• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

no prý by s ní nic neměl,ale já na silvestra viděla něco jinýho, ale on se prý s nikým neolizoval, jsem prý měla vidiny
a tak jsem se ho ptala jestli mě podvedl a on že prý k tomu nebyla příležitost :angry:
15. led 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
edu mi takhle taky jedna otravuje. a eda mi i rika ze staci lusknout a ma ji. nevadi ji ze je zenaty a ma dite. sla by hned,porad ho taha ven, a ze za nim prijede do volyne a ze chce videt juli :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

mmch, ja kdyz ed. rekla ze se nekdy necekane prijedu podivat, tak jsem si vyposlechla. buhvi co se tam deje :sweat_smile:
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: tak to je jako hnus fialovej bych ho asi nakopala kamsi
Zdeni nedej se
a že ho zajmá jak se dnešní mládež baví - že ho nezajmá jak tráví čas duchodci v důchodáku :angry:
dřešín
san myslím že to nemá cenu s ní mluvit, puberta s ní mlátí a prý už vystřídala tolik chlapů, že snad jí za chvilku omrzí
autor
nin :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zdeni, to je trapny, to fakt nepochopim. dospelej chlap a takhle se chova :frowning2:
15. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši holky díky bohu že já mám klid, když to čtu já bych jim dala do zubů
nin důchodce má doma a to stačí, nejradši by vraždil :grinning: :sweat_smile:
autor
zdeni a ty bys mu odpustila? :sweat_smile:
jo a kdyby byl na zábavě a byla k tomu příležitost tak mě v klídku podvede, to mi řekl do očí :cry:
15. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
alespon si to teda myslím a nemám duvod podezřívat, snad to i tak bude nadále
Proč se ty chlapy žení a zakládají rodiny když se pak chovají jako utržený ze řetezu :angry: :angry: :angry: :angry:
15. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
san ne, já nevěru netrpím, bych se pak před lidma cítila trapně :confounded:
15. led 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: to si děláš s prominutím prdel tohle že ti řekl :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ježiši ten mě točí proč tě takhle ubližuje to nemá city ani charakter :angry: :angry: :angry: :angry:
nin na to mi řekl,že jsme spolu 10 let a co bych jako za tu dobu chtěla a že bude nejlepší když si dáme volný vztah
autor
zdeni, to je vuuuul ten mikes :cry: :cry: :cry: :cry:

takovou krasnou zenskou ma doma a on takhle :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. led 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: Souhlas já bych nevěru taky neodpustila
15. led 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně taková kočka ho doma čeká a on líta za pubertačkama, a tohle je ti schopnej říct do očí co si myslí že je mistr světa nebo co :angry: :angry: :angry:
15. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůl je slaby slovo :angry:
A co jsi mu na ten volnej vztah řekla, já bych to nesnesla :frowning2:
no já už nic neřeším a čekám jestli se to změní pokud ne, tak půjdem od sebe :confounded:
autor
zdeni,ja to ed. rikala jaky mate ted problemy, jen ve zkratce a vis co mi rekl? ze se nedivi,pokud mu doma neco chybi a nebo neni spokojenej :frowning2:. takze se mam na co tesit :confounded:
15. led 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni v tomhle případě to asi bude nejrozumnější řešení aby pak netrpěl i Venoušek
já jsem mu na to řekla že jsem si ho vzala a miluju ho a volný vztah nepotřebuju, že to můžeme jít od sebe hned a žít si každý vlastní životy
jo tak pánové to berou tak to co doma nemají tak si to hledají jinde :angry: :angry: :angry: :angry: tak proč se ženily
15. led 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na volny vztah bych taky nepristoupila

je nesmysl zustavat kvuli detem. ja ted zustavam kvuli financim,aby juli mela vse co potrebuje, ale az budu moct jit do prace a bude problem, tak se rozmyslet nebudu
a co zkusit odluku alespon na nějaký čas, ono to je všechno těžký a ještě težší to je když ho miluješ
san jenomže jemu doma nic nechybí, sex má každý den a někdy i 2x, to jsme neměli ani když jsme spolu chodili, navařeno má,uklizeno a ještě chodím a nahoře dřu jako mongol, dokonce i nahazuju zdi tak co by mu mělo chybět??? toje to chlapský myšlení,bohužel
15. led 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych na něj taky nepřistoupila při představě že by měl přijít domu, lehnout si vedle mě a já bych věděla že byl z jinou bych ho musela zabít :angry:
15. led 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,zdeni, tak to je fakt vul!!! a tebe obdivuju, mas svatozar!!!
nakopala bych ho nekam!
15. led 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a možná to je ten problém moc mu podstrojuješ a co to zkusit změnit
15. led 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojojojo to máš Zdeni a sakra velkou svatozář

Ty mu děláš maminku,kuchařku aby milostpán nemusel hrábnout
15. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek