Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
14. led 2010
tak treba banan mi julca nesni v zadne podobe :-N. ten primo nesnasi 🙂

julca kase rada 🙂
ninus81
14. led 2010
Sandři ty mě děláš chutě 😃 😃 😃
ninus81
14. led 2010
Evi tak ty co nám nebudou chutnam tě budu vozit - je škoda aby je sežral pes 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
14. led 2010
u nás banán jen pár lžiček a taky jako nééé
kvikvicek
14. led 2010
Tak Kacka je po obede ted jeste matka aby se najedla, koukate nekdo na sama doma? ja docela jo nekdy jsou tam zajimavy veci, holky jak detem pecujete o zoubky, budete nekdo davat fluoridove tabletky? chci se na to zeptat dr.
ninus81
14. led 2010
u nás e stále spinká 😃
Taky o tom přemýšlím jak by to bylo nejlepší pečovat o zoubky a kdy
sayastautor
14. led 2010
zoubky taky moc nevim :-|

u nas napapano a musim rict ze ta vlockova kase je fakt chutove skvela 🙂. julca si posmakla. endy to po ni pak dolizal, protoze ja jsem prejedena spenatem. snedla jsem cely baleni :-N
kvikvicek
14. led 2010
Nin ja jsem koupila Kacence v DMku zubni zinku a je to moc dobry, je to takovy zajicek a ty jeho ouska si nasadis na prsty a strcis to diteti do pusy, a jemne jakoby prejizdis pres zoubky
kvikvicek
14. led 2010
Kacka mela vlockovou s jablky, je vyborna, mama mela kuskus a teleci s mrkvi, taky jsem si posmakla 😎
kvikvicek
14. led 2010
u nas banan mnamka nejvetsi, rozmackam vydlickou a uz to jede, nekdy zkousim davat banan tak aby si Kacka kousla, taky tojde, jen se musi davt pozor aby neukousla velky kus ana to nekdy nemam nervy- jako mam infartk z toho ze se dusi, zkousela jsem i jabko,holky davaj ctvrtku zuzlat, to jsem zkousela, ale Kacka mi dycky kus uhryzne a ja jsem silena a lovim ji to z pusy,by se udusila |-|
mikesova25
14. led 2010
my taky banán nejíme,máme po něj hrozný průjem a to stačí aby si 2x kousnul

tak už jsme napapaný a teď si jenom lehnout :-N

já jsem začala čistit zoubky hned jak mu vylezl první, koupila jsem kartáček MAM, ten má na druhý straně kousací gumy a ten kupuju stále, je výborně tvarovaný
kvikvicek
14. led 2010
Sandra😛epek namornik 😃 😃 😃
kvikvicek
14. led 2010
ahoj Zdeni na ten Kartacek se chystam, chci aby si Kacka zvykala na to ze nejakej karatcek je v pusine, ja mela hrozny zuby a doted mam,tak to u ni nechci zanedbat
kvikvicek
14. led 2010
zdeni a pouzivala si nejakou zubni pastu od prvnoho zoubku?
ninus81
14. led 2010
tak to slyším porpvé Zubní žínka 😃 tak po tom se taky kouknu
ninus81
14. led 2010
já doufám že malej bude mít zoubky po mě já měla první kaz v 26 😃 😃 😃 a celkem mám jen kazi dva 🙂 😉
Zubař mě říkal že mám ukázkové zuby 😃 😃
ninus81
14. led 2010
tak my jsem vzhuru a jdeme papat 😉 😉
evulebobule
14. led 2010
kači: toho zajíčka jsem viděla na čištění zubů.
mikesova25
14. led 2010
káťo já taky čistím venouškovi zuby pořád, nechci mu je zanedbat, vidím jaký mám zuby já hrozný, pořád kaz a to čistím po každým jídle ale prd platný a to jsem až do 15 let byla bez kazu,nejvíc se mi zuby zhoršily v těhu

já jsem koupila pastu v lékárně a dneska už mu kupuju pastu od 2 let,krásně zoubky vyčistí a venoušek si na tom ještě pochutná :-N
ninus81
14. led 2010
to je on??????????? http://miminkaabatolata.mimishop.cz/detail.php?...

jéé atady jsem našla k čištení básničku

Vezmem pastu, kartáčky,
vyčistíme zoubečky.
Aby dobře kousaly
a co nejméně bolely.
Táhnem kartáčkem tam a zpět,
budem hotoví co nevidět.
Pusinku u zubaře otevřeme,
pochvalu si vysloužíme.
Za naše pilné čištění
nás maminka odmění.
ninus81
14. led 2010
Po prořezání prvních zoubků stačí na čištění obyčejná gáza, kterou se zoubky jen setřou. I sebejemnější měkký kartáček bývá k jemným dětským dásním nešetrný.
tohle jsem našla - ,,Po prořezání prvních zoubků stačí na čištění obyčejná gáza, kterou se zoubky jen setřou. I sebejemnější měkký kartáček bývá k jemným dětským dásním nešetrný.
ninus81
14. led 2010
jééé nějak to mám zmatený 😃 😃 😃
klaraemma
14. led 2010
ahoj holky,
já malý začala čistit zuby kartáčkem v roce, normálně dětskou pastou a čistíme zatím každý večer, ráno zatím ne.
měla jsem taky toho zajíčka jako zdenča, kupovala jsem ho taky hned jak vylezly zuby, ale s tím jsem neuspěla, ale každý dítě jiný, že.
jinak já bych jela na 2 noci, takže Zdeni, klidně pojedu svým autem. Můžem to zamluvit na 3 noci a kdo bude chcít odjede dřív, ne??Já si to klidně zaplatím celý a odjela bych třeba o den dřív, uvidím.
Luci - já zkusím taky s malou spát ve velký postely, jsem teda zvědavá, ale asi si teda budu muset chodit lehat s ní, ona jak se vrtí, tak by určo spadla, uvidíme, cestovní postýlku sebou pro sichr radši vezmu.
evulebobule
14. led 2010
nin: jj to je on ten zajíček 😃
evulebobule
14. led 2010
mají ho v Dm, jinak krásná básnička, tu se musím naučit a hlavně uložit. Díky 😉
mispuli
14. led 2010
tak my se taky snažíme čistit,ale mišule ještě nechápe,že má vodu vyplivnout 😃 ,takže spíš šolícháme na sucho

klári já ji s sebou vezmu taky,ale asi jí tedy půjčím nince,pokud si ji do tý doby nebude pořizovat 😉
sayastautor
14. led 2010
ja mam zuby docela dobry,asi jen 3 kazy 🙂

jsme zpet z venceni,to je pro me horor. julca to dospava na balkone 🙂
kvikvicek
14. led 2010
ja koukam na telku, ten zajicek, to je on 😃
evulebobule
14. led 2010
holky nám normálně roste zub, zkusila jsem i test se lžičkou.Zatím není moc vidět, ale asi tam je 😃
sayastautor
14. led 2010
evco,gratulace 🙂