• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Myslím, že se potkáme tak tě to trkne. :grinning:
5. bře 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny fotky zmenšuji pomocí JPEG Resampler, dá se zdarma stáhnout na netu.
5. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to jenom dneska jsme dostala takovou žravou ale kdyby mě je tchýně nepřinesla tak bych je nesežrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi to mé nekynutí co se týče kil nahoře je tím že jsem i před těhu byla plnoštíhlá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jen tiše doufám že po porodu mě ještě neco půjde dolů, já krom toho břicha nemám nic ani ty moje prsa mě nerostou ( díky bohu - to už bych si musela koupit stany ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ted mě odešla návštěva ale už jsem tu než mě teda dorazí drahoušek, a pak začne ordinace :slight_smile:
5. bře 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na ordinaci se taky tesim :slight_smile:
5. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jí sleduji od uplného začátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja taky :slight_smile:. a pak jeste ulici a pojistovnu, kdyz ji davaji :slight_smile:
5. bře 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři mi fakt máme stejnej vkus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já ještě zbožnuji seriál Odložené případy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jsem taky milovala, ale zprotivilo se mi to ted jak davaji jen same kriminalky :rolling_eyes:
5. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám drahouška doma tak se pak ukážu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok.pa
5. bře 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám hotový dortík pro zítřejší návštěvu.
Dám vám sem receptík, je to strašná rychlovka a moc dobré (teda pokud máte rádi ty dortíky za studena ze smetany)
1x kysaná smetana, 1x šlehačka, 1x mandarinkový kompot(včetně šťávy), 1x vanilkový puding za studena
toto vše dáte do nějaké nádoby s víčkem a zatřesete dokud to nezhoustne (stačí fakt párkrát) a natřete na korpus buď koupený, nebo vlastní výroba ( na kupovaný je to výtečný pomažu to i okolo). :grinning:
5. bře 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: taky kolegyně učitelka, to se nás tu tedy slezlo :grinning:
5. bře 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
az to neni hezky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
samozrejme v dobrem :wink:
5. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: jo to víš učitelky bláznivý, musíte mít s náma trpělivost :grinning:
5. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdepak :grinning:. jste fajn :wink:

vy zas musite mit trpelivost s nama sestrickama, vid Kato? :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: vy jste taky fajn, ještě, že jste
5. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme se krasne pochvalili pri tom osklivym pocasi :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja myslim ze vsechny tady jsme fajn a moc hezky se tu sesli :slight_smile:. mam z toho radost :slight_smile:
5. bře 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky ráda, že jsme se tu takhle hezky sešly. A už se moc těším na srazík.
5. bře 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja taky, pockame az se udela hezky a vyloupne se par tech miminek a pujdem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo těším se moc.
5. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda devčata tady jsou buď zdravotní sestřičky a nebo učitelky - SAKRA co tu dělám JÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paní učitelka :grinning: :grinning: chce po dětech aby vymysleli větu se slovem pakliže ... Vyvolá Mařenku a ta povídá: "Květiny musíme zalévat pakliže je velmi sucho" ... Vyvolá Pepíčka a Pepíček říká: "Jeli jsme na hory , jeli jsme vlakem, vlak cuknul a na tatínka spadl batoh a pak lyže."
5. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyjde sestrička z ambulance a kričí:
"Pan Trtkal, pan Trtkal!"
Nikdo sa neozývá. Za chvíli vyjde ze záchoda nějaký chlapík.
"Vy ste Trtkal?"
"Ne, já sem sral..."
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vizita v porodnici: "Tak maminko, kdy se vám to narodilo?" - "26.dubna" - "A vám" - "26.dubna" - "A vám?" - "Také 26.dubna!" - "A neříkejte, že i vám 26.dubna!" - "Ne, já tenkrát na tom školení chyběla!"
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je po ordinaci, drahá polovička šla spinkat tak čučím na tu Druhou šanci na nově

Tak koukám že vtipky se vám líbili to jsem ráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz jsem myslela ze uz se neukazes :grinning:
Vtipky skvele :wink:
5. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si byla ještě dát sprchu abych ze sebe udělala člověka :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek