• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi jsem na tom podobně,řidičák taky mám a neřídím a mám strach,vždycky,když jedeme k našim nebo od našich,tak jezdíme zadem,aut tam moc nejezdí a říkám si,že bych to určitě zvládla,ale mám strach,taky budu muset začít,pořád říkám,že kdybych měla svojí nějakou prdlavku,tak by mě to donutilo,takhle máme služební auto,tak si jen spokojeně vozím sicnu :wink:

dala jsem fotečky na rajče,tak jestli chcete,tak se mrkněte http://supka.rajce.idnes.cz/,přidala jsem tam vánoce a dovádění na sněhu
11. led 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
San díky.
Tak my vstávali v 8hod a už se zase hodinku spinká. :slight_smile:
Evi, jsem na tom podobně. Auto před barákem a nejedu, papíry mám asi 15let, jezdila jsem občas, ale co máme nové auto tak se bojím, je to combi, hlavně mi bylo hrozně líto těch peněz kdyby jsem nabourala, teď už je 3roky staré :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem si udělala v září kondiční jízdy a stejně řídím jen , když jede manžel taky.Ale taky musím začít trénovat až to sleze, je to opruz být takhle závislá. :frowning2: :angry:
Jen překonat ten strach, naložit Terku a vyrazit. :unamused:
Ven se asi taky nedostaneme, vůbec tady nejsou vidět chodníky, jen ty , kde je cyklostezka, ale dostat se na ně. :frowning2:
11. led 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci,krasne fotky :wink:
ja mam strach jezdit a ted kdyz mam julcu,tak o to vetsi. kdybych ridila od doby co mam ridicak, tak neni problem,ale takhle :unamused: . ale co,kam potrebuju,tam dojdu a jinam,jsou autobusy :grinning:. stejne eda jezdi autem do prace,takze bych jezdila treba jen v te dobe a to nemam cim :slight_smile:
11. led 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
san to je přesný,franta má auto v práci a kam já pojedu v šest večer,navíc tím ,že je auto služební,tak on musí se mmnou,tak co potom s dětma,no prostě vopruz,a když vidím ty dnešní šílence,tak jsem vyklepaná o to víc :angry: :angry: .ale jezdit bych chtěla,když jsem chodila do autoškoly a jezdili jsme pravidelně,tak mě to moc bavilo
11. led 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné dopoledné :wink:

včera mi koník vůbec nešel,takže jsem nemohla ani napsat :frowning2: od pátku jsme byli u našich a bylo nám krásně,teď jsme doma a ... :confounded:

já jsem teprve dneska odstrojila stromeček,vůbec neopadává a kdyby tady jedný osobě nevadil tak ho mám ještě dál,ale bohužel :cry:

murecka gratuluju,malá je šikulka :dizzy_face:

koukám že se tady stále řeší i/y :grinning: :sweat_smile:

co dneska vaříte?

já jsem dneska bez malýho,táta si ho vzal že se prý o něj bude starat,jestli to taky zvládne,má strach že opravdu odejdeme
11. led 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
já papíry mám a jezdím pořád,protože to bych se tady jinak zbláznila,teď na sněhu je to teda horší,ale zvládnu i to,jedu pomalu a radši nikam nepospícham,ale zatím jsem dojela vždycky a že k našim teď ta cesta nic moc

tady je tolik sněhu,chodíme bobovat každý den,už jsme zkoušeli i ty lyžičky a je to lepší :sunglasses:
11. led 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, díky. :slight_smile:
Luci, jdu juknout na fotečky.
Děkuji za vaše názory na noční oblečení, dnes začnu Terku otužovat. :grinning: :grinning: :grinning: Začnu, že dostane body jen s krátkým a za dva dny už jen overálek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni,my odstrojovali včera a být na mě,tak je tady taky ještě dýl,krrásně voněl a klidně mi tu může celej den svítit,ale je pravda,že když se do něj drblo,tak už začínal opadávat,tak zase za rok :grinning:
11. led 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak my stromek jeste mame a tyden mit min budem :slight_smile:

ani jsem vam nenapsala jak se nam julca dorozumiva :grinning:. v patek jsem sla na masaz a hlidala mamka s tetou (hodinku). na obe je julca strasne zvykla :slight_smile:. no,odesla jsem a zacala knourat, tak ji zkouseli zabavit krupkama a susenkama (mimo jine). a julca na ne ne ne ne a kroutila hlavou a vzapeti mama mama mama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, fotečky krásný, že Mišce tek sníh šmakoval. :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak koukám, že nejsem sama s tím řízením. docela mě to ale štve, protože bych si mohla v klidu dojet do Písku na čumendu a tak, takhle musím holt dřepět na prdeli. Jenže i když začnu na jaře, jak dlouho to bude trvat, než zase získám tu odvahu a jistotu? To je na dlouho, ale začít chci.

muri: my máme taky combi a právě taky 3 roky starý auto, jsme na tom úplně stejně. Jinak taky gratuluju k přetočení. Jste šikulky.

my máme Šumavu taky docela sjetou,ale nevadí mi se tam vracet, mám to tam ráda. Jezera už máme taky tak nějak projetá, ale těším se tam znovu.
11. led 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíto jo chutnal a moc,to ještě jak na těch fotkách s těma hrabičkama,tak si ho nabírala hrabičkama a cpala to rovnou do pusy,doma nechce jíst sama a tady se cpala o sto šest :grinning: :grinning:

evi moje známá mají krosničku,tak jí písnu,jestli mi pošle nějak odkaz
11. led 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci taky chválím fotečky, moc hezké
11. led 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky říkám manželovi ať mi koupí nějakou plechovku menší a on nechce, za prvé tam nedám kočár a že to nebude bezpečné, takhle mám okolo spoustu airbegů. :grinning: :grinning: :grinning: No prostě musím, vždyť jsou to jen plechy a když pojedu pomalu tak se nám snad nemůže nic stát, když je to tak bezpečný jak říká tatínek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Takhle jsem odkázaná až přijde tatínek a sedíme jen doma a když jedeme ke kamarádkám tak musí s námi a to se zrovna moc nebaví a my nemůže pořádně podrbat. :grinning: :grinning: :grinning: Jen když mají holky taky manžílky doma, tak většinou jedem, když se oni doma, aby se taťka nenudil a neodrazovalo ho to nás vyvážet. :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
muri: což o to, já se spíš bojím, aby to někdo nenapálil do mě. :grinning:
A parkovat? to mi sice šlo dobře, ale kde jsou ty časy, teď bych to asi nedala
11. led 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
já musím říct,že jsem ráda za velký auto i si s ním dobře zaparkuju,nebojím se ani couvat mezi 2 auta u chodníku,manža mi povídal že takže řídí málo která ženská i na tu moravu jsem si dojela sama,sice jsem si zajela pár kilometrů protože jsem zapomněla odbočit,ale zvládla jsem to a ani po tý dálnici žádná hrůza :slight_smile:

jednu ošklivou bouračku mám za sebou a ještě kolikrát se mi o ní zdá,měla jsem peugeot 205 což je malý krtek a bohužel jsem se ocitla na střeše,pak jsem měla pár měsíců problémy s krční páteří a dneska jsem ráda že jsem to celý přežila a jezdím opatrněji a radši s velkým autem s airbegama :grinning:
11. led 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my se jdeme brodit ven :grinning: potřebujeme do lékárny koupit nutroš a dudlíky na čaj,sice to máme za rohem ,ale cesta tak na půl hodky :grinning: :grinning: ,sníh je totiž zajímavej :grinning:
11. led 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni: tak to muselo být ošklivý a nedivím se, že se ti to takhle ve snu připomíná. To bych právě nechtěla zažít,pak by mi to asi odradilo nadobro. Ale jezdit chci,přeci tady nebudu pořád zaprdlená :grinning:
11. led 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
S parkováním u marketů to neřeším, zaparkuji si i na druhé straně, kam se nikomu nechce, raději si to dojdu a parkuji jak král. :grinning: :grinning: :grinning: Nedávno na to nadával manžel, říkám nepovídej po pojď, chtěl jsi abych jela tak bez řečí. No a tak to dělám i jinde zaparkuji, kde si troufnu a raději to dojdu. :grinning: :grinning: :grinning: Nějak se začínat musí. :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
muri: asi tak to budu dělat i já. Jasně, začít nějak musíme a až se získá ta jistota, tak to půjde, musím tomu věřit. Škoda, že jsem fakt neřídila po autoškole,mrzí mě to, protože jsem jezdila docela dobře. :rolling_eyes:
11. led 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
u mě je taky hlavním problémem to, že jsem jezdila v autoškole s naftou, naši pak měli taky naftu a teď máme benzín. To je pro mě katastrofa, vůbec nevím jak na to, buď při rozjezdu podhrabuju nebo to chcípe. To jsem umělec co? :grinning:
11. led 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
evi to se naučíš, já jsem vyzkoušela všechno,napřed benzín,potom benzín + plyn no a teď už několik let jezdíme jenom na naftu a to je pohoda, dokonce jsme měli i jedno auto s automatem a to bylo na zimu jak dělaný,to jsem se nebála vůbec ale manžovi nevyhovovalo tak šlo pryč,škoda
11. led 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Holky :wink:

Luci fotečky také chválím :dizzy_face:
Jo to já jsem se snad s volantem narodila tak mě to bylo řečeno kdysi v autoškole, řízení a ježdění je pro mě relax a zábava, jezdím soustavně od 18 let a kamarád mě kdysi řekl že jsem jediná ženská se kterou se nebojí a že neřídím jako ženská :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jituš gratuluji k přetočení :wink: ted to bude už fofr
11. led 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
a nerozlišuji typ auta a jestli se do něj leje nafta nebo benzín - hopnu za volant a jedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je fakt že někomu to prostě nejde nebo se bojí ale strach se musí překonat :wink: :wink: :wink:
11. led 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni: určitě jo, ale jde o to si to osahat a hlavně si na to zvyknout. Tenkrát když jsem uměla jezdit by mi taky asi nedělal problém ani ten benzín, ale holt jsem to nechala dojít takhle daleko,tak teď hezky znovu od začátku.

nin: jsi šikula, máš můj obdiv :wink:
11. led 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi neboj to je jako jízda na kole to se nezapomíná, tzv.osaháš si spojku aby jsi věděla kde zabírá a pak je to švanda
11. led 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: jóó to bude teprve švanda až vyrazím do ulic. Všichni řidiči kliďte se z cesty :grinning:

to kolo mi jde tedy stokrát líp :grinning:
11. led 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vydíš humor nesmíš ztratit ani za tím volantem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: jj budu se tím řídit. Budu veselej řidič :grinning:
11. led 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek