Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mikesova25
15. led 2010
no prý by s ní nic neměl,ale já na silvestra viděla něco jinýho, ale on se prý s nikým neolizoval, jsem prý měla vidiny
a tak jsem se ho ptala jestli mě podvedl a on že prý k tomu nebyla příležitost ]-(
sayastautor
15. led 2010
edu mi takhle taky jedna otravuje. a eda mi i rika ze staci lusknout a ma ji. nevadi ji ze je zenaty a ma dite. sla by hned,porad ho taha ven, a ze za nim prijede do volyne a ze chce videt juli 8-( 8-( 8-( 8-(

mmch, ja kdyz ed. rekla ze se nekdy necekane prijedu podivat, tak jsem si vyposlechla. buhvi co se tam deje :-N
ninus81
15. led 2010
]-( ]-( ]-( ]-( ]-( tak to je jako hnus fialovej bych ho asi nakopala kamsi
Zdeni nedej se
a že ho zajmá jak se dnešní mládež baví - že ho nezajmá jak tráví čas duchodci v důchodáku ]-(
mikesova25
15. led 2010
dřešín
san myslím že to nemá cenu s ní mluvit, puberta s ní mlátí a prý už vystřídala tolik chlapů, že snad jí za chvilku omrzí
sayastautor
15. led 2010
nin :-N 😃 😃 😃 😃

zdeni, to je trapny, to fakt nepochopim. dospelej chlap a takhle se chova 😞
ninus81
15. led 2010
ježiši holky díky bohu že já mám klid, když to čtu já bych jim dala do zubů
mikesova25
15. led 2010
nin důchodce má doma a to stačí, nejradši by vraždil 😃 :-N
sayastautor
15. led 2010
zdeni a ty bys mu odpustila? :-N
mikesova25
15. led 2010
jo a kdyby byl na zábavě a byla k tomu příležitost tak mě v klídku podvede, to mi řekl do očí 😢
ninus81
15. led 2010
alespon si to teda myslím a nemám duvod podezřívat, snad to i tak bude nadále
Proč se ty chlapy žení a zakládají rodiny když se pak chovají jako utržený ze řetezu ]-( ]-( ]-( ]-(
mikesova25
15. led 2010
san ne, já nevěru netrpím, bych se pak před lidma cítila trapně :-S
ninus81
15. led 2010
]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( to si děláš s prominutím prdel tohle že ti řekl ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ježiši ten mě točí proč tě takhle ubližuje to nemá city ani charakter ]-( ]-( ]-( ]-(
mikesova25
15. led 2010
nin na to mi řekl,že jsme spolu 10 let a co bych jako za tu dobu chtěla a že bude nejlepší když si dáme volný vztah
sayastautor
15. led 2010
zdeni, to je vuuuul ten mikes 😢 😢 😢 😢

takovou krasnou zenskou ma doma a on takhle 😞 😞 😞 😞
ninus81
15. led 2010
:-S Souhlas já bych nevěru taky neodpustila
ninus81
15. led 2010
přesně taková kočka ho doma čeká a on líta za pubertačkama, a tohle je ti schopnej říct do očí co si myslí že je mistr světa nebo co ]-( ]-( ]-(
ninus81
15. led 2010
Vůl je slaby slovo ]-(
ninus81
15. led 2010
A co jsi mu na ten volnej vztah řekla, já bych to nesnesla 😞
mikesova25
15. led 2010
no já už nic neřeším a čekám jestli se to změní pokud ne, tak půjdem od sebe :-S
sayastautor
15. led 2010
zdeni,ja to ed. rikala jaky mate ted problemy, jen ve zkratce a vis co mi rekl? ze se nedivi,pokud mu doma neco chybi a nebo neni spokojenej 😞. takze se mam na co tesit :-S
ninus81
15. led 2010
Zdeni v tomhle případě to asi bude nejrozumnější řešení aby pak netrpěl i Venoušek
mikesova25
15. led 2010
já jsem mu na to řekla že jsem si ho vzala a miluju ho a volný vztah nepotřebuju, že to můžeme jít od sebe hned a žít si každý vlastní životy
ninus81
15. led 2010
jo tak pánové to berou tak to co doma nemají tak si to hledají jinde ]-( ]-( ]-( ]-( tak proč se ženily
sayastautor
15. led 2010
na volny vztah bych taky nepristoupila

je nesmysl zustavat kvuli detem. ja ted zustavam kvuli financim,aby juli mela vse co potrebuje, ale az budu moct jit do prace a bude problem, tak se rozmyslet nebudu
ninus81
15. led 2010
a co zkusit odluku alespon na nějaký čas, ono to je všechno těžký a ještě težší to je když ho miluješ
mikesova25
15. led 2010
san jenomže jemu doma nic nechybí, sex má každý den a někdy i 2x, to jsme neměli ani když jsme spolu chodili, navařeno má,uklizeno a ještě chodím a nahoře dřu jako mongol, dokonce i nahazuju zdi tak co by mu mělo chybět??? toje to chlapský myšlení,bohužel
ninus81
15. led 2010
já bych na něj taky nepřistoupila při představě že by měl přijít domu, lehnout si vedle mě a já bych věděla že byl z jinou bych ho musela zabít ]-(
sayastautor
15. led 2010
hm,zdeni, tak to je fakt vul!!! a tebe obdivuju, mas svatozar!!!
nakopala bych ho nekam!
ninus81
15. led 2010
Zdeni a možná to je ten problém moc mu podstrojuješ a co to zkusit změnit
ninus81
15. led 2010
Jojojojo to máš Zdeni a sakra velkou svatozář

Ty mu děláš maminku,kuchařku aby milostpán nemusel hrábnout