• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Luci a je tam někde počet lůžek v jednotlivejch AP já to nemužu najít :frowning2:
13. led 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a koli nás vubec jeeeee?????
13. led 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
nin musíš nahoře na liště kliknout na apartmány a ono se ti to tam rozbalí
13. led 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tam mě právě zarazilo že jsou jenom nákresy ale asi podle toho to budu počítat
13. led 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
na tý hlavní stránce v posledním odstavci je psáno,že jsou ty apartmány s 2 ložnicema,který jsou dvojlůžkový
13. led 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
nin já pojedu určitě a jestli můžu tak bych chtěla pokoj sama pro sebe, protože jinak se nikdo nevyspí, to jsem zažila dneska v noci a víckrát to nechci zažít :cry:

ty samostatný apartmány jsou krásný,a cena je suprová za apartmán :dizzy_face:
13. led 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
takže děvčata já bych byla pro tu Šumavskou chalupu už jen kvuli rozdělení tech pokoju
13. led 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo, nemuzu se na ty chaty ted podivat, na playstationu to umi nacist asi jen jednu stranku, musela bych z konika ven, tak az vecer na PC, az bude opicka spat a bude misto u PC, ted tam bydli bracha s rodinkou, uz se bali domu do Plzne, to tu bude zas smutno, budem tu pres den samy.
13. led 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ni já to psala,že je to můj tajnej tip :grinning: :grinning: ,tak šup,s námi taky počítej,příští rok už budu makat,tak si to chci letos s vámi užít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
uf, tak sem odsud utekla a jukla na tu chalupu. To jsou tedy dvojluzka - takze 600 za noc kdyz budem mit samostatne ložnice? To je dost, ale je to tam krasny, to jo
13. led 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
a s krasnyma kaminkama na topení :slight_smile:
13. led 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
třeba by dali nějakou slevu,uvidíme,co nin zjistí,až tam zavolá :wink: ,musím přiznat,že jsem ceny nestudovala

nin mám tady nádherný riflový lacláče,nerada se s nima loučím,ale už jsou mišulce malý,jsou to 80,budeš je chtít?
13. led 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi ted jsem na to koukala 1-4 dny 300 kč za lůžko,snad budou počítat jen obsazený
13. led 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
nic děvčátka,loučím se,jdeme se oblékat,vyáhneme boby a maminko tradááá :grinning: :grinning: ,možná mrknu,až se vráítíme,ale asi nebudu reagovat,zítra v 9 jdeme na logopedii,takže asi až kolem poledne čus bus
13. led 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: ty jo to je krása a jak to mají barevně rozdělené. Moc hezká chatička :wink:

to aby jsme si začli rozebírat barvy co? :grinning:

A chtělo by to asi nejdřív sepsat, kdo chce být sám, kdo ve skupince a tak
13. led 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
nin vezmeš si to na starosti?
13. led 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kde jste?????
13. led 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych zapomněla odpovědět klárce...

jasně že vás do auta vezmu, byla by hloupost aby jsme každá jela svým když bydlíme kousek od sebe,já pojedu určo autem :slight_smile:
13. led 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo vemu si to na starost tak holky kdo ským a kdo sám???

já měla návštevu kamarádku se 14 dení holčičkou jeli z kyčlí tak se zastavili - nemužu tomu věřit že malej byl někdy takhle malej :grinning: :grinning: :grinning:

malej odpo spinkal od 14hod - 16:30 - naštestí už je v pohodě a teplotka není -díky bohu
13. led 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
vím že chtěla Zdenča a Adri a jsou tam jen dva dvojlůžáky :dizzy_face:
takže ted kdo ským????
13. led 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jedu určitě a pokoj sama
nin tak to malej spinká krásně, já si o tom můžu nechat zdát :unamused:
oni ity 4 lužaky jsou samostatné ložnice
zdeni takže takhle - http://www.sumavskachalupa.eu/index.php/cs/apartmany/apartman-1.html to je dvojlužkový AP
13. led 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
spinká uplně užasně díky bohu
13. led 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
holky prostudujte to jsem koukala tam asi není ani pískovište nebo něco pro dětičky - aby jsme je zabavily :grinning:
13. led 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
nin klidně tuhle,můžu být i s někým na tom apartmánu když jsou tam ložnice oddělený, já jenom nechci aby nám spalo třeba na pokoji 5 to by jste pak byli chudáci :unamused:

já vezmu do auta skluzavku a nějaký hračky, nám se to tam vejde a jsem zvyklá když někam jedem brát to,ale mrzí mě že tam není ten písek, na tom si dětičky vyhrajou docela dost
13. led 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
kdyby měl někdo takový to plastový pískovište to by nebylo marné

Kolik nás teda celkem je ????
13. led 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
nin jsme tu zřejmě samy
13. led 2010 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni to nejspíš tak jás e na chvíli taky odmlčím, malej vyžaduje pozornost tak se mu jdu věnovat abych ho unavila než půjdeme koupat :wink:
13. led 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
hlásí se jedna velká OSTUDA :slight_smile:
Snažila jsem se něco dočíst, ale je toho móóóóóóc, tak jsem to vzala rychlovkou.
Fotečky z vánoc a ostatní moc pěkné.
13. led 2010 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek