• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

holky vybraly jste to krasne, jinak ja si rezervuju loznici s Evcou, Evi muzu si te rezervovat? a taky muzu nekoho pribrat do auta, mam combika, aspon bude cestou prdel:slight_smile:
13. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
San s tim srovnavanim si vubec nedelej hlavu, vyprdni se na to, my poradne nesedime nelezeme
13. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě mě spočtěte kolik je dospělých a děti a dětí nad 3 roky joooooo
13. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu s Kačenkama (segrou) :wink: :wink: :wink: :wink:
13. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže to bude tak že v každé ložnici budou dvě dospěle osoby + dětičky protože kdyby jsme každá měli mít svou ložnici tak se nevejdeme
13. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo jasnačka, ale připrav se, že Davčík umí být pěknej raplík :grinning:

ty jo,tak jsem ještě Káťu (kadel) nezapočítala,takže 14 dospělých a 30 dětí? :grinning: :astonished:
13. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my se taky hlásíme, 1 dospělí + 1 dítě (pod 3 roky), já bycho to viděla tak na 3 dny,ale kdyžtak pojedu autem kdybychom se se Zdenčou neschodly a odjela bych dřív než ostatní,uvidím podle situace, jo.
Holky a vařily bysme nějak dohromady co?? Zdeni, já vezmu taky nějaký hračky a myslela jsem, že když bude počasí tak vezmu nafukovací bazének pro děti. Luci a hlavně musíme nakoupit nějaký chlast, viď :grinning:
13. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky jeden dospělý + 1 dítě (pod 3 roky)

jo a chlast určitě :grinning:
13. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vařit asi dohromady taky budeme ne?
13. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to sepisuju na papír ty dospěláky a děti,tak to sem piště a já to sem pak hodím,ať s tím nemá ninuš práci
13. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky jedna+jedna :wink: a jestli nás chcou klárka s emi,tak jdeme k nim,jinak kdo na nás zbyde,s tím se svezeme :wink: ,klári a zdeni,nepřemejšleli jste taky o kolech?Já bych ho docela vzala,pokud se nám povede dostat tady na tu chalupu,tak jsou okolo super trasy :slight_smile: ,klári to je jasný,nějakej chlastík je nutnej,pak se na něčem budeme muset domluvit :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak hlasim sebe a julcu :slight_smile:

uz spime :dizzy_face:
13. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a eda neni ochotny nas tam vzit :confounded: , tak se taky nemam jak dostat
13. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mY spíme a já jdu počítat :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tez 1+1
13. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tedy doufám,že nás tam tatka odveze,ale to by neměl bejt problém,v nejhorším pojedeme vlakem :confused:
13. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si to tedy vlakem neumim predstavit :sweat_smile:
13. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to se nějak vymyslí ježiš já se nás nemužu dopočítat :grinning: :grinning: kdyštak zaukoluju Honzu a pujčí si auto od rodiču a odveze ty co se tam nebudou mít jak dostat :wink:
13. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vlakem už vubec nééééé
13. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já 1 dospělý + 1 dítě pod 3 roky
jela bych tak na 3 dny
13. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já kole asi ne, já malou ještě nevezla, navíc jsem snad 6 let nejezdila, vrcholem všeho je když dojedu vedle do vsi do hospody, je to asi 10 minut, takže já bych stejně žádný trasy nejezdila. Na pokoji vás berem, samo :sweat_smile: Snad se ty naše dračice utahají , viď.
autor
me to uplne sere jak jsou vsichni ochotny a ten muj doma me proste neodveze. to mi jeste rekl at jedu, ze za to aspon pojede v lete do chorvatska a ja nebudu moct nic rict :rolling_eyes:
luci já kolo určo ne, už nejezdím s malým ani doma, letos už ho budem učit ať jezdí sám, protože já ho když je v sedačce neuvezu a většinou kolo tlačím, manža mi povídá že takovej hubeňou to nemúže utáhnout, takže když jedem na kola veze malýho on a já jedu sama a to kopce většinou tlačím a to jsem před těhu jezdila na kole pořád ale teď na to nemám sílu
13. led 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni,jsme na tom úplně stejně, až na toho hubeňoura :wink:
13. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda san :confounded:

mě manža řekl ať jedem,ale já jsem mu to řekla taky jako hotovou věc a to jsem mu řekla že může jet s námi ale že jede 13 ženských a asi 20 dětí a tak řekl že to zvládnem samy i auto že si máme vzít :grinning:
13. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to taky oznámila, holky a na jak dlouho to vidíte, kolik dní??
13. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, škoda, že nemám Davču staršího, já bych s tebou na tom kolču jezdila a jak ráda :wink:
13. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já za sebe, že nejedeme, taťka nás sice posílá, ale vím, že by ho to mrzelo. :wink:
13. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenča + Vašík
Adriana + Adámek, Dominik (1 dítě nad 3 roky)
Klárka + Emička
Petra + Adámek
Anička + Davídek a Adámek
Evička + Davídek
Zuzka + Julinka
Katka I + Kačenka
Katka II + Kačenka
Nina + Honzík
Lucka + Miška
Jituš + Terezka
Sandruš + Julinka
Alča + Terezka, Luky ( 1 dítě nad 3 roky)

a možná i Renata + Karolínka

holky pokud jsem na někoho zapoměla tak se omlouvám
13. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš jak pak to :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je škoda
13. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek