• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

sandrus neblazni proc bys nejela? nechce se ti?
12. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč kvůli tobě to trochu nechápu
12. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff tak u nás už se spinká ale dneska to byla pěkná fuška odpoledne moc nespinkal tak jsem myslela že to bude rychlí a on mě vypekl :grinning: :grinning: :grinning: po koupačce a mlíku se vztekal v posteli - žádné slzičky a ryčel a ryčel až z toho kašlal pak přestal a začal mě povídat no a ted už spinká :wink: :wink: :wink:
12. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nechce se mi jet kvuli julce. bylo by mi to lito :zipper_mouth: :pensive:

jdu uspavat
12. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: :confused: tak to Sandruš nechápu už vubec
12. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá ORDINACE pak se ukážu
12. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja taky nechapu proc kvuli Julce :fearful:
12. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zvládli i Budějce. :grinning: :grinning: :grinning: Jen cesta v autě po tmě je děsné, ryčíme a ryčíme. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Řekla jsem manželovi o vaší výpravě, tak prý ať jedeme :slight_smile: , že prý bude Terezka mezi dětmi. Tak uvidíme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Taky čučím na ordinaci. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky čuním ted je reklama no super Jituš že pojedete také :wink: :wink:
12. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda čumím :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ,Ninuš zatím moc rozhodnutá nejsem, uvidíme. S tou naší protivk :frowning2: :frowning2: ou se mi moc cestovat nechce, uvidím jak bude vše pokračovat. :frowning2:
12. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no proste je mi lito ze je julca pozadu. nechci srovnavat a nesrovnavam,ale bylo by to lito kazdej. to je pochopitelny.
12. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, my jsme taky pozadu, :wink: neboj oni to holky doženou, hlavně, že jdou jinak zdravé to je důležité. Ale chápu tě, taky je mi to líto. Ale přeci to není důvod, aby jsi nejela. :slight_smile: Věř, holky to zvládnou a ještě jim nebudeme stačit. :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konecna mam cas jindra odjel odpole. :unamused: nino ta posledni chata vubec neni spatna myslim ze by jsme se tam vesli :grinning: :grinning: :grinning: sandro taky jsem to nepochopila koukej ject taky kdyz to edovi nevadi jito adamek taky je protiva tak budou knucet oba :grinning: :grinning: luci proc by nemel ject honzik vem ho taky ja domika musim vzit bylo by mi ho lito kdyby nejel a on by byl taky hotovej
12. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,me by to asi jeste vic dorazilo kdybych videla jak jsou na tom ostatni. takhle s nikym nejsem, tak nemam srovnani a tolik si to neberu.
ono.kdo to nezazil, tak to tolik nepochopi. a nemyslim si ze jste jito pozadu :wink:. me se julca zacala pretacet az v 7. mesici a na obe strany se naucila v 9-ti mesicich. ted ji bude ve ctvrtek 10. mesicu a jen se obraci,jinak nic. takze tady si myslim to,ze je mi to lito a bylo by to pro me tezky je pochopitelny
12. led 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš bud ráda že je zdravá a všechno dožene to budeš koukat, malej taky neleze jak fretka a co má na to času dost :slight_smile: a kvůli tomu bych nejela s fajn ženskýma na dovču tak to néé
12. led 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro vubec se stim netrap viim jak se citis me domik hrozne mluvil vsude vsichni deti mluvili krasne ja byla uplne hotova ale ted uz to neresim a jsem rada ze jsou kluci zdravi nebuj onaa to vse dozene ja vim ze je hrozny poslouchat co vsichni umi atd. ale ona to dozene domik se taky naucil mluvit a totot trvalo v prvni tride ve skolce mu nikdo nerozumel proste pojed a vyser se na to je zase sikovna v jinych vecech
12. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda osobně jedu abych si svámi s ženskýma se kterýma si moc rozumím užila pohodových pár dní pohromadě aby jsem se užili a dětičky aby se seznámily a nééééé proto abych tam Honzíka předváděla jako cvičenou opici co všechno umí.
I kdyby nelezl, nechodil děkuji bohu že je zdraví - že za sebou máme absces,operaci kýli, frejkovu peřinku a taky mužu říct kdo to nezažil nepochopí
12. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,uvidim. zatim fakt nevim
12. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napsala jsem samozdřejmě jen svůj osobní názor :wink: :wink:
12. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky
12. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne sandro fakt pojed nekoukej na to :wink: myslim ze jsme tady rozumny zensky a vime ze kazdy dite je jiny ja taky nevim jakej bude adamek prej druhy deti mluvi hur tak to uz snad ani u nas nejde hahahahahaha :grinning:
12. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a věřím že se nikdo nikomu nebude smát ....já teda určitě nééé......a doufám že nikdo mě pokud bude teplo a já hupnu do plavek nééé aby jste volali greenpeace aby zatlačili velrybu zpět do moře to bych se zlobila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky já měla radsot že byla dneska ordinace mě i slza ukápla :confused: :confused: :confused:
12. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, jsme jiné děti se přetáčí už dávno a jsou mladší, nám se to povedlo jen 2x a to když je nahatá. Přetáčí se dostran to jo, ale na bříško jen 2x. Na bříšku nechce být vůbec. :angry: :frowning2:
Na Vojtovce posloucháme pořád, jak jsme pozadu, že už by mělo to a to. :unamused: :unamused: :unamused: Vyslechnu si to myslím si své, někdy dostaneme cvik.
Začínáme uvažovat, že tam přestaneme jezdit, Jezdíme tam jen z vlastní iniciativy, jen že paní doktorka je příbuzná. Přijde mi jen, že Terku trápíme, v porodnici nás tam vůbec neposlali a Fialová o tom taky neví. No uvidíme jak dopadneme na půlroční.
Adri, Terka je fakt ale protivka. Nejspokojenější večer po kaši, má asi přes den hladík, ale jíst nechce a kaší jí cpát pořád nemůžu, takže buď řve, nebo spí. :frowning2:
12. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, mě taky. Když tatínek té řidičky, chtěl sponzorovat nemocnici........ :frowning2:
12. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš malá a protivka když jsem byli spolu venku tak byla k sežrání a hodnoučká
já jsem zase takového názoru že dětičky mají čas že to přijde - možná blbej názor
12. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
....mě když řekl že se o tu rodinu postará :frowning2:
12. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja do plavek predpokladam nevlezu protoze na me bude zima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jito,me se do toho 7-8 mesice neotocila ani na bok :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ja nevim,ale kdybych tam jezdila z vlastni iniciativy a poslouchala to co ty, tak uz tam nejsem :sweat_smile:
nas zatim svehlova na cviceni neposlala,rozhodne se 5. unora. to jdeme na kontrolu
a vyjadruje se k vam fialova nejak? jestli nic nerika, tak bych mozna pockala. nevim, je to tezky
12. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek