• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ty jo, Zdeni, tak to mas co delat :slight_smile:
A to si s Venouskem nevyhrajou, ze bys mela klidek, vis?
Jinak tvuj manza je opravdu na odstrel :angry: protoze naucit dite na nocnik je fakt tezky :confounded:
13. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny oni si hrajou,ale chtějí oba stejnou věc a vysvětlit jim ať si někdo vezme jinou nejde,takže momentálně andrea trucuje v levém rohu obýváku a venouš v pravém,protože oba chtěli malovat černou pastelkou a já mám jenom jednu
13. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni máš muj obdiv já bych byla asi na nerv :confused: :confused: :confused:
13. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,to je sila :sweat_smile:
13. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, to si dobra :slight_smile: me uz by vezli :grinning:
13. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jenom o zvyku, jindy když je tady tak jsou hodný,ale dneska to je děs :angry:

ani nevařím a jsem ráda že mám vařeno od včera,akorát jsem zadělala na chleba,sedla jsem si k pc a skládám u toho prádlo, to je jediný co mi dovolí

ráno jsem vysála a teď už tu jsou opět rozdrobené sušenky, teď dělají bordel u báby :sweat_smile:
13. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mas dobry, aspon chvili klid :wink:
13. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, tak babička přijede. Tak někdy jindy. Obleč se je tam studený vítr.
13. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já ještě brouzdáj a občas něco naleznu http://www.pension-tereza.cz/
13. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
takže:
luci - jela bych taky, termín je mi vcelku jedno, když bude teplo tím líp. Jinak pokoj, já nevím,byla bych s vámi ráda, ale myslíš, že se holky nebudou navzájem rušit??? Já nevím, nemám s tím zkušenost, zase si říkám, že tam malou nechám prostě dlouho vzhůru a až padne, tak padne (snad). Možná sebou vezmu cestovní postýlku kdyby náhodou
Zdeni - mohly jsme jet spolu jestli bych chtěla, máme to od sebe kousek, ale kdyby něco tak já auto taky můžu vzít a ¨můžu taky někoho přibrat.
Jo a ještě na jak dlouho byste chtěly jet???
Just znám, kupovala jsem si krém možský na obličej a byl parádní. Dobře, že vím, kam se kdyžtak můžu obrátit.
13. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári,já bych to viděla stejně,prostě až padne tak padne,budeme venku na čerstvém vzduchu a na prázdninách,tak je mi jedno,kdy půjde spátv noci ještě pije mlíko,ale za 4 měsíce,to mlže bejt jinak :wink: ,ale určitě se to dá nějak vyřešit,já bych to viděla tak na 3-4 dny,co vy ostatní?
13. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.sumava-zadov.cz/ubytovani.php vím,že už jsem přehlcené,ale mě by se docela líbilo tohle,ale chtějí tam 50 kč za dítě,ale jinak ceny dobrý http://www.sumava-zadov.cz/ubytovani.php
13. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://ubytovani.kamsi.cz/sumava/chalupa/dvorec-nova-hurka/detail/4170,odtrhněte mě někdo od toho,už je tohop moc i tohle se mi líbí,je to na samotě,vlastní kuchyně
13. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme byli u doktorky tak mu to pichla ted spi v garazi :grinning: a vazime 6100 mam radost ze konecne znej bude chlap :grinning: :grinning: :grinning: sandro ten krem znam mam ho doma je vybornej a drahej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale treba na prdiky nebo kasel ryma vybornej :wink: luci ten posledni odkaz je dobrej myslim ze by jsme se tam vesli :grinning: :grinning: :grinning: luci proc nechces vzit honzika
13. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta sumavska chalupa neni spatna co?
13. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tohle posledni taky ne :wink: jsem zvedava jestli neco vybereme uz jste pocitali kolik nas je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobry pokazdy kdyz sem prijdu tak bud kun jede pomalu :wink: nebo tady nikdo neni :cry:
13. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado tolik odkazu jdu to zkouknout
malej ted usnul je trochu teplejší tak jsme ani ven nešli doufám že to nevylítne ty zuby to je šílený :frowning2:
13. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm to je nino pekny hlavne aby na nej neco nelezlo :unamused:
13. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda mě nejvíc zaujal PENZION VINICKÝ DVůR

myslím si že když to bude takovádle davová akce že by mohli dát slevu bude nás jako psů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri teda to je Adámek kus chlapa :wink:
Doufám že z toho nic nebude snad mu pomůže spánek broučkovy :slight_smile:
13. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pekny ale mylsim ze by jsme tam v pokojich byli pekne namackany nebo ne?ta sumavska chalupa neni spatna
13. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tak snad to bude dobry,chudinka :frowning2:

adri,pekna vaha :slight_smile:
13. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se nechce načíst ta šumavská chalupa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
je to fakt je tam jen 6 pokojů :angry: :angry: :angry: :angry:
13. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidis treba bude trochu zvysena kvuli zubum jo mam stoho radost ze pribira a to mliko pomaha dnes tam fialova nebyla byla misto ni jina mlada doktorka
13. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je prave blby ja bych potrebovala bejt samosta.pokoj s klukama dvouluzkovaj protoze ten adam kdyz se nevyspi je na ranu :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tu už jsem tam viděla minule to tam byli obě - ježiši snad nejde místo ní
jj nin ten se mi taky docela líbil,ted by jen chtělo nějakou naší tiskovou mluvčí,která by po dohodě nás všech z několika vybraných penzionků,obvolala a vyzjistila,jak by na nás kde reagovali a zda by nám nedali někde nějakou slevu,doufám,že jste pochopily,co chic napsat a předem říkám,že já tohle neumím,najít jo,ale vyjednávat už ne :frowning2:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek