• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Krasne rano :slight_smile:

My jsme dneska trhli rekord, Adik se vzbudil jen 4x :dizzy_face: To by se dalo.

Teda ja kdyz si predstavim tu nasi vypravu, tak se musim smat :grinning:
Tak pokud vyrazime, tak by to chtelo najit nejakou peknou chaticku a asi hodit rezervaci, co rikate???
Ja bych byla treba pro konec kvetna.
12. led 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky
me to vcera taky lezlo jako snek tak sem sla radsi spat :slight_smile:

na hromadnou vypravu se tesim, to bude sranda

my mame ten nurofen zrovna tuhle sarzi :pensive: tak uz letel do kose
12. led 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky dobré ránko no my noc jako obvykle super :grinning:
Hromadná výprava to bude mazec jen najít chatu aby jsme se tam všechny vešli - jo a mluvila jsem s Rebčou jela by z malou taky :wink: :wink: :wink:
12. led 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky dobré ránko no my noc jako obvykle super :grinning:
Hromadná výprava to bude mazec jen najít chatu aby jsme se tam všechny vešli - jo a mluvila jsem s Renčou jela by z malou taky :wink: :wink: :wink:
12. led 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole já už do toho kopnu :grinning: :grinning: :grinning: zase mě to sem hupslo 2x to se muže stát jenom mě bud je kun pomalej jak blázen a nebo tak rychlej že stačí víckrát kliknout a je to tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
my noc taky celkem fajn. jen berus v 5 myslela ze uz budem vstavat, tak jsem ji to rozmluvila :grinning:

peto,mrzi me ze jste meli zrovna tu blbou sarzi :frowning2:. ale pry by to nemelo zpusobit vubec zadny problem
12. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,unas noc dobra akorat jsme vstavali v 6 uz se tesim az vyrazime snad kluci neonemocni konec kvetna by byl dobrej tak asi by se to melo rezervovat jsem zvedava jestli se neco najde pro nas vsechny :grinning:
12. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no večer je to vždycky pomalý jen šnek, přes den mi to docela jde.
12. led 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata nejlépe z bazénem ale musí být XXL až tam já hupnu tak kdyby byl malej už by pro vám místo nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes den je to fofr a večer lemra :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink:

já jsem včera večer neměla šanci vůbec nic napsat jak mi to šlo,tak jsem radši koukala na telku a šla spát až ve 2 hod. byl krásný film o krokodýlech

takže se musíme domluvit a najít chatu aby jsme se tam vešly a zamluvit to,většinou chtějí zálohu předem akorát to potom nesmíme odříct nebo nám nic nevrátí ale to je většinou všude

já mám auto taky prázdný když pojedu jenom já a venouš, navíc mám kombíka a mám vyzkoušeno že se tam vejdou i 2 hlukový kočárky,takže místa dost a můžu někoho vzít :slight_smile:

jo a když vám to nebude vadit vezmu si pokoj sama s venoušem,protože to by se nevyspal nikdo :pensive: :confounded:
12. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni proč by nám to mělo vadit to víš že jo :wink: :wink: :wink: no vydíš tak se k tobě muže přifařit Evička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen najít takovou chatu,chalupu - já se marně snažím dohled jak jsme házela ten odkaz loni to mám pocit že byla velka chalupa ale ruku do ohně bych za to nedala :grinning:
12. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky hledám ale zatím nic přijatelného a myslím si že 600 za noc a za děti od 2 let 270 kč na noc už je moc,chtělo by to děti zdarma a dospělí tak noc do tý 500,- nebo ne?
12. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíme hledat, něco se najde, až malej usne v kočáru tak budu taky hledat.
Zdeni, to by bylo ideální, ale jestli něco takovýho je.
12. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, pekne rano
12. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten penzionvlukach vypadá dobře a děti zdarma? :astonished:
12. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ten se mi taky libi, deti zdarma, to je super, a mimo sezonu, coz bychom jely stoji noc 300Kč.
A co je dulezity, je tam wifi signal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takze notebook s sebou :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky uz se tesim ted ja bych vam pomohla hledat ale ja bych nic normalniho nenasla tak to necham na vas jste sikovny jen bych potrebovala mit s klukama sama pokoj nevim jakej bude adamek za 4 masice muze se budit a to by nebylo dobry tak na me myslete dekuju
12. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, urcite by to chtelo neco s kuchynkou, abychom tam mohly detickam uvarit mliko, obed, a tak.
12. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda, kuchyňka je nutností.
12. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten penzion na habeši taky vypadá nádherně a přímo pod Kašperkem? No to je gól a taky děti zdarma co?
12. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
koukám jak probíráte hromadný výlet. Já bych taky docela jela, ale myslím, že u nás to bude trošku problém, náš tatínek bez nás nemožný, nemá rád ani když jedeme na pár dní k mamce. :angry: Ale snad se do jara nabaží Terezky a vyrazíme s vámi, no uvidíme, ale zatím nic neslibuji.
Kaťo, Adri děkujeme za přání. Přebalování je děsné už teď, musím mít na přebalováku za hlavičkou zábrany, odpichuje se a skáče do zadu, přetáčí se do stran a bere co se jí hodí, no děsné, to mám vždycky nervy.
My ten Nurofen máme, dokonce jednou použitý, při posledním očkování, taky ho budu muset asi vyhodit, protože nemám paragon a koupit nový, ve čt jdeme na očkování tak musí být doma.
Už nevím čím tu naší cácorku krmit, tak jsem dnes udělala bramborovou kaši a jak jí šmakovala. Mléko jsem si udělala z BEBY. :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek