Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
8. led 2010
x-) x-) x-) x-) Luci mě udělala radost moje mamina když mě napsala že jsem SUPER máma to pro mě byla ta největší pocta jako kdy jsem dostala 🙂 🙂 🙂
Jo jo to máš pravdu jsem pyšná a hrdá mamina, ono to prostě přislo uplně automaticky mám pocitže snad už na tom porodním sále 🙂 🙂

neměnila bych 😉 😉 😉 protože od té doby co mám malého jsem pochopila co je opravdu důležité a že konečně mám pro co a pro koho žít 😉 😉 😉 x-) x-) x-) x-)
ninus81
8. led 2010
a my všichni tady jsme pyšný a super mámy 🙂 🙂 🙂 🙂
mispuli
8. led 2010
nin dobrou,já jdu číst,dostala jsem od bráchy k svátku super knígu,tak jsem se začetla 😉
ninus81
8. led 2010
a taky příchodem malého jsem poznala které kamarádky byli ty pravé a které néé ty co nemají děti se mi neozívají nejsem pro ně IN protože víkend co víkend nechodím pařit a ožírat si držku a jim se se mnou na podskalý nechce, a zustaly ty co mají dětičky 😃 a mám tu vás 😃 😃 😃

Díky bohu za koníka x-) x-) x-) x-)
murecka76
8. led 2010
Luci, ani nevím jestli měla brýle. 😉
Jojo, když kouknu na stránky tak skoro nikoho neznám. :-| :-|
Já si pamatuji, jak byla Ninuš v nemocnici a scháněla připojení z nějakého paneláku. 😃 😃 😃
mispuli
8. led 2010
jj nini,taky jsem ráda,že jsem na vás narazila,usnadnujete mi život a možná o tom ani nevíte,brou,brouci a jak říká honzík,at vás blechy štípu celej den 😃
murecka76
8. led 2010
jojo, zlatý koník, jinak bych se asi v těch Strakách zbláznila 😞 😞 😞 . Plánujeme další rekonstrukci bytu, takže tady asi zůstaneme. 😞
murecka76
8. led 2010
Tak se mějte tetky koníkovky, já jdu do pelíšku. Terka pořád zlobí, tak jsem na dnešní noc zvědavá. 😞 😞 😞
Dobrou a klidnou noc. papa
sayastautor
8. led 2010
luci,tak super ze testy vam dopadli dobre 😉

ja jsem na tu svoji prdolku taky pysna,i kdyz jsme trosku pozadu 🙂. ale my vas dozenem 😃.

co se tyce kamaradek,tak ty co za to stali se odstehovali a ostatni,asi jak pise nin. uz nechodim nikam, tak jsem upadla v zapom(n)eni 😞 . ale co. me stacite vy 😃

preji vam dobrou noc 🙂

ja teda jeste nejdu 😃
sayastautor
8. led 2010
jito,klidnou noc 😉
murecka76
8. led 2010
San, asi nebude. ]-( ]-( , ale děkuji, teď máme kecací, já tohle neznám budila se jen pití, tak mám divný pocit, ale snad jí nic není. :-| Jdu za ní papa.
sayastautor
8. led 2010
normalni vyvoj 😉
mispuli
8. led 2010
tak mě se před chvilkou míšou vzbudila s řevem,já vůl tam zapomněla vypnout televizi,tak jiprobudily reklamy,no dostala mlíko a snad bude spát,jdu zase číst 😉
adricc
9. led 2010
krasne rano, tak dnes vstavacka v pul 6 :-p ted usina da si pul hodku a zajedu za tatkou snad teda dojedu ]-( no stejne musim pro domika jinak stema kamaradkama taky mi to trochu proridlo ale za tech 6 let mam zase novy a s detma 😃 😃
ninus81
9. led 2010
Dobré ránko holky
...........a sněží a sněží a sněží.............
to aby jsme měli místo kočárků rolby 😃 😃 😃 😃 no u nás noc jak jinak než super 😉 😉 😉
kadel
9. led 2010
nazdar nino, Kačule se probudila v 7 a už zase spí 😃
ninus81
9. led 2010
Nazdárek Kačenky u nás se vstávalo v 7:30 a ted si hrajeme 😃 😃
ninus81
9. led 2010
se divím že už jste vzhůru 😃 😃 😃 😃
petulka12
9. led 2010
cago holky vy jste se teda vcera rozjely, ja byla zrovna sama doma a jako naschval mi nesel net, tak sem to v devet zalomila ale zase jsem se celkem vyspala, malej uz docela dobre spi

s tema kamaradkama jsem na to stejne

tady taky snezi, vcera jsem koukala v OBI na dreveny sane za 1700,- i s ohradkou zlodeji, budeme chtit pristi rok k vanocum 😃
ninus81
9. led 2010
Peti ahoj jo to znám člověk sám doma a i ta technika zradí to by mě vždycky šmejklo.
Tak to je hustý s těmi sánkami my je budeme chtít taky pořizovat na chalupe sice jedny máme ale ty ještě pamatují Honzu jako mimino a nemají tu ohrádku a tu tam chci , pak tam máme i boby ale ty asi zatím néééé ty sánky jsou lepšejší ale cena děsivá 😞 😞 😞
Jo jo jo je to smutný jak se vyděláva na dětech ]-( ]-(
ninus81
9. led 2010
http://www.eod.cz/cyklistika/zimni-boby/sanky-l... tohle je mazec co už nevymyslí 😃 😃 😃 😃
jinak jsem na ně ted koukala a dajís e pořídit na netu za 918 a k tomu se musí koupit popruhy na tahání co tam mají za 30kč a ta ohrádka na těch stránkách za cca 343 ]-( ]-( ]-( ]-( ZLODĚJINA a nebo si počkat jestli nebudou po sezéně slevněné 😉
sayastautor
9. led 2010
dobre ranko 🙂
dnes se chystam na ty plnene knedliky uzenym se zelim 🙂. tak jsem zvedava 😃

my vstavali v 8 🙂

sanky s ohradkou pry snad mame,ale jsou taky letity, ale to neva,hlavne ze jsou 🙂
ninus81
9. led 2010
a nebo je dáme na chalupě do kupy a koupíme akorát ohrádku já na nich v těhu jezdila za chalupou 😃 😃 😃 😃
Tak koukám že nás Jituš s těma knedlíkama naočkovala, Sandruš povedou se 100% těsto děláš domací nebo to kupovaný???
sayastautor
9. led 2010
domaci
ninus81
9. led 2010
🙂 🙂 🙂 🙂 tak pak hod fotečku výtvoru ale zvládne se to já už vím jak na ně ted tak je budu dělat jedině domácí 😃 😃 😃 😃
sayastautor
9. led 2010
jestli bude co fotit 😃 😃 😃 😃 . nejsem tak zrucna jako ty 😉
ninus81
9. led 2010
neboj zvládla jsem to já zvladneš to ty 😉
anny84
9. led 2010
Dobre dopoledne 🙂

Tam je snehu, coooo?
My jsme tu uplne zapadny :-|
Sanky mame taky na pude, nejaky historie, musime to pristi rok oprasit a uvidime.
Stejne bychom potrebovali aspon nejake dvoumetrove 😃 aby se tam vesli oba kluci i s tema ohradkama, pac kdyz s nima pujdu sama, tak nevim, jak bych tahla dvoje sane 😃 😃 😃

Akorat kluci usnuli doma, tak jsem zvedava, co zase trhnou za vykon.
Ted jim varim obed, a pro nas mam nalozene maso, tak udelam jen ryzi a je to 🙂

Sandri, tak ty ses taky odhodlala jit do knedliku, jo? 😉
Tak pak dej vedet 🙂
sayastautor
9. led 2010
no,ja akorat cekam az se eda vrati s nakupem a jdem na to 😃. jsem na sebe zvedava,neumim moc varit 😞
anny84
9. led 2010
Ale tohle zmaknes 😉
Testo je jednoduchy, a pak to jen naplnis a je to 🙂