• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ty jo, holky, nas pojede pekna banda :grinning:
To bude supeeer :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my taky noc pri starem, tak dvakrat me vzbudila, dostala prso a odpadly jsme obe, a vstavaly jsme v 7:20 takze opet stara dobra klasika, to jak spala celou noc to byly nejaky erupce ci co :sweat_smile:
Ninus my budem spolu s Evcou :wink:
Adamkovi vse nej k deseti mesicum :dizzy_face:
San pocitej se mnou na ten pristi tyden, ctvrtek pujdem k dr. :wink:

Taky beru cestovni postylku, bych se nevyspala s Kackou v posteli, Kacka se hrozne roztahuje :grinning: a kdyz pak vecer usne a nechala bych ji spat samotnou na velke posteli - to by bylo o drzku, to bych nemohla na nocni mecheche s ostatnima matkama :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky prejeme Adamkovi vse nejkrasnejsi.

Tak jo San, vezmi ji. Jaka je to velikost? Ted mame 68 a neco uz 74, tak po jaru by to uz mohlo byt pres 80 - teda snad :grinning: kdyz tak zajedem snad do Strak, treba stihnem konecne nejaky srazik
15. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak mi noc sileny opet nevim co to zkousi breci prso potom uz nechce je mozny ze to vypije a nic tam neni to uz me i napadlo treba prichazim o mliko fakt nevim jo ja bych chtela pokoj sama dvouluzak domik jedna postel ja s adamkem druha postel :grinning: :grinning:no a dnes jsne zaspali celou dobu vstavame okolo 6 a dnes jak asi radil v noci tak v pul 8 to byl mazec ale stihli jsme to presne v 8 byl ve skolce domik jde do skoly na dukelky a ted furt posloucham jak je to silena skola ze strasne jedou rychle atd. tak mam strach ho tam dat ale stejne bude muset :wink: jen vybrat dobrou ucitelku jsou tam 4 tak musim za reditelem a domluvit se ktera stech 4ma nejvic trpelivosti to mi rekla ta psycholozka ze domik bude mit problem se soustredenim tak ze treba by nektera na to nemela trpelivost a mohl by to odnaset ze by ho nemela rada atd. mam stoho hruzu snad mi poradi jinak adamkovi prejeme vse nej.....jdu uklizet tady to vypada jak po vybuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,IP

ja nemam jinou moznost,me julca jinak neusne.

adri,ja na dukelku chodila a nemuzu si stezovat :slight_smile:. a na 1. stupni jsou ty ucitelky moc hodny :wink:
15. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné dopoledne,
také potvrzuji účas Já + Terka, je jedno s kým budu, nechám se překvapit na koho to vyjde :wink: .
Adámkovi také vše nej a dodatečně i ostatním k zoubkům a tak dál.... :slight_smile:
Luky chodí na Dukelku a zatím si nemůžu stěžovat. Myslím si, že škola je to dobrá a děti z ní vyjdou dobře připraveni na další studium. Záleží ale opravdu na dítěti a jaký potřebuje přístup, v tom ale určitě učitelé pomůžou.
15. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
S učitlkama neporadím, nevím jaké jsou. Já jsem to nechala na náhodě kterou dostane.
15. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a cestovní postýlku nemám, tak asi Terka bude spát se mnou na posteli. ještě to promyslím. Chůvičky mám a beru, ale jak už tady někdo psal, bude asi problém, když je zapneme všechny najednou. Nesmíme mít stejné frekvence, jinak jsme v háji :unamused: .
15. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz sme byli v Plzni u brachy v panelaku, chytali sme tam na chuvicku snad i radio :grinning: my mame jen dve frekvence, nevim jestli maji nektere vic.. kdyztak budem mit poplach vsechny :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi já mám tu na těch 16 frekvencí, přesně kdyštak se rozebehneme všechny :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted dodělávám obed jelikož když malej v 11 usnul já to zalomila sním bylo to silnější než já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
maso mám upečeným, ted dusím mrkev - blééé ale né sobě ale Honzovy a ješte brambor

Já se ted láduji nezdravou pochotkou sulcem,s cibulkou a octem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Ninuš, my dnes budeme mít tvoje kuřecí závitky. :grinning: :grinning: :grinning: Už jsou zatočené a za chvilku půjdou do trouby. Já vařím až dýl, aby to měl taťka teplý, já už to mám jako véču. :slight_smile:
Gratulujeme Adámkovi. :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si byla ve skole pro svickovou, mnam mnam mnam, ta byla dobroucka. tak sem vzala obedy dva a mame ji i na vecer..
Sulc mam taky rada, nin ten je dobrej na klouby takze je to neco pro zdravi :grinning::grinning:
15. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:pošli kousek sulcičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten já můžu,docela jsi mě nalákala,že by nám ho moh děda o víkendu udělat,když tady budou :wink: ,míša ted snědla kousek řízku,teplotu zatím nemá,tak snad jí to vydrží,stejně jí ted před odpoledním spaním dám dávku nurofenu,včera jsem jí koukala do pusy,tedy jen to ,co ukázala,když se řehtala při lohtání a má ty trojky už hezky vidět,ale pořá ještě nejsou venku :unamused:
15. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámkovy také gratuluji
Jituš ty plněné se smetanou??? :wink:
15. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho kupuju u nás u jednoho řezníka ale jako ten je prodává ho pořádnej flák doma dělaný a za 40,-
Jo jo já hned ráno poslala tatku pro něj včera jsem na něj dostala taky chut :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo páteční řízečky od Rychtáře, viď Luci?
15. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo ty se smetanou, trošku jsem je změnila, okořenila jsem to masíko dovnitř grilovacím, máme rádi ostřejší jídla. :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíto,jojo dneska přijedou naši,táta jede rovnou z práce,takže už je zvyk,že tady musí mít řízeček :wink: a konečně nevadí ani mě,po vánocích a před 14 dny jsem se málem udusila
15. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, na čem? Myslíš ty oříšky?
15. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš já to občas změním at už kořením nebo jinou náplní
Víte co nejhorší vařit něco co vám nechutná a z čeho by jste se pobl... - tím u nás myslím tu dušenou mrkev pro Tatku :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
15. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ach ty zoubky!
Mnam rizecky udelam zitra k obedu a mam chut taky na priserky - morske plody, tak ty udelam asi k vece se syr. omackou a testovinama.Je a nebo na pizzu, no jeste uvidime.. abyste si holky nemyslely, ze si pro obedy jen chodim a nevarim :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mela testoviny se spenatem :grinning: a julca pohankovou kasi. pomlaskli jsme si obe :grinning:

me boli ucho,ach jo :frowning2:. snad v lekarne prodavaji neco bez predpisu.
15. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, tu taky nesnáším, ale jsme na tom stejně tak se u nás nedělá. A Terka ať si na ní jezdí k babičce ta jí miluje. :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jíto,bylo mi to divný,že se mi blbě dejchá pořízku,tak si trna,co tam vaří,vzpomněl,žedo strouhanky,kterou pooužili,namleli nějaký banketkový rohlíky a chleby,ve kterejch byly ořechy,no a minule jí asi dopoužívali :wink:

jé zuzy ořský plody taky můžeme
15. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé mořské plody to bych si dala taky Zuzi pošli :grinning: :grinning: :grinning:

Sandři ty si špenátová :grinning: :grinning: jako ten pepek námořník :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři asi něco prodávat budou tě ofouklo???
15. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a já ted mám chutě uplně na všechno - kromě mlíkovky, svíčkový, segedýnu - to já nerad :grinning:
15. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
toho ja jsem Nino nastesti usetrena. Mame s manzou dohodu, ze kdyz na neco z toho co nejim ma chut, da si to k obedu v praci. Nejim jen taky tu mrkev, koprovku a brambor. knedlik, tak toho neni zas tolik :slight_smile:

San copak, snad ne zanet?
15. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek