• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak u nás jsme po 2 hodinkách vzhuru tak jdu ohřát malému obídek
15. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si ale spenat zas nedelam tak casto :wink:. ted to mam vybrano :slight_smile:

asi ofouklo :unamused: . ale pichnout se nenecham :sweat_smile:. stejne bych se nemela na pohotovost do budejc jak dostat. tak snad to bude ok.

tak ja nas jdu vypravit a vencit :confounded:
15. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj koprovku já taky nerada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš to je nejhorší já to měla v těhu jsem myslela že se bolestí po naštestí to za 2 dny přešlo
Tak si skoč do lékarny a uvidíš třeba tě poradí nějaké kapičky
15. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
segedin ja muzu, ten budeme mit ve skole pristi patek.

Mate holky nejek special recept na plody? Ja je jen osmahnu na masle, osolim a opeprim, nekdy pridam cesnek, podliju vinem..
15. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi nemám žádnej receptík,jinak segedín můžu,koprovku taky a ani ta dušená mrkev a kapusta mi nevadí,ba právě naopak,ale u nás to zas nemusí zbytek rodinky :frowning2: ,tedy tu mrkev a kapustu
15. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.tak mela jsem navstevu brachovo holku s malym tak jsme podrbali jinak ja na dukelku chodila taky ale hodne je novych ucitelek a deti jdousnima az do 4tridy tak snad bude mit nejakou dobrou koukala jsem na internet jsou tam jmena co budou mit ted prvnacky tak je sem pak napisu a mozna nektera zvas je zna a poradite mi jo? diky jdu delat spagety a uklizet ten mazec tady
15. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak novotna lada,skotkova martina,junkova libuse,samcova pavla neznate nekterou
15. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri - ladu ne, zeptej se na ní verči - s tou jsme dělali, přijde mi, že bude náročná. Pokud si vzpomínám (taky jsem chodila na duklu), tak samcová a junková byly fajn.
luci - taky nápad, připlatíme si kdyžtak lůžko, nějak to prostě bude.
malou jsem dala spát, vylezla z postýlky, jak jsem na ni musela houknout, zalezla, ale nespí a to jsme byly dopo hodinu venku.
15. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po dlouhé odmlce zdravím z krušlova... :slight_smile:
koukám, že se tu domlouvá nějaká dovolená, je to ještě uktuální nebo už je to uzavřené...pokud je to aktuální, nepíšete mi někdo podrobnosti...díky holky...
jináč naše anče už týden po obědě spí tím způsobem, že ve dvanáct usne se řvaním, vzbudí se asi tak v půl jedné, začne brečet, usne .. a za deset minut znova..tak dokola až do dvou...nevím co s ní...musí se vyspat, protože pak s ní neni k vydržení, ale nevím zda tohle spaní je zrovna to pravé ořechové...ah jo...
15. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no míšo, počkej až ti bude vylejzat z postýlky
hele pojedeme na chatu, odkaz snad najdu, na 3 - 4 dny, asi v květnu, víc ti napíše ninuš, viď.
15. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

já jsem dneska akční, jsem se opět vytočila kvůli pipce a tak jsem vygruntovala celej barák :sweat_smile:

jo a musím se pochluvit, už nám nahoře chybí jenom sádroš a podlahy a jdeme bydlet :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarko diky to jsem rada ze neko trochu poradil nazdar miso :wink: takze ladu nenenenenennenenene :grinning:
15. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni - super, pamatuju, když jsme stavěli my - taky jsem měla z každého postupu strašnou radost
adri - s ladou jsem dělala v krámu i s verčou, nerada bych jí jako pomlouvala, ona není špatná, jen je to prostě učitelka každým coulem (ale ne tak jako ani) :wink:
15. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se sem vloží ty fotečky??? já sem asi fakt antitalent na počítače... :frowning2:
15. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave ja nechci jen aby se trapil to je jasny ze na ne musi houknout ale me prave rekla ta psych.ze bude mit problemy udrzet pozornost a ze treba aby na to brala ohled ze nektery to proste nedokazou pochopit a ze by kvuli tomu na neho mohla vic jecet a nemit ho rada a on by ve finale byl nestastnej a jsou ucitelky ktery to proste takovy deti nezvladaji psychicky ne ze by byl hyperaktivni to diky bohu neni ale on treba najednou nebere no jo no chlap :grinning:
15. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mišo - ty vole se z po.......... :grinning: ve fotoalbech, dáš moje album a pak je to jasný, ne???
hele , nechceš večer zajít ?? Jakub zůstává ve stako,
15. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi jo..musim se ale dovolit pepána :grinning:
15. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,ladu ne, samcova a junkova jsou fajn a tu posledni neznam :grinning:

miso,ahoj,to je dost ze se ukazes :grinning:
15. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo - šikulka. :grinning:
15. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepíno něco slib a pustí tě, ne??
15. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miso,krasne fotky :slight_smile:. moc se mi libi ta na tech sankach :slight_smile:. vy mate psy hasky ??? :confused: to jsou nadherny psi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem něco přidala, chtěla jsem z vánoc, ale jsou velké, tak až je jakub zmenčí.
15. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tu panenku jak je na posledni fotce vlevo mame taky :grinning:. krasne fotky :wink:
15. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za chválu....no máme dva malamuty - sou skoro stejné jako hasky a pak máme ještě jackrussla - to je dobrej blázen :grinning: musí všude bejt a všechno vědět...malamuti sou pohodáři...
no kláry asi budu muset...ah jo...víš co mě stojíš námahy a dřiny :grinning:
15. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky ráda přidala,ale neumím zmenšovat na pogramu,kterej nám tam nastavil kamarád,takže asi zase stáhnu resampler,ale nejdřív se musím domluvit s frantou :wink:
15. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko a míšo máte krásný fotky :dizzy_face:
15. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska musím venouška pochválit už od rána chodí krásně na nočník a sám si i říká,to bude asi tím že není doma táta a že se nemá koho bát :sunglasses:
15. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek