Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
12. led 2010
Krasne rano 🙂

My jsme dneska trhli rekord, Adik se vzbudil jen 4x x-) To by se dalo.

Teda ja kdyz si predstavim tu nasi vypravu, tak se musim smat 😃
Tak pokud vyrazime, tak by to chtelo najit nejakou peknou chaticku a asi hodit rezervaci, co rikate???
Ja bych byla treba pro konec kvetna.
petulka12
12. led 2010
cau holky
me to vcera taky lezlo jako snek tak sem sla radsi spat 🙂

na hromadnou vypravu se tesim, to bude sranda

my mame ten nurofen zrovna tuhle sarzi |-| tak uz letel do kose
ninus81
12. led 2010
Ahoj hoky dobré ránko no my noc jako obvykle super 😃
Hromadná výprava to bude mazec jen najít chatu aby jsme se tam všechny vešli - jo a mluvila jsem s Rebčou jela by z malou taky 😉 😉 😉
ninus81
12. led 2010
Ahoj hoky dobré ránko no my noc jako obvykle super 😃
Hromadná výprava to bude mazec jen najít chatu aby jsme se tam všechny vešli - jo a mluvila jsem s Renčou jela by z malou taky 😉 😉 😉
ninus81
12. led 2010
ty vole já už do toho kopnu 😃 😃 😃 zase mě to sem hupslo 2x to se muže stát jenom mě bud je kun pomalej jak blázen a nebo tak rychlej že stačí víckrát kliknout a je to tam 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
12. led 2010
dobre ranko 🙂
my noc taky celkem fajn. jen berus v 5 myslela ze uz budem vstavat, tak jsem ji to rozmluvila 😃

peto,mrzi me ze jste meli zrovna tu blbou sarzi 😞. ale pry by to nemelo zpusobit vubec zadny problem
adricc
12. led 2010
ahoj holky,unas noc dobra akorat jsme vstavali v 6 uz se tesim az vyrazime snad kluci neonemocni konec kvetna by byl dobrej tak asi by se to melo rezervovat jsem zvedava jestli se neco najde pro nas vsechny 😃
evulebobule
12. led 2010
no večer je to vždycky pomalý jen šnek, přes den mi to docela jde.
ninus81
12. led 2010
děvčata nejlépe z bazénem ale musí být XXL až tam já hupnu tak kdyby byl malej už by pro vám místo nebylo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
12. led 2010
přes den je to fofr a večer lemra 😃 😃
mikesova25
12. led 2010
ahoj 😉

já jsem včera večer neměla šanci vůbec nic napsat jak mi to šlo,tak jsem radši koukala na telku a šla spát až ve 2 hod. byl krásný film o krokodýlech

takže se musíme domluvit a najít chatu aby jsme se tam vešly a zamluvit to,většinou chtějí zálohu předem akorát to potom nesmíme odříct nebo nám nic nevrátí ale to je většinou všude

já mám auto taky prázdný když pojedu jenom já a venouš, navíc mám kombíka a mám vyzkoušeno že se tam vejdou i 2 hlukový kočárky,takže místa dost a můžu někoho vzít 🙂

jo a když vám to nebude vadit vezmu si pokoj sama s venoušem,protože to by se nevyspal nikdo |-| :-S
ninus81
12. led 2010
Zdeni proč by nám to mělo vadit to víš že jo 😉 😉 😉 no vydíš tak se k tobě muže přifařit Evička 😃 😃 😃 😃
ninus81
12. led 2010
Jen najít takovou chatu,chalupu - já se marně snažím dohled jak jsme házela ten odkaz loni to mám pocit že byla velka chalupa ale ruku do ohně bych za to nedala 😃
mikesova25
12. led 2010
já taky hledám ale zatím nic přijatelného a myslím si že 600 za noc a za děti od 2 let 270 kč na noc už je moc,chtělo by to děti zdarma a dospělí tak noc do tý 500,- nebo ne?
evulebobule
12. led 2010
musíme hledat, něco se najde, až malej usne v kočáru tak budu taky hledat.
Zdeni, to by bylo ideální, ale jestli něco takovýho je.
kvikvicek
12. led 2010
ahojky, pekne rano
evulebobule
12. led 2010
ten penzionvlukach vypadá dobře a děti zdarma? :-o
anny84
12. led 2010
Jo, ten se mi taky libi, deti zdarma, to je super, a mimo sezonu, coz bychom jely stoji noc 300Kč.
A co je dulezity, je tam wifi signal 😃 😃 😃 😃 😃 Takze notebook s sebou 😃 😃 😃
adricc
12. led 2010
teda holky uz se tesim ted ja bych vam pomohla hledat ale ja bych nic normalniho nenasla tak to necham na vas jste sikovny jen bych potrebovala mit s klukama sama pokoj nevim jakej bude adamek za 4 masice muze se budit a to by nebylo dobry tak na me myslete dekuju
anny84
12. led 2010
Holky, urcite by to chtelo neco s kuchynkou, abychom tam mohly detickam uvarit mliko, obed, a tak.
evulebobule
12. led 2010
to je pravda, kuchyňka je nutností.
evulebobule
12. led 2010
ten penzion na habeši taky vypadá nádherně a přímo pod Kašperkem? No to je gól a taky děti zdarma co?
murecka76
12. led 2010
Ahojky,
koukám jak probíráte hromadný výlet. Já bych taky docela jela, ale myslím, že u nás to bude trošku problém, náš tatínek bez nás nemožný, nemá rád ani když jedeme na pár dní k mamce. ]-( Ale snad se do jara nabaží Terezky a vyrazíme s vámi, no uvidíme, ale zatím nic neslibuji.
Kaťo, Adri děkujeme za přání. Přebalování je děsné už teď, musím mít na přebalováku za hlavičkou zábrany, odpichuje se a skáče do zadu, přetáčí se do stran a bere co se jí hodí, no děsné, to mám vždycky nervy.
My ten Nurofen máme, dokonce jednou použitý, při posledním očkování, taky ho budu muset asi vyhodit, protože nemám paragon a koupit nový, ve čt jdeme na očkování tak musí být doma.
Už nevím čím tu naší cácorku krmit, tak jsem dnes udělala bramborovou kaši a jak jí šmakovala. Mléko jsem si udělala z BEBY. 😃 😃 😃