• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
tak treba banan mi julca nesni v zadne podobe :sweat_smile:. ten primo nesnasi :slight_smile:

julca kase rada :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři ty mě děláš chutě :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak ty co nám nebudou chutnam tě budu vozit - je škoda aby je sežral pes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás banán jen pár lžiček a taky jako nééé
14. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kacka je po obede ted jeste matka aby se najedla, koukate nekdo na sama doma? ja docela jo nekdy jsou tam zajimavy veci, holky jak detem pecujete o zoubky, budete nekdo davat fluoridove tabletky? chci se na to zeptat dr.
14. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás e stále spinká :grinning:
Taky o tom přemýšlím jak by to bylo nejlepší pečovat o zoubky a kdy
14. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zoubky taky moc nevim :unamused:

u nas napapano a musim rict ze ta vlockova kase je fakt chutove skvela :slight_smile:. julca si posmakla. endy to po ni pak dolizal, protoze ja jsem prejedena spenatem. snedla jsem cely baleni :sweat_smile:
14. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin ja jsem koupila Kacence v DMku zubni zinku a je to moc dobry, je to takovy zajicek a ty jeho ouska si nasadis na prsty a strcis to diteti do pusy, a jemne jakoby prejizdis pres zoubky
14. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacka mela vlockovou s jablky, je vyborna, mama mela kuskus a teleci s mrkvi, taky jsem si posmakla :sunglasses:
14. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas banan mnamka nejvetsi, rozmackam vydlickou a uz to jede, nekdy zkousim davat banan tak aby si Kacka kousla, taky tojde, jen se musi davt pozor aby neukousla velky kus ana to nekdy nemam nervy- jako mam infartk z toho ze se dusi, zkousela jsem i jabko,holky davaj ctvrtku zuzlat, to jsem zkousela, ale Kacka mi dycky kus uhryzne a ja jsem silena a lovim ji to z pusy,by se udusila :pensive:
14. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky banán nejíme,máme po něj hrozný průjem a to stačí aby si 2x kousnul

tak už jsme napapaný a teď si jenom lehnout :sweat_smile:

já jsem začala čistit zoubky hned jak mu vylezl první, koupila jsem kartáček MAM, ten má na druhý straně kousací gumy a ten kupuju stále, je výborně tvarovaný
14. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandra=Pepek namornik :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zdeni na ten Kartacek se chystam, chci aby si Kacka zvykala na to ze nejakej karatcek je v pusine, ja mela hrozny zuby a doted mam,tak to u ni nechci zanedbat
14. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni a pouzivala si nejakou zubni pastu od prvnoho zoubku?
14. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to slyším porpvé Zubní žínka :grinning: tak po tom se taky kouknu
14. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám že malej bude mít zoubky po mě já měla první kaz v 26 :grinning: :grinning: :grinning: a celkem mám jen kazi dva :slight_smile: :wink:
Zubař mě říkal že mám ukázkové zuby :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsem vzhuru a jdeme papat :wink: :wink:
14. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: toho zajíčka jsem viděla na čištění zubů.
14. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo já taky čistím venouškovi zuby pořád, nechci mu je zanedbat, vidím jaký mám zuby já hrozný, pořád kaz a to čistím po každým jídle ale prd platný a to jsem až do 15 let byla bez kazu,nejvíc se mi zuby zhoršily v těhu

já jsem koupila pastu v lékárně a dneska už mu kupuju pastu od 2 let,krásně zoubky vyčistí a venoušek si na tom ještě pochutná :sweat_smile:
14. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je on??????????? http://miminkaabatolata.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1686185

jéé atady jsem našla k čištení básničku

Vezmem pastu, kartáčky,
vyčistíme zoubečky.
Aby dobře kousaly
a co nejméně bolely.
Táhnem kartáčkem tam a zpět,
budem hotoví co nevidět.
Pusinku u zubaře otevřeme,
pochvalu si vysloužíme.
Za naše pilné čištění
nás maminka odmění.
14. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po prořezání prvních zoubků stačí na čištění obyčejná gáza, kterou se zoubky jen setřou. I sebejemnější měkký kartáček bývá k jemným dětským dásním nešetrný.
tohle jsem našla - ,,Po prořezání prvních zoubků stačí na čištění obyčejná gáza, kterou se zoubky jen setřou. I sebejemnější měkký kartáček bývá k jemným dětským dásním nešetrný.
14. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé nějak to mám zmatený :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já malý začala čistit zuby kartáčkem v roce, normálně dětskou pastou a čistíme zatím každý večer, ráno zatím ne.
měla jsem taky toho zajíčka jako zdenča, kupovala jsem ho taky hned jak vylezly zuby, ale s tím jsem neuspěla, ale každý dítě jiný, že.
jinak já bych jela na 2 noci, takže Zdeni, klidně pojedu svým autem. Můžem to zamluvit na 3 noci a kdo bude chcít odjede dřív, ne??Já si to klidně zaplatím celý a odjela bych třeba o den dřív, uvidím.
Luci - já zkusím taky s malou spát ve velký postely, jsem teda zvědavá, ale asi si teda budu muset chodit lehat s ní, ona jak se vrtí, tak by určo spadla, uvidíme, cestovní postýlku sebou pro sichr radši vezmu.
14. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jj to je on ten zajíček :grinning:
14. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mají ho v Dm, jinak krásná básnička, tu se musím naučit a hlavně uložit. Díky :wink:
14. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se taky snažíme čistit,ale mišule ještě nechápe,že má vodu vyplivnout :grinning: ,takže spíš šolícháme na sucho

klári já ji s sebou vezmu taky,ale asi jí tedy půjčím nince,pokud si ji do tý doby nebude pořizovat :wink:
14. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam zuby docela dobry,asi jen 3 kazy :slight_smile:

jsme zpet z venceni,to je pro me horor. julca to dospava na balkone :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja koukam na telku, ten zajicek, to je on :grinning:
14. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nám normálně roste zub, zkusila jsem i test se lžičkou.Zatím není moc vidět, ale asi tam je :grinning:
14. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,gratulace :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek