• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jo jito unas je adamek spokojenej doma to je hodnej ale jakmile vystrci cumacek s baraku tak na navstevach atd. je protivnej vzteklej a to fakt :grinning: ale co aspon ze je zdravej a jsem zvedava jakej bude za tri mesice to teprve snim bude masakr ale ja jsem na to zvykla domik byl taky hroznaj a ted je zneho hodnej kluk i kdyz me taky obcas nasere :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jukněte do albíčka kamrád mě poslal emailem dobrou PF tak mě to nedalo uložila jsem si jí a dala sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ordinace byla hezka,jsem rada ze ji zas davaji, takovy relax :slight_smile:

ja ji taky nechavam. jednou se to naucit musi :sweat_smile:. ale tak stejne :sweat_smile:. uz kvuli tomu moc nechodim ani do breznovek :sweat_smile: :pensive:
12. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Ninuš v kočárku je to zlatíčko!!!!! Ale jinak je to tyranka, už fakt nevím jak na ní.
Už nemáme stromeček tak jsme vyndali deku, jsem u ní a řve a řve. Přendám jí její hernu na naše postele a je spokojená a chvilku tam i vydrží a dokonce i sama.Jak říká manžel, je to gaučovka. :grinning: Ale tam být pořád nemůže. :angry: :angry: :angry:
Ninuš, máš pravdu, všechno má svůj čas. :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pfka dobra :grinning: :grinning: :grinning:

julca je protivka porad :grinning:. nenecha si libit nic. tak se s edou hadame po kom je :grinning:. on tvrdi ze po me,ja ze po nem :grinning:
vzdy jsem myslela ze povaha cloveka se da hodne ovlivnit vychovou,na julce vidim, ze neda. fakt je to vrozeny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . julka se sebou vorat nenecha. taky dobre :grinning:
12. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to vůbec nikdo nebude pozorovat, prosím tě, tady jsme snad rozumný ženský.
Tak to mně by mohlo být třeba líto, že tě uvidím kojit a já nekojím a tolik jsem chtěla, to je něco podobného
12. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ty chceš nakojit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme tu banda KRÁSNEJCH a ROZUMNEJCH děvčat :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
12. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro nesmis se tim uzirat ja vim je to tezky ale ver mi ze jsem se taky natrapila moc jsem se uplne stydela jako bych se mu nevenovala nemluvila ale tenkrat na logop. mi rekla ze at hlavne nesrovnavam ze proste to tak je a ze treba budu mit druhy dite a bude mluvit hezky a tem holkam chlubilkam treba spatne
12. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, to kojeni si s tebou klidne hned vymenim :sweat_smile:

rikala jsem si ze do roka kojit chci a pak prestat,s mym zavislackem to vidim tak ze do roka chci a pak budu muset :sweat_smile:
San, vždycky jen řekne, že je šikovná. Ale teď s námi půjde i tatínek tak se vyptáme. :slight_smile:
To Terka je na návštěvě hodná, protože jde z ruky do ruky a ona je prostě chovací. :grinning: :grinning: :grinning:
nin: ty prdlouši :grinning:
12. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dekuju,uz je mi lip. ja prave jak nikam nechodim, terminovou diskuzi jsem taky hodne omezila, tak je mi lip :slight_smile:. nevidim,neslysim,nectu :grinning:. tudiz nesrovnavam :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito to je sranda budeme muset najit penzion s dobrym gaucem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne fakt proste to neres a zase tak opozdena neni tak toho nech jasny :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,jestli ty budes rikat ze jste opozdeny,tak se jdu zahrabat :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak klidně. :wink:
ne vážně, nejsi jediná, která má v sobě nějaký trápení, já ho mám taky a bude nás asi víc.
Tak hlavu vzhůru, musíme se podporovat :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi presne tak podporovat :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
12. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jaké máš trápení :confused: :confused:

Jituš tak malá si žádá dobrý gauč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já zase postel :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já vás podpořím vždy a všude :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, stačí jí dobrá postel, jen né na zemi. A to pá puzlíky a deku a na tom ještě hrací deku, žádná tvrdá zem, je hold vyležená z tý nemocnice. :grinning: :grinning: :grinning:
San, jen koukni kdy se přetáčel Davídek s Adámkem a to je Terka nejstarší. :slight_smile:
Já myslím, že už dost toho srovnávání. Musíme být šťastný, že máme dětičky zdravé a šťastné a hlavně, že je máme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Evi, já taky nekojila a tak jsem se snažila, když koukám na video jak jsme to trénovali a Terka se snažila a ono nebylo a ona tak hladová. :frowning2: Teď už je to za mnou a jestli se pustíme do dalšího boje tak budu doufat, že to vyjde, ale teď už vím, že to není to nejdůležitější a třeba to zrovna půjde, když se tím nebudu tak nervovat.
Nejhorší bylo, když jsem ležela na pokoji s holkama co mohli dělat kojné, ještě nemocnic mléko darovali a já nic. :frowning2: :frowning2: :frowning2: To byli nervy. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš souhlas - že dětičky vubec :wink:
máme při představě co jsem musela spolykat utrogestanu než jsem otěhotněla a vlastně poprvé se jednalo o biochemické těhotenství a pak opět utrogestan a pak po 3 měsících vymodlenej Honzíček
12. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já utrouš zaváděla. :grinning:
12. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já polykala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musela spodem :grinning: :grinning: :grinning: a těch injekcí co mi taťka napíchal :grinning: :grinning: :grinning: , taky nám první těhu nevyšlo :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale Terka nám vše vynahradí, i když na den, kdy jsem šla na revizi nikdy nezapomenu. :unamused:
12. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám Jituš malá je vymodlená vid :wink:
to jsou zážitky na které člověk nezapomene :frowning2: :frowning2:
12. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se odporoučím do peřin :wink: :wink: :wink:
DOBROU NOC
12. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo je, ještě jsme si moc moc přáli holčičku.Ale chlapečka by jsme brali taky všema deseti. :slight_smile:
Jdu taky na kutě, dobrou noc.
12. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano.unas jse vzhuru od pul 6 ted usina na svoji pul hodinku dnes chci jit na ockovani na hexu no jen doufam ze tam nebude narvano nechce se mi tam cekat mezi nemocnyma a strasne radi strevni chripka tu bych fakt nechtela :angry: musim si nakoupit a budeme doma domika vypustim vzdycky pred barak na boby aby se vyvetral a adamka budu asi uspavat v garazi jestli budou ty mrazi
13. led 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji krásné ránko :wink:
Adri no po ránu tam je narváno vždycky
13. led 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mozna tak okolo 11 no uvidim
13. led 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek