• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

diky sandro no mel by mit aspon 7500 ale aspon ze uz to jde nahoru ale kojit chci aspon do toho roka
13. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já se toho klidně ujmu je mě to jedno jsem profesí recepční a držkatá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je mě jedno tak vyberte kohokoliv kdo se toho ujme
13. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne fialova jela nekam na skoleni tak zejtra tam uz je a prila jsem tam a nikdo tam nebyl to je radost takhle chodit k doktoru :grinning: holky pocitali jste to kolik pokoju kolk lidi atd. to bude mazec az nas u ty chalupy uvidi aby nezavreli hahaha :grinning:
13. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino ty si sikulka tak to obvolas a pak se slozime za telefon kolik ti dame
13. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé mě to sem huplo dvakrát to druhé je to delší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a pak si člověk má vybrat :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu kouřit tak šup z návrhama kdo co objevil :grinning: at to probereme
13. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin ta nová pec a ten zadov jsou myslím přijatelný :wink:
13. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta chata hamry je pekna a asi i velky ta posledni chaticka je fakt krasna
13. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci proc mi neodpovis seres normalne na me :wink:
13. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jakej to je odkaz já už v tom ztrácím přehled :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.

San musite jet, kazdy dite je jiny, vsak bude brzo ciperna, ze ji nebudes stacit :slight_smile: podivej na nasi Juli, jakej je prcek mrnavej a taky to neresim, hlavne ze je zdrava.
ja vezmu cest. postylku, ale myslim ze by se mala vyspala i v kocarku. Jinak v noci spi vetsinou dobre, kdyz se vzbudi, staci dat dudlik, tak snad nemusime byt na samotce :slight_smile: ale jinak je nam to jedno. Spis je pro nas trosku rozhodujici, kdy chodite spat? my kolem sedme.
13. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri sorry ted jsem zmatená,přehlídla jsem že se mě na něco ptáš,tak jestli budu vědět odpovím,ale na co? :grinning:

nin 1. a 2.z tvých odkazů :wink:
13. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja budu mit vecery nejspis zabity,protoze nevim jak bez moji pritomnosti bude spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . my usiname nejdriv v 20,spis 21 hod
13. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave zuzko adamek chodi spat taky v 7 a ma klid na noc domik uplne v pohode toho nevzbudi ani vysavac
13. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebuj sandro ja taky budu brzo spinkat adamek si taky vyzaduje kozinku :wink: to bueme dvojka proto jestli se na me nezlobite potrebuju sama pokoj dvouluzak jinak by to byl mazec
13. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,proc by se mel nekdo zlobit :wink:
13. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci proc nechces vzit honzika beru domcu a treba by si rozumeli spolu a vyhrali
13. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ja bych jela na 3 dny
13. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nevim neze by jste mi vadili ale asi adamkovi jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to kanec
13. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juli po hodince spanku taky spi celkem tvrde, pak ji vzbudi nekdy i malickost, ale i pak je v klidu. I kdyz v cizim prostredi neusinala dobre, tak nevim..
13. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,to jsem nějak přehlídla,no obě dětičky jsou mírně řečeno hyperaktivní a uhlídat oba je trošku nadlidský výkon,taky jsem přemýšlela,že bych si s sebou vzala kolo a jezdila na výlety,to ale se dvěma nemůžu :frowning2: ,mám trošku strach,že by si domča s honzíkem moc nevyhrál,on jak je pomalejší,tak je na úrovni 4 letýho dítěte a moc si hrát neumí :frowning2: ,ale i to se může změnit :wink:
13. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
domik je taky moula ahraje si i se triletyma a taky lita jak blazen a je hodne detskej a hraci typ
13. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri zatím bych to pojala tak,že bych si chtěla trochu odpočinot a to se mi s oběma nepodaří,ale jak říkám nikdy neříkej nikdy,třeba tatka zavelí bud oba nebo nikdo :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si vzala blok a tužku a sepisuji ....šup šup vaše názory ten první a druhej odkaz je dobrej ale u lužek je to asi na prd

Nová pec odkaz č.1
kapacitně 18 osob ( 16 + 2 na přistýlce )
pokoje jsou tam následovně 2x - 4 lužkové pokoje + jedna přistýlka
1x - 4 lužkový pokoj
2x - 2 lužkový pokoj + jedna přistýlka

a

Zadov odkaz č.2

ubytování rozdělené na apartmány zkratka AP.

AP 1 - 1x 3 lůžkový, 1x 4 lůžkový ( jsou to dvě ložnice )
AP 2 - v přízemi jspu volně 2 lůžka (což se mě zdá na hovno :frowning2: ) + jedna ložnice 4 lůžková
AP 3 - dvě ložnice po třech lůžkách
AP 4 - přízemí stejně jako u AP 2 ale lůžka 3 a jedna ložnice dvoulůžková
13. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže možná by nebyli od věci ty HAMRY http://www.ceskehory.cz/ubytovani/hotel-kralovsky-dvur-hamry.html
tam to je rozděléné na dvou a čtyř lůžkové

JE TO NA VÁS tak hlašte sekretářka čeká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nino to bylo super, kdybys to vyridila, taky neumim vyjednavat :frowning2:
13. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin na tý šumavský chalupě je 7 apartmánů se samostatným vchodem http://www.sumavskachalupa.eu/
13. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOJOJOJO A SEM NEPOJEDU JÁ http://www.mojechaty.cz/index.php?id=obj-402 JELIKOŽ PÍŠOU PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ A TO JAKO NÉ :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek