• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Alči AHOJ
teda OSTUDO jsem ráda že jsi si na nás vzpoměla a co pojedeš snámi taky - doufám že jo :wink:
13. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na vás nezapoměla, jen jsem byla nějak jinak zaneprázdněná Terka - rodina a FACEBOOK :sweat_smile: :grinning: )
Jela bych ráda, ale bohužel jsem také neřidička :unamused: , tak bych musela někoho zneužít.
13. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si myslím že bY nebyl problém :wink:
13. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alčo :wink:

taky závislá na facebooku co? já jsem tam taky pořád :grinning:

venoušek si hraje,konečně jsme bez Andrejky, ale už teď se připravuju na příští týden a to jsem řekla že budou spát odděleně

Alčo kdo neřídí tak se to potom dá nějak dohromady s řídícími, domluvíme se
13. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím jsem se nedívala na žádné odkazy, ale napravím to
13. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já na se k PC dostanu až večer a to u toho potom usínám
13. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je Terka docela hodná a nechá mě tu sedět, ale už otravuje manža, ten propad hře POKER a je u toho pořád
13. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo tak to jsou na tom ty chlapi stejně, náš táta taky hraje poker ale i sází přes net a to tu potom vysedává důlek :confounded:
13. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je to zatím v klidu, ale už taky naznačil, že by si tam chtěl dát nějaký vklad, zatím si vydělal necelý dolar
:grinning: za too, že vyhrál turnaj
13. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo ahoj, já jsem taky závislá na facebooku, z toho si nic nedělej, koukám, že nás tu je víc :grinning:
13. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si teď uvědomila, že celou dobu čumím na jinou chalupu než jedeme :grinning: :grinning: no mimoň no, asi na mě ten facebook už zanechává viditelné stopy :grinning:
13. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka udělala bobana, tak musíme jít vyměnit plínu, nebo tady padneme :grinning:
13. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaká to teda vyhrála? nějak jsem se v tom zamotala :confused:
13. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj souhlasim jen prosim prosim sama pokoj naspani 2 postele vic nechhci jinak vse dohromady to by jsme se nevyspali jinak vezmu taky nekoho do auta jedno misto by bylo nebo veci to se nejak udela takze jedu ja a moje dve kuzlatka :wink: :grinning:
13. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi díky :slight_smile:
13. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď jsem to hodila na papír. Je možný, že nás je dohromady 13? Nevím, jestli počítám dobře.
+a 29 dětí? :astonished: :grinning:
Alčo není zač.
Tak u nás už se spinká. Dnes to byl záhul, Terka jeden ze svých dnů, spala 3x po půl hodinkách, to na našeho spáče je děsné, takže protivná jako blázen, ale babička stejně pořád říká jak je hodná. Už sotva koukala a stejně usínala půl hoďky.Zítra bychom měli jít na očkování, ale asi to o týden odložíme a necháme jí jen poslechnout, pořád pokašlává a pšíká, nevím jestli to ale nejsou sliny jak je polyká, ale když si ublinkne tak jsou tam hleníky. :unamused:
Ninuš, super, že je Honzíkovi lépe.
Adri, ať není reakce po hexe!
Byla jsem vyměnit ten Nurofen, to byli oštrukce, prý že vadnou šarži neměli, koukali na mě divně, no pak to dohledali a vyměnili mi to, přišla jsem si jako blbec. :frowning2:
13. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo? To je tedy v lékárně ochota co?
Náš Davča umí být taky protivnej, jen počkejte, on se vám na dovče předvede. Holky to bude orchestr. 29 dětí dohromady, to kdyby se všechny dětičky rozkřičely naráz, tak budeme mít pěknou migrénu :grinning:
13. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: taky jsem ráda, že je Honzíčkovi lépe :wink:
13. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude mazec tyvole tolik deti ja jsme zvedava az nas uvidi stema detma az prijeeme pred chatu myslim az tam bude treba nejak rodina na vic co si prijela odpocinout tak to budou koukat az budeme prijizdet a vystupovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: unas se taky spi jdu zahrat s domcou clovece nezlob se to bude muset opet vyhrat :grinning:
13. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: :grinning: :grinning: to jo, to by měli rodiny předem varovat, že tam budeme my :grinning:
13. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo 29 dětí? to bude ródeo
13. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chata krasna :slight_smile:. my teda jedem a je nam jedno s kym budem :slight_smile:

alco,ahoj :slight_smile:

jsme byli u maminy a musim pochvalit mesto, chodniky byli celkem dobre sjizdny :slight_smile:
13. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska už to docela jde, ale ten první den, to byla hrůza. vyrazila jsem ke kauflandu a myslela jsem, že mě odvezou, přišla jsem tam a byla jsem jako když vylezu ze sprchy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
san jsem ráda že jedete :dizzy_face:

u nás teda chodníky nejsou,za to cesta děs a hrůza,ale to už jsem si za ty roky zvykla
13. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři, tak super, mám radost. :wink:
13. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zeny tak sumavska chalupa vypada super, jsem pro a prosila bych dvojluzak s Anny :grinning:
ja uz se strasne tesim ted, to bude vyprava :grinning: :grinning: :grinning:
i ja nejspis pojedu sama autem tak neni problem ke me nekoho vzit

sandrus to je dobre za pojedete, holky maji pravdu a za 4 mesice se toho julca nauci to uvidis :wink:
13. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek