• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jsem unavena jdu si dat kafco snad se proberu
14. led 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz mam jedno super silny kafco v sobe :wink:

No, taky z toho vstavani nejsem odvarena, ale coz, tak nejak si na to zvykam :confounded:

Jako zalezi, jak se domluvime, i ty tri noci bychom tam prezili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
me tak nevadi vstavat v pet jako pro me byla horsi noc tahle kdyz je protivnej furt neco chce takova roztrhana noc to radsi spat v klidu a vstat driv :wink: no jako jsem rada ze ze jsem si vzala pokoj pro sebe protoza dnesni noc kdyby tam predvedl tak se nevyspi nikdo a zajmavy domika to nevzbudi ale kdyz byl malej tak taky ho vzbudilo vsechno
14. led 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julcu vzbudi i to kdyz mi zakruci v brise nebo se otocim :grinning:. je hrozna na tohle.
taky jsme meli blbou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Adri, ted jsem si vsimla, ze si dala konecne fotecky :slight_smile: moc pekny :wink:
Taky mi neprijde Adamek jako houzvicka.

Jako Davi spinka celou noc vkuse, tohle je jenom Adamkovo prace, ale taky to Davcu nastesti nevzbudi.
14. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kecalky :wink:

nin pokud budeš chtít,tak ti cestovní postýlku půjčím,mišák bude spát se mnou a doma v ní spí pořád :wink: ,klári já myslím,že si spolu na pokoji vyhovíme,já bych tedy jela na 3 noci :wink:

nin tchán má velkou pochvalu,Jirka ještě větší a Káta vůbec největší,že ho má za manžela :grinning: :grinning: ,kokula jsem na termín,tak cood pondělí 17.5 nebo od pondělí 24.5?to je můj návrh nebo ještě o týden dýl?

my měli noc skvělou,ale ráno míša přilezla a měla 37,7,včera nechtěla jíst,tak budu doufat,že je to k těm zubům,protože až na to,že je neskutečně protivná ,jí vůbec nic není :frowning2: :frowning2:
14. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jirkovi mooooooc dekujeme je sikovnej :grinning: je mi jedno kdy ten termin
14. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
od toho 24. ma eda volno tak bude ten a nebo pak az za 14 dni
14. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky my budíček v sedm ale Pc jsem zapla až ted jelikož kdybych ho zapla hned tak doma opět nehrábnu takhle mám vypráno, zameteno, vyluxováno no prostě poklizeno vařit nemusím jsme stále siroty.

Sandři Endyho mužeš vzít sebou :wink:

Takže to tedy dáme od toho 24.5 2010 na ty dvě nebo tři noce at vím co mám domlouvat takže teda jedeme všichni?????

Co jituš?????
14. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři malá tě papala chleba s sýrem??? a chutnal??? to si jí to nakrájela na kostičky??? Unás by to asi neklaplo se 4 zubiskama
14. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Nin, ty si toho ale zmakla :wink: :slight_smile:

Joo, Adikovi se klube 6. zoubek :slight_smile:

Jo, a toho 24.5. klidne
14. led 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny já jsem holka šikovná to ty ostatně TAKÉ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:
14. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

u nás noc dobrá. Vyspinkala jsem se do růžova.

Ani, myslíš, že Adámek takhle blbě spí kvůli těm zoubkům? Asi určitě co?

tak když holky chtějí na ty dvě noci tak určitě jo, mně je to celkem jedno.Podřídím se. :grinning:
14. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim, ze je to kvuli tem zoubkum :unamused:
Vzdycky kdyz vyleze, coz je tak za 5dni, tak jsou 3dny klid, a pak leze dalsi.
14. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,endyho sebou?? ani za milion :sweat_smile:. to bych se nemohla starat o juli. endy je v cizim prostredi jak silenej :sweat_smile:. to by me supem vyhodili :sweat_smile:. je temer hluchej,neposlouha,znicil by jim to tam,to vubec. mam co delat ho vyvencit s juli okolo baraku :unamused: . nehlede k tomu ze nesnasi cestu autem. a utekl by behem 10 minut. na volno ho vubec pustit nemuzem.

nin,chlebik papala,tak ctvrt krajice. a taky mame 4 zuby :wink:. s tim ze 4. vylezl behem minulyho tydne,tak je jeste malinkej :slight_smile:. schopnost kousat neni o poctu zubu :slight_smile:
jinak jsem ji zkousela dat chleba s ab maslem,lucinou a domaci marmeladou a to mi nevzala vubec. taveny syry jeste nesmi :slight_smile:
14. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a krajim to malinky kosticky :slight_smile:
14. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cago devcatka
ja bych byla tez pro 2 noci, ale kdyz bude vetsina pro 3, podridim se

my uz taky papame chlebik s maslickem,zerve nebo marmeladou, ale nejvic mu smakuje s uvarenym zloutkem :slight_smile:

a slevicka by byla super, to je nahodicka :slight_smile:
14. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto,jak to delas s uvarenym zloutkem? :confused:
14. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri mas hezky kluky :wink:
a San Juli vse nej 10m :slight_smile:
autor
peto,dik :slight_smile:
uvarim vajicko natvrdo a namazu na chleba s maslem jen zloutkek :wink:
14. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
San, gratuleme k 10měsícům, ta svíčka na dortíku už se blíží. :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto,dik,to by me asi nenapadlo :sweat_smile:

jito,dekuju :slight_smile:. leti to moc :frowning2:
14. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to vidím u nás :slight_smile:
14. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a.spi v garazi auto tam nemame tak to jde :wink: delam karbanatky okolo 2 vyrazime o strak. jedeme plavcit teda domik ja ne to by se lekli toho myho krasnyho briska :angry: jinak me je taky jedno na kolik noci to se domluvte se podridime
14. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak u nás dobrá noc, spinkal od 23:00, v 6 jsem jí zbudila na papání dyž vstával Jirka do práce a pak jsme to zalomily a spaly do 10. Ted se napapala, leží v košíku a to je samý egg eeeeeee, gggggggggggg, pak se pobleje, pak se směje, pak se pobleje atd atd. Naučila se strašně hlasitě výskat, když má dobrou náladu tak je to samý jjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjj :grinning: Jirka dneska ještě zavolá tatovi aby to domluvil s tím majitelem. Pak dám vědět tady, nebo přez ninuš. Dneska za ní jedeme na návštěvu a 26.1 máme vítání občánků.
14. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se spinká ale dneska to chvilku trvalo tak jsem zvědavá na jak dlouho :grinning:
14. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spí na zahrádce, tak snad taky chvíli vydrží. :grinning:
14. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné skoro poledne :wink:

jsme ostudy vstávali teprve teď :grinning:
dneska vařím hrachovku a řízky, to si zase dlábnem :dizzy_face:

já se taky podřídím na kolik nocí
14. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Kato ta sleva to je super :wink: holky ja bych brala klidne tri noci a termin, to se prizpusobim, ja muzu porad, sedim doma na prdeli, tak muzu kdykoliv.Jinak my jsme spali dneska od osmi do sedmi bez jedineho probuzeni, to se nam nestalo asi 6 mesicu, no rano jsem koukala jak vyorana mys, a sla kouknout jestli Kacenka dejcha :sweat_smile: nastesti mam monitor dechu jeste porad.

Ad chlebik, Kacka ma jeden zub, ted se prorizl druhy, a chlebik kouse, okrajim kurky,namazu maslem, nebo lucinou a chrousta pekne chlebik na kosticky

Petul si predstav ja tu vasifotku nemohla najit, myslela jsem ze me trefi, ale naslajsem , uz je v obalce,ale poslu to v pondeli, zitra uz to nema smysl,dnes to nezvladnu, mam kocar pridelany k sankam a na postu se sanema nepojedu :sweat_smile:
14. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek