• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky děvčátka

tak ještě něco k organizaci - potřebuji vědět jestli jede JITUŠ - snad napíše poku by byli nějaké změny potřbuji to nejdéle zítra vědět.
Psala mě Evička pojede i její kamarádka takže nás bude víc, tak kdyby změna hlašte já zítra sem hodím opět tabulku rozpisu
16. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám dobrou zprávu jede s námi i Šárka takže zabereme kompletně všechno :grinning:
16. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj šárka taky pojede... pokud do toho nevleze nějaká choroba.. a povezu si sebou velkou chůvu.. teda chůváka... budu muset vzít i járu.... jestli platí termín co mi psala ninuš, tak alespoň si tam oslaví narozeniny a tenhle výlet a omluvenku ve škole dostane jako dárek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ožerem si držky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. led 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, holky, to bude supeeeer :dizzy_face:
Se fakt tesim.

Šáry, super, chuvu ja budu potrebovat, si ho pujcim :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasny, ze se ozerem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Vezmeme s sebou poradny zasoby :wink:
16. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno nevím... plánuje jak si vezme motase a bude serovat po netu..on rád hlídá děti když spí a nic po něm nevyžadují :grinning: ba ne... třeba se nechá umluvit.. jsem zvědavá jak bud eopatrovat Natálku..až povyroste..
ale určitě se nějak domluvíme... upozorňovala jsem ho na babinec a mateřskou školku...
16. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé já píšu jaqk prasátko..noťase a serfovat...sem myslela
16. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda to bude výprava, to je dobře že nás bude tolik,já už se tam moc těším :dizzy_face:
16. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude nás vic nebudeme se bát vlka nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky tak se jdu rozloučit jdu na ksicht namalovat obličej a udělat ze sebe ženskou a taky si stoupnu před skřín a budu nadávat že nemám co na sebe :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
pak pojedu za maminou a malým, pak zajedu za Kačenkama a pak do práce
16. led 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a až se objeví Jituš když tu nebudu at dá vědět jestli pojede nebo nééé
16. led 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn sarko ze jedes taky tak bude mit jara fakt strasnou radost az za nim domik poleze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ninus at ti to utika v praci :wink:
16. led 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adri... domíka taky bereeš??? to je fajn..alespoň jára si jára nebude stěžovat že tam budou samé mimina :grinning: s kým bude š chrnět na apartm.???
16. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus tak ať se v práci neunudíš :sunglasses:
16. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem slaměná,ach jo :cry:
16. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě ee.. akorát jsme dokojili....krkli a šulíme se s plenou :dizzy_face:
16. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a.pije mlicko sari chci bejt sama na pokoji kvuli klukum a adamkovo spani aby mel klid on a hlavne ostatni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz se moc tesim tovis drive si kluci hrali aspon chvili ale jara uz je velkej chlapak
16. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni - taky chci vidět krasavce, takže ti písnu do IP email, díky a taky budu slaměná
teda, to nás pojede procesí. Nin - já teda s ubytování souhlasím, super Lucka i Míša :grinning:
16. led 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko máš email :sunglasses:

miláček spinká,takže předpokládám že dneska v noci kecat nebudu,poněvadž synek bude vzhůru a bude vyžadovat pozornost, už se moc těším
16. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni mová otečka nebo ta včerejší???
16. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni - hmmmmmmmmmmmmmmm :wink:
16. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta co jsem ukazovala tady :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přebalíme se.. položím ji a doooufám, že budeme hodné... žačíná večer a my cca do 9 strašíme, zlobíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak adamek spi domik cuci na vecern..uz se taky tesim na tu vypravu to bude parada doufam ze neonemocni adamek
16. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme zatím.... klidné tak snad to nezakřiknu, aby se neopakoval včerejšek....dneska jsem si por jistotu koupila ve městě příkrm...kdyby náááhodou tak at ho mám raději doma... adri to budeš mít svůj pokoj. koukni na apstmán 7.
16. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby měla chudák natálka hladík
16. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kecalky :slight_smile:
Hlavne ahoj Sarko, vitame vas, Natalka je krasna beruska

San dodatecne gratujuleme k pokroku, vidis jak je Juli sikovna a v kvetnu uz tam holky budou spolu mozna behat :grinning:

Zdeni ja sem taky zvedava, kor po takove chváááále, posles obrazek?

Dnes sem Juli dala odpoledne k sváče rohlik s Lučinou a nejel ji, tak sem musela pokracovat se suchym :pensive: a ted vecer byla chudinka hladova, no mela sem mega zasoby, tak se poradne nadlabla mlicka
16. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se řve, zatím držím...................... za chvíli snad vytuhne.
16. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drz se Klarko :pensive:

Juli mi spi spes poledne jen hodinu, takze kazdy vecer usne pri kojeni, uff, nastesti. Sem zvedava jak to bude za par mesicu az pojedem na tu chatu :confused:
16. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, držím. Minulý pátek jsem měla nějakou lítostivou náladu, takže jsem k ní šla, hodinu a půl jí držela za ruku a pak stejně skončila s náma v obýváku, takže to už ne, prostě radši půl hodiny vydržím než tohle. Přitom to začalo až tak poslední měsíc, do tý doby byla úplně ukázková, zalezla do postele, dala pusu, zamávala a spala, no snad je to jen období, uvidíme.
16. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek