• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky tak konecne mam cas si sem taky sednout jindra rano prijel jel vlakem z plzne a misto aby vystoupil ve strakoni. tak spal a jel do protivina moula :grinning: jinak domika do skolky nedam nechce se mi jeste maji bejt mraz seru na to uvidim v tejdnu co bude zejtra pojedu rano na kozni a jindra bude hlidat kluky :slight_smile: jito ja davam overal a nic a spi pak se mnou tak zadnej pytel ale moji deku :grinning: :grinning: jinak ti spi terca stejne jako adamek rano pul hodky pak 2 hod. a pak tak hodku ale je v pohode dnes dostal strasnej zachvat smichu malem jsem se pochcala z nej nemohl prestat a furt asi pet minut furt jedny a ty samy veci broucek
10. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
samy veci sami veci fakt nevim hahaha ale asi sami :grinning:
10. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, kdyz pujdem do dusledku, tak SAME veci, takze zadne i nebo y.....
10. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri mělas ho k nám poslat na kafčo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri - ip :wink:
10. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus holky,

tak my jsme si dneska udelali vylet do Plzne do Olympie, cesty byly dobre.
Ve slevach uz jsme nic nezastihli :confounded:

My davame kluciky do dupacek, jsou ve spacackach a perinka, my mame v loznici tak 19 stupnu.
10. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári,co to emča baští,nebo má nateklou pusu,jak jsi psala,že spadla na ten stůl
10. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny - my jedeme 23 na Děti ráje - tak se těším i na to i na slevy , tak nestraš, aspoň tričko ať si přivezu!! Nebo tryčko?? :sweat_smile:
10. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, v Protivíně měl alespoň slušnou nádražku a Wc, což ve Strakonicích není. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to já jí chudinku zítra méně obleču, dnes už jí nechám.
Adri, my spinkáme dopoledne cca 2hodinky a odpol i 3hod. Ale jak kdy někdy je to jen půl hoďka. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak už mi to zas chodí pomalejc a tatka doma,tak čus zítra :wink:
jíto jj :grinning: :grinning:

klári ona vypadá tak dospělácky,to já mám pocit,že mišák nee
10. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klari, tricko si urcite privezes :grinning: to se zase neboj :wink:
Jako tohohle tam bylo jeste docela dost, ale my jsme shaneli dziny, bundu, boty, a to tam nemeli :unamused:
10. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - nevím, spadla ze žídle na stůl, ale vyjímečně při tom nebaštila :grinning: inak dneska drahuna na sváču 2 jogurty, pak ven, u babi krajíc chleba se sýrem, pak párek a 4 chleby................. a ještě řvala hami hami :sweat_smile: se z ní picnu.
10. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase to blbne anino moc dekuju :grinning: jito me by spal taky vic kdybych snim jezdila ale tady to nejde jsme zapadany :grinning: klari chudinka to musela bejt rana a koukam ze taky pekne basti bud rada :grinning:
10. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, to já kdybych jezdila tak spí pořád. :grinning: :grinning: :grinning:
Kdepak je dnes Ninuš, snad nejsou nemocný.
10. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky
Jituš děkuji za starost o nás nééé díky bohu jsme OK jen nějak nebyl čásek
Tak hlásím že máme venke 3 a hned o kousek dál se klube 4 ZOUBEK nahoře :wink: :wink:

Adri ty jsi dobrá čecha jako já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak my na noc dáváme bodýčko dlouhý rukáv, punčocháčky nebo jak nazvat takové ty katata stima nožičkama?? a nebo overálek v pokojíčku máme celkem chladno.
Dneska tu byla kamarádka probrala věci po malém a odnesla si igelitku a těhotenské tuniky a 1300,- je doma ještě toho ale zbylo dost snad to pošlu dál aby mě to nezabíralo místo
10. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři jééé na Děti ráje bych se taky vypravila prý je to super :wink:
10. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak my dneska v pul 6h, a pak uz ani ranu :confounded:

Koukam, ze mame ty deticky pekne nauceny, ja kdybych jezdila venku bez zastaveni, tak spi taky jak dudci :grinning:
Na chvilku zastavim, a uz slysim nespokojenost.

Ten snih se snad zblaznil, dnes snad dalsich 10cm :unamused: to uz je fakt mooooc.
Uz aby bylo jaro :dizzy_face:
11. led 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano.vstavali jsme v 6 ted usina na tu svoji pul hodku jojo moc jsem ve skole neposlouchala :grinning: :grinning: neda se nic delat jedine poprosit aninu o doucovani :grinning: :grinning: ninus klidne bych koupila neco pro adamka po honzikovi spis potrebuju bodycka a trika nebo mikyny no proste nevim uz mam uvarino pak mozna pojedu do strakonic a at si tatka uzije s adamkem SAM :grinning: :grinning: :grinning: on se nejvic desi prebalovani ze se u podela celej no minulej tejden se to poarilo jsem se nasmala prej 15 minut ho prevlikal :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
vcera mi to blblo,tak jsem se sem uz nedostala :unamused:
julca na noc ma overalek. spaci pytel nesnese, ponozky taky ne a perinu tez ne :grinning:. ale spi se mnou,tak se ji vzdy prubezne snazim prikryvat :slight_smile:. moje snaha je vzdy ocenena dalsim odkopanim :grinning:. ale nekde jsem cetla ze miminka v noci vic vydavaji energie )nebo tak nejak to psali),tudiz je jim vetsi teplo. takze to neresim kdyz se odkope. mame taky cca 20 stupnu a vetsinou nechavam otevrenou ventilacku v kuchyni

jito,gratuluju k pretoceni :wink:
11. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vstavali jsme v 7:45 :slight_smile:
11. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a doma spi hezky, tak me brouzdani ve snehu nehrozi :grinning:
dneska teda chci za mamkou,ale kdyz koukam z okna, tak to vidim na manducu a mhd :grinning:. jdeme si tam pro sanky :dizzy_face: . jen koupime ohradku na ne a muzem jezdit
11. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak my začneme jezdit na plavčo v půlce března, kamarádka chce jezdit se mnou a já jelikož mám řidičák ale blbec jsem už asi deset let nejezdila,tak jsem odkázaná na druhý. Viď mačkovská Aničko, nebýt vás, tak se na srazy ani nedostanu.

Jinak mám dotaz, chci si pořídit takovou tu krosnu na děti, nemáte s tím někdo zkušenost? Jaká je dobrá a tak. Chceme jezdit od jara na Šumavu
11. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,to nevim,ja mam manducu

tak jsem vylezla na balkon na cigaretu a jsem teda zvedava jak tento tyden budu v tomhle pocasi vencit :confounded:
11. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, kam zacnete jezdit?

Jo jo, delala jsem vam taxik :grinning: :grinning: :grinning:
A neni skoda, ze mas ridicak a neridis? Tak to na jare zkus, az bude dobre pocasi, takhle by sis mohla dojet kam bys chtela :wink:
Az zase zacneme srazikovat :slight_smile:
11. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
S krosnou taky nevim, ale taky bychom je uzili, my zase jezdime do Krkonos, zdolavat hory :slight_smile:
Loni jsme nebyli, ale letos uz bychom radi vyrazili.
11. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s ridicakem jsem na tom jako evca,taky mam a neridim a nehodlam v nejblizsi dobe zacinat :sweat_smile:
11. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale pri predstave, ze mam na zadech 10kg a jeste nekam vylezt :grinning: nevim nevim.
11. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, je to škoda, já to vím, jenže ty moje rozjezdy a hlavně ta nejistota. To je hrůza. Ale začít musím, už je to trapný

na Šumavu na jezera a nějaký trasy chci ještě vymyslet
11. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to skoda, kdyz uz ho mate.

Sumavu uz mame procestovanou. Ted jedeme Krkonose :slight_smile:
Ty jezera jsou fakt krasna :slight_smile:
11. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek