Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
petulka12
12. led 2010
sandrus neblazni proc bys nejela? nechce se ti?
ninus81
12. led 2010
a proč kvůli tobě to trochu nechápu
ninus81
12. led 2010
ufff tak u nás už se spinká ale dneska to byla pěkná fuška odpoledne moc nespinkal tak jsem myslela že to bude rychlí a on mě vypekl 😃 😃 😃 po koupačce a mlíku se vztekal v posteli - žádné slzičky a ryčel a ryčel až z toho kašlal pak přestal a začal mě povídat no a ted už spinká 😉 😉 😉
sayastautor
12. led 2010
nechce se mi jet kvuli julce. bylo by mi to lito :-x |-|

jdu uspavat
ninus81
12. led 2010
=-) =-) =-) =-) tak to Sandruš nechápu už vubec
ninus81
12. led 2010
hurá ORDINACE pak se ukážu
petulka12
12. led 2010
to ja taky nechapu proc kvuli Julce 😕
murecka76
12. led 2010
Tak jsme zvládli i Budějce. 😃 😃 😃 Jen cesta v autě po tmě je děsné, ryčíme a ryčíme. 😞 😞 😞
Řekla jsem manželovi o vaší výpravě, tak prý ať jedeme 🙂 , že prý bude Terezka mezi dětmi. Tak uvidíme. 🙂 🙂 🙂
Taky čučím na ordinaci. 🙂 🙂 🙂
ninus81
12. led 2010
já taky čuním ted je reklama no super Jituš že pojedete také 😉 😉
ninus81
12. led 2010
teda čumím 😃 😃 😃
murecka76
12. led 2010
No ,Ninuš zatím moc rozhodnutá nejsem, uvidíme. S tou naší protivk 😞 😞 ou se mi moc cestovat nechce, uvidím jak bude vše pokračovat. 😞
sayastautor
12. led 2010
no proste je mi lito ze je julca pozadu. nechci srovnavat a nesrovnavam,ale bylo by to lito kazdej. to je pochopitelny.
murecka76
12. led 2010
San, my jsme taky pozadu, 😉 neboj oni to holky doženou, hlavně, že jdou jinak zdravé to je důležité. Ale chápu tě, taky je mi to líto. Ale přeci to není důvod, aby jsi nejela. 🙂 Věř, holky to zvládnou a ještě jim nebudeme stačit. 🙂
adricc
12. led 2010
tak konecna mam cas jindra odjel odpole. :-| nino ta posledni chata vubec neni spatna myslim ze by jsme se tam vesli 😃 😃 😃 sandro taky jsem to nepochopila koukej ject taky kdyz to edovi nevadi jito adamek taky je protiva tak budou knucet oba 😃 😃 luci proc by nemel ject honzik vem ho taky ja domika musim vzit bylo by mi ho lito kdyby nejel a on by byl taky hotovej
sayastautor
12. led 2010
no,me by to asi jeste vic dorazilo kdybych videla jak jsou na tom ostatni. takhle s nikym nejsem, tak nemam srovnani a tolik si to neberu.
ono.kdo to nezazil, tak to tolik nepochopi. a nemyslim si ze jste jito pozadu 😉. me se julca zacala pretacet az v 7. mesici a na obe strany se naucila v 9-ti mesicich. ted ji bude ve ctvrtek 10. mesicu a jen se obraci,jinak nic. takze tady si myslim to,ze je mi to lito a bylo by to pro me tezky je pochopitelny
ninus81
12. led 2010
Sandruš bud ráda že je zdravá a všechno dožene to budeš koukat, malej taky neleze jak fretka a co má na to času dost 🙂 a kvůli tomu bych nejela s fajn ženskýma na dovču tak to néé
adricc
12. led 2010
sandro vubec se stim netrap viim jak se citis me domik hrozne mluvil vsude vsichni deti mluvili krasne ja byla uplne hotova ale ted uz to neresim a jsem rada ze jsou kluci zdravi nebuj onaa to vse dozene ja vim ze je hrozny poslouchat co vsichni umi atd. ale ona to dozene domik se taky naucil mluvit a totot trvalo v prvni tride ve skolce mu nikdo nerozumel proste pojed a vyser se na to je zase sikovna v jinych vecech
ninus81
12. led 2010
Já teda osobně jedu abych si svámi s ženskýma se kterýma si moc rozumím užila pohodových pár dní pohromadě aby jsem se užili a dětičky aby se seznámily a nééééé proto abych tam Honzíka předváděla jako cvičenou opici co všechno umí.
I kdyby nelezl, nechodil děkuji bohu že je zdraví - že za sebou máme absces,operaci kýli, frejkovu peřinku a taky mužu říct kdo to nezažil nepochopí
sayastautor
12. led 2010
hm,uvidim. zatim fakt nevim
ninus81
12. led 2010
Napsala jsem samozdřejmě jen svůj osobní názor 😉 😉
adricc
12. led 2010
ja taky
adricc
12. led 2010
ne sandro fakt pojed nekoukej na to 😉 myslim ze jsme tady rozumny zensky a vime ze kazdy dite je jiny ja taky nevim jakej bude adamek prej druhy deti mluvi hur tak to uz snad ani u nas nejde hahahahahaha 😃
ninus81
12. led 2010
a věřím že se nikdo nikomu nebude smát ....já teda určitě nééé......a doufám že nikdo mě pokud bude teplo a já hupnu do plavek nééé aby jste volali greenpeace aby zatlačili velrybu zpět do moře to bych se zlobila 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Holky já měla radsot že byla dneska ordinace mě i slza ukápla =-) =-) =-)
murecka76
12. led 2010
San, jsme jiné děti se přetáčí už dávno a jsou mladší, nám se to povedlo jen 2x a to když je nahatá. Přetáčí se dostran to jo, ale na bříško jen 2x. Na bříšku nechce být vůbec. ]-( 😞
Na Vojtovce posloucháme pořád, jak jsme pozadu, že už by mělo to a to. :-| :-| :-| Vyslechnu si to myslím si své, někdy dostaneme cvik.
Začínáme uvažovat, že tam přestaneme jezdit, Jezdíme tam jen z vlastní iniciativy, jen že paní doktorka je příbuzná. Přijde mi jen, že Terku trápíme, v porodnici nás tam vůbec neposlali a Fialová o tom taky neví. No uvidíme jak dopadneme na půlroční.
Adri, Terka je fakt ale protivka. Nejspokojenější večer po kaši, má asi přes den hladík, ale jíst nechce a kaší jí cpát pořád nemůžu, takže buď řve, nebo spí. 😞
murecka76
12. led 2010
Ninuš, mě taky. Když tatínek té řidičky, chtěl sponzorovat nemocnici........ 😞
ninus81
12. led 2010
Jituš malá a protivka když jsem byli spolu venku tak byla k sežrání a hodnoučká
já jsem zase takového názoru že dětičky mají čas že to přijde - možná blbej názor
ninus81
12. led 2010
....mě když řekl že se o tu rodinu postará 😞
sayastautor
12. led 2010
nin 😃 😃 😃 😃 😃
ja do plavek predpokladam nevlezu protoze na me bude zima 😃 😃 😃 😃

jito,me se do toho 7-8 mesice neotocila ani na bok :-p . ja nevim,ale kdybych tam jezdila z vlastni iniciativy a poslouchala to co ty, tak uz tam nejsem :-N
nas zatim svehlova na cviceni neposlala,rozhodne se 5. unora. to jdeme na kontrolu
a vyjadruje se k vam fialova nejak? jestli nic nerika, tak bych mozna pockala. nevim, je to tezky

Začni psát odpověď...

Odešli