Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
adricc
13. led 2010
diky sandro no mel by mit aspon 7500 ale aspon ze uz to jde nahoru ale kojit chci aspon do toho roka
ninus81
13. led 2010
Luci já se toho klidně ujmu je mě to jedno jsem profesí recepční a držkatá 😃 😃 😃 😃 😃 je mě jedno tak vyberte kohokoliv kdo se toho ujme
adricc
13. led 2010
ne fialova jela nekam na skoleni tak zejtra tam uz je a prila jsem tam a nikdo tam nebyl to je radost takhle chodit k doktoru 😃 holky pocitali jste to kolik pokoju kolk lidi atd. to bude mazec az nas u ty chalupy uvidi aby nezavreli hahaha 😃
adricc
13. led 2010
nino ty si sikulka tak to obvolas a pak se slozime za telefon kolik ti dame
ninus81
13. led 2010
jééé mě to sem huplo dvakrát to druhé je to delší 😃 😃 😃 😃
a pak si člověk má vybrat 😃 😃 😃
ninus81
13. led 2010
jdu kouřit tak šup z návrhama kdo co objevil 😃 at to probereme
mispuli
13. led 2010
nin ta nová pec a ten zadov jsou myslím přijatelný 😉
adricc
13. led 2010
ta chata hamry je pekna a asi i velky ta posledni chaticka je fakt krasna
adricc
13. led 2010
luci proc mi neodpovis seres normalne na me 😉
ninus81
13. led 2010
Luci jakej to je odkaz já už v tom ztrácím přehled 😃 😃
zuzankast.
13. led 2010
ahojky.

San musite jet, kazdy dite je jiny, vsak bude brzo ciperna, ze ji nebudes stacit 🙂 podivej na nasi Juli, jakej je prcek mrnavej a taky to neresim, hlavne ze je zdrava.
ja vezmu cest. postylku, ale myslim ze by se mala vyspala i v kocarku. Jinak v noci spi vetsinou dobre, kdyz se vzbudi, staci dat dudlik, tak snad nemusime byt na samotce 🙂 ale jinak je nam to jedno. Spis je pro nas trosku rozhodujici, kdy chodite spat? my kolem sedme.
mispuli
13. led 2010
adri sorry ted jsem zmatená,přehlídla jsem že se mě na něco ptáš,tak jestli budu vědět odpovím,ale na co? 😃

nin 1. a 2.z tvých odkazů 😉
sayastautor
13. led 2010
ja budu mit vecery nejspis zabity,protoze nevim jak bez moji pritomnosti bude spat :-p . my usiname nejdriv v 20,spis 21 hod
adricc
13. led 2010
no prave zuzko adamek chodi spat taky v 7 a ma klid na noc domik uplne v pohode toho nevzbudi ani vysavac
adricc
13. led 2010
nebuj sandro ja taky budu brzo spinkat adamek si taky vyzaduje kozinku 😉 to bueme dvojka proto jestli se na me nezlobite potrebuju sama pokoj dvouluzak jinak by to byl mazec
sayastautor
13. led 2010
adri,proc by se mel nekdo zlobit 😉
adricc
13. led 2010
luci proc nechces vzit honzika beru domcu a treba by si rozumeli spolu a vyhrali
sayastautor
13. led 2010
jo a ja bych jela na 3 dny
adricc
13. led 2010
no ja nevim neze by jste mi vadili ale asi adamkovi jo 😃 😃 😃 😃 😃 je to kanec
zuzankast.
13. led 2010
Juli po hodince spanku taky spi celkem tvrde, pak ji vzbudi nekdy i malickost, ale i pak je v klidu. I kdyz v cizim prostredi neusinala dobre, tak nevim..
mispuli
13. led 2010
aha,to jsem nějak přehlídla,no obě dětičky jsou mírně řečeno hyperaktivní a uhlídat oba je trošku nadlidský výkon,taky jsem přemýšlela,že bych si s sebou vzala kolo a jezdila na výlety,to ale se dvěma nemůžu 😞 ,mám trošku strach,že by si domča s honzíkem moc nevyhrál,on jak je pomalejší,tak je na úrovni 4 letýho dítěte a moc si hrát neumí 😞 ,ale i to se může změnit 😉
adricc
13. led 2010
domik je taky moula ahraje si i se triletyma a taky lita jak blazen a je hodne detskej a hraci typ
mispuli
13. led 2010
adri zatím bych to pojala tak,že bych si chtěla trochu odpočinot a to se mi s oběma nepodaří,ale jak říkám nikdy neříkej nikdy,třeba tatka zavelí bud oba nebo nikdo 😃 😃
ninus81
13. led 2010
tak jsem si vzala blok a tužku a sepisuji ....šup šup vaše názory ten první a druhej odkaz je dobrej ale u lužek je to asi na prd

Nová pec odkaz č.1
kapacitně 18 osob ( 16 + 2 na přistýlce )
pokoje jsou tam následovně 2x - 4 lužkové pokoje + jedna přistýlka
1x - 4 lužkový pokoj
2x - 2 lužkový pokoj + jedna přistýlka

a

Zadov odkaz č.2

ubytování rozdělené na apartmány zkratka AP.

AP 1 - 1x 3 lůžkový, 1x 4 lůžkový ( jsou to dvě ložnice )
AP 2 - v přízemi jspu volně 2 lůžka (což se mě zdá na hovno 😞 ) + jedna ložnice 4 lůžková
AP 3 - dvě ložnice po třech lůžkách
AP 4 - přízemí stejně jako u AP 2 ale lůžka 3 a jedna ložnice dvoulůžková
ninus81
13. led 2010
takže možná by nebyli od věci ty HAMRY http://www.ceskehory.cz/ubytovani/hotel-kralovs...
tam to je rozděléné na dvou a čtyř lůžkové

JE TO NA VÁS tak hlašte sekretářka čeká 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zuzankast.
13. led 2010
Nino to bylo super, kdybys to vyridila, taky neumim vyjednavat 😞
mispuli
13. led 2010
nin na tý šumavský chalupě je 7 apartmánů se samostatným vchodem http://www.sumavskachalupa.eu/
ninus81
13. led 2010
JOJOJOJO A SEM NEPOJEDU JÁ http://www.mojechaty.cz/index.php?id=obj-402 JELIKOŽ PÍŠOU PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ A TO JAKO NÉ ]-( ]-( ]-( 😞 😞 😞 😞 😃 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli