• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

my sánky plánujeme až příští rok ted si myslím že malej je na ně malej :slight_smile:
13. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak si v 1. prispevku hazela odkazy,tak ty druhy sanky presne mame,jen bez ohradky :slight_smile:.
dekuju za tip, dojdu se tam zeptat :slight_smile:

ja bych na ne taky nespechala,ale sem k nam nahoru chodniky temer nikdo neudrzuje, tak je sila se dostat do mesta :confounded: . tak bych treba k mamine vyrazila se sankama :slight_smile:
13. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ted videla znamy,ty maj o mesic starsiho kluka a tahli ho na bobech. bylo mi ho docela lito. nebyl ani ve fusaku,ani v dece, ciste jen v kombineze,kymacel se tam ze strany na stranu. no, fakt pohled :unamused:
13. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě ani nepřekvapuje neuklizený chodníky když je má na starost město - je to hnus bych ty uředníky vyhnala do ulic z hrablama a koštatama
13. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak boby ty nechápu :fearful: :fearful: :fearful:
13. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin včera ukazovali ve zprávách,že v praze už úředníci hrabou :wink: ,nám ted přišli rukavičky a věcičky\ od tý maminky,co jsem vám házela odkaz na ty bodýčka,jsou úplně super a míša konečně bude mít pořádný rukavičky,super obchůdek,v pondělí dopoledne jsem objednala,hned poslala peníze a dneska přišel balíček :slight_smile:
13. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a jakej odkaz to jsem asi nepostřehla :slight_smile:
jo jo to jsme koukala v Praze hrabou ale tam nám to je prd platný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz spi :slight_smile:

me nejvic dostalo,je krasny ze odhrabli snih ze silnice smerem k chodniku,ale nenechali aspon metr u prechodu, takze ja prechazela silnice (napr ohrada nebo kruhac u pivovaru,mirovka) a brodila se s kocarem pul metrem snehu. fakt sila

luci,super :slight_smile:
13. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,holky,chtela jsem se zeptat jestli by nekdo nemel zajem,dela to kamaradka:
http://www.just.cz/

ja mam tyto dva,jine jsem nezkousela a je to bomba,fakt jsou super:
eucasol a tymianovy krem. oba jsem vyzkousela a nemuzu si je vynachvalit. nejen u julci ale i u me.
tak kdyby nekdo mel zajem,muzu na tu kamaradku dat kontakt :slight_smile:
13. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme dali 2 hodinky sladkého miminkovského spánku a ted vstával :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ty jooo, vy jste toho zase nakecaly :wink:

Co ta chata, uz se predbezne neco vybralo??? Taky si rikam, ze to bude tezsi, pac nas bude fakt hodne :slight_smile:

Ja mam ted problem jet nekam s kocarem, ale musim. Po meste jsou cesty dobre, ale nekde je problem se s nasim kocarem dostat :confounded: A do Blatny jedu po hlavni silnici 2km, tam je ted ledovka, tak se bojim. Jsme tu uplne odriznuty od sveta :unamused:
13. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je odkaz na ten tymianovy krem:
http://www.just.cz/produkty/bylinne_kremy/k5142

a tady eucasol abyste kdyztak meli predstavu:
http://www.just.cz/produkty/speciality_just/k5139

jeste mam na to podrobny popis,lepsi,ale ten mi sem nejde vlozit,tak kdyztak pres meil
13. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
san díky,obojí mám,protože to dělá kamarádka a vřele doporučuju,sice to není nejlevnější,ale fakt to funguje :slight_smile:
13. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eucasol byla moje zachrana kdyz jsem mela rymu :grinning:
13. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám že ceny u toho nejsou :grinning: :grinning: :grinning: to bude tuba krému za 300,- :grinning:
13. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,nin,asi tak nejak,uz si nepamatuju presnou cenu. nam to koupila mamina a fakt si to nemuzu vynachvalit. a vydrzi to dlouho.
13. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen jsem to sem hodila kdyby nahodou mel nekdo zajem,rozhodne nenutim :slight_smile:
13. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin má mpocit,že za 360,ale nechci kecat,ale při kašli,jak když ho najdeš,je fakt skvělej a eucasol stříkám do vzduchu,je fakt super,taky jsem nechtěla věřit
13. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ten tymianovy krem mazu i kdyz juli treba boli brisko,hned se sklidni. a eucasol ji obcas striknu na pyzamko pred spanim a spime pak obe jako zabite :grinning:
13. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

san vůbec se netrap jaký jsou jiný děti, každý je jiný a neboj julča všechno dožene a jen s námi pojeď,odreagujete se od domova, já taky pojedu hlavně kvůli tomu aby jsme byli pryč z baráku a mezi holkama a dětma, už nám to tu leze na palici :confounded:

jinak just dělá kamarádka a já jsem velice spokojená,beru koření, máme mastičku a včera mi dovezla bujón a ten si teda moc chválím, sice to stojí dost peněz,ale zase vím že je to zdravější :slight_smile:

holky já mám doma očistec, už 2 den hlídáme ségře malou a to je konec, venoušek má na tváři pravou stranu modřinu a levou poškrábanou od malý, to je malej tyran !!!!!!!!!!!!!!!! bordel všude a o dnešní noci ani nemluvím, venďa se nemůže od včerejška vykakat, břicha nafouklý a tak polehává a pořád mažem bříško v noci se pořád kroutil a tak budil Andreu,tak jestli jsme naspali 4 hodiny to je moc, už se těším až jí dneska vrátím,lehneme do postele a budeme spát

Jo a o tom srovnávání dětí, já sama nesrovnávám ale manžel jo, venouš chodil nádherně bez plenky na malou i velkou, už jsme jezdili i autem bez plenky a do města taky, ale tůhle jak měl miláček horečku tak se jednou počůral a manžel mu tak vynadal a dal na prdel,že malej teď na nočník nesedne vůbec a musela jsem dojel koupit plenky,takže jsem zpátky na začátku a manžel srovnává že jiný děti už nenosí plenu, dudlík a flašku :cry: :pensive:
13. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
když budete chtít,můžu vám naskenovat celý katalog i s cenama,dostala jsem včera nový, ceny tam jsou opravdu přehnaný ale je to dobrý a pomůže to,hlavně ty mastičky :wink:
13. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, chudak malej,ten tvuj muz by zaslouzil :pensive: . uplne mi ho je lito a chapu ze se venik ted bez plenky boji. ach jo :pensive:

prosim te,kolik je segry malej :sweat_smile:?

ja jsem po dlouhym hledani nasla ze tu mame opet zdrave potraviny tak se tesim az tam nabehnu,ale az budou korunky a omrknu to tam :slight_smile:
13. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
san ségry malá je starší o 26 dní, ona se narodila 2.září 07 a venouš 28.září 07

no malýho nechám do jara a pak začnu znova,akorát půjdem k tomu zápisu do školky a už jsem měla radost že půjdem bez plenky,tak hold nic :pensive:

san kde jsou zdravý potraviny? já bych tam šla hned,ale když jedu do města tak zajdu co znám a vím kde co je ale abych si někdy prošla město,to nemám šanci
13. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, to bych mozna rada nebo jestli se muzes podivat kolik stoji ta echinacea, ze bych si na jare udelala ocistnou kuru :slight_smile:

ja teda krome lonska delala ocistnou kuru s koprivou,pila jsem ji na litry :sweat_smile:. ale to nevim jestli muzu kdyz kojim. ale treba uz kojit nebudu a zas budu koprivovat :dizzy_face:
13. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja je objevila ciste nahodou,myslela jsem ze uz tu zadny nejsou :sweat_smile:. vis jak driv bylo na namesti kino svet? tak presne naproti. ve dvore a je tam i sekac pexeso (nebo tak nejak se jmenuje). naproti port arthuru

to je mala teda drak :sweat_smile:

ja mamku upozornovala ze nekdy na jare budu chtit odstavovat (mam v planu :grinning:), takze se k ni aspon na vikend nastehujem a bude u julci ona,aby ze me necitila mliko, tak pri te predstave byla nadsena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . to stejne beztak nezvladnu a budu kojit jeste ve 4 letech jako mamka brachu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nezlob se ale ten tvuj manža je na zabití :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: asi mu to dojedu vysvětlit
13. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
san tak echinacina stojí 505 a je toho 250 ml

nin já vím a asi ho brzy zabiju :confounded:

holky pomoooóóóóóc,malá vyleze na bar a sedne si tam a že je docela vysoko :astonished:
13. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,dik :slight_smile:

teda, to je dracice :sweat_smile:
13. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle dítě bych domů teda nechtěla, oni mají jiný způsob výchovy, takže si dělá co chce a já mám nervy v pr.... :pensive: a když si uvědomím že jí tady mám zase příští týden od pátku do neděle, si půjdu asi hodit provaz :pensive:
13. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek