• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak to se vam povedl honzik rychle potom utrogestanu to bud rada ze jste dlouho necekali to je pak o nervy ja ho taky zavadela :wink:
13. led 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík přišel po roce snažení takže to rycjlost celkem byla i když mě to tenkrát nepřišlo :dizzy_face:
13. led 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo ja myslela driv to taky trvalo nekomu se povede hned na domika jsme cekali 8m. a adamka 2roky to je pak mazec nekdorekne mas prece jedno bud rada ale ja chtela druhy a ono nic lituju zensky ktery tim prochazi
13. led 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino a co to ze jste vzhuru :grinning: takhle brzo rano domik jeste spi a adamek si da svoji pul hodku takze mu davm jeste 5 minut. :grinning:
13. led 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi se taky načekala, ale jsou na tom ženský co čekají mnohem déle to pak musí být pěknej zápřah na psychiku
13. led 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme vstávali za pět minut sedm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak alespon půjde dřív spinkat - doufám :grinning:
13. led 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je taková pohoda když máme tatku na chalupě a nemusím vařit, včera jsem usmažila kopici řízku tak si vzal sebou a já tu mám 4 - tak dneska dva a zítra dva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ted snídám zdravě - párek s chlebem :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz je vzhuru :grinning: :grinning: je to pohoda me to taky vyhovuje kdyz jsem obcas sama ja snidala 2rohliky se salametak a vzbudil se mi dalsi tygr :grinning: ja mam taky uvareno rizoto parada aspon zna zejtra budu muset a vubec nevim co
13. led 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě čeká vaření asi v pátek to by se měl tatka vracet jelikož má teorii v autoškole, sice měl dělat dneska závěrečky ale jelikož jim zrušili v tomhle počasí jízdy tak se to vše posunuje o týden
13. led 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
tak nam se juli povedla napoprve :dizzy_face: . i kdyz mi asi od 14 let tvrdili ze budu mit problem jednou otehotnet :slight_smile:. nastesti se spletli :grinning:. a strasne jsem chtela holcicku :dizzy_face:
13. led 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už se spinká :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Adri, Fialová mi říkala, že na očkování mám chodit v út a ve čt mezi 9.30hod a 13.30, že by tam měli být zdravé děti, ale když jsem šla posledně okolo 10 bylo narváno i v úterý, lepší je to po obědě. Taky jdeme zítra na hexu a prevenar.
My jsem taky od půl 6 vzhůru, ale do 8 jsme blbnuli v posteli, ale teď jdeme papat a spinkat.
13. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,tedy vás dočíst :grinning: :grinning: :grinning:

my tedy máme štěstí,obě dětičky se nám povedly na poprvý,ale zase si to vykompenzovaly těma porodama :wink: a san neblázni,ale tvý pocity naprosto chápu,taky jsem přestala chodit na naše březnovky,protože mám pocit,že podle jejich dětí je mišák tupec,nemluví a ignoruje nočník,no a přece se z toho nepos... :grinning: :grinning: :grinning: a vím z vlastní zkušenosti,že většina z nich přehání,právě kvúli tomu,aby je ostatní neodsuzovali,že je tomu třeba jinak,tak hlavu nahoru :wink: :wink:

a poslední k tomu a končím za 4 měsíce může bejt všechno úplně jinak

já byla včera na basketu a byla to strašná holomajzna,ale docela jsem se nasmála a odreagovala,jo jinak asi na tuty pojedu jen s mišákem,nějak mi jeden buden stačit :grinning: :grinning: ,jo a k těm lůžkám,holky uvědomte si,že většina vašich dětiček bude bez nároku na lůžko,tak tím vlastně ušetříte
13. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych sebou vezla cestovní postýlku ale malej by stejně beztak spinkal se mnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julca neumi spat jinak nez se mnou :grinning:
13. led 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,dik :slight_smile:
13. led 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri: tak to máme stejně problém, já když vidím kojící mamimku,tak je mi to tak líto, ale co už no
13. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nejdete někdo z dětičkama dneska ven, že bych se přifařila :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě volaly ze šumavy je tam mlha jak blázen a mínus 10 :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
13. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ja v tomhle pocasi nechodim :grinning:. jdu jen za maminou,potrebuju na postu (eda vzdy nechava slozenky na me :rolling_eyes: ) a pak se pujdem zeptat na ohradku na sanky. nevite kde by ji jeste mohli prodavat? zatim jsem byla ve sportisimu (tam je vyprodali) a dnes se chystam k redinovi.

to se divim ze je na sumave mlha
13. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bychc htěla jít alespon na hodinku odpoledne to je škoda, možná se zeptej i u nás naproti tam mají za výlohou bobi a sánky tak si myslím že by je tam mohli mít taky
13. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
san prosím,jestli půjdeš k ředinovi,podívej se mi,jestli tam taky vede ty posilovací stroje jako je ab revo http://www.shop-fitness.cz/fitness/ab-revo a kdyžtak cenu,díky
13. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, já chci vyrazit, ale teď volala mamka, že možná přijede, tak nevím. Řekla jsem jí ať si to rozmyslí, že si jinak domlouvám rande. Okolo poledne ti dám vědět.
Pojedu vrátit ten Nurofen.
13. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci mam to napsany :wink:

nin,kde myslis?
13. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš ok to by bylo fajn hci alespon na chvíli aby byl malej na vzduchu
Luci kdyštak se tě zeptám mám to hned vedle - když teda půjdeme ven
Včera to říkaly že to prý vymění v každé lékarně :slight_smile:
13. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je ten coop to nákupní středisko nad tím bejvala Baracuda bar
13. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.sport9.cz/sport9/eshop/42-1-doplnky/94-2-ostatni/5/6597-ohradka-na-sanky-drevene tady jí mají na netu mají i levnější ale ty se mě nechtějí zobrazovat a nebo plastové
13. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek