• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jito,dik :slight_smile:. nastesti i eda to ocenil. ale ze jsem se u toho vyvztekala :grinning:. ono by mozna bejvalo stacilo kdyby nekdo pohlidal juli,abych na to mela klid a cas.

evco,krasny fotky :wink:

zuzko,ahoj :slight_smile:

jo,holky,potrebuju tipy na ostrihani nehtu u juli :grinning:. je to ted u nas nadlidsky ukol :stuck_out_tongue_closed_eyes: . pri spani nemuzu,vzbudi se (ma slaby spani),pri usinani se taky nenecha a kdyz je vzhuru tak uz vubec :sweat_smile:
9. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj San, zkus to při televizi :slight_smile: Naše Juli když se zadívá, tak si sní můžu dělat co chci.. Nehty jsou u nás naštěstí v pohodě, buď střihám když spí nebo někdy i když mě hezky v klidu pozoruje, co to dělám :grinning: nebo zkus pilníček, to je míň "nebezpečný"
9. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,dik,pri tv zkusim :slight_smile:. my ji doma vubec nepoustime,tak jsem zvedava jak se ji bude libit :grinning:
9. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ne, ale manža je závislák, ten se bez ní skoro nenají :grinning:
9. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to u nas tv bezi max na ulici a pak na ordinaci :grinning:. my jsme spis netovy. takze ja kdyz mam cas tak na pc,eda na ntb :grinning:
9. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky na Ulici a někdy přes poledne na Monka.. jinak sme spíš na hry na PS. Ted manža dostal k Vánocům web kameru a k tomu hru pro děti od tří let :grinning: :grinning: je tam taková opička, o kterou se stará. něco jako bývalo tamagoči. Už mám taky svý zvířátko :grinning: A net jdu jen když jdu ukládat fotky..
9. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning:. ja mam zas rybicky,zahradky na facebooku :grinning:
na monka chytam alergii jak ho davaji casto :sweat_smile:
9. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě před tím vaším farmařením mě varovala švagrová, že je to děsně chytlavý a abych na tom pak nebyla závislá :grinning: tak se do toho radši nepouštim vůbec..
9. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bud rada :grinning:
9. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsem se nemohla nejak pripojit chtelo se mi brecet :grinning: :grinning: cekam az se a.vzbudi boli me prso jako svine uz jsem odsavala ale chci aby me vypil :wink: ale boli to pekne i ruka me boli sandro vidis jak se ti to povedlo si sikovna :grinning:
9. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,dik :slight_smile:
vysosani je nejlepsi :slight_smile:. ja nikdy moc neodsala :unamused: . ale julca si s tim vzdy poradila :grinning:
9. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se loučím, všecky děti spí, jdem si dát rodinnou partičku karet :grinning: papa
9. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobrou a at vyhrajes :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko :slight_smile:

Jako po dnesni noci jsme tu fakt uz uplne zapadnuty :confounded:
Vcera jsem byla hodinku venku, ale to se nedalo, v tom snehu je ten kocar tak tisickrat tezsi nez je, takze parada.
A tady u nas na konci sveta se moc neprohrnuje :rolling_eyes:

Sandri, tak vidis, knedle se zdarily :wink: :slight_smile:
A pochutnali jste si?

Jinak ja striham nehtiky v pohode, nastesti, akorat na nozickach je to horsi, ty jsou porad v pohybu :slight_smile:
10. led 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

klári spí v postýlce u nás v ložnici,má cestovní,otevřenou z boku,takže tudy vylejzá,dneska si to ale můra přisvištěla už v půl druhý,honzík asi 10 minut před ní,ve čtyři začala knučet,tak jsem jí šla udělat mlíko a ona si madam přikráčela za mnou po tmě do kuchyně,tak jsem ji prdla do postýlky a řev,za chvíli přestala pak ještě jednou řev,chvilku nic a pak se šinula ven,tak jsem ji popadla a přestěhovaly jsme se k honzisovi,tam usnula a spí ještě ted,takže začne reorganinizace a v nejbližší době půjdou spolu do pokojíčku,tařeba pak dá pokoj,když bude mít vlastní pokoj,ale vidím to nejdřív po narozkách,musíme totiž nějak vymyslet celej pokojíček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

jíto máš pravdu,je to nádherný a tohle miluju,ale už se pomalu začínám děsit tý břečky,až to začne tát,včera jsme byli bobovat v parku za řekou a bylo to super,míša moc jezdit nechtěla,spíš ji zajímal sníh,ale cestu domů přes most si střihla s honzisem na bobecha jsou z toho dobrý fotky,tak až mi je franta stáhne,tak je dám na rajče

nehty neporadím,u nás se střihá bud ve spánku,nebo u tv nebo násilím

už vařím oběd,abysme mohli jít bobovat ještě dopoledne
10. led 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj u nás se stříháním taky žádný problém. Akorát jak píše Anička nohy jsou horší :grinning:
10. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
u nas ruce des a o nohou ani nemluvim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvaříno a razíme ven,mišák je protivnej,ted si zrovna dala do pusy naší pastu,tak tu hejká,doufám,že ji ten sníh trošku zklidní,kluci šli odházet auto,aby vůbec moh ráno tatka vyjet do práce :wink:
10. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak já dala madam spát a už mi dvakrát vylezla z postýly :cry: , tak nevím, asi bude po spaní, ale odpočívat by potvora měla. a to s ní byl jakub dopo skoro 2 hodiny venku tak by člověk řekl, že bude utahaná :astonished:
já taky stříhám nehty prostě násilím, snažím se jí u toho zabavit, ale prostě jí je ostříhám ať řve nebo ne.
10. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári já taky čekám,jestli odpadne,ale vzhledem k tomu,že vstávala skoro v devět,tak to dneska vidím bledě :sweat_smile: ,chceme jít odpoledne ještě ven,tak jen doufám,že to zase nezalomí po třetí hodině,jak je u ní poslední dobou zvykem
10. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cago holky tak co jste dneska delali?
adamek trhal rekordy ve spani, dal hodku venku dopoledne a 2 hodiny odpoledne tak jsem zvedava co bude vytvaret v noci za hodnoty
teda projet nekam s kocarem pres ten shrnutej snih to byl peknej zaprah
10. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme cely den nevytahli paty :sweat_smile:. ale kdyz jsem se podivala z okna a videla ty neodklizeny chodniky,tak me presla chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak míša nakonec odpo usnula asi ve čtvrt na tři,prospala se a ještě jsme byli venku,nakrmili jsme kačenky a obešli náměstí,míšu samozřejmě nejvíc zajímal hlubokej sníh,takže byla jak sněhulák a i honzis si to užíval a i já,ale vzpomínám,že loni když ještě nechodila,tak to byl vopruz
10. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my dnes taky nevylezli, jak píše San, stačil pohled z okna na chodníky a bylo rozhodnuto. Spinkali jsme hodinku dopol a 2 a půl odpol u okna v kočárku.
Tak se dnes Terezka poprvé přetočila, byla to rychlost, jen vytáhnout druhou ručičku nám chvilku trvalo, je to teď strašná protivka a noce neklidné, pořád by dudlala, tak jsme dnes sledovali dásničky a jsou červené a nateklé tak asi budeme čekat na zoubek.
Včera mi dala švagrová skněné struhátko, je to skvělé na jablíčko a jiné ovoce, je to rychlé a je z toho pěkná kašička.
Holky, chtěla jsem se zeptat co dáváte dětičkám na noc? pořád přemýšlím jestli Terku moc nenavlíkám, dávám bodýčko s dlouhým rukávem, overálek a spí v pytli, v ložnici máme okolo 20st. Díky moc za názory.
10. led 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

jíto já tedy vždycky dávala jen overálek,myslím si že stačil :wink:

mišák má už krásně vidět ty trojky dole,já už se tak těším,až je bude mít všechny
10. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri ja davam na noc dupacky a do pytle a v loznici mame 22st
10. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dáváme Davídka jenom do bodýčka s dlouhým na nožky nic a do pytle. Nahoře má peřinku. V ložnici mále kolem 20st.
10. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak to já Terku teda peču. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak my byly celý odpo venku, jakub je u našich na hokeji a já se vykoupala s emmčou , ta si chvilku v postýlce pořvlala a teď je klid
jinak já dávala malý od začátku je overálek a peřinku, nevím, kolik máme stupnů, ale v ložnici netopíme, v létě je otevřený okno furt a te´d v zime vyvětrám ráno a před spaním.
10. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek