• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

no konečně mě to sem pustí :angry:

jaká pak malá účast,na to tady nehrajem :sunglasses:

jinak protože nás pojede asi většina,tak budem muset hledat větší chatu :grinning:

jsem taky pro ten konec května / červen,to už snad budeme mít okna hotový,když tak by to bylo jenom na tátovi :sweat_smile:
12. led 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem rada, my obe, dekujeme ze nas berete.

Juli byla taky protivka, ale je tu bracha s beruskama, ktery ji porad rozptylujou, takze to mam skoro bez prace / je krmim :slight_smile: Dnes sme na sanich nebyly, pride mi uz zima, mame minus 5. vcera byly 'jen' 3

Luci ptala, neuci ji chemii? segra je v prvaku.
12. led 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinej chemikář tam není :grinning: :grinning: :grinning: takže stopro učí :grinning:
12. led 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis, jak je ten svet melinkej :slight_smile:
12. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak termiin e nam asi jedno
12. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
stím koněm by měli něco dělat to není normální že je problém se sem dostat - mě u toho tečou nervy tak koukám skoro všude protivky u nás taky spinakl odpo ani ne hodinku a vstával po prdely :grinning: :grinning: tak je chvílema protivka ted si hraje a povídá si u toho kanec malej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já se zkusím zeptat známého kdysi jsem byla na Hojsově stráži tam měla pěknej komplex armáda a prý se to mělo prodávat tak se poinformuju jestli je to jako PENZION bylo tam krásně
12. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar holky,
s nami taky počítejte, ale musí to být v týdnu. O víkendech je tatka doma tak si ho chceme užít. Nám by se nejvíc hodil ten květen, to už nám bude půl roku a bude to lepší. Ale nechám to na vás. My by jsme jely max. na tři dny, máme kočičáka, tak aby se jí moc nestýskalo :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aby to nebylo jako s našima srazama, furt jo a pak prd :grinning:
12. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.e-chalupy.cz/jizni_cechy/budilov-ubytovani-chalupa-pronajmuti-1104.php celková kapacita 19 osob

http://www.e-chalupy.cz/sumava/volary_penzion_ubytovani_0203.php

http://www.e-chalupy.cz/sumava/nezdice-na-sumave-ubytovani-penzion-u-potoka-0931.php

http://www.e-chalupy.cz/sumava/javornik-ubytovani-penzion-javorina-pronajmuti-0991.php jéééé tady máme chalupu na Javorníku tam je nádherně

já bych vás vzala na naši ale tam by jsme se vešli tak dvě + děti je malinkatá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ted mluví o nurofenu na nově ve zprávách - je tam problém u poddávkování že tam není to co má být a nezabralo by jeho podání
12. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káto druhej odkaz je do Volar že by jsi mohla být blízko tchýni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska to vydím na brzkou koupačku sice si hraje a je hodnoučkej ale už si mne kukadla
12. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz sem musela Juli vyndat z postylky a hrajem si s hraci kostkou. Prijel tatka, prebira sluzbu :grinning: ja si dam asi vanu nebo kaficko nebo kaficko ve vane :grinning:
12. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mordujeme společne psa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini ten první odkaz vypadá zajímavě,i když s naším mišákem,to je mít oči neustále na štopkách,aby nezahučela do bazénu :grinning: :grinning:

a kári,co vy?přidáte se?že bysme si s vámi vzali pokoj,ty naše třeštiprdla dohromady,to by bylo rodeo

já zase od sedmi razím na basket,nějak strašně rychle ten tejden utek :confounded:
12. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ale ta cena tééé jsem si nějak nevšimla leda ject mimo sezonu
12. led 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky, ma radost ?ten nas by z nas byl div zivej,je skoro slepej a hluchej, je hrozne lekavej, dedek nas malej. je stejne starej se segrou - na jare mu bude 17let.
Tak my se loucime a slibujeme castejsi ucast, kdyz mame ted net i v pokoji u Juli. papa
12. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cago holky tak sem koukla na odkazy, ten penzion u Andresů je peknej, ale kdyz jsem spocitala kolik by nas bylo (14dospelych a 17 deti) :grinning: kdyz budu pocitat nas vsechny a vsechny deti, tak tam bysme se nevesli
12. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale fakt by to chtelo zarezervovat co nejdriv pac nas bude asi velka skupina tak abysme sehnali ubytovani pro tolik lidi
12. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak tu cenu jsem taky nějak přehlídla,za ty prachy at si to strčí někam :sweat_smile: :sweat_smile:
12. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ubytovani-sumava-apartma-zaton1.cz/ceny.html,na zátoni je krásně,my tam občas v létě jezdíme,jo a asi bych jela jen s míšou a pak nám stačí jedna postel pro obě :wink:
12. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja kdybych jela,tak nam s juli staci taky jedna postel :slight_smile:. spime jen spolu :slight_smile:
12. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsem vykoupaný ted se chladí mlíčko a půjde se spinkat (snad :grinning: )

Já si té ceny všimla taky až pak, přesně at si to strčí do těch partii

Záton je nádherná kamarád tam má chalupu ale pronajal jí už kdysi nějaké rodině
12. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři jak KDYBY .....Eda tě říká at jedeš vždyt si to psala tak žádné vymluvy si to z dětičkama užijeme
12. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,eda me premlouva at jedu. ze nevim jestli pojedu neni kvuli nemu... je to kvuli me.
12. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.rehek.cz/ hážu poslední odkaz,nevím kolik je tam lůžek,ale píšou,že skupině pronajmou celou chalupu
12. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten předposlední odkaz to je stylové ubytování :wink:
12. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle je celkem dobry noc/395 i s polopenzi
12. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek