• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

zdeni, to je fakt šikulka. u nás je pokrok, že malá vůbec vydrží na nočníku sedět a neutíká, sice nic neudělá, ale sedí, aspon něco. třeba to pak pochytí od venouška na dovolené, viď. :sweat_smile: jí to tam bude muset naučit.
15. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mizím,myslela jsem,že mišák odpadne,potřebuju tady poklidit než přijedou naši,a ona zrovna dneska ne a ne usnout,a to už jsem do ní nalila dávku nurofenu :frowning2: ,asi si jdeme lehnout společně,protože u uklízení ji nepotřebuju a nějak se mi začíná sekat koník
15. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ženský teď mě napadlo, že až budou děti větší, tak jsme si mohly vyjet samy a třeba do sklípku na moravu............... co??????????
15. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci u nás jsem jí nechala asi půl hodiny vyřvat a te´d je klid, snad jsem to teď nezakřikla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko to je dobrý nápad :dizzy_face:

no já to nechci zakřiknout ale snad nám to vydrží, teď sedí na nočníku a povídá bobo bobo není není :grinning:
15. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my po obědě nespíme, bohužel :confounded:
15. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky deticky krasny jsou to kocky :grinning: adamek furt spi jdu vytirat ted tady neco bouchlo jsem se lekla fuj a jsem tady sama bojim bojim zdeni venousek je sikovnej on to zvladne skoda ze to ten manzel takhle posral ono se jeste parkrat stane ze se pocura klidne i ve 4 letech zapomenou kdyz si hrajou
15. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, malá má taky období nespací, spí třeba jen 2x v týdnu, začlala jsem jí dávát spát o hodinu dýl, stejně tam někdy skoro hodinu řve, ale vydržím, pak na hodinu usne. Myslím, že je ještě malá, na to aby nespala, nejsou jí ani 2, odpočívat musí a já taky, že :grinning: , ale obávám se toho, že to v létě taky už bude jinak, možná jí utahá sluníčko a bazén, uvidíme.
15. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem mu to říkala, sám nosil plenku ještě ve 3 letech říkala tchýně ale poslední dobou mu vadí doma všechno,ale neřeším to, nechci venouška stresovat
15. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri, já když jsem sama, taky se bojím, proto si vždycky večer musím nalít vínooooooooooooo :sweat_smile:
15. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej z nočníku padl únavou a spinká :grinning: :grinning:

a to jsem akorát připravila věci na plavání, jedeme do horažďovic,už začnem jezdit zase pravidelně, ať nejsme líný :sweat_smile:
15. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni dobře děláš, já jsem to vlastně taky zkoušela loni v létě, pak mi ujely nervy, tak jsem se na to vyprdla, ať si je v plenách třeba do 5, hlavně když budem obě v pohodě, že?? Navíc, fakt to ty děti pak vycítí samy, malá když se počůrá tak mi to hlásí a tuhle seděla na nočníku, nic , tak jsem jí dala plínu a hned se počůra, tak nahlásila a začala i brečet a říkat emi fuj, tak si to asi začíná sama uvědomovat.
15. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
šenský a v kolika ste začaly dávat mrňousy na nočník...ančeti je skoro 13 měsíců, mám to začít zkoušet??? báby mě furt nutí, já chtěla počkat do léta, tak nevím...
15. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko ségra má malou a ta začala chodit na nočník dýl než malej a to si ze dne na den začala sama říkat, emča je ještě malinká
při druhým nebudu spěchat a počkám si říkám že když začne chodit na nočník po druhým roku tak je akorát, už víc ty děti rozumí a většinou si řeknou
venoušovi totiž plenka vadí,pořád říká fuj fuj a přebalujem i když je jenom 1 počůranej a dneska ráno povídal pínu ne ne tak jsem ho nechala bez a jak je šikovnej :dizzy_face:
15. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta naše opice má za dnešek dva šlice přes tvář...stoupla si mezi kolívku a houpacího koně, rozhoupala obojí a bylo...
ale skoro neplakala, tak je to statečnice :wink:
15. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo já si myslím že je brzo, začala bych nejdřív v létě ale záleží na tobě
taky mi říkali už ho dávej od roka,malej chodil krásně od 8 měsíců jsem ho tam posadila aby věděl na co to je, sem tam se vykadil ale aby chodil pravidelně to ne, v roce je zklamal a už nešel no a teď se zklamal z táty a taky nechtěl
15. led 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda to máš doma taky veselo co :grinning:
15. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo vůbec nějak nestíhám...začala si stoupat o vánocích a od tý doby fofr...zkouším to brát sportovně a všude jí jako nezachraňovat a nehlídat, ale pak hodí tlamu a mě to zas nedá a furt za ní lítám...ufuf
15. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím, že to nechám na to léto...ať pěkně lítá p dvoře bez plíny a uvidíme...díky
15. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manža je doma...du se mu také pověnovat...mějte všechny bájo odpoledne...
15. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
u nás nočník zatím stojí v koutě a jediný co v něm občas je jsou hračky. Terka na něj nechce a na wc taky ne. Zatím to u nás jistí plína :confounded: , ale já to nějak neřeším, až bude chtít, tak to půjde. A léto je nejlepší období na odnaučování plen.
Fotečky pěkné :slight_smile: , taky jsem konečně nějaké přidala.
15. led 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tara terka je roztomilá,jsem ráda,že to s tím nočníkem berete stejně jako my a nehrotíte to,aspon si nepřipadám jako lempl,u nás je to taky bez úspěchu,občas se nám zadaří odpoledne po spaní,ale to se musí milostpani vyspat do růžova,to dneska nehrozí,usnula až po třetí,před půl hodkou se vzbudila s pláčem a ještě to zalomila,takže ji budu za chvilku budit a bude to zase s pláčem,je mi jí tak líto,pořád si ukazuje do pusy,takže jí ty zuby asi setsakramentsky bolí,no na noc je máznem,doufám,že jí aspon trochu zvedne náladu,že přijede babi s dědou
15. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak adamek spal 3 hodky venku to je parada mam vsechno udelany krasny fotky :wink: ja vubec pleny resit nebudu vim to u domika nema to cenu po 2 roce jsem naq to vlitla a behem tejdne byl klid a uz to umel :wink:
15. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja malou na nocnik posadila a ona zaplula beruska az dovnitr, jak ma malou prdelku - viz album :grinning:

Ja ted jen tak jukla na jidelnicek pro nejmensi a zjistila sem, ze uz sme ho meli trosinku zmenit od osmeho mesice :confused:
vynechat jedno mlicko pres den a pridat svacinku a tim posunout obed - to sem zvedava co na to Juli bude rikat.
15. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma z města, jeli jsme nakupovat a plavání odsunuli, mám strach aby malej nenastydnul, ještě počkáme

na malým městě jsem viděla Ninu s mamkou a malým a když jsme z odjížděli tak na rohu malýho města jsem zase viděla San s mamkou a julčou, holky sluší vám to :wink:

venoušek se vyspal do růžova a teď neví co by vyvedl, to bude večer :sweat_smile:
15. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak adam spi jen jsem ho polozila dala dudlik a spal unavenej protiva :wink: asi jdu neco opet sezobnout :wink:
15. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer,
já jsem se pustila do přípravy toastů k večeři, nebo jak se to píše :grinning: .
15. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mate krasny deticky vsechny :slight_smile:
Dekujem za gratulace

hlasim v Tescu maji super slevy na plenky, Pampers za super cenu, ubrousky,kosmetiku,příkrmy,kase atd.
15. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
my ted dorazili od mamky :slight_smile:
zdeni,ja te nevidela. to byla sranda,az na mesto jsem tahla kocar a psa,sama a zastavili me ze str deniku, jsem mela radost,zrovna jsem vypadala hrozne. tak tam zejtra budu mit fotku :grinning:

eda dneska zustava ve volyni,tak prijede az zitra vecer, tak budu sama.

julce ted ohrivam tunaka,ryzi a cuketu,ze sklenicky, jen to je na velky kusy, tak ji to radsi trochu mixnu :slight_smile:. kousky teda zvlada,ale tohle je moc :grinning:

zuzko,ja se tim neridim. ridim se juli :wink:

julca odpo spala jen hodku,do pul 4, tak jsem zvedava kdy to zalomi,zatim nevypada :grinning:
15. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jela autem,ale nechtěla jsem troubit

viděla jsem jak jsi měla i pejska
15. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek