• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

sandři: děkujeme :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak sem vas konecne docetla.

Nin potvrzuju ucast ja + Juli a kdykoliv. To je super, ze bude sleva.
Jinak manza byl smutnej, ze mame babinec, jel by taky, ale chape to. Ja si taky rada od nej na chvilku odpocinu :grinning:

San vezmeme te, jestli nemas odvoz.A gratulujeme k 10 mesicum
Chuvy mam, beru je.Buchty ale neumim, to spis babovku nebo tak neco.

Adri krasny fotky

my uz taky s temy 5ti zoubky zkousime rohlik a loupacek, to je mnamka :grinning: a uz sem koupila kartacky pro Julinku, ale jeste s cistenim pockam. silikonovej ted pro zacatek kupovat nebudu.
14. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidis Evco, bavily jsme se o zubanech a hned vam ho poslali :grinning: gratulujeme k zubisku :dizzy_face:
San Julince vse nej, deset mesicu, ty jo, za chvilku bude dost se svickou :dizzy_face:
14. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se taaaak tesim na tu nasu dovolenku :dizzy_face:
14. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi bratulujeme k zoubku
14. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo, zuzi: moc děkujem

a taky se těšíme na dovču :wink:
14. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se tesime a sme moooc zvedave, vzdyt sme jeste nebyly na zadnem srazu,zname jen Lucku a Sandru.To bude deticek pohromade :grinning:
14. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se jdu rozloučit, za chvíli vyrážíme k našim a zítra jdeme s Davídkem na kyčle a s těma prstíčkama. Budeme vesele bandážovat.Tak zatím pa
14. led 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my jsme doma z prohlídky a z očkování. Byli jsme 3, ale strávili jsme tam hodinu, jak to rychle šlo.
Ale vše je ok, dostali jsme mastičku na obličej, máme trošku červený a sušší. :unamused: Ale byli jsme moc pochválený jak je Terka šikovná, prý je i do předu, jen jí mám dávat více na bříško, nechce moc rozevírat pěstičky. Moc se jin líbilo jak je strašně zvědavá a komunikativný. :slight_smile: Byla tam i nějaká mladá doktorka jak psala Adri. :slight_smile:
14. led 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je parada, ze je vse ok a je Terezka sikulka. My jdem na KO za mesic, tak sem na to zvedava.
14. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak my byli na 10m prohlidce,mame 9 kg a 78cm, probehla zkouska sluchu na 1 :slight_smile:

ja adamkovi uz zoubky cistim, mam prvni kartacek od MAMu a pastu Lacalut pro nejmensi a cistime kazdy vecer po jidle ale jak psala ninus tak ta gaza a setrit staci, my uz byli i u zubare a ten mi to rikal :grinning:

Kato dik za fotku :wink: uz se tesim
14. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi diky.
Evi, gratulujeme k zoubku.
14. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Gratuluji k dobrým kontrolám u DR
Nám se vrátil tatka z chalupy a ted kouká na hokej takže mám pocit jak kdyby tu vubec nebyl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

u nás se už spinká :wink:
14. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evičko já bych ostuda zapoměla GRATULUJI K ZOUBKU ted to bude ten správnej fofr :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
překvapuje mě že koník běží jsem zvědavá kdy to bude zase šnek
:grinning:
14. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, díky.
U nás už se také spinká, i když to byl docela boj, jsme protivky.
Ninuš, taky jste byli u Fialový na 8měsíční prohlídce? Já myslela, že až v roce a ona ať přijdeme za 2 měsíce.
14. led 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám řekla že máme přijít až v roce když nebude žádný problém naposledy malého vážila v 6m, ted jak jsme tam byli kvůli horečce tak jelikož nás vzala bokem tak jsem jí ani neříkala at nás převáží aby jsme nezdržovali
14. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej byl přes den taky chvilku protivka asi to vypadá na 5 zubisko usnul odpoledne jen na 30 minut
14. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teď přes den taky blbě spíme, poslední 2dny. No nám řekla, že když nebudou nějaké pochybnosti tak máme přijít za dva měsíce. Hmmm, tak nevím. :wink:
14. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli si chceš Honzíka zvážit tak můžeš zajít na kávu, máme váhu. :slight_smile:
14. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt tak to bych určite Jituš využila myslím že má těch 9-10 kg v 6m měl 8280g
14. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak a.tak spi domik jde ted zejtra jde do skolky mamka si ho vyzvedne odpo. a bude uni ja pojedu rano domu prijede kamoska :wink: evi gratulujeme k zoubku to je radosti vid?
14. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul a kdesi koupila tu pastu a kartacek? v dmku to maji?
14. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato si myslím že asi v lékarně :slight_smile:
14. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, no jasně,že to můžeš využít. :grinning:
14. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, dik za tip, jsem nevedela ze je zubni pasta pro takmale deticky :wink: a jak to probihalo s malym u zubaka? :grinning:
14. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: taky čumím že je pro tak malé děti pasta
14. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byla to docela komedie, ale my tam sli kvuli tomu protoze mel na tech prvnich dvou zoubkach takovy sedy tecky tak na to dr jen kouknul a rikal at cistime a zmizlo to
14. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek