• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

míša ted akorát usíná,tak snad taky stihnu něco udělat,hlavně ten dort,tak mi mi držte palce,jsen fakt cukrářskej antitalent
taky dneska přijedou naši,aby večer pohlídali,jdeme kámošovi na čtyřicátiny,tak se docela těším,ještě musím vymyslet,co chcem navařit na příští týden,můj tatínek mi to uvaří do zásoby
tak dojdu sebrat prádlo,pustím si Mamma mia a půjdu něco dělat
6. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
ani vas nebudu docitat, nestiham :grinning:
Tak jsem dnes byla na kontrole, Braunova uplne super, udelala mi Hamiltona, vubec to nebylo citit a nebiolelo to! Uzasne jemna a citliva! Moc ji doporucuju. A tento vikend slouzi :wink:
Na monitoru mam pravidelne kontrakce a 6 min o velikosti 80-100
otevrena na 2 cm. Tak jsem dostala za ukol dat si cipek, ze jsem zabetonovana a do 12 hod se mam hlasit do porodnice. O vikendu bysme meli porodit :slight_smile:
a to strasila abysme nerodili tam :sweat_smile:
tak se mejte krasne holky :slight_smile:
Pa pa
6. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sayast to je super! Ještě že jsem ještě neodešla. Tak ať ti to vyjde!!! Budu na tebe myslet.
6. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super,teď jsou samý hezký datumy :grinning: odšpuntovat a odpočívat!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus drz se holka :wink: !!!
6. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Sayast, držím pěstičky!!!!!! :slight_smile:

Mispuli, jo řízeček od Rychtářů to je ňamka. :grinning: S tím programem na zmenšení foteček, já to dělám tak, že si zadám do vyhledávače JPEG Resampler, najde mi o několik odkazů, většinou to stahuji na slunečnici, tam je stahuj zdarma a tak to stáhnu a uložím. Já jsem spíše takový počítačový analfabet. :unamused:
6. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka taky jsem to dala do vyhledávače,dala stáhnout a systém mi hlásí,že je to zablokovaný,tak radši počkám na frantu,abych to nějak nepohnojila :dizzy_face:
korpus na dort se peče,tak jsem zvědavá,co z toho vyleze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a na prádlo už nedojde,protože malá je vzhůru tak nemůžu odejít do sušárny :frowning2:
6. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš držíme pěstičky a těšíme se na tu tvojí princezničku... :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
6. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš moc držím pěstičky, budu na vás moc myslet, ale určitě to zmáknete na jedničku :wink: :wink: :wink:
6. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky vy jste se rozjeli, já se po ránu nemohla vubec připojit tak jsem musela čekat až se mi ten internet umoudří a díky bohu taky že jo.
No snažila jsem se vše pročíst :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zuzi: co se týče těch čepiček tak je budu kupovat v tescu tam jsem na ně slyšela samou chválu - jsou prý bavlněné a super tak snad jo, a myslím si že tak 3-4 by mohli stačit, já v tom taky vubec nemám odhat, no kdyštak se pak dokoupí to je asi to nejmenší :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři: moc na tebe myslím jako holky, doufám, že vše dobře dopadne a malinká se vyklube v pořádku na svět a hlavně, aby jste byly obě spokojené a zdravé.
6. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile: psala mi say, ze lezi na sestinedeli a nic se nedeje, ze ji ani nic neboli a vseeechny pozdravuje:slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ema: děkujeme za zprávu. :wink:
6. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
emčo díky moc za zprávy :slight_smile:
to když sandra leží na šestinedělí tak to jí tam rychle uteče, braunová jí dá za chvilku další vyvolávačku a pak půjde na pokoje k porodnímu sálu a uteče jí to :slight_smile:
6. bře 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dort je hotovej,nevypadá špatně,jen aby byl i jedlej :grinning:
6. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jsme magor:slight_smile: kdyz mi psala, tak psala, ze ma kontrakce, ale neboli ji to:slight_smile: holka nase statecna..:slight_smile: jsem nejak ty kontrakce uplne prehlidla:slight_smile:
6. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba to stihne ještě dneska a bude mít s naší Míšou narozky :dizzy_face: ,je fakt statečná,vyřiď jí,ať se drží,že to stojí za to :wink:
6. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Sandra pise, ze tam jsou na ni moc hodny,primar ji vsechno moc hezky vysvetlil, prej tam vsude placou miminka :grinning:
6. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé holky vy jste mě z informacemi od Sandruš předběhli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mate povzbuzeni za to, co jste tady musely poslouchat:slight_smile:
6. bře 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak koukám že to tu nějak ustrnulo na mrtvém bodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že když tu není sandra tak tady komunikace zamrzla :frowning2: :confounded:
6. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš venďa zrovna řádí ve vaně, to je kachna obecná :grinning: je zacákaná vždycky celá koupelna a venouš je moc spokojenej :dizzy_face:
tak jsem nakonec čínu dneska nedělala, naložila jsem si jí a udělám jí až zítra, odpoledne jsme zašli za sousedkou na kávu a zdrželi jsme se tam :sunglasses:
zítra jdeme na maškarní a náš miláček odmítá jít v masce co jsem koupila a tak půjdeme nakonec v obleku santa clause, myslíte že je to blbý?
6. bře 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu asi sama :angry:
6. bře 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo??????????????????????????????????????????????????????????????????????? :unamused:
6. bře 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsi jsme tu taky jen jsem čučela na mimibazar :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím tě proč by to mělo být blbý vždyt maska jako maska :slight_smile:
6. bře 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě já nevím,dneska na to jedna holka tady koukala :astonished: že jdem za santu
6. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím tě to bych vubec neřešila
6. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek