Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
13. led 2010
Alči AHOJ
teda OSTUDO jsem ráda že jsi si na nás vzpoměla a co pojedeš snámi taky - doufám že jo 😉
tara78
13. led 2010
Já na vás nezapoměla, jen jsem byla nějak jinak zaneprázdněná Terka - rodina a FACEBOOK :-N 😃 )
Jela bych ráda, ale bohužel jsem také neřidička :-| , tak bych musela někoho zneužít.
ninus81
13. led 2010
to si myslím že bY nebyl problém 😉
mikesova25
13. led 2010
Ahoj Alčo 😉

taky závislá na facebooku co? já jsem tam taky pořád 😃

venoušek si hraje,konečně jsme bez Andrejky, ale už teď se připravuju na příští týden a to jsem řekla že budou spát odděleně

Alčo kdo neřídí tak se to potom dá nějak dohromady s řídícími, domluvíme se
tara78
13. led 2010
zatím jsem se nedívala na žádné odkazy, ale napravím to
tara78
13. led 2010
no já na se k PC dostanu až večer a to u toho potom usínám
tara78
13. led 2010
dneska je Terka docela hodná a nechá mě tu sedět, ale už otravuje manža, ten propad hře POKER a je u toho pořád
mikesova25
13. led 2010
Alčo tak to jsou na tom ty chlapi stejně, náš táta taky hraje poker ale i sází přes net a to tu potom vysedává důlek :-S
tara78
13. led 2010
tak u nás je to zatím v klidu, ale už taky naznačil, že by si tam chtěl dát nějaký vklad, zatím si vydělal necelý dolar
😃 za too, že vyhrál turnaj
evulebobule
13. led 2010
Alčo ahoj, já jsem taky závislá na facebooku, z toho si nic nedělej, koukám, že nás tu je víc 😃
evulebobule
13. led 2010
tak jsem si teď uvědomila, že celou dobu čumím na jinou chalupu než jedeme 😃 😃 no mimoň no, asi na mě ten facebook už zanechává viditelné stopy 😃
tara78
13. led 2010
Terka udělala bobana, tak musíme jít vyměnit plínu, nebo tady padneme 😃
tara78
13. led 2010
a jaká to teda vyhrála? nějak jsem se v tom zamotala =-)
evulebobule
13. led 2010
Alčo 😃
adricc
13. led 2010
ahoj souhlasim jen prosim prosim sama pokoj naspani 2 postele vic nechhci jinak vse dohromady to by jsme se nevyspali jinak vezmu taky nekoho do auta jedno misto by bylo nebo veci to se nejak udela takze jedu ja a moje dve kuzlatka 😉 😃
tara78
13. led 2010
Evi díky 🙂
evulebobule
13. led 2010
tak teď jsem to hodila na papír. Je možný, že nás je dohromady 13? Nevím, jestli počítám dobře.
+a 29 dětí? :-o 😃
evulebobule
13. led 2010
Alčo není zač.
murecka76
13. led 2010
Tak u nás už se spinká. Dnes to byl záhul, Terka jeden ze svých dnů, spala 3x po půl hodinkách, to na našeho spáče je děsné, takže protivná jako blázen, ale babička stejně pořád říká jak je hodná. Už sotva koukala a stejně usínala půl hoďky.Zítra bychom měli jít na očkování, ale asi to o týden odložíme a necháme jí jen poslechnout, pořád pokašlává a pšíká, nevím jestli to ale nejsou sliny jak je polyká, ale když si ublinkne tak jsou tam hleníky. :-|
Ninuš, super, že je Honzíkovi lépe.
Adri, ať není reakce po hexe!
Byla jsem vyměnit ten Nurofen, to byli oštrukce, prý že vadnou šarži neměli, koukali na mě divně, no pak to dohledali a vyměnili mi to, přišla jsem si jako blbec. 😞
evulebobule
13. led 2010
fakt jo? To je tedy v lékárně ochota co?
Náš Davča umí být taky protivnej, jen počkejte, on se vám na dovče předvede. Holky to bude orchestr. 29 dětí dohromady, to kdyby se všechny dětičky rozkřičely naráz, tak budeme mít pěknou migrénu 😃
evulebobule
13. led 2010
nin: taky jsem ráda, že je Honzíčkovi lépe 😉
adricc
13. led 2010
to bude mazec tyvole tolik deti ja jsme zvedava az nas uvidi stema detma az prijeeme pred chatu myslim az tam bude treba nejak rodina na vic co si prijela odpocinout tak to budou koukat az budeme prijizdet a vystupovat 😃 😃 😃 😃 😃 unas se taky spi jdu zahrat s domcou clovece nezlob se to bude muset opet vyhrat 😃
evulebobule
13. led 2010
adri: 😃 😃 to jo, to by měli rodiny předem varovat, že tam budeme my 😃
tara78
13. led 2010
ty jo 29 dětí? to bude ródeo
sayastautor
13. led 2010
chata krasna 🙂. my teda jedem a je nam jedno s kym budem 🙂

alco,ahoj 🙂

jsme byli u maminy a musim pochvalit mesto, chodniky byli celkem dobre sjizdny 🙂
tara78
13. led 2010
dneska už to docela jde, ale ten první den, to byla hrůza. vyrazila jsem ke kauflandu a myslela jsem, že mě odvezou, přišla jsem tam a byla jsem jako když vylezu ze sprchy :-p
mikesova25
13. led 2010
san jsem ráda že jedete x-)

u nás teda chodníky nejsou,za to cesta děs a hrůza,ale to už jsem si za ty roky zvykla
evulebobule
13. led 2010
sandři, tak super, mám radost. 😉
petulka12
13. led 2010
ahoj zeny tak sumavska chalupa vypada super, jsem pro a prosila bych dvojluzak s Anny 😃
ja uz se strasne tesim ted, to bude vyprava 😃 😃 😃
i ja nejspis pojedu sama autem tak neni problem ke me nekoho vzit

sandrus to je dobre za pojedete, holky maji pravdu a za 4 mesice se toho julca nauci to uvidis 😉