• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi: já mám v poslední době pocit že se do toho porodu snad prospím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přiznávám,že žádnej med to nebyl,Honzíka jsme si odnesli domů přesně 4 měsíce od jeho narození,Míšu po měsíci a pár dnech,ale to se vás naštěstí netýká
Holky já nemohla najít Míšu,a ona potvůrka stála v koupelně u záchodu,ještě,že má krátký ručičky,jinak by je máchala v záchodový vodě :grinning:
Ninu,kde to bydlíte,že máte tak velkej byt?
5. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám Pc u postele a vždycky v poloze ležmo projíždím net no a už zvládám i v lehu odepisovat :grinning: :grinning: holt mám 3 týdení praxi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jo :grinning:. ja myslela ze jsi zabrala u stolu :grinning:
5. bře 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlíme na Palackého náměstí (malé námestí) přímo naproti bance ČSOB kolikrát si říkám že si vykoupu k té bance tunel ale ještě jsem se k tomu nedostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, to je dobry :grinning:. vykopu tunel :grinning:. ted uz to asi nezvladnes a nestihnes, ze by ses rozdelila, co? :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne poctivě odpočívám, u stolu by mě boleli záda, no ještě že mám notebooka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři :grinning: :grinning: :grinning: čoveče ted už asi ne sice bych to zkusila ale pochybuji že bych to do porodu stihla :grinning: :grinning: bych se ješte rozrodila s krumpáčem v ruce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
to je skoda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak pockame na ty nase mrnouse az budou ve veku kdy si budou hrat na piskovisti a pomuzou nam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a vydíš zvkádli jste to i když to asi bylo hodně dlouhé, mě sttrašili před 3 týdny že bych mohla předčasně porodit, ale já jsem si z malým v bříšku řekla že takovou radost jim neudělám a že to vydržíme co nejdéle :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a zatím to vypadá nadějně
5. bře 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to beru, nakoupíme lopatky a kyblíky a vrhneme se na to :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem prase za dnešek jsem nic nejedla - nebyl hlad ale ted jsem do sebe narvala 3 malý makový záviny a k tomu 2 čaje - no teda já se stydím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukej dlabat Nin, prece nebudu jist za obe :grinning:
5. bře 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ja proc porad tak kynu a ty nic :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš,já taky nechtěla,moc jsem to ořvala,ale preeklampsie je děsný svinstvo a už to ohrožovalo na životě i mě :cry: ,ale už je vše zapomenuto :grinning:
Rozhodla jsem se,že zítra upeču dort,našla jsem si tady někde recept na pudinkový,podle popisu by to měl zvládnout každý,tak snad i já.Já totiž sladký vůbec neumím,já to vždycky připálím,asi je to tím,že k tomu nemám vztah,já radši slaný.Udělám ho už zítra,i když oslava je až v sobotu,to kdybych to nezvládla,abysme mohli v sobotu někde schrastit jinej
Jinak místečko na bydlení celkem ideální,nemáš to daleko do města :grinning: ,ale na nádraží jo,ale to je ve Stakonicích všude.Vždycky jsem úplně nenáviděla,když jsme dostaly ve Stakonicích nařezáno a ještě museli jít z haly pěšky na nádr.
A ty Sandři?
5. bře 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, tak ja bydlim primo naproti sportovni hale :grinning:. takze se opravdu projdu at uz jdu do mesta nebo nedej boze nadrazi :grinning: :rolling_eyes:
Tak pak poreferuj co dortik :wink:
5. bře 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že jsme každá z jiného koutu, my bydlíme naproti Lidlu. :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nejsi paní učitelka? Už mi asi blesklo kam tě mám dát. :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jsme opravdu rozhazene :grinning:
5. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem preventivne dala nabit baterky do fotaku, at jsme kdyztak pripraveni aspon fotit :grinning:
5. bře 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj murecka,já to minule s tím tvým vztahem k protivínu nějak špatně přečetla,ale už jsem v obraze :dizzy_face:
My bydlíme v těch nejnovějších bytovkách vedle hotelu blanice
zatím nemám potřebu gynekologa měnit,ale kdyby turek ordinoval tady,tak neváhám
kde je ve strak.lidl nevím,ale švagrová leta bydlela na tom sídlišti,co je přes silnici kaufland
5. bře 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo murecka jsem,to jdou o mě takový zvěsti pi protivíně?
to jsi udělala dobře sandři,my když si nesli konečně domů honzíka,tak nám došla baterka v kameře asi po 5 minutách a když ase narodila Míša,tak jsme to vůbec nečekali,Honzík šel v pondělí poprvé do školky,tam se nám rozbil foťák,ve středu jsme ho dali opravit a ve čtvrek se narodila míša :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispul, Lidl je u plavečáku. Já už úplně přesně vím kam tě dát!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Babičku s dědou máte na Rafandě viď?
5. bře 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka přesně tak,tak mě taky trkni ,jestli si tě můžu někam zařadit,já znám spíš svoje žáky,manželovo známí apár lidí okolo...
5. bře 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle vidění se známe určitě. :grinning: :grinning: :grinning: Nevím jak ti trknout, bydlíme nahoře v panelákách u školky.
5. bře 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak až mě potkáš,tak do mě šťouchni a přihlaš se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak na tohle jsem srabík. :grinning: :grinning: :grinning: Mám fotku v profilu ani ta tě netrkne? :grinning:
5. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, kameru sice mame taky, ale tu jsme jeste nebyli schopny uvest do nataceciho stavu :sweat_smile: :grinning:. ale ono stejne nejdriv budem jen fotit, tak chci aspon fotak. a tesne po porodu nestojim o to byt druhou hvezdou kamery :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle vidění, jsi mi povědomej obličej,ale ta fotka je malá :unamused:
když už jsme u toho,jak mám zmenšit fotky,náš foták dělá jenom velký :astonished:
5. bře 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to neumim, taky mi to nejdriv neslo a musela jsem si zmensit nastaveni ve fotaku
5. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek