Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
kvikvicek
13. led 2010
holky vybraly jste to krasne, jinak ja si rezervuju loznici s Evcou, Evi muzu si te rezervovat? a taky muzu nekoho pribrat do auta, mam combika, aspon bude cestou prdel🙂
kvikvicek
13. led 2010
San s tim srovnavanim si vubec nedelej hlavu, vyprdni se na to, my poradne nesedime nelezeme
ninus81
13. led 2010
holky ještě mě spočtěte kolik je dospělých a děti a dětí nad 3 roky joooooo
ninus81
13. led 2010
já budu s Kačenkama (segrou) 😉 😉 😉 😉
ninus81
13. led 2010
takže to bude tak že v každé ložnici budou dvě dospěle osoby + dětičky protože kdyby jsme každá měli mít svou ložnici tak se nevejdeme
evulebobule
13. led 2010
káťo jasnačka, ale připrav se, že Davčík umí být pěknej raplík 😃

ty jo,tak jsem ještě Káťu (kadel) nezapočítala,takže 14 dospělých a 30 dětí? 😃 :-o
klaraemma
13. led 2010
ahoj, tak my se taky hlásíme, 1 dospělí + 1 dítě (pod 3 roky), já bycho to viděla tak na 3 dny,ale kdyžtak pojedu autem kdybychom se se Zdenčou neschodly a odjela bych dřív než ostatní,uvidím podle situace, jo.
Holky a vařily bysme nějak dohromady co?? Zdeni, já vezmu taky nějaký hračky a myslela jsem, že když bude počasí tak vezmu nafukovací bazének pro děti. Luci a hlavně musíme nakoupit nějaký chlast, viď 😃
evulebobule
13. led 2010
tak já taky jeden dospělý + 1 dítě (pod 3 roky)

jo a chlast určitě 😃
evulebobule
13. led 2010
a vařit asi dohromady taky budeme ne?
evulebobule
13. led 2010
já to sepisuju na papír ty dospěláky a děti,tak to sem piště a já to sem pak hodím,ať s tím nemá ninuš práci
mispuli
13. led 2010
já taky jedna+jedna 😉 a jestli nás chcou klárka s emi,tak jdeme k nim,jinak kdo na nás zbyde,s tím se svezeme 😉 ,klári a zdeni,nepřemejšleli jste taky o kolech?Já bych ho docela vzala,pokud se nám povede dostat tady na tu chalupu,tak jsou okolo super trasy 🙂 ,klári to je jasný,nějakej chlastík je nutnej,pak se na něčem budeme muset domluvit 😃 😃 😃
sayastautor
13. led 2010
tak hlasim sebe a julcu 🙂

uz spime x-)
sayastautor
13. led 2010
jo a eda neni ochotny nas tam vzit :-S , tak se taky nemam jak dostat
ninus81
13. led 2010
mY spíme a já jdu počítat 😃 😃 😃
petulka12
13. led 2010
ja tez 1+1
mispuli
13. led 2010
já tedy doufám,že nás tam tatka odveze,ale to by neměl bejt problém,v nejhorším pojedeme vlakem =-)
sayastautor
13. led 2010
ja si to tedy vlakem neumim predstavit :-N
ninus81
13. led 2010
Sandři to se nějak vymyslí ježiš já se nás nemužu dopočítat 😃 😃 kdyštak zaukoluju Honzu a pujčí si auto od rodiču a odveze ty co se tam nebudou mít jak dostat 😉
ninus81
13. led 2010
tak já vlakem už vubec nééééé
mikesova25
13. led 2010
já 1 dospělý + 1 dítě pod 3 roky
jela bych tak na 3 dny
klaraemma
13. led 2010
luci, já kole asi ne, já malou ještě nevezla, navíc jsem snad 6 let nejezdila, vrcholem všeho je když dojedu vedle do vsi do hospody, je to asi 10 minut, takže já bych stejně žádný trasy nejezdila. Na pokoji vás berem, samo :-N Snad se ty naše dračice utahají , viď.
sayastautor
13. led 2010
me to uplne sere jak jsou vsichni ochotny a ten muj doma me proste neodveze. to mi jeste rekl at jedu, ze za to aspon pojede v lete do chorvatska a ja nebudu moct nic rict 8-(
mikesova25
13. led 2010
luci já kolo určo ne, už nejezdím s malým ani doma, letos už ho budem učit ať jezdí sám, protože já ho když je v sedačce neuvezu a většinou kolo tlačím, manža mi povídá že takovej hubeňou to nemúže utáhnout, takže když jedem na kola veze malýho on a já jedu sama a to kopce většinou tlačím a to jsem před těhu jezdila na kole pořád ale teď na to nemám sílu
klaraemma
13. led 2010
zdeni,jsme na tom úplně stejně, až na toho hubeňoura 😉
mikesova25
13. led 2010
teda san :-S

mě manža řekl ať jedem,ale já jsem mu to řekla taky jako hotovou věc a to jsem mu řekla že může jet s námi ale že jede 13 ženských a asi 20 dětí a tak řekl že to zvládnem samy i auto že si máme vzít 😃
klaraemma
13. led 2010
já to taky oznámila, holky a na jak dlouho to vidíte, kolik dní??
evulebobule
13. led 2010
Luci, škoda, že nemám Davču staršího, já bych s tebou na tom kolču jezdila a jak ráda 😉
murecka76
13. led 2010
Tak já za sebe, že nejedeme, taťka nás sice posílá, ale vím, že by ho to mrzelo. 😉
ninus81
13. led 2010
Zdenča + Vašík
Adriana + Adámek, Dominik (1 dítě nad 3 roky)
Klárka + Emička
Petra + Adámek
Anička + Davídek a Adámek
Evička + Davídek
Zuzka + Julinka
Katka I + Kačenka
Katka II + Kačenka
Nina + Honzík
Lucka + Miška
Jituš + Terezka
Sandruš + Julinka
Alča + Terezka, Luky ( 1 dítě nad 3 roky)

a možná i Renata + Karolínka

holky pokud jsem na někoho zapoměla tak se omlouvám
ninus81
13. led 2010
Jituš jak pak to 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 to je škoda

Začni psát odpověď...

Odešli