Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
13. led 2010
Ty jo, Zdeni, tak to mas co delat 🙂
A to si s Venouskem nevyhrajou, ze bys mela klidek, vis?
Jinak tvuj manza je opravdu na odstrel ]-( protoze naucit dite na nocnik je fakt tezky :-S
mikesova25
13. led 2010
anny oni si hrajou,ale chtějí oba stejnou věc a vysvětlit jim ať si někdo vezme jinou nejde,takže momentálně andrea trucuje v levém rohu obýváku a venouš v pravém,protože oba chtěli malovat černou pastelkou a já mám jenom jednu
ninus81
13. led 2010
Zdeni máš muj obdiv já bych byla asi na nerv =-) =-) =-)
sayastautor
13. led 2010
zdeni,to je sila :-N
anny84
13. led 2010
To jo, to si dobra 🙂 me uz by vezli 😃
mikesova25
13. led 2010
to je jenom o zvyku, jindy když je tady tak jsou hodný,ale dneska to je děs ]-(

ani nevařím a jsem ráda že mám vařeno od včera,akorát jsem zadělala na chleba,sedla jsem si k pc a skládám u toho prádlo, to je jediný co mi dovolí

ráno jsem vysála a teď už tu jsou opět rozdrobené sušenky, teď dělají bordel u báby :-N
anny84
13. led 2010
Tak to mas dobry, aspon chvili klid 😉
murecka76
13. led 2010
Ninuš, tak babička přijede. Tak někdy jindy. Obleč se je tam studený vítr.
mispuli
13. led 2010
holky tak já ještě brouzdáj a občas něco naleznu http://www.pension-tereza.cz/
klaraemma
13. led 2010
ahoj holky,
takže:
luci - jela bych taky, termín je mi vcelku jedno, když bude teplo tím líp. Jinak pokoj, já nevím,byla bych s vámi ráda, ale myslíš, že se holky nebudou navzájem rušit??? Já nevím, nemám s tím zkušenost, zase si říkám, že tam malou nechám prostě dlouho vzhůru a až padne, tak padne (snad). Možná sebou vezmu cestovní postýlku kdyby náhodou
Zdeni - mohly jsme jet spolu jestli bych chtěla, máme to od sebe kousek, ale kdyby něco tak já auto taky můžu vzít a ¨můžu taky někoho přibrat.
Jo a ještě na jak dlouho byste chtěly jet???
Just znám, kupovala jsem si krém možský na obličej a byl parádní. Dobře, že vím, kam se kdyžtak můžu obrátit.
mispuli
13. led 2010
klári,já bych to viděla stejně,prostě až padne tak padne,budeme venku na čerstvém vzduchu a na prázdninách,tak je mi jedno,kdy půjde spátv noci ještě pije mlíko,ale za 4 měsíce,to mlže bejt jinak 😉 ,ale určitě se to dá nějak vyřešit,já bych to viděla tak na 3-4 dny,co vy ostatní?
mispuli
13. led 2010
http://www.sumava-zadov.cz/ubytovani.php vím,že už jsem přehlcené,ale mě by se docela líbilo tohle,ale chtějí tam 50 kč za dítě,ale jinak ceny dobrý http://www.sumava-zadov.cz/ubytovani.php
mispuli
13. led 2010
http://ubytovani.kamsi.cz/sumava/chalupa/dvorec... mě někdo od toho,už je tohop moc i tohle se mi líbí,je to na samotě,vlastní kuchyně
adricc
13. led 2010
ahoj holky tak jsme byli u doktorky tak mu to pichla ted spi v garazi 😃 a vazime 6100 mam radost ze konecne znej bude chlap 😃 😃 😃 sandro ten krem znam mam ho doma je vybornej a drahej :-p :-p ale treba na prdiky nebo kasel ryma vybornej 😉 luci ten posledni odkaz je dobrej myslim ze by jsme se tam vesli 😃 😃 😃 luci proc nechces vzit honzika
adricc
13. led 2010
ta sumavska chalupa neni spatna co?
adricc
13. led 2010
no tohle posledni taky ne 😉 jsem zvedava jestli neco vybereme uz jste pocitali kolik nas je 😃 😃 😃 😃 😃
adricc
13. led 2010
to je dobry pokazdy kdyz sem prijdu tak bud kun jede pomalu 😉 nebo tady nikdo neni 😢
ninus81
13. led 2010
ty vado tolik odkazu jdu to zkouknout
malej ted usnul je trochu teplejší tak jsme ani ven nešli doufám že to nevylítne ty zuby to je šílený 😞
adricc
13. led 2010
hm to je nino pekny hlavne aby na nej neco nelezlo :-|
ninus81
13. led 2010
teda mě nejvíc zaujal PENZION VINICKÝ DVůR

myslím si že když to bude takovádle davová akce že by mohli dát slevu bude nás jako psů 😃 😃 😃 😃
ninus81
13. led 2010
adri teda to je Adámek kus chlapa 😉
Doufám že z toho nic nebude snad mu pomůže spánek broučkovy 🙂
adricc
13. led 2010
jo pekny ale mylsim ze by jsme tam v pokojich byli pekne namackany nebo ne?ta sumavska chalupa neni spatna
sayastautor
13. led 2010
nin,tak snad to bude dobry,chudinka 😞

adri,pekna vaha 🙂
ninus81
13. led 2010
mě se nechce načíst ta šumavská chalupa ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
je to fakt je tam jen 6 pokojů ]-( ]-( ]-( ]-(
adricc
13. led 2010
no uvidis treba bude trochu zvysena kvuli zubum jo mam stoho radost ze pribira a to mliko pomaha dnes tam fialova nebyla byla misto ni jina mlada doktorka
adricc
13. led 2010
to je prave blby ja bych potrebovala bejt samosta.pokoj s klukama dvouluzkovaj protoze ten adam kdyz se nevyspi je na ranu 😃 😃 😃
ninus81
13. led 2010
jo tu už jsem tam viděla minule to tam byli obě - ježiši snad nejde místo ní
mispuli
13. led 2010
jj nin ten se mi taky docela líbil,ted by jen chtělo nějakou naší tiskovou mluvčí,která by po dohodě nás všech z několika vybraných penzionků,obvolala a vyzjistila,jak by na nás kde reagovali a zda by nám nedali někde nějakou slevu,doufám,že jste pochopily,co chic napsat a předem říkám,že já tohle neumím,najít jo,ale vyjednávat už ne 😞