• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak nějak nejsem vnitřně přesvědčená. Ale vše se může změnit. Taťka už dnes hlásil babičce, že jedeme na dovolenou. No toršku jedovatě. :unamused: :unamused: :unamused:
13. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - šikulka
a s vařením - to si asi uděláme jídelníček, ne?? Nemá smysl, aby jsme vařila každá zvlášť.
jo a ještě pojedeme spíš v týdnu?? Já bych byla pro, Jakub je v týdnu dlouho v práci, tak o víkendu si užívá malou.
13. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a na kolik dni mate v planu jet, koukam ze vic lidi napsalo ze na tri dny. Evicko budes brat postylku cestovni? a chuvicky mate nekdo
13. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jituš tak at tatka jede taky vemete si dvojlužkový apartmá a mužete si to užít i s manžou jestli mu nevadí banda ženských tak nám chlap taky nevadí :wink: :wink: :wink: :wink: tak mu to navrhni
13. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chůvičky mám, nevím jestli je brát, bavily jsme se s Luckou, že prostě necháme holky až padnou, možná padneme s nima, ale pro sichr je beru sebou.
13. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin Lukyho si vyškrtni. Pokud se pojede v týdnu, tak nemůže. Holt škola je škola. A asi by se tam nudil, přece jen tam bude plno mladších dětí :grinning:
13. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je určitě brát budu a taky vínko pro maminky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja letim, kun mi porad pada a je pomalej jak snek, dobrou noc, pusinky detickam. moc se na tu nasu dovolenku tesim :dizzy_face:
13. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alči - škrtám

Takže jsem na nikoho nezapoměla zkoukněte to někdo :wink:
13. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,sikulka :slight_smile:

jito,to je skoda :frowning2:. zvlast kdyz jsem se i ja teda rozhoupala ze pojedu :sweat_smile:

chuvicky nemam :unamused:
13. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad tam bude někde nějaký obchod, abychom netáhly jídlo sebou a mohli taky něco dokoupit, např. pečivo apod, a taky když dojde chlast.
13. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já balím víno mezi pleny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se mi to docela seká a za mnou stepuje miláček, že chce místo mě
13. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chůvičky beru určitě taky,ale má to jeden problém, když tam bude tolik chůviček aby se nekryly a vůbec někdo v nich něco slyšel :sweat_smile:

já taky vínko vezmu,tak by jsme se mohli nějak potom domluvit aby každá nenakupovala,tak můžem nakoupit dohromady nebo ne?
13. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, tak jsem mu to řekla :grinning: :grinning: :grinning: , prý vám zítra napíše :grinning: :grinning: :grinning: , nemá tady z něj dělat hajzla :grinning: :grinning: :grinning:
neplánujete někdo návštěvu berušky, nevíte jak to tam chodí?
13. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,berusku planuju :slight_smile:. ale do roka tam pro deti skoro nic neni :unamused: . tak ty dva mesice jeste pockam.
13. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis to neni kun ale snek :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAN: Takže ty hajánci stojí za prd?
13. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš já taky planuji ale neche se mě samotné :frowning2: :frowning2:
Přesně měly by stím už něco udělat tohle není normální a nebo at to přejmenujou na šneka

:grinning: :grinning: :grinning: manža nám napíše jooooooo at jede taky a nedělá drahunu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: :astonished: :astonished:
13. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto já jsem hajánka vyhodila po pár dnech, jednak malýho místo aby uspával tak řval a malej se pak bál

téda to je dneska zase rychlost, ach jo :frowning2:
13. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,ja na nich nebyla. je to v case co julca spi. vim ze tam to jsou hajanci,ale ze bych tam predevsema musela lezet s ceckem venku :sweat_smile:. to radsi pockam az budeme moct jit na neco uzitecnejsiho :slight_smile:
13. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, já myslela program v berušce. :grinning: :grinning: :grinning:
San, já myslím, že bys nebyla jediná.
Nin, no já se právě taky nemůžu vypravit sama.
Píšou: Podle dopoledního biorytmu svého dítěte navštíví rodiče naše mateřské centrum a zde si mohou vyměnit své zkušenosti a poznatky v klidném prostředí centra
tak jsem myslela, že můžu přijít kdykoliv.
Nin, on nepojede, ale máme vyrazit my, prý nás odveze.
13. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to není kůň to je chvíplej kůň
13. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mě to jde taky pomalu, není to třeba tím, že už máme hodně příspěvků??
tak na kolik dní to vidíte??? Já bych sebou vzala notebook, můžem pustit kdyžtak dětem večer nějaký pohádky.
13. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted koukam na to ze domik tam bude chudinka sam velky dite ale vzit ho musim ani bych nemela hlidani babicky chodi do prace no snad nebude otravenej ale on se rad predvadi tak to spokojenej tolik zenskych :grinning: ja jen doufam ze neonemocni stim nakupem souhlasi nakoupilo by se to najednou a kdyz tak nekde pobliz musi bejt prodejna tak se tam sjede s autem do berusky se mi chce chodit chodila jsem tam i s d. to zrovna zacinalo ale nevim jak ty hajanci to je od pull 10 a to mi po vetsinou spime ale mozna bych to vyzkousela :wink:
13. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že když se třeba domluvíme, te opečem buřty , uděláme kuře, tak každá může koupit pár buřtů, kuře apod. takový ty maličkosti bych dokoupila až na místě.
13. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,neni, maji nejaky problem celkove :unamused: . pisou to tu

ja jen se omlouvam,ale varit neumim, tak vam nic neukuchtim :sweat_smile:

ja chci jet na 3 dny.
13. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč by nejel se bojí ženské přesilovky jooooooo HRDINA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem pro 3 dny, s vařením to nějak uděláme neboj, napsala bych prostě hromadný jídelníček , hlavně nic náročnýho ať nestrávíme půl dne u plotny, můžem jeden večer upéct buřty a druhý udělat palačinky - to je hned.
13. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já klidně uvařím NO PROBLEM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale někoho musím mít k ruce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek