• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

holky vy se cinite, ten penzion na Habesi je pekny, ale na ten Kasperk kdyby jsme se pak vydali s kocarama tak to vam zarucuju ze zdechnem, je to sileny kopec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko muzu byt s tebou na pokoji? :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitus je to fakt sila to prebalovani, uz abychom ty deti naucili na nocnik vid? ale to si jeste pockame :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja musim Kikince dat neco do ruky ona to pak zkouma a ja si pak muzu delat co chci, mazat prdelku atd, a oblikam zasadne kdyz ji mam na kline, jinak to u nas nejde, a nebo ona se toci a vali sudy a ja na ni navlikam rychle fusekle a puncosky atd no hnus velebnosti, clovek musi prijit na nejaky figl.

holky ja bych taky asi nenasla zadny penzionek, necham to na vas, urcite to chce kuchynku jak psala Anicka.
mate nekdo chuvicky? abychom pak mohli klabosit a deti by byly pod dohledem, ja je nemam :confounded:
12. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na kolik dni chcete holky jet? doufam ze to vyjde, ja se radsi dopredu ani netesim, aby to nebylo jak s nasima srazama
12. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Kačí, u nás taky musí být něco v ruce a lepší než hračka je nějaký hadřík. :grinning: :grinning: :grinning: U nás i jako hračka je favorit bryndák, máme ho na krku pořád, je to totiž hrozná slinta a poblíta. :grinning: :grinning: :grinning: Máme za den tak 3 trička a 2 bodýčka. :unamused: :unamused: :unamused:
12. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo no klidně :grinning:
12. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri: u nás se taky převlíká vícekrát za den, všechno oslintaný až hrůza :grinning: musím v tescu nakoupit brynďáky, doma jich mám asi deset a nestačí :grinning:
12. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nám jich Ježíšek přinesl 15kousků, už i s igelitem ty dávám na papku, tím igelitem nahoru, v Tescu jsem teď koupila i takový veliký igelitový.
Taky pojedeme o víkendu do Tesca, mají plenky v akci a nám docházejí. Mám strach, že se zase neudržím a u budu utrácet, teď jsem se rozjela na MMB a nakoupila za 1500,- Kč a dnes už zase další šatovku, ach jo. :unamused:
12. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj .jeeee sraz v chate, to bysme mohly jet taky, kdybysme se taky vesly.:pensive::slight_smile:
Zkousim net na PS a on mi nechce nacist zadnou chaticku, musim mrknout k brachovi na PC
12. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.uandresu.cz/index.php?akce=vybaveni
mě se moc líbí tenhle je jich hrozná spousta jen si vybrat :grinning:
12. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já jsem ode dneška sirota, tatka je nachcípanej tak aby nás nenakazil sbalil, sebe,psa playstationa a filmy no a učení do autoškoly a odporoučel se na chalupu a my jsem z Honzulkou doma sami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: hmmm nádhera
12. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čekám až se Terka vzbudí, chtěli jsme jed do ČB do Globusu a u nás u už se spinká od 12hod. tak nevím jestli ještě vyrazíme. :unamused: Dopol totiž spala jen půl hoďky.
Ninuš, snad bude taťka brzo fit. :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri: to je tedy štráfek co?Davča spal dopoledne hodinku a půl a teď je zase tuhej :grinning:
na ty bryndáky tam juknu, fakt potřebuju víc, denně jich zeslintá a ušpiní to je děs :grinning:
12. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi:mají je i tam u dudlíků na té straně jak jsou příkrmy v balíčkách po 5. Vzbudila se po půl hodince, tak jsem jí udrndala a teď chrní a chrní, no jak naschvál.To jsem taťkovi nakázala, že musí být po 14hod doma jestli chce někam vyrazit. :wink:
12. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri: jj mrknu tam až tam pojedeme. My máme jen obyč látkový z tesca, jsou taky super, ale hned mokrý :grinning:
to je fakt jak naschvál, když si člověk něco naplánuje co?
12. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, nejlépe nic neplánovat. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
My máme taky ty bavlněný, jsou super, mně vyhovují ty na sucháč či patentík, ale teď máme i na zavazování a to je docela porod. :unamused:
12. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme na zavazování naštěstí jen dva. Jeden se jménem :wink:
ale taky mi víc vyhovují na ten patent
12. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem jako do chaty nebo penzionu.. mám tady na diskuzi ale malou účast, tak pochopim, když ne. Jinak by nás vezl manža, takže bychom jednu mamču s dětskem vzali.
12. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin na ten jsem tam taky házela odkaz,taky se mi líbí skoro nejvíc,ted zbývá spočítat,kolik by nás chtělo jet,abysme se tam vešly,já to tedy ještě musím probrat se zbytkem rodiny,nevím zda jet jen s mišákem nebo i s honzisem a pokud můžu asi by nám nejvíc vyhovoval konec května začátek června,to už by mohlo bejt hezky ale samozřejmě se podřídím ostatním
12. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Jitko gratulujeme k pretoceni a ja taky oblekam na noc body dlouhy rukav a overalek a sup do pytle /malo kdy usne Julii kdyz v pytli neni, ji se tam libi. A v noci nam klesne teplota asi na 18 stupnu. rodinnej domek no, je tu brzo zima.
12. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukla sem na ty odkazy, krasny mista.Taky me nejvic zaujal ten u Andrejchu jestli si to dobre pamatuju
12. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,ahoj :slight_smile:
copak julinka? :slight_smile:
12. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: to je jasný, že pojedeš s náma, jakápak malá účast, na to se nehraje. :wink:
12. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj San, ja uz si rikala, ze mi snad nikdo neodpovi :frowning2: diky za optani, dnes je hrozne ukricena, bud povida nebo nadava, vse hlasite :slight_smile: vcera byla prvne na sanich a moc se ji to libilo.. a co vase Julinka? jak se mate?
12. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,už jsi se zeptala ségry? V pátek by sem měli naši jet,tak spolu zase možná pojedou vlakem :grinning: a v kolikátáku ségra je?
12. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my mame zas malou vzteklinku :grinning:,to to je bezny stav :slight_smile:. ta si ted hraje :slight_smile:. my mame sanky u mamky,chybi nam uz jen ta ohradka,ale dnes jsem byla lina a nechtelo se mi do toho pocasi ven,tak jsem se na ni jeste neptala. vcera jsem byla ve meste a sila. prisla jsem uplne zmordovana :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale zitra uz se na ni musim jit zeptat abysme taky vyrazili :slight_smile:.
jinak se mame fajn :slight_smile:
12. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakrmim Juli a za chvilku sme tu zpatky
12. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ahoj no jaká malá učast to je snad jasný že jedete z Julinkou taky :wink: :wink: :wink:

Jinak mě dneska blbne net takže dostat se sem byl nadliskej úkon
12. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me to taky blblo :rolling_eyes: . aspon jsem mela dost casu na uklid a konecne si lehnout s knizkou :dizzy_face:
12. led 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek