• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ne ne já koukám na novu, malýho jsem vyhnala k bábě aby jí tam šel udělat bordel a už jí slyším jak ho vyhazuje :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, ta bába teda nic nevydrží, viď :slight_smile:
zuzi hezký večer s manžou :wink:
no nevydrží :grinning:
16. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, manžel je v hospodě??
16. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes den kojim... ale po kojení k večeru už brečí... a pak řveme.pak ji třeba v 9 nkojim a to už je klid.. a usne v pohodě.teď jsem ji dala příkrm, podle návodu dostala 90ml no a spinkáme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak když vydrží alespoň ty 3hod tak ji na noc budu dávat příkrm.. snad mi bude chtít prso

í
16. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten chlap na pohovce s prstenem??? hmmmmm stál by za hřích :grinning:
16. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zde domik kouka na novu smeje se tam jak blazen ale zachvili pujde spat asi na me nejaka svine vlezla poboliva me telicko snad je to jen unava :wink:
16. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
saári - ani by nemusel mít prsten :grinning: je úžasnej, ho chci
16. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari tak aspon ze ji to uklidnilo :wink:
16. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak natálka dopila flašku, odkrkla a spinká a spinká ... to je divný v tuhle dobu??? no abych to nezakřilka...
Zdeni... s tou bábou to máme taky stejné...také ji mám pod sebou a ráno tam tříská dveřmi, s děděčkem tam na sebe řvou.. a když tam dojde jára tak sotva vleze mezi dveře už řve vypadni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláři mikeš šel na hasiče do chvalšovic a to příští týden máme hasiče my,ale já budu bohužel doma :pensive:
16. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláro....hmmm i bez prstenu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni - proč budeš doma??
sári - viď :slight_smile:
16. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem slíbila ségře že budu hlídat malou celý víkend,jdou s našima na ples :confounded:
16. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak natálka po flašce krásně spinká.... :grinning:
16. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš to je holka šikovná :dizzy_face:
16. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé to je smůla, ale za Ninus vyrazíme, viď
já brozdám po mmb - chci nějakou mikču na jaro, na ven, už jsem si objednala jednu ale ještě koukám.
16. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dostala na noc flašku místo prsa... jinak bychom teď řvali a řvali cca do 9-10 hod.
jo ples... ten můj je tam teď... tak je klid.. třeba se nevrátí, dneska jsem myslivcům říkalaa dopo když připravovali sál a tombolu že jim jedna hlavní cena chybí, že tam nennapsalai toho mýho chlapa :grinning:
16. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kecalky :slight_smile:
na primu koukam,je to sranda :sweat_smile::grinning:

sari, holky ti tu muzou potvrdit ze ja prvni mesice jen kojila a kojila, kdyz reknu ze julca stravila na prsu i 16 hodin ze dne,tak nekecam. a kojime doted :wink:. ja vzdy prikladala kdyz si rekla :slight_smile:

me julka dnes spala hodku dop a pul hodiny odpo,vstavala uz ve ctvrt na 3, tak jsem cekala jak brzo usne a ono usnula az ted :sweat_smile:
16. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidím jak bude spinkat... v noci ji taky nakojím když se vzbudí..přes den taky kojím flašku dostala po koupání teď poprvé.. už jsem nevěděla co s ní..
16. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko ukaž já jsem hrozně zvědavá, taky něco scháním, tak brouzdám :dizzy_face:
16. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem si taky přepla na primu :grinning:
16. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, už jsem to zavřela , ale je taková růžovo červená, klasická na zip, ale ještě se chci pak podívat na nějakou klokanku přes hlavu.
16. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste???
16. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to mrtvo... s adricc si píšeme na ajsku... a kde nic tu nic..
natálka mi spinká což je zázrak..jindy touhle dobou ji mám u sebe v obýváku, nedej bože ještě na ruce a teď si po flašce klidně spinká v postýlce
16. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja koukam na televizi :slight_smile:
16. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky koukám ale i píšu. A co, holky, pijete, ´pijete??
16. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jeste cumim na duldiky zjistila jsem ze ten muj kanec chce vsechny klidne i avent ten nechtel vubeca dneska i snim usnul zazrak musim ted koupit od 6 mesicu
16. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja dnes nepiju :grinning:
vcera jsem si dala 2 sklenicky,ale bylo slaby,10%, ale stejne jsem to citila :grinning:

adri,bud rada :wink:

sari,super ze po flasce tak hezky spinka :wink:
16. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek