Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
14. led 2010
sandři: děkujeme 🙂
zuzankast.
14. led 2010
ahoj, tak sem vas konecne docetla.

Nin potvrzuju ucast ja + Juli a kdykoliv. To je super, ze bude sleva.
Jinak manza byl smutnej, ze mame babinec, jel by taky, ale chape to. Ja si taky rada od nej na chvilku odpocinu 😃

San vezmeme te, jestli nemas odvoz.A gratulujeme k 10 mesicum
Chuvy mam, beru je.Buchty ale neumim, to spis babovku nebo tak neco.

Adri krasny fotky

my uz taky s temy 5ti zoubky zkousime rohlik a loupacek, to je mnamka 😃 a uz sem koupila kartacky pro Julinku, ale jeste s cistenim pockam. silikonovej ted pro zacatek kupovat nebudu.
kvikvicek
14. led 2010
tak vidis Evco, bavily jsme se o zubanech a hned vam ho poslali 😃 gratulujeme k zubisku x-)
San Julince vse nej, deset mesicu, ty jo, za chvilku bude dost se svickou x-)
kvikvicek
14. led 2010
dort
kvikvicek
14. led 2010
holky ja se taaaak tesim na tu nasu dovolenku x-)
zuzankast.
14. led 2010
evi bratulujeme k zoubku
evulebobule
14. led 2010
káťo, zuzi: moc děkujem

a taky se těšíme na dovču 😉
zuzankast.
14. led 2010
taky se tesime a sme moooc zvedave, vzdyt sme jeste nebyly na zadnem srazu,zname jen Lucku a Sandru.To bude deticek pohromade 😃
evulebobule
14. led 2010
holky já se jdu rozloučit, za chvíli vyrážíme k našim a zítra jdeme s Davídkem na kyčle a s těma prstíčkama. Budeme vesele bandážovat.Tak zatím pa
murecka76
14. led 2010
Ahojky,

tak my jsme doma z prohlídky a z očkování. Byli jsme 3, ale strávili jsme tam hodinu, jak to rychle šlo.
Ale vše je ok, dostali jsme mastičku na obličej, máme trošku červený a sušší. :-| Ale byli jsme moc pochválený jak je Terka šikovná, prý je i do předu, jen jí mám dávat více na bříško, nechce moc rozevírat pěstičky. Moc se jin líbilo jak je strašně zvědavá a komunikativný. 🙂 Byla tam i nějaká mladá doktorka jak psala Adri. 🙂
zuzankast.
14. led 2010
tak to je parada, ze je vse ok a je Terezka sikulka. My jdem na KO za mesic, tak sem na to zvedava.
petulka12
14. led 2010
ahoj holky tak my byli na 10m prohlidce,mame 9 kg a 78cm, probehla zkouska sluchu na 1 🙂

ja adamkovi uz zoubky cistim, mam prvni kartacek od MAMu a pastu Lacalut pro nejmensi a cistime kazdy vecer po jidle ale jak psala ninus tak ta gaza a setrit staci, my uz byli i u zubare a ten mi to rikal 😃

Kato dik za fotku 😉 uz se tesim
murecka76
14. led 2010
Zuzi diky.
Evi, gratulujeme k zoubku.
ninus81
14. led 2010
Ahojky holky
Gratuluji k dobrým kontrolám u DR
Nám se vrátil tatka z chalupy a ted kouká na hokej takže mám pocit jak kdyby tu vubec nebyl 😃 😃 😃 😃

u nás se už spinká 😉
ninus81
14. led 2010
Evičko já bych ostuda zapoměla GRATULUJI K ZOUBKU ted to bude ten správnej fofr 😃 😃 😃
ninus81
14. led 2010
překvapuje mě že koník běží jsem zvědavá kdy to bude zase šnek
😃
murecka76
14. led 2010
Ninuš, díky.
U nás už se také spinká, i když to byl docela boj, jsme protivky.
Ninuš, taky jste byli u Fialový na 8měsíční prohlídce? Já myslela, že až v roce a ona ať přijdeme za 2 měsíce.
ninus81
14. led 2010
Nám řekla že máme přijít až v roce když nebude žádný problém naposledy malého vážila v 6m, ted jak jsme tam byli kvůli horečce tak jelikož nás vzala bokem tak jsem jí ani neříkala at nás převáží aby jsme nezdržovali
ninus81
14. led 2010
Malej byl přes den taky chvilku protivka asi to vypadá na 5 zubisko usnul odpoledne jen na 30 minut
murecka76
14. led 2010
My teď přes den taky blbě spíme, poslední 2dny. No nám řekla, že když nebudou nějaké pochybnosti tak máme přijít za dva měsíce. Hmmm, tak nevím. 😉
murecka76
14. led 2010
Jestli si chceš Honzíka zvážit tak můžeš zajít na kávu, máme váhu. 🙂
ninus81
14. led 2010
Fakt tak to bych určite Jituš využila myslím že má těch 9-10 kg v 6m měl 8280g
adricc
14. led 2010
ahoj tak a.tak spi domik jde ted zejtra jde do skolky mamka si ho vyzvedne odpo. a bude uni ja pojedu rano domu prijede kamoska 😉 evi gratulujeme k zoubku to je radosti vid?
kvikvicek
14. led 2010
Petul a kdesi koupila tu pastu a kartacek? v dmku to maji?
ninus81
14. led 2010
Kato si myslím že asi v lékarně 🙂
murecka76
14. led 2010
Ninuš, no jasně,že to můžeš využít. 😃
kvikvicek
14. led 2010
aha, dik za tip, jsem nevedela ze je zubni pasta pro takmale deticky 😉 a jak to probihalo s malym u zubaka? 😃
ninus81
14. led 2010
😃 😃 😃 taky čumím že je pro tak malé děti pasta
petulka12
14. led 2010
no byla to docela komedie, ale my tam sli kvuli tomu protoze mel na tech prvnich dvou zoubkach takovy sedy tecky tak na to dr jen kouknul a rikal at cistime a zmizlo to

Začni psát odpověď...

Odešli