• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já listuju na mimibazaru,ale jde mi to tak pomalu že radši ani nepřebíhám sem :unamused:

já mám už druhou skleničku vínka :grinning: :dizzy_face:
16. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja nic ja mam haslerku v hube abych furt nezrala ja se loucim dobrou
16. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri dobrou :wink:
16. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky koukám.... pila bych pila bych... :frowning2: ale na to si budu muset počkat
16. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy mám dotaz mateřskou... peněž.pomoc v mat. vylpácí zaměstnavatel nebo ossz?? jak se bere do půl roka dítěte?? a kdy asi tak chodí?? že mi ještě nedošli korunky :unamused:
16. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, taky mám druhou
sári - mateřkou myslím zamestnavatel, rodičák sociálka, ale fakt myslím.
16. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári mateřskou zaměstnavatel určitě a potom sociálka, takže by ti to mělo chodit jako výplata
16. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že ten můj zaměstnavatekl je malá organizace tak jsem na vahách jestli ji navyplácí ossz jako nemocenskou mi platila. no uvidím jestli mi to ještě nedojde okolo toho 20.
Natálka stále ještě krásně spinká :pensive:
16. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc.............................
papapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
16. led 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
u nas noc celkem dobra :slight_smile:

sari, kdyz jste mala organizece, tak nevim. ale penize mi chodi pokazdy jinak. nikdy mi neprijdou urcity den.
17. led 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
me materska chodila kolem 10.jako vyplata a vyplacel mi ji zamestnavatel do pul roka malyho
17. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krasne rano,

u nas noc standart, jako uz asi posledni 3 mesice :slight_smile:

Mne materska chodila pravidelne 10.

U nas toho zase napadalo :confounded: me uz z toho klepne :angry:
17. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, vcera si psala, ze si delala v domaci pekarnicce nejakou ovocnou buchtu, hod mi recept prosim :slight_smile:
Diky :wink:
17. led 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, preju krásné bílé ráno. Sem asi divná, ale já mám radost, že zas sněží. Sice tu máme sněhu mooooc, ale to je tak krásný, jak padaj ty vločky. Včera sem udělala fotečku na saních, když ji vidim, vzpomenu si hned na Matýska ze S tebou mě baví svět, hodim ji do alba :grinning:
17. led 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi hezky fotky, mala je krasna :slight_smile:
ja taky chci poridit nejakou fotku se snehem, dneska jdeme k nasim na obed tak na zahrade neco nafotime
17. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko prosim tě jak sis objednavala ten termohrneček, jdou na něj dát i ouška na držení?
17. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dopolene :wink:
my ostudy jsme teprve vstávali, taky jsme šli spát s malým v 1 hod. v noci a náš táta si to přifařil domů ve 3 hod. :angry: :pensive:
17. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi nejdou, ten termo ma hrdlo sirsi nez hrnecek, ale ten termo ma dost velky dirky a ja si nevsimla ze je az od 12mesicu, a adamek kdyz se z nej napije tak se zalyka, jeste je na nej brzo
17. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, mala je fakt krasna princezna :slight_smile:
17. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás krásně svítí sluníčko, chci jít s malým ven,ale ten povídá ne ne ne
17. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,krasny fotky :slight_smile:
17. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy byla sem venku uspat Juli, brrr, tam je ale zima, ještě že beruška hned usnula a mohly sme jít domů.

děkuju za pochvalu, uplně mi radostí poskočilo srdíčko :slight_smile: No je to naše zlatíčko

Já totiž chci Peto Julince nějakej koupit a koukala sem i na termo obaly - maj je v Písku v Berušce za necelých 80KC, ale taky tam pak asi nejdou ouška, viděla sem to jen na netu, v Po tam zajedu osobně.
17. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..přeji krásný ale zasněžený den... My jsme byly šikovné... po flašce v osm Natálka spala až do 4 hod na kojení..teď spinkáme ale za chvíli by měla papat..Zuzy hezké fota...určítě z Juli bude modelka :dizzy_face:
17. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari tak to je paráda, že ti Natálka tak krásně spinkala.Teda to je krásný jmého :slight_smile:
Jo, asi bude Juli modelka, vetšinou když vidí foták, nic jiného ji nezajímá, hodí úsměv a pozuje :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se zatím jen šklebíme..ale už se mi poovedlo vyfotit miminkovský úsměv.. :grinning: jinak se ještě všelijak kroutíme, šklebíme :confounded: v tomhle bude asi po mamince
17. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď brouzdám po mmb sháním cestovní postýlku..kdyby jste někdo o nějaké věděli?
17. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenhle úsměv je snad nejkrásnější viď? My koupili po Vánocích v Milevsku parádní zelenou za 1490,- Tys chtěla ale od někoho viď? Tak to nevim..
17. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já ji využiju minimálně... tak s emi nechce kupovat novou..
17. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně.. já ji používám i doma místo ohrádky, že si vezmu Juli třeba do obýváku a nemusim ji tolik hlídat, kde všude leze :grinning:
17. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš.. to mne nenapadlo, ji takhle taky pak využít.. no uvídíme.. něco jsem si vybrala... tak do výletu na chatu je jěště čas, tak něco do té doby seženu
17. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek