Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
adricc
12. led 2010
jo jito unas je adamek spokojenej doma to je hodnej ale jakmile vystrci cumacek s baraku tak na navstevach atd. je protivnej vzteklej a to fakt 😃 ale co aspon ze je zdravej a jsem zvedava jakej bude za tri mesice to teprve snim bude masakr ale ja jsem na to zvykla domik byl taky hroznaj a ted je zneho hodnej kluk i kdyz me taky obcas nasere 😃 😃 😃
ninus81
12. led 2010
holky jukněte do albíčka kamrád mě poslal emailem dobrou PF tak mě to nedalo uložila jsem si jí a dala sem 😃 😃 😃 😃
sayastautor
12. led 2010
ordinace byla hezka,jsem rada ze ji zas davaji, takovy relax 🙂

ja ji taky nechavam. jednou se to naucit musi :-N. ale tak stejne :-N. uz kvuli tomu moc nechodim ani do breznovek :-N |-|
murecka76
12. led 2010
Jojo Ninuš v kočárku je to zlatíčko!!!!! Ale jinak je to tyranka, už fakt nevím jak na ní.
Už nemáme stromeček tak jsme vyndali deku, jsem u ní a řve a řve. Přendám jí její hernu na naše postele a je spokojená a chvilku tam i vydrží a dokonce i sama.Jak říká manžel, je to gaučovka. 😃 Ale tam být pořád nemůže. ]-( ]-( ]-(
Ninuš, máš pravdu, všechno má svůj čas. 🙂
sayastautor
12. led 2010
pfka dobra 😃 😃 😃

julca je protivka porad 😃. nenecha si libit nic. tak se s edou hadame po kom je 😃. on tvrdi ze po me,ja ze po nem 😃
vzdy jsem myslela ze povaha cloveka se da hodne ovlivnit vychovou,na julce vidim, ze neda. fakt je to vrozeny :-p . julka se sebou vorat nenecha. taky dobre 😃
evulebobule
12. led 2010
sandři: tak to vůbec nikdo nebude pozorovat, prosím tě, tady jsme snad rozumný ženský.
Tak to mně by mohlo být třeba líto, že tě uvidím kojit a já nekojím a tolik jsem chtěla, to je něco podobného
ninus81
12. led 2010
Evi ty chceš nakojit 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
12. led 2010
jsme tu banda KRÁSNEJCH a ROZUMNEJCH děvčat 😉 😉 😉 😉 😉
adricc
12. led 2010
sandro nesmis se tim uzirat ja vim je to tezky ale ver mi ze jsem se taky natrapila moc jsem se uplne stydela jako bych se mu nevenovala nemluvila ale tenkrat na logop. mi rekla ze at hlavne nesrovnavam ze proste to tak je a ze treba budu mit druhy dite a bude mluvit hezky a tem holkam chlubilkam treba spatne
sayastautor
12. led 2010
evco, to kojeni si s tebou klidne hned vymenim :-N

rikala jsem si ze do roka kojit chci a pak prestat,s mym zavislackem to vidim tak ze do roka chci a pak budu muset :-N
murecka76
12. led 2010
San, vždycky jen řekne, že je šikovná. Ale teď s námi půjde i tatínek tak se vyptáme. 🙂
To Terka je na návštěvě hodná, protože jde z ruky do ruky a ona je prostě chovací. 😃 😃 😃
evulebobule
12. led 2010
nin: ty prdlouši 😃
sayastautor
12. led 2010
holky dekuju,uz je mi lip. ja prave jak nikam nechodim, terminovou diskuzi jsem taky hodne omezila, tak je mi lip 🙂. nevidim,neslysim,nectu 😃. tudiz nesrovnavam 🙂
adricc
12. led 2010
jito to je sranda budeme muset najit penzion s dobrym gaucem 😃 😃 😃 😃 😃 ne fakt proste to neres a zase tak opozdena neni tak toho nech jasny 😃 😃
sayastautor
12. led 2010
jito,jestli ty budes rikat ze jste opozdeny,tak se jdu zahrabat 😃 😃 😃
evulebobule
12. led 2010
sandři: tak klidně. 😉
ne vážně, nejsi jediná, která má v sobě nějaký trápení, já ho mám taky a bude nás asi víc.
Tak hlavu vzhůru, musíme se podporovat 🙂
adricc
12. led 2010
evi presne tak podporovat 😃 😃 😃 😉
ninus81
12. led 2010
Evi jaké máš trápení =-) =-)

Jituš tak malá si žádá dobrý gauč 😃 😃 😃 😃 já zase postel 😃 😃 😃
ninus81
12. led 2010
holky já vás podpořím vždy a všude 😃 😃 😃
murecka76
12. led 2010
Ne, stačí jí dobrá postel, jen né na zemi. A to pá puzlíky a deku a na tom ještě hrací deku, žádná tvrdá zem, je hold vyležená z tý nemocnice. 😃 😃 😃
San, jen koukni kdy se přetáčel Davídek s Adámkem a to je Terka nejstarší. 🙂
Já myslím, že už dost toho srovnávání. Musíme být šťastný, že máme dětičky zdravé a šťastné a hlavně, že je máme. 🙂 🙂 🙂
Evi, já taky nekojila a tak jsem se snažila, když koukám na video jak jsme to trénovali a Terka se snažila a ono nebylo a ona tak hladová. 😞 Teď už je to za mnou a jestli se pustíme do dalšího boje tak budu doufat, že to vyjde, ale teď už vím, že to není to nejdůležitější a třeba to zrovna půjde, když se tím nebudu tak nervovat.
Nejhorší bylo, když jsem ležela na pokoji s holkama co mohli dělat kojné, ještě nemocnic mléko darovali a já nic. 😞 😞 😞 To byli nervy. 😞 😞 😞
ninus81
12. led 2010
Jituš souhlas - že dětičky vubec 😉
máme při představě co jsem musela spolykat utrogestanu než jsem otěhotněla a vlastně poprvé se jednalo o biochemické těhotenství a pak opět utrogestan a pak po 3 měsících vymodlenej Honzíček
murecka76
12. led 2010
Já utrouš zaváděla. 😃
ninus81
12. led 2010
já polykala 😃 😃 😃 😃 😃
murecka76
12. led 2010
já musela spodem 😃 😃 😃 a těch injekcí co mi taťka napíchal 😃 😃 😃 , taky nám první těhu nevyšlo 😞 😞 😞 Ale Terka nám vše vynahradí, i když na den, kdy jsem šla na revizi nikdy nezapomenu. :-|
ninus81
12. led 2010
Koukám Jituš malá je vymodlená vid 😉
to jsou zážitky na které člověk nezapomene 😞 😞
ninus81
12. led 2010
tak já se odporoučím do peřin 😉 😉 😉
DOBROU NOC
murecka76
12. led 2010
Jojo je, ještě jsme si moc moc přáli holčičku.Ale chlapečka by jsme brali taky všema deseti. 🙂
Jdu taky na kutě, dobrou noc.
adricc
13. led 2010
krasne rano.unas jse vzhuru od pul 6 ted usina na svoji pul hodinku dnes chci jit na ockovani na hexu no jen doufam ze tam nebude narvano nechce se mi tam cekat mezi nemocnyma a strasne radi strevni chripka tu bych fakt nechtela ]-( musim si nakoupit a budeme doma domika vypustim vzdycky pred barak na boby aby se vyvetral a adamka budu asi uspavat v garazi jestli budou ty mrazi
ninus81
13. led 2010
Také přeji krásné ránko 😉
Adri no po ránu tam je narváno vždycky
adricc
13. led 2010
no mozna tak okolo 11 no uvidim

Začni psát odpověď...

Odešli