• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jestli máš chuť,zajeť na oběd, máme dost

Peťo máš to tam :sunglasses:
16. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni poslalas mi jen sebe :slight_smile: :grinning: ale slusi ti to :wink:
16. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni děkuji za pozvání já sio počkám na rekreaci a na ten slíbenej chlebíček :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenco musim pochvalt, fakt peknej chlap :wink:
16. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid Peťo fešák :wink: :wink:
16. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem mimoň poslat sebe :sweat_smile:
16. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://aktualne.centrum.cz/zpravy/kuriozity/clanek.phtml?id=642881

hustý a já jsem si říkala kdy to někdo nechá prověřit ahahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning:

je to tady prostě KOCOURKOV
16. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Řidič nákladního auta jede v dešti a veze náklad bowlingových koulí. Na krajnici vidí stát dva rómy, tak se mu jich zželí a nechá je nastoupit podpodmínkou, že si vylezou na korbu a tam ani nemuknou. Za chvíli náklaďák zastaví příslušník a ptá se kam řidič jede. Ten odpoví, že do Rakouska. Příslušn...ík jde dozadu,podívat se na korbu a jak odhrne plachtu zkoprní,přiběhne k řidiči a rychle na něj drmolí. "Okamžitě nastartujte a jeďte co nejrychleji, ať jste co nejdříve za státní hranicí"! Řidič na to dupne a jede co to motor dá.Příslušník volá přes operační středisko: "Všemjednotkám. Ke státní hranici jede vysokou rychlostí řidič bílého Iveca. Prosím nezastavovat a nechat volný průjezd. Veze náklad cikánských vajec a dva už se mu na korbě vylíhli".:slight_smile:)

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,chciju smichy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já taky :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam ty na to chodíš????
holky a co dneska, dáme zase kecanou???? budu opět slaměná tak abych se nenudila :confounded:
16. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mam uklizeno :slight_smile:

kecanou klidne muzem :slight_smile:. jen nevim jak dlouho budu pritomna. kdyz pujde eda z prace domu,tak prijde v pul 10. kdyz pujde nekam, tak budu dokud nepadnu :grinning:. no,mohl by jit domu,2 dny jsme se nevideli :sweat_smile:
16. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nazdar................... to snad děláte naschvál, ne??????????????????? kurňa
takže:
zdeni - máš svatozář, koukej s tím něco udělat
nin - ty voe sekreto, super, souhlasím s mýma spolubydlícíma i s pokojem (tou Míšou jsi myslela Míšu s Anničkou, viď - je nás tu jak psů, nevím, jestli tu nemáme 2 míši)
vítám taky novou maminu :sweat_smile:

já byla včera taky sama a měla jsem tu právě Míšu, tak jsme pokecaly a po sexu (ve městě, abych tady nebudila nějaké dohady) šla domů, chtěla jsem na koně, ale nějak na mě padla únava, ale kdybych věděla co mě čeká za dočítání, tak si dám turka a jdu na to.
dneska budu asi taky sama, jakub má hasiče (to je totiž hrozně důležité)., tak snad tu někdo bude
zdeni a taky souhlasím, že bychom mohli za Nin někdy (brzy) vyrazit, příští týden ale nemůžu.
16. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko to jsi včera o hodně přišla :sweat_smile:

jj mikeš jde dneska taky na hasiče a příští týden opět :angry: :astonished:

holky já mám už vše hotovo, synkovi jsem pustila červený traktůrek v ložnici a teď si dám nohy na stůl a vychutnám si odpolední kávu :dizzy_face:

jo mikeš umyl a utřel nádobí, to čumím co se děje :grinning: :sweat_smile: ale ještě nějaký den ho nechám vycukat :sunglasses:
16. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu doma do půlnoci určo sama a dneska už od 18 hod. :frowning2:
16. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo ????? pomóóóóóoóóóóóc já se tady bojííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :sweat_smile:
16. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja jsem tady adamek spi v garazi domik si kresli a ja mam chvili klid :wink:
16. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve stredu jedeme do budejc kty doktorce a hledam jak se kni dostanu ja to v budejcich moc neznam do nemocnice bych dorazila ale ona ma asi ordinaci jinde a jsem v prdeli jindra asi oma nebude nevim jak to vyhledam
16. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda ja cucim, vcera jste zase zmakly stranek :wink: :slight_smile:
Ja opet vytuhla u telky.

Zdeni, super, ze mas nejakyho objeva :wink: :slight_smile: To je jedine dobre.
A chci ho urcite videt, pisnu te adresu :slight_smile:

Zdravim novou clenku do drbarny :slight_smile: Sarko, mas nadhernou holcicku :wink:

Odvezli jsme na odpoledne kluky k nasim, tak jdu uklizet, a pak hodim nohy nahoru :grinning: a naleju si vinko
16. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady koukam sama a taky se strasne bojiiiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi tam zavolam v pondeli a zeptam se
16. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas pohodu ani ja nozky hodim nahoru az tak v 7 az kluci usnou :wink:
16. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem tu, jsem byla zkontrolovat miláčka, pořád sedí a kouká na traktůrek :grinning:
16. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte to tam :sunglasses:
16. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, Zdeni, to je kusan :wink: :slight_smile:
16. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda zdeni fakt fesak moc peknej :wink:
16. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to říkám od začátku co jsem tu mmsku dostala :dizzy_face:
16. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To fakt :slight_smile:
16. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky adri a Zdeni........ tak už jsme zvítězila nad technikou a v albu máte slíbená fota
16. led 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky budeš zdeni sama doma?? já taky velkej jde na ten ples.. tak bude klid :grinning: tak podle nálady Natálky tu taky budu
16. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj šári budu už za hodinku :unamused:

jinak máš nádherný fotky a malá je kouzelná, já bych tak moc chtěla holčičku,ale mám smůlu :confounded:
16. led 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek