• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jak dlouho se cca vari uzeny? :sweat_smile:
9. led 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
já ho vařím tak max hodinku :wink:
9. led 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi tak, ono je docela rychle, zkus si po hodince uždíbnout :slight_smile:
9. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se s vámi prozatím loučím jedeme k babičce :slight_smile:
9. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
tak my máme po křtinách. Měli jsme je ráno v 10.
bylo to krásný, až malej usne hodím pár fotek :wink:
9. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak jsem rano byla pro domika cesty des jela jsem celou cestu 30 ve strakonicich jeste min ted uz to jde adame spi je evi to je dobre ze se vam libilo my chceme adamka taky domik je krtenej tak ted to chci zarizovat sandro co knedliky :wink:
9. led 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
fotky jsou v albu

adri: jj bylo to moc hezký a na kdy chcete mít křtiny vy?
9. led 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky
Evi to je super že se líbilo, jukla jsem na fotečky - nádherný - :wink: :wink:

Sandruš co knedle :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

My jsme odvezli miláčka k babi, navštivily tatku a tchýni a ted jdu dát sprchu hodit kulturu a pojedu ještě za malým, pak za Kačenkama a v 21 hod do práce
9. led 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: děkuju a líbilo se mi moc. Ráno jsem ještě měla trochu strach, abych něco nezkazila, ale vše proběhlo v klidu. Od 4 hodin do 6 jsem nespala a pořád jsem si v hlavě opakovala, co mám kdy říkat, abych tam nemlela bláboly :grinning:
9. led 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
A ono se tam má něco říkat to já jsem opět nějak mimo :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, to je dobre, ze to dobre dopadlo :wink: fotky pekne :slight_smile:

My jsme dali dneska kluky k babi a dedovi, tak si pro ne za chvili pojedeme, a chrapali jsme s tatkou u televize :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
evco,tak super ze se povedlo :wink:,na fotky teprve kouknu :slight_smile:

ja stale delam ty knedle :sweat_smile:. nemela jsem nic pripraveno,tak jsem cekala az vystydnou,pak jsme se strasne zhadali, tak me presla veskera chut neco delat :-n. pak uz jsem zacala a prisla tchyne :rolling_eyes: . ta mi julcu rozbrecela, tak jsem pres pul hodiny utesovala juli a az ted se k tomu opravdu dostavam. snad to stihnu nez pujdu koupat :-n. zeli uz mam (obe),uzeny maso taky. a knedl mam ted na balkone,je nejakej divnej :angry: :unamused: . no,neco z toho vznikne :grinning:
9. led 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandri, chtela jsem sem akorat napsat, ze si tu cele odpo nebyla, jestli jeste nedelas knedle :grinning:
A ono jooo.
Ted uz je dodelas v pohode, kdyz mas vsechno pripravene :wink:
A proc mas knedl na balkone???
9. led 2010 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aby byl lepe tvarovatelny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . nevim teda jestli to pomuze :sweat_smile:
9. led 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: aha
A budes je naplnovat, nebo delas jeden veliky?
9. led 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
to jsi tam dávat Sandruš asi neměla mě známá co je kuchařka řekla těsto udělat a hned tvarovat a plnit a hned házet do vroucí vody jinak budou knedle oslizlé
9. led 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja je taky hned plnim a hazim do vody, je to lepsi :wink:
9. led 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mela jsem je tam ani ne 5 minut,pak sla pokracovat :wink:. plnim je,ale hrozne se mi lepi a to tam mammouky uz moc mi prijde :confused:
9. led 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zkus pridat mouku
9. led 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak adamek pije s flasky a pujde spat domik sel spat k tchyni sandro nez ja se naucila varit to bylo znicenyho jidla ale nikdyy jindra nepipnul ale tvaril se divne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdyz jsem se vdavala tak jsem snad neumela nic me to nikdy nebavilo :wink:
9. led 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
evi ted to budu teprve zarizovat ale budu muset nekde u vodnan ve strakonicich je knez kterej nerad krti kdyz rodice nejsou oddany v kostele no a ja si uz jindru nevezmu stacilo mi to jednou haha :grinning: :grinning: :grinning: delam si prdel
9. led 2010 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tady v Sedlici farář v pohodě, hrozně příjemnej :wink:
děkujeme za pochvalu.

nin: no ne, že by jsme nějak řečnili to ne, ale spíš kdy se má co odpovídat, ale on nám to naznačovala a pomáhal
9. led 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak hotovo a svete div se,vypada to ze se povedli :slight_smile:. nicmene je zas dloooouho delat nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

me by vareni i bavilo, kdybych mohla varit co bych chtela,zdrave a tak,ale eda zdravyho neji nic :unamused: a ze zbytku jen pomalu. takze ani nemam co poradne varit. :confounded: . az bude juli moc papat vic, tak budu varit nam dvema a eda bud taky zacne zdrave nebo ma smulu :sunglasses:
9. led 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak já se včera těšila, jak zasednu a pokecáme..................... a hovn. jako naše malá už odpo nespí vůbec, odpočívá, je v postýlce a večer jako zcéna když jí dáme spát, řev, nechávame vyřvat, trvá to tak 14 dní a v noci sevzbudí a řev zase hroznej, takže jí přenesu k nám a je klid. Včera mi jí bylo už hrozně líto, jsem si říkala, jestli se třeba nazačala bát,(ale vpokojíku je sama už skoro rok a nikdy nic, vždycky jsem byla hotová z toho, jak krásně sama usíná)tak jsem jako seděla u ní, držela za ruku asi do půl 10, pak jsem odešla, zase řev, tak pro ní došel jakub a byla s náma do 10 v obýváku, pak zase chvíli řev a usnula. Jako jsem z toho hotová, skoro 2 roky spala a usínalá tak krásně a teď tohle, no snad je to jen období a spraví se to. A dneska frajerka šla po o spát, za chvíli se otevřely dveře, malá mezi nima a povídá mamiko, neci neci, tak jsem jí tam znovu odvedla a za chvíli zase, takže se obávám, že máme po spaní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak tady sněhu hafo, lmalá je spokojená, vymrzlá, člověk by si myslel, že padne (já teda jo) a ona je plná energie, kurňa :astonished:
9. led 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: no šikulka, povedly se knedle jedny :wink:
9. led 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
klári já už jsem si říkala,jestli jste nezapadli :grinning: :grinning: ,máme to trochu podobný,ale přece jenom mišule ještě odpoledne spí,ale potvora to zalomí třeba ve tři nebo v půl čtvrtý,no a to já ji pak v půl pátý budím.bývá to s řevem ,protože by chtěla spát dál :frowning2: :frowning2: ,večer pak usíná kolem půl desátý,někdy i dýl.aůe nevadí mi to,no a dneska si to potvůrka malá přihasila v půl třetí v noci a mrskala sebou vedle mě,z druhý strany se mlel honzis,takže super noc :unamused: :unamused:

holky já se ted totálně přežrala měli jsme svíčkovou z divočáka a byla bezkonkurenční,ne že bych ji vařila já,došli jsme si pro ni do restauračky,kde maj o víkendu kančí specialitky,takže k obědu jsme měli kančí řízečky,no prostě mnamka největší

tak jdu na dravou zvěř,jdeme se povalovat do ložnice na postel,dokud neodpadneme ku spánku :grinning:
9. led 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ve spolek

Evi krásný fotky

San gratulace k povedeným knedlíkům, o tom já si nechám asi jen zdát, já je prostě neumim :frowning2: ještě že je umí manža :grinning: :grinning:

Teď sme měli s neteřema druhé Vánoce, dárků mraky a krásně sme si to užili, Juli byla tak unavená, že zas usnula u krmení :slight_smile:

Kláro docela s tebou dost soucítím, neteřím ( skoro 3letým dvojčátkům) se teď zdá o krokodýlech co je honí a najednou se bojí drobečků ve vaně, maj histerický záchvaty a musí hned ven. taky neví proč.. :frowning2:
9. led 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no já fakt doufám že to bude zase ok, tady je už klid, vyřvala se a padla.
Luci - malá spí v postýlce a vyleze z ní nebo je už na velký postely??
9. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak my jsme dorazili z oslavy v ČB, no cesta tam ok, ale zpět to bylo horší. :unamused:
Terezka byla moc hodná. :wink: Včera jak večer zlobila, tak to byl hladík, dala 150ml mlíčka a spinkala do 4.30, napapkala a spinkala do 7hod.
Evi, krásný fotečky. :slight_smile:
San, cení se i to, že se do toho pustíš. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsi šikula.
Luci, v Protivíně to vypadá jak zima od Lady. :grinning: :grinning: Moc hezké je to na náměstí, jak je to projeté jen pluhem a nesolí. Jen k nám nahoru je to děsné vyjed. :unamused:
Klárko, snad bude zase lépe.
9. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
muri, zuzi: děkujeme
9. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek