• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já jsem opět slaměná a už mě to docela štve, k čemu vlastně toho chlapa mám ??? :angry: :pensive:
15. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všechny???
15. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak dávkujete Vigantol? Četla jsem na jedné diskuzi, že jeden měsíc denně kapku a pak měsíc nedávat a tak to opakovat. My dáváme denně. Já blbá, jsem si včera zapomněla říci o recept. :frowning2:
Zdeni, to naštve, ale zase než se na něj dívat jak je otrávený a protivný. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Takhle máš s Vášou klídek. :slight_smile:
15. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,ja jsem slamena az do zitra vecer. aspon si muzeme obe udelat vecer pro sebe :wink:. ale chapu ze te to stve :pensive:

jito,ja ho davkuju jak kdy :sweat_smile:. obcas vynecham :zipper_mouth: :sweat_smile:
15. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito davam denne po kopani kapnu o pusinky vzdy kdyz to vidi tak otevre pusu prestane se hejbat a ceka jen nevim kdy naposled tu kapku jak se dava jednou za mesic posledni v 6 mesicich nebo ted v 5
15. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni vykasli se na to sezen si hlidani treba zejtra a vracej mu to at vidi jaky to je a nejlepe mu rict zejtra dnes hlidas ty ja jdu vecer pryc ja vim ale rado se radi musi to bejt hrozny nervy a ty mas svatou trpelivost ja osobne bych to nesnesla on vi ze muze a to je nahovno
15. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám takovou kartičku od Fialové, musím na to ráno kouknout, teď už tam nechci štrachat, když ses spinká, San já taky někdy zapomenu, my už máme druhý vypotřebovaný, protože mi Terka bouchla do ruky a já to vylila. :unamused:
15. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to se stane jito. to je hned. kdybys potrebovala,mam doma nejaky navic (kapu i zelve :sweat_smile:), a zitra jdu k mamce, tak se muzem nekde sejit a muzu ti je dat, at mas klidny svedomi ze kapes :wink:
15. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já bych šla, ale on jde dneska, zítra i v neděli :cry: :pensive:
nejhorší je že teď nemůžu ani sednou do auta a jet ho zkontrolovat jestli do tý hospody šel, opět šel pěšky a mobil doma nechat nechtěl a ta pipina mu psala že je doma :angry:
15. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši děvčata vy jste kecalky to je hrozný člověk to půl dne není a už nakecané 3 stránky :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni proč ses nehlásila :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jituš objevila jsem doma skleníčky jemný špenát + brambor a ryže + brokolice jestli by jsi je zužitkovala nebo kdokoliv z vás velice ráda věnuji :wink:
15. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni netrap se tím
15. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus já jela autem a ty jsi zrovna kecala u toho pekařství :grinning: :sweat_smile:

příště se na manžu vykašlu a zajdu pokecat :sunglasses:
15. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra to je zase dneska fofr kůn jinak já jsem slaměná tatka šel na pivko
15. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky mi to jde pomalu :rolling_eyes:
15. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, moc děkuji, ale mi zítra jedeme do Protivína už ráno. Já tam ještě na dně mám.Ale moc moc děkuji za tvojí ochotu. Já si z toho zase moc nedělám, když občas nekápnu. :wink:
Ninuš, my skleničky vůbec nebaštíme, zrovna jsem říkala včera taťkovi, že to asi vyhodím ty co mám načaté v ledničce, prý si to ochutí a sní, tak jsem zvědavá, počkám přes víkend a jinak letí.
Terka je vůbec nechce, takže vařím zeleninu, jednou dám maso, po druhé brambor a pak rýži a rozmixuji, nebo bramborou kaši.Ovoce buď jablko, nebo banán, nic jiného nechce. Ale děkuji za nabídku.
15. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky,

tak jsme dneska koupili uz velke autosedacky :slight_smile: Kluci uz jsou velky chlapaci :wink:

Vigantol davam pravidelne kazdy vecer po koupacce.

Zdeni, je to des co mas doma :pensive:
Tak si neco nalej, at si veselejsi :wink:
15. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to leze jako šnek.
Mě je to právě líto když to je netknuté vyhodit, já dala skleničku dvakrát - mrkev a pak jsem vařila

Míšo fotky nádherný a hafani dokonalý

jinak co se týče našeho výletu samozdřejmě že to uzavřené není ale potřebuji to vědět do konce víkendu abych to mohla začít domlouvat
jinak jede se sem http://www.sumavskachalupa.eu/
cena zatím 300os/noc ale jedná se o slevu
a chtěli by jsme vyrazit cca 24.5 2010 na 2 nebo 3 noci

Zatím nás jede 15 krásnejch ženskejch a 17 dětiček
15. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vigantol dávám neopravidelně jelikož jsem stará skleroza a vzpomenu si na něj vždycky když malej usne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to jsem ale hrozná matka
15. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem si nalila vinko :grinning:

nin,jestli je mas vyhodit,klidne si je odkoupim. ja je obcas davam aby julka mela zmenu. prijde mi ze ji varim porad to samy :unamused:

jito,kdyztak rekni. k mamce chodim kazdy den,tak snadno ti je nekam vezmu

a jeste tu mam sab simplex, je nacaty,ale nic v nem nechybi, kdo by mel zajem
15. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já jsem na tom byla stejně,nic si z toho nedělej, já když jsem zapomněla a malej už spal,tak jsem mu to dala do pití

na výlet určitě jedu :dizzy_face:
15. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ho obcas dam,obcas ne. svet se nezbori :sweat_smile:

ja uz se na vylet taky moc tesim :dizzy_face:
15. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři já za ně nic nechci prosím tě já budu ráda že je někdo z užitkuje
Já se taky těším a jak malý dítě, ten vigantol jsou jen nějaký vitamíny nééé :fearful:
15. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, jestli ho máš fakt dost, tak bych byla ráda, abych tam zase s Terkou nemusela, nejpozději tam půjdeme 14.3. na 8měsíční tak si ho nechám napsat a vrátíme ti ho. Hmmm, to vy budete mít dortík se svíčkou. Tak se domluvíme až půjdete v týdnu k mamce, jen v úterý jedeme do ČB k doktoru.
Ninuš, já taky když tak vyhodím jen ty načaté, já totiž když nebaštila načala i 2-3 a zkoušela. Ty nenačatá klidně věnuji Sandře. Ale jsou to ty začáteční.
15. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOjo jsou to vitamínky na kosti. Ale někde jsem četla, že na UM je dětičky nemusí mít tak pravidelně, že vitamíny jsou i v mléce. Ale pro jistotu dávám.
15. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zacatecni nevadi, k tomu kdyztak neco douvarim :slight_smile:

jito,nic bych za to nechtela :wink:. nikdy nevim kdy ja co budu potrebovat :grinning:. musime si pomahat :wink:. jen,jsou nacnuty, ale chybi tam jen par kapek. ruzene (zelve) mam kapat jen jednu kapku mesicne a to jen pres zimu. a taky to flakam :sweat_smile:. vzdy zapomenu -N

jsou to jen vitaminy :wink:

jee,to jdete presne na nas rok :slight_smile:

ja dnes byla s kamaradkou,ta ma 3-letou holcicku,mmch,ma 13 kilo :grinning:. my cca 12 :grinning:. ale ja se tak tesim az julca bude mluvit :dizzy_face:
15. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a musim se pochlubit :sweat_smile:. zacali jsme perovat na kolinkach :dizzy_face: . vzdy se vyhoupne,popoleze o par centimetru a zase :dizzy_face: . samozrejme pozadu :grinning:. popredu je to pry nuda :grinning:
15. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš San, jak jste šikovný.
Jé my máme babičku Růžu. :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky zde jsem udělala rozpis

Nina + Katka
Petra + Anny

Na jednom 4 lůžkovém apartmánu
-------------------------------------------------

Zuzka + Sandra
Jituš + Renata

------------------------------------------------

Katka + Evča
Alča

-----------------------------------------------

Lucka + Klára
Zdenča

Na jednom 4 lůžkovým apartmánu
----------------------------------------------

Adri

Na jednom 2 lužkovým apartmánu
----------------------------------------------

Míša

Na jednom 2 lužkovým apartmánu
------------------------------------------------

Namítky, rady a vylepšení HLAŠTE neprodleně na sekretariátu tudíž mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Takže bude obsazená většina apartmánu - Volný je ještě jeden 4 lůžkový Apartmán takže kdyby ještě někdo chtěl jet - NO PROBLEM :wink: :wink: :wink: :wink:
15. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a ted si jdu zakouřit jsem se u toho sepisovaní a prohazováni zapotila :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
radši to zkoukněte jestli jsem nezapoměla na někoho jsem z toho volaka zmetená :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek