• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
tak to jo :grinning:
ja byla odpoledne.
zitra jdu k braunove a jsem velice zvedava co vymysli
ale asi radsi naridim budik, posledni dny spime do tech 9, tak abych nezaspala :grinning:
5. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu na tebe myslet, mě to čeká v pondělí a taky jsem docela zvědavá :slight_smile:
5. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ti poreferuju :slight_smile:. ale myslim ze budem spokojeny :slight_smile:
To bude poprvy co budu u zensky :sweat_smile:
taky nevim co mam cekat, jestli mi udela hamiltona nebo pockame....
to ani neni mozny jak to uteklo. jsem se s ni domlouvala asi pred mesicem a pul a prislo mi to tak strasne vzdaleny, 6.3. a ono uz je to tady
zacinam mit strach :sweat_smile:
5. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
priblizilo se to moc
5. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě povídej já tam budu v pondělí jako na trní :slight_smile: :slight_smile:
Prý hamilton dost bolí co jsem teda četla tady na netu.
Neboj strach neměj ( stačí že už já se bojím a to mám ještě relativně čas ) měli by jsme se těšit :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pry neboli, ale je dost neprijemnej :unamused: . ale pomuze :slight_smile:
No, ja hlavne si to neumim predstavit. Porod, ja mam nizkej prah bolestivosti a pak to mimco. ty jo, vzdyt ja budu zodpovedna za malyho nevinnyho tvorecka :sweat_smile:
dokud je v brise, tak to je dobry, ale vubec si neumim predstavit az vyleze :sweat_smile:. ted jsem zvykla na sve pohodli, co pak?
5. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejak me vydesilo to, jak uz je to opravdu za rohem :sweat_smile:
5. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že pocity máme uplně stejné, taky mám obavy abych se o malého dokázala co nejlépe postarat a aby ze mě byla dobrá mámá. To víš to pohodlí co je před miminkem už nikdy nezažiješ, tak si to zatím ještě užij
5. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
spis nez o moje pohodli mi jde o to, abych ho nevedomky nejak netrapila, jestli rozumis. no, uz to na jednu stranu chci mit za sebou, pak na takovy myslenky nebudu mit cas a na druhou bych ji tam nejradsi zaspuntovala :sweat_smile:
5. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tohle prolítne hlavou každej budoucí mamině, neboj všechno přijde samo
5. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz jsem docela rada ze jsem tesne pred cilem :grinning:
5. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin,letim, tak zitra
dobrou noc a pa pa
5. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papapapa zítra já už jdu taky chrupkat jsem nějaká znavená
5. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ono to naskočí úpně samo a automaticky,najednou budete dělat věci,který jste před tím nikdy nedělaly a vůbec vám to nepřijde divný,budete super mámy,nebojte!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
Nini,vtipy super a stím srazíkem,my se přidáme,až bude hezky a bude Míša v golfáčích,tak přijedeme na návštěvu, to pak bude rodeo
muracka,jak mám stáhnout ten program?
5. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři,budeme na Tebe myslet
5. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Sandří: už se to blíží mílovými kroky co? Neboj zmákneš to, taky budu plašit až budu mít před porodem
6. bře 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evule kolegyně,kde ty krotíš tu dravou zvěř?Já už jsem 5 let doma,tak si ani nějak neumím představit,že bych se tam měla vrátit
6. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Sandro držim pěsti, ať se malinký už zachce ven :slight_smile: A nepřestávej se těšit, obavy hoď za hlavu!
A tobě Káťo taky, ať je vše v pořádku.
Mrzí mě že se sem dostanu jen dopoledne, když tu nikdo neni, tak aspoň malinko napíšu, co ste probíraly.

čůrání - taky jako vy. Chodim spát tak v deset, to si dojdu a pak vstávám ještě pravidelně kolem jedné a pak kolem sesté, když vstává manža. Když piju tak 3l denně, nemůžu se divit no..

Co se týče focení, to ten můj rád. Kámoška fotila před časem hadříky pro Jitex a překecala nás, ať jdem stát modelem, Jára se v tom úplně vyžíval a hlavně je úžasně fotogenickej, foťák ho pořád chválil, jaká je s nim skvělá spolupráce! Máme jeden krásnej obrázek, tak ho sem pak dám, až nafotime i bříško. Jinak co se týče velikosti fotek, někdy stačí i jen nastavit na foťáku nižší kvalitu..

Nin kolik a jaké sháníš čepičky? Máme termín stejný, tak proto se ptám, mysllim že už pak bude teplo, tak to nechci se zásobou přehánět, ušila sem si 3 bavlněný (z toho jedna dost slabounká).Bude to stačit?Ponožky mám taky asi jen troje ty úplně pidi midi. Mám většinou dupačky s ťapičkama, tak snad nebudou moc potřeba.
JO a já taky nejsem ani učitelka a ani sestřička :sweat_smile: Tak sme na tom Nin stejně :grinning:

Tak se tu mějte hezky, papa
6. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: v Blatné. To víš, po pěti letech, to je mazec, to si taky nedovedu představit, jak to budu zvládat.
6. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky když tu vás dvě takhle hezky mám, zmiňovaly ste se o Písecké porodnici. Máte o ní teď nějaké reference?
6. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kecalky :grinning:
včera jsem tady nebyla, byli jsme utrácet penízky a kouknout se mezi lidi do města
Sandruš tak ti držíme palečky na ten dnešek :wink:
Braunová je super ženská, já k ní chodím ráda, je mladá a řekne ti to jak to je a má nádhernýho chlapečka Vojtíška s velkýma očima :dizzy_face:
holky co dneska vaříte, já vůbec nevím ani nemám představu, vařím každý den a nápady už došly :frowning2:
6. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi,reference teď nemám,ale nemyslím si,že by se tam toho moc změnilo,byl tam opravdu mladej kolektiv,tak si myslím,že odsud nikdo neutek.
Zdeni,co jste koupili hezkýho?Alre počasí bylo pěkně hnusný,co,akorát tak zalést do nějakýho nákupního cenrta a strávit tam celej den :slight_smile:
Já dneska nevařím,tady u nás je bufet a v pátek tam dělaj skvělý řízky s bramb. salátem,tak si ho dneska dáme :grinning: ,jinak taky strašně ráda vařím,ale taky už mě štve pořád vymejšlet co,předevčírem jsem dělala čínský nudle s kuřecím masem a všichni se oblizovali
evule,to mě ještě 2 roky doma čekají,nikam nechvátám,hlavně si užít vlastní dětičky,ty cizí až pak
6. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chtěla včera dělat čínu, ale nakonec sem dělala zapečený brambory s masíčkem. Tak ji asi udělám dnes nebo mám chuť na kuřátko. A nebo na buřty na pivě, mňam... Je super, že se mi vrátily chutě :grinning: Dřív sem měla hlad, ale na nic chuť. Nebylo mi špatně, snědla sem vše, ale vymýšlet to musel manža :sweat_smile:
6. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: taky sem spíš slyšela, že je vše při starém.. Za dva týdny půjdem na prohlídku sálu, tak sem zvědavá, jestli tam bude vůbec volno a jak to tam vypadá. Pokoje znám, ty jsou docela hezký, sice ve Strak jsou hezčí,ale tam asi nakonec nepojedu..
6. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul nakoupili jsme toho hafo, hlavně zásoby jídla domů, já jezdím do města párkrát a tak nakoupím do zásoby a mám klid :slight_smile:
venouškovi jsem koupila další sadu nářadí, tentokrát dostal přklepovou vrtačku a k tomu 2 nástavce, motorovou pilu dostal už od ježíška a tak nám bude chybět už jenom pila kotoučová a ještě asi 2 věci,ale teď si nevzpomenu co to je, jeho tyhle hračky hodně baví a vyhraje si s nima, že mamka i dopoledne uvaří :slight_smile:
já jsem si chtěla koupit nějakou pěknou bundu, ale žádnou jsem si nevybrala,tak až tam pojedu příště
6. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme kvůli obědu volali manžovi, vždycky se ho ptám,ale včera jsem to nestihla a tak budem dělat čínu a rýží :dizzy_face: tu my milujeme
6. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nářádí jsou parádní hračky, my je měli taky jako malý a vydržely nám ještě teď, to se nezničí a zabaví na dlouho :slight_smile:
Jinak my pojedem nakupovat v pondělí do Budějek. doufám že už bude i výplata, abysme se mohli rozšoupnout a konečně koupit i kočárek :sweat_smile: už se nám to krátí a já zjišťuju, že mi ještě dost věcí chybí..
6. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky vždycky ptám a odpověd,udělej,co chceš :unamused: Tak to byly nákupy úspěšný napůl,ale aspon má prcek radost a o to přeci jde.My taky většinou nakupujeme ve velkým,když jsme u našich v Táboře,tam je přeci jen výběr Tesco,Interspar....
zuzi sály ti moc nepopíšu,já byla na tom příjmovým,a pak na operačním :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,u Míši jsem si mohla vybrat,tak jsem si nechala dát epidurál a stálo to za to
6. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono mi to asi stejně nic nedá, když ty sály uvidim :sweat_smile: Spíš bych chtěla vidět, jak to tam chodí, tak by mi asi ani nevadilo, kdyby tam zrovna vezli nějakou maminku :grinning: Pokud by tedy neměla nějaké problémy a tak.. Docela mě mrzí, že když to vyloženě nebude k porodu, tak mě začenou na pokoj a manžela ven, že tam se mnou nebude moct být, na to nás už upozornila sestra na kurzu..
6. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já musim jít něco dělat, ať tu zas nesedim celej den, čeká mě žehlení plen a chci něco upéct a uvařit a taky sem se naučila si po obědě schrupnout, tak abych to všechno stihla.. Dnes mi vyjímečně manža přijede tak nějak normálně (což je v 18h) domů, tak ať mám hotovo a ať si ho pak užiju.

mějte se a smějte se :slight_smile: papa
6. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek