• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evicko to mate fajn tu zahradku, maleho strcis na mraz do snehu a uz chrupe :sunglasses: :grinning: pamatuju si jak si psala ze nechce byt vubec v kocare :slight_smile: vidis a uz by mrnousek nemenil :dizzy_face:
14. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťa, tak to ses taky vyspala do růžova co? :wink:
14. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vstavala jsem asi ve ctvrt na osm, a rikala si , ty jo co je, uplne vyspana, jak dlouho ne, myslim ze je to tim ze zub se prorizl ated bude chvilku klid a pak to zacne na novo, tak jeste 18 zubu bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo, to jo, na to si taky pamatuju, to byl vždycyk rykot v kočáře, teď už je tam rád. :wink:
jj, jsem ráda, že takhle hezky chrupe, já mu tu zatím můžu uvařit obídek :wink:

ty jo ještě 18? a u nás to teprve všechno začne, už se fakt těším :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato tak to ses pekne vyspala :wink:

ja varim sobe spenat s vajickem a julce uz namacim vlocky na kasi. treba ji to pomuze s kakanim :slight_smile:
14. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tu kaši bych si taky dala. :slight_smile:
14. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé já bych si dala taky špenát s natvrdo uvařeným vajčkem a brambor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teda Káto to sis krásně pospala :wink: :wink:

Já nevím ten chleba s něčím namazaný není to moc brzo???
14. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja delam Kacence k obedu taky kasi at ma zmenu a na vecu dostane zeleninovou polevku v sest,dam ji do ni i trosku chleba, vcera jsem to tak udelala a papala moc pekne

Evi u zubu neni o co stat, ale zatim jsem nezazila nejakou hruzu,bojim se tech hornich rezaku :pensive: San vy uz je mate venku?
14. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
San zkousela jsem dat male mandarinku, pekne ji bastila, zkousela jsem i pomelo,ale to je takove tuzsi, normalne to ani nestravila a ty pidi zdibicky mela v hovinku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiši Sandři jak jsi napsala o těch vločkách - tak já si pamatuju že prý jako mimčo jsem pořád řvala hlady tak Dr mamce doporučila odvar z ovesných vloček - to mě prej šmakovalo - no ještě že si to nepamatuju to bych blila jak šakal jen při té představě mám husí kuži :grinning:
teda holky jedna dáva malého spát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do skříně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Evička na mráz do sněhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
káťo no právě, že není o co stát. To bude boj, no snad to nějak přežijeme, přežiliy jste to vy tady všechny, tak my taky musíme :grinning:
blbá otázka kolik vyraší zoubků??? Některé lezou až s druhými néééé pokud se mylím opravte mě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to u nás kaše moc nevede - spapá pár lžiček - ale jogurty, přesnídávky a vše okolo to jako jóó :grinning:
14. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus ja se ridim prikrmama podle kojeni.net, mam to vytiskle a je tam oddil 9-12mesic a je tam ze muzu zacit davat pecivo s zerve nebo lucinou, nebo maslem. ja to nedavam kazdy den u nas v dubnovkach uz normalne detem husty omajdy, svickovou arajskou, deti uz jim ochutnaly i knedlik, to ja tak daleko nejsem, myslim ale ze chlebik zkusit muzes a maslo neuskodi, hlavne nepouzivat ty hnusy jako perla, flora. stejne diteti se ma pridavat do zeleninovych prikrmu olivovy olej nebo kousek masla aby se lepe vstrebavaly vitaminy, a ja davam i kousek masla do domacich kasicek :wink: a kdyz deti chroustaji rohliky, tak proc ne chlebik s maslem, jsem si vzpomnela ze u nas v dubnovkach uz davaji i sunku, ale tu ja jen tak nedam, myslim ze uzenin si uzije Kacka az az, to ji budu radsi delat pomazanky
14. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jste někdo zkoušel tu piškotovou kaši???? http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/vsechny-produkty/kase/prod-ml-kase-obilna-s-piskoty/
přemýšlím kterou koupit která by šmakovala nebo třeba z malinama??? To už vydím koupím celou krabici a bude to jíst pes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káto a jaké máslo????
14. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
omáčky, svíčkovou,rajskou ty vado to čučím
14. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin jestli se nepletu tak 20 mlecnych, ze Sandrus? nekde na netu pisou jak to jde za sebou, prej po roce zacinaji stolicky, to bude teprve sila
Ninus klasicke to maslo v kostce AB jihoceske treba
Dite se vzbudilo, jdu mu udelat papani
14. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to tu dává jedna maminka holčičce už v pěti a půl měsících, myslím ty omáčky :astonished:
14. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no svickova se treba pro dite udelat da, staci jen ta zelenina, nekorenit a zakustit treba kukuricnym skrobem a zjemnit umelym mlikem, raska, to mi moc neprijde, tu udelam kacence az budou domaci rajcatka
14. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem s prikrmama opatrna, moje mama mi rekla ze to moc resim, tak nevim, za nas to bylo jinak a zijem, tak si to porad opakuju :sweat_smile:
14. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus odvar- neni o co stat, treba ryzovej to je taky hnus
14. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
odvar :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Je pravda že za nás to bylo jinak, a taky jsem vyrostli
Já právě myslela že spíš tu floru nebo perlu :confused: :confused:

teda v 5,5 m to je docela síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo tu svíčkovou spíš než tu rajskou

Mě tuhle tchýně jak jsem dělala ty plněný knedle tak říká dej malému žužlat kus knedlíku (bramborového bez toho uzenýho) já na ní vyvalila oči sem si myslela že si dělá prdel ona to myslela vážně prý kdysi to bylo normální no já čuměla samozdřejme sem to malému nedala ani náhodou - už jen jsem si představila jak bych já do sebe měla soukat suchej kus knedlíku a zvedl se mě kufr a dát to malému ani omylem
14. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže 20 mlečných joo tak to máme ješte 16 před sebou :unamused: :unamused: :unamused:
14. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zubu 20 :slight_smile:

kato,me snasi hodne blbe vsechny zuby,ale ty horni nejhur :sweat_smile:. to rve a je protivna uz kdyz se klubou a je klid az kdyz se proriznou. takze treba 14 dni nevime co je se vyspat treba hodku v kuse.

nin,me by kasi s prichuti nejedla. zkusila jsi nejakou bez? treba pohankova je skvela :wink:

davam jen ab maslo. do polivek to stridam,jednou ab,podruhe oliv olej. a do kase davam taky ab
14. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás byli ty první dva dole uplně v pohodě horší to bylo ted jak se klubaly ty dva zubáky nahoře to jsme snášeli huř a k tomu byla i ta horečka.
Právě že jsem zkoušela bez a to pár lžiček a néééé ale jako banánovou té sní teda podstaně víc ale není to taky to pravé ořechové
já bych se z těch kaší poblila :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
14. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak juli uz ochutnala kachnu :sweat_smile:. ale na moji obranu :grinning:. bylo to uplne suchy nekoreneny prsicko :slight_smile:. a jak ji chutnalo :grinning:
14. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já kaše miluju, když už Davča nemůže,tak jí dojím. Mňam :grinning:
14. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek