• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak koukám že jsem tu sama samotinká - holky vy už snad spíte :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ńe ne já jsem tu jen koukám ještě vedle
6. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sandra nepsala?
jsem zvědavá jak dlouho bude čekat, doufám že dlouho ne
6. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No psala odpoledne že to vypadá že porod by měl bt spíš zítra, taky na ní myslím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já už bych taky chtěla mít malého u sebe no ještě si nějaký ten pátek počkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já taky čučím ještě na mimibazar - tak krásný věcičky
Přemýšlím jestli mám kupovat na ten duben fuksak do kočárku ale spoustu lidí mě řeklo že je to zbytečné když bude mít malý zavinovačku a deku tak nevím
6. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky Sandra zatim nic nepise a ja ji taky nechci otravovat, tak pockame az se ozve a dam vam vedet. :wink:
6. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jí taky nepišu, když jsem jí psala odpoledne tak jsem jí v sms psala at se pak ozve :wink: :wink: :wink: :wink:
6. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus já bych koupila tu silnější zavinovačku,jinak fusak ne nebo ten fusak co je do autosedačky, já jsem v tom vozila venouška taky když bylo v říjnu ošklivě
6. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona sandra napíše až bude něco :slight_smile:
6. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsem konečně všechno přelouskala, ale moc už si toho nepamatuju :grinning: . Nějak nestíhám nakukovat a taky nám blbne Pc, tak jsem ani nemohla.

Myslím na Sandru, snad to bude mít brzo za sebou :wink: .

Zdeni já jsem také rodila 28.9., ale už v roce 2001 :sweat_smile: .

Nin lehátko co jsi tady na něj dávala odkaz jsem měla taky. Zrovna jsem ho pře 14 dny prodala. Terka už v něm nechtěla být a když jo, tak si v něm stoupala a musela jsem jí hlídat. Sice jsem jí tam připoutala, ale z toho se potvora hned vyvlíkla :grinning: . tak jsem ho schovala a prodala. Jinak bylo super. Krásně se sním dalo houpat, byla jsem s ním moc spokojená. A objednávala jsem ho taky přes net.
6. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak jsem se sem nemohla ráno dostat, nešlo mi to načíst.
Tak Sandři, doufám, že porod je na cestě. :wink:
7. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to jsme na tom stejně mě se to taky nchtělo od rána načíst, až ted no já myslela že do toho kopnu. Jinak mě je dneska ouvej bolí mě šíleně hlava :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: mě ráno taky bolela, to bylo šílený. Pak jsem šla s psiskem na procházku a přešlo mě to.
7. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přemýšlím že bych šla alespon na krátkou procházku snad by se nic nestalo :slight_smile:
7. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to nevím, řekli ti že můžeš na krátké procházky?
7. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kocky,
tak nez vas doctu tak vas zdravim :slight_smile:. Z domova a stale 2 v 1 :sweat_smile:
nase princezna se asi zalekla, takze po krasnych pravidelnych konrakcich mam monitor jako kdybych mela rodit nejdriv za pul roku a schovala se snad az pod zebra :grinning: . Tak me poslali domu. Nicmene mi dnes odesla ta hlenova zatka, ale pry to nic neznamena. Jo a propousteli me s tim, ze klidne vecer muzu prijet naostro, tak uvidime :slight_smile:
7. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale kdyz to shrnu, tak si zatim nemam na co stezovat. S peci jsem byla spokojena, vsichni se ke me chovali hezky. Na pokoji jsem byla sama, ale vsude plakali mala miminka, jen ta nase se rozhodla pockat :frowning2:
Taky jsem tam nakoukla pani do naruce a ta mela uplne nadhernyho 2 kg chlapecka, no ja byla hotova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Braunova mi nechtela porod nasilne vyvolavat kdyz mame cas, tak je to taky dobre :slight_smile:
Jo a rodi tam ted strasne moc, tak snad je vse ok. a vypada to ze gregorova nerodi, ale je jen na ambulanci,ale neptala jsem se, jen to tak mezi reci vyznelo.
7. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a moc jste mi chybeli :frowning2:
dneska kdyz me pustili, tak jsem se vrhla s manzou do uklidu, tak jsem rada ze mam kdyztak uklizeno a vse vyprano, to me vcera trosku strasilo a pak na 2 hodinky usnula. a manzilek ted vari :dizzy_face:
doma je nejlip, i kdyz uz jsem myslela ze pojedu s malo v naruci...
7. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sandři no to koukám co tu děláš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já tě už tak záviděla že budeš už mít malou u sebe, to víš nechce se jí do takovéhle zimy
7. bře 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja skoro brecela kdyz jsem videla ten monitor jak tam nic neni :sweat_smile:. doufala jsem ze se to nejak rozjede a ono prave naopak :sweat_smile:. asi cekame na hezci pocasi nebo uplnek :grinning:
7. bře 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: jen neboj,malá přijde na svět až sama uzná za vhodný a třeba to fakt může být dneska nebo zítra. Nedělej si s tím moc hlavu, všechno nakonec dobře dopadne a princezničky se dočkáte
7. bře 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, to ja vim, spis jak tam clovek uz lezel a byl natesenej a pripravenej na to ze zacne kazdou chvilku rodit, tak to bylo trosku zklamani :slight_smile:. ale ona urcite ceka na lepsi pocasi :slight_smile:
7. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsme dorazili právě domů z maškarního :slight_smile:
dětiček a masek spoustu a nádhera
sandruš vítej doma i když stále 2v1,malá asi ví že je ještě venku zima,tak si počká,ale když už ti odešla zátka tak do 3 dnů by to mělo být :dizzy_face:
7. bře 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: Gregorova rodi! Mam kamaradku porodni asistentku tady a ma s ni sluzby. Takze ne vypada to, ale ona rodi!
7. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska jsem si na vlastni kuzi mohla zkouknout porodni saly v Pisku, kdyz jsem tam byla na navsteve za kamaradkou a posoudit pristup k pacientum - rodickam tam ...........ne to nebe a dudy. Pisek vitezi jak u me tak u me kamaradky. Dokonce jsou ochotni pichat - pichaji epidural. Skoda, ze nikdo neporadil takhle me, jako ja mohla poradit te me nej kamaradce a dnes me dekovala, ze jsem ji prinutila k tomu, aby sla rodit tam....
7. bře 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: to chápu, už si byla připravená na miminko a ono se jí nechce potvůrce, asi se ještě chce vyparádit. :wink:
7. bře 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: tak to je fajn, že se ti tam líbilo. Doufám, že se tam bude líbit i mně.
7. bře 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš to víš že čeká na hezčí počasi :grinning: :grinning: :grinning:
Holky mě je dneska zle že asi zdechnu - hlava mě pořád bolí a do toho ještě horečka - na mě snad leze nějaká chřipka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. bře 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ja bych dneska zas cely den prospala :sweat_smile:
ale je fakt ze v nemocnici jsem sla spat po pul 3 a pred 6 uz vzbouzeli... tak jsem to potrebovala dospat.

Nin, tak to koukej vylezet!!!!

jinak si myslim ze je to vsude podle toho na koho narazis, at uz sestry, tak i dr.
7. bře 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni,Vasik byl asi nadsenej, co :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
say ten tak řádil,úplně mu svítily očička :dizzy_face:
teď jdeme napouštět vanu a pak padne únavou :slight_smile:
ninus koukej se hezky vyležet ať jsi do porodu fit ... :wink:
7. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek