za to stali se odstehovali a ostatni,asi jak pise nin. uz nechodim nikam, tak jsem upadla v zapom(n)eni :frowning2: . ale co. me stacite vy :grinning:

preji vam dobrou noc :slight_smile:

ja teda jeste nejdu :grinning:
8. led 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,klidnou noc :wink:
8. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, asi nebude. :angry: :angry: , ale děkuji, teď máme kecací, já tohle neznám budila se jen pití, tak mám divný pocit, ale snad jí nic není. :unamused: Jdu za ní papa.
8. led 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
normalni vyvoj :wink:
8. led 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě se před chvilkou míšou vzbudila s řevem,já vůl tam zapomněla vypnout televizi,tak jiprobudily reklamy,no dostala mlíko a snad bude spát,jdu zase číst :wink:
8. led 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano, tak dnes vstavacka v pul 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted usina da si pul hodku a zajedu za tatkou snad teda dojedu :angry: no stejne musim pro domika jinak stema kamaradkama taky mi to trochu proridlo ale za tech 6 let mam zase novy a s detma :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky
...........a sněží a sněží a sněží.............
to aby jsme měli místo kočárků rolby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no u nás noc jak jinak než super :wink: :wink: :wink:
9. led 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar nino, Kačule se probudila v 7 a už zase spí :grinning:
9. led 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek Kačenky u nás se vstávalo v 7:30 a ted si hrajeme :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
se divím že už jste vzhůru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
cago holky vy jste se teda vcera rozjely, ja byla zrovna sama doma a jako naschval mi nesel net, tak sem to v devet zalomila ale zase jsem se celkem vyspala, malej uz docela dobre spi

s tema kamaradkama jsem na to stejne

tady taky snezi, vcera jsem koukala v OBI na dreveny sane za 1700,- i s ohradkou zlodeji, budeme chtit pristi rok k vanocum :grinning:
Peti ahoj jo to znám člověk sám doma a i ta technika zradí to by mě vždycky šmejklo.
Tak to je hustý s těmi sánkami my je budeme chtít taky pořizovat na chalupe sice jedny máme ale ty ještě pamatují Honzu jako mimino a nemají tu ohrádku a tu tam chci , pak tam máme i boby ale ty asi zatím néééé ty sánky jsou lepšejší ale cena děsivá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jo jo jo je to smutný jak se vyděláva na dětech :angry: :angry:
9. led 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.eod.cz/cyklistika/zimni-boby/sanky-lillehammer-rodel-mini-back-support.html tohle je mazec co už nevymyslí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak jsem na ně ted koukala a dajís e pořídit na netu za 918 a k tomu se musí koupit popruhy na tahání co tam mají za 30kč a ta ohrádka na těch stránkách za cca 343 :angry: :angry: :angry: :angry: ZLODĚJINA a nebo si počkat jestli nebudou po sezéně slevněné :wink:
9. led 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
dnes se chystam na ty plnene knedliky uzenym se zelim :slight_smile:. tak jsem zvedava :grinning:

my vstavali v 8 :slight_smile:

sanky s ohradkou pry snad mame,ale jsou taky letity, ale to neva,hlavne ze jsou :slight_smile:
9. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo je dáme na chalupě do kupy a koupíme akorát ohrádku já na nich v těhu jezdila za chalupou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak koukám že nás Jituš s těma knedlíkama naočkovala, Sandruš povedou se 100% těsto děláš domací nebo to kupovaný???
9. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domaci
9. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak pak hod fotečku výtvoru ale zvládne se to já už vím jak na ně ted tak je budu dělat jedině domácí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jestli bude co fotit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . nejsem tak zrucna jako ty :wink:
9. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj zvládla jsem to já zvladneš to ty :wink:
9. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre dopoledne :slight_smile:

Tam je snehu, coooo?
My jsme tu uplne zapadny :unamused:
Sanky mame taky na pude, nejaky historie, musime to pristi rok oprasit a uvidime.
Stejne bychom potrebovali aspon nejake dvoumetrove :grinning: aby se tam vesli oba kluci i s tema ohradkama, pac kdyz s nima pujdu sama, tak nevim, jak bych tahla dvoje sane :grinning: :grinning: :grinning:

Akorat kluci usnuli doma, tak jsem zvedava, co zase trhnou za vykon.
Ted jim varim obed, a pro nas mam nalozene maso, tak udelam jen ryzi a je to :slight_smile:

Sandri, tak ty ses taky odhodlala jit do knedliku, jo? :wink:
Tak pak dej vedet :slight_smile:
9. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ja akorat cekam az se eda vrati s nakupem a jdem na to :grinning:. jsem na sebe zvedava,neumim moc varit :frowning2:
9. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale tohle zmaknes :wink:
Testo je jednoduchy, a pak to jen naplnis a je to :slight_smile:
9. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek