• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahoj Šárko, fotečka nádherný. Máme stejný krásný věk. :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já ted plánuji jít na vysokou ale ta co bych chtěla je v Praze - soukromá a za 5000,- měsíčně a na státní nevím nevím tam jsou dost těžký přímačky
To mě povídej já taky kvuli lásce nešla na nástavbu hned po vyučení a takY jsem toho litovala
15. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš že jo jste stejně krásně mladé :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
šárko a jak se rodilo na silvestra? nebylo ti líto že nebudeš doma?

já bych tam bulela jak malý dítě
autor
zdeni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ja takhle pitome nechala vosky :sweat_smile:. po roce a pul :sweat_smile:. a s tim dotycnym uz nejsem,byl to hajzlik :sweat_smile:. mmch, mas ho na fb v pratelich :grinning:. byli jsme spolu 3 roky
děkuji všem za přivítání.. trochu tady s tím zápasím... tak doufám, že Natálka mě nechá ještě chvíli zápasit... :grinning: :grinning: :grinning: dneska nemámem svůj den :frowning2:
san kterej to byl?
15. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
david louzecky :slight_smile:
15. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Ninuš, krásný věk. :grinning: :grinning: :grinning:
Já jdu spinkat, mějte se krásně a všem klidnou noc. :slight_smile: Zítra odjíždíme ráno, tak vás večer dočtu, tak se čiňte ať mám co číst. :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš ještě k tej židličce asi bych šla do jiný je škoda že si na ní nenarazila dřív to by jsi jí 100% využila takhle mě přijde už zbytečná

hodně si chváli tyhle http://www.detskydum.cz/detail/babypoint-fbula-jdeln-idlika-282801/#utm_source=sklik&utm_medium=cpc

a http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1315236
15. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
NA SILVESTRA SE RODILO KRÁSNĚ.. TERMÍN JSSEM MĚLA 13.1. A UŽ VE STŘ.30.12. MI PRASKLA VODA.NATÁLKA SI POSPÍŠILA..CHTĚLA STIHNOUT NOVOROČNÍ PŘÍPITEK A VIDĚT OHŃOSTROJ :grinning: :grinning: MNO LÍTO MI TO ANI NEBYLO.. JEN TROCHU TÉ BOULE CO JSME MĚLA PŘIPRAVENÉ NA SILVESSTRA V LEDNICI, ŽE TROCHU ZHŘEŠÍM PŘED PORODEM..ASI NATÁLKA NA TROCHU ALKOHOLU NEMĚLA CHU´T TAK SI PROTO POSPÍŠILA :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tys chodila s davidem :sweat_smile: no to případ sám pro sebe
autor
sari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jituš dobrou :wink:
15. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá a už takovej odpor k alkoholu :grinning: :sweat_smile:
15. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,dobrou :slight_smile:

zdeni,ona cela ta rodina je takova :sweat_smile: . no parohy jsem mela celou dobu,jen jsem to zjistila az po rozchodu. a duvod rozchodu byla dcera moji kolegyne ktera mi sama napsala anonymne aby se me zbavili :sweat_smile:. on to ale chtel zachranit. smula. to ze si do moji postele,v mym byte tahal ji kdyz ja byla na nocni,nezapomenu. a to po me chtel dite :sweat_smile:. ted je mame za sousedy vedle ve vchodu :rolling_eyes:
15. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky jsem se vám nepochlubila, jsme si dneska musela na rychlo koupit plavky, ještě že jsme na to plavání nešli, protože plavky mám velký a tak jsem naběhla do takka ale tam plavky neměli a mikeš už nikam jet nechtěl, tak jsem vběhla k tomu větnamcovi vedle takka a koupila si tam větnamský plavky černo-bílý ale jsou pěkný ani jsem je nezkoušela a jen tak od oka vzala a šla, stály 400,- Kč a jsou pěkný a dokonce bokovky :grinning: :sweat_smile: ale už jsem na netu vlítla na litex a objednala si nový kvalitní
15. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééé Šárka chtěla stihnout starý porodný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jakej david jsem mimo mísu :grinning:
15. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,mikes :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

super ze si je sehnala :wink:
no to máš pěkný sousedy :grinning:
no lepší než spolubydlící :grinning: :sweat_smile:

holky mě to víno zachutnalo, to je tak dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :grinning: :sweat_smile:
15. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát nevím jak pak zaženu tu chuť na sex, protože já jsem po alkoholu nekontrolovatelná :sweat_smile: :sweat_smile:
15. led 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrý a jak jsi psala ten pán co se mnou bydlí - ještě lepšejší :grinning: :grinning:
autor
nin :grinning:

sousedy mame bezva,hlavne to mam od edy skoro denne na taliri :rolling_eyes: . jako ze se schazime kdyz je v praci. blb. uz bych si o nej ani kolo neoprela :rolling_eyes:
napr jsem byla po operaci v nemocnici a misto aby byl se mnou tak se s ni muchloval u nas :rolling_eyes:
Zdeni tak to tě neporadím :grinning: :grinning: :grinning: leda se ožrat do uplné němoty :grinning: :grinning:
Někam nám zmizela Šárka bud kojí, a nebo bojuje z technikou :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
san jo chlapi jsou děs a ty co podvádí bych připravila o to nejcennější :grinning: :sweat_smile:
holky o kom to mluvíte - já chcu bejt taky v obraze
autor
pan co tu se mnou bydli psala i alca :slight_smile:

zdeni :sweat_smile:.

ja mam v sobe sklenicku a uz ji na sobe cejtim :sweat_smile:. sakra :grinning:
o KOULE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky jsem vám neřekla že jsem se přes net seznámila s klukem z plzně je nádhernej a jezdí kamionem, hrajem spolu kulečník na hry.cz
15. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek