• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je jasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale nesmíš k tomu bejt opilá víš co se říká Opilej řidič,Veselej vrah :grinning: :grinning: :grinning:

a my už jsme vzhůru tak zatím děvčátka :grinning:
11. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to byl planej poplach spíme dál :slight_smile:
11. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to se snad nestane :grinning:
my taky spíme skoro dvě hodinky na zahrádce,tak čekám každou chvílí budíček
11. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin ,klári IP
11. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodí mi to pomalu,tak se loučím,mišák spí,tak jdu žehlit,honzík je u babi s dědou,tak ho pak půjdeme vyzvednout
11. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky naplánujeme si letos ten společný pobyt někde?

našla jsem krásnou chatičku a ceny přijatelné :dizzy_face: http://usnehulaka.cz/index.html
11. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé zdeni,to je hezký,já bych jela

jdu míšu vzbudit,už spí 2 hodiny
11. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych jela taky a nejlépe hned,ale kvůli dětičkám bych to nechala na květen/červen,aby si už mohly krásně hrát venku :dizzy_face: záleží jak se domluvíme,když tak si uděláme s malinkým výlet a pojedeme na týden na dovču,ráda zavzpomínám na svojí první lásku a procházky po šumavě
11. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a zapomněla jsem vám napsat,že jsem byla na véče a bylo to nádherný :dizzy_face: a manža o tom samo ví,protože volal když jsem byla u našich ale já si mobil nechala a mamce řekla aby když bude někdo volat to zvedla a volal manža takže mu řekla že jsem šla na večeři s kamarádem

je pravda že se trošičku doma zlepšilo chování mezi námi,ale pořád mu chodím potají kontrolovat mobil a vím že si s dotyčnou píše a prozvání se,ale mě řekne že spolu vůbec nekomunikujou,tak nevím co si mám myslet :confounded:
11. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky jela nejradši hned :grinning: :grinning: :grinning: ,já jsem z toho sněhu úplně odvařená :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.krusec.cz/

tady jsem dokonce našla ubytování ještě levnější,sice tam toho nemají moc pro děti,ale zase se platí jenom za obsazený postele
11. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já bych jela 100% koukala jsme na ten první odkaz tam je to krásné na Hojsově stráži je uplně užasně, je to kousek k černému a čertovu jezeru takže ideální dovča a pokud by to bylo květen/červen to si myslím že by šlo to už Honza snad práci mít bude tak si myslím že se stačí jen domluvit, ale tenkrát jsem házela odkaz na nějakou tu chalupu kde bylo i hřiště pro děti a za super cenu
11. led 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale chce to se domluvit a vybrat a néé aby někdo se rozplíval jako že jo a pak couvnul :slight_smile:
11. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vypada to nadherne :slight_smile:. ja zatim za sebe nic slibovat nebudu. u nas zalezi jaka bude aktualni situace. doma myslim. takze takhle dopredu rict nemuzu.

super ze se mnaza snazi zdeni. a co rikal na tu veceri? :grinning:
11. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky ja bych jela rada a hned ale radsi bych aby to bylo v tydnu ne pres vikend to by nikomu nevadilo??
11. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Zdenco dobre mu tak :wink: :grinning:
11. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul jsem ráda, že tu jsi, potřebuju se zeptat něco ohledně plavča v Písku. Daly se tam koupit na místě ty jednorázový plavečky
11. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis evco tak to nemam potuchy jestli se daji koupit primo tam, ale sezenes je vsude v drogerii, ja koupila v Blatny v Teta drogerii: Huggies little swimmers 12ks kolem 200,- :wink:
11. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by to taky vyhovovalo přes týden :wink:
11. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra ten koník je dneska zase pomalej mě už z toho omejou
U nás se už spinká a já se těším až zasednu k Vyprávěj :slight_smile:
a zítra ordinace no to už se taky nemužu dočkat :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je mi to jedno, kdy to bude, ale taky nechci nic slibovat, kdo ví co bude že?
ale je zase fakt, že se nějak dohodnout musíme, jinak zůstane u toho plánování
11. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně jak píše Evi pokud se nedohodneme zůstane se jen u plánování :frowning2:
je fakt že přihodit se může cokoliv a kdo ví co bude ale podle mě je nejlepší jet ten červen - jelikož asi v tom červenci a srpnu je to podstatně dražší
11. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych brala klidne i kveten kdyz by bylo hezky, ja bych ale jela urcite, se mnou se muze pocitat :slight_smile: uz se tesim ted :grinning:
11. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my bychom se taky pridali do party :slight_smile:
Pro me by taky bylo lepsi jet v tydnu :wink: A klido taky ten kveten, to uz bude hezky, a zase ne takovy parak jako treba v cervnu, coz?
A presne, urcite i cena bude prijatelnejsi.

To Lipno je taky pekne, i ta Sumava :wink:

Zdeni, super, ze sis vysla na vecu :wink:
11. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak urcite by jsme se pridali ted jsem o tom mluvila s jindrou tak rikal at jedeme :grinning: tak kdyz budou deti zdravi tak jo :slight_smile: tak neco vyberte ale asi bych chtela samostatnej pokoj pojede i domik jestli vam takovej velkej chlap nevadi :grinning: ale lucka ma skoro stejne staryho tak by si spolu mohli rozumet a nenuil by se
11. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já bych s váma taky ráda vyrazila a souhlasím s květnem nebo červnem - to je už pěkné počasí a můžem si udělat i buřty a posedět venku.
luci - ip
u nás se řve :angry: jsem zvědavá, jak dlouho to obě vydržíme :cry:
11. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito blahoprejeme k pretoceni je to sikulka :wink: zdeni moc dobre delas jen tak dal :grinning: jinak jste toho nakecali ani nevim na co reagovat jo rizeni auta miluju i kdyz se obcas pekne vztekam :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nestiham reagovat, ale docitam, coz tu delala aninam? prisla opravit chyby? :sweat_smile: Petul fotka jeste neni na ceste, ale slibuji, ze urcite poslu tenhle tyden, budu posilat i neco segre, tak to vezmu pri jednom :wink:
11. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezka se pretocila? :slight_smile: jeeee :dizzy_face: taky gratulujeme, Jitus ted to zacne, ja od doby cose Kacka pretocila,ji nemuzu prebalit nic, je to des, musim ji necim zaujmout, a strcit Kacce neco do ruky, aby se nechala prvlict atd,je to o nervy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek