• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jsem zde
Nin ja nemam namitky, jsi sikovna pekne si to nalajnovala :wink:

u nas u se tez spi, byl vzhuru od pul3 tak odpadnul hned po kasi
17. led 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jo četla.... s renčou se vejdeme??? nataly bud emít postýlku a já s járou na letišti??
jo četla jsem to.. peněž.pomoc mi nepřišla zítra zavolám na ossz.. porodné mi už přišlo a to jsem byla žádat 6.ledna
17. led 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
mě je to jedno já vás dám k sobě ale 2 miminka a 2 dospelé ženské a Jára koukni jak ten pokoj kde by jste byli je rozdělen viz: odkaz pod jménem - (u Renči )
17. led 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zítra budu volat takže pokud fakt něco pište at pak nejsem před tím pánem za BLBCE
17. led 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: má Honzíčka, je mu 6 měsíců :slight_smile:
17. led 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: a u nás na pokoji se prostě nějak dohodneme. Jsou tam dvou ložnicích dvě postele a jsme tři,tak se pak s holkama dohodneme.
Taky tě chci moc pochválit jsi tak strašně šikovná. :wink:
17. led 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
s renčou na apartm 7 myslíš?? tam se v poho vejdeme?? proberu to s renny..taru jsem nenašla.. moc sem nechodí
17. led 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé taky Honzíčka to je fajn - tady převládají Davídkové :grinning: :grinning: Adámkové :grinning: :grinning: Julinky a Kačenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takže 17 dospělých
18 dětí do 3 let
2 děti nad 3 roky

jo jo dala jsem vás Evi takhle protože nevím jestli by z někým chtěla být na dvojlůžáku
17. led 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Potřebuji to vědět hned zítra tam ráno budu volat a akorát už v tom mám bordel
Né na 7 ale na 3 je psaná renča a k ní na další ložnici Zuzka se Sandrou
17. led 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninuš, nemá Tě co mrzet. :slight_smile: :slight_smile: Je to moje vina, jsem těžko přizpůsobitelná a netroufám si s Terkou takhle dovolenkovat. Mě to mrzí, že musíme být doma na prdeli, ale hold už jsem taková. :frowning2:
Cvičíme zatím s Terkou tu Vojtovku, takže nejezdíme ani moc po návštěvách, to ale i zahřešíme a necvičíme, ale necvičit 4dny to si zatím netroufnu. Ale do května s tím můžeme praštit, já nechci nic slibovat a pak nejed. Na jaře můžu mít jiný názor. A jak už jsem psala, bude-li ještě volno, zaplatím si pokoj i za plnou cenu. Teď nechci kazit nějaké plány a slibovat. :wink: Jen to, že se za vámi určitě přijedeme podívat. :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: Já se na vás Jituš těšila :slight_smile: :slight_smile: tak spolu vyrazíme ven a třeba potom někdy déle
17. led 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: no právě, ona tam nikoho nebude znát kromě mě a Petulky,tak bude chtít být určitě se mnou a tam už se domluvíme,jak se rozdělíme,třeba to bude podle momentální situace, čí dítě bude nejvíc řádit to půjde na samotku. No prostě se nějak domluvíme.

jj tak má tvůj Honzíček posilu co? :slight_smile:
17. led 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jitu to je škoda, ale budeme doufat, že se to všechno spraví a přijedete za náma. :wink:
17. led 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
No díky bohu Evi že má Honzíček konečne posilu byl tu pořád sám :grinning:
17. led 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš já to chápu, my taky budemem poprvé mimo ale já sem hodně přizpůsobitelná a nějak mě to nevadí :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
až bude renny na skype tak se s ní domluvím.. myslela jsi ninuš já s renny na 7?? abych ji neříkala bláboly
17. led 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No, to já právě nejsem. Včera jsme to dost probírali, manžel na mě pořád tlačí, abych jela, že potřebuji mezi lidi, seznamovat se atd. Ale já nejsem přesvědčená, že bych to tam zvládala.
Evi, přijedeme určitě, alespoň mi to donutí trénovat, abych nemusela říkat taťkovi, ale už je to taky domluvené, že nás ráno odveze a večer přijede. :grinning:
Alespoň vám přivezeme něco dobrého. :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jitu, škoda no, co na to říct. Ale stejně tě moc rádi uvidíme :slight_smile:
17. led 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, Evi tak kdyz si beres kamosku, tak ja budu spat s Kacenkou v te loznici kde je dvouluzko, aspon si budu moc brat Kacenku na kojeni pekne do postele a bude tam moc se mnou schrupnout
17. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo necháme to osudu a uvidíme tam. Nebo jak chceš, nechci to nějak rozřazovat, uvidí se na místě :wink:
17. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitus to je skoda, ale myslim ze bys tohle nemela odkladat, myslim tim, jet nekam s malou, musis se otrkat, jinak z toho budes mit porad strach, a i kdyz bude Terezka vetsi tak si zase netroufnes, protoze je vetsi a dela tohle a tamto,naopak si myslim, ze bys od ostatnich neco pochytila nejake rady triky manevry, proste jak na dite a doda ti to sebeduveru :wink:
17. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no Evi, ja chtela byt s tebou, beres kamosku tak bud s ni, nikoho tam znat nebude, rozrazovat na miste nic nechci, jako podle ceho rozrazovat? :wink:
17. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě podle ničeho.
17. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačko máš pravdu, že někdy začít musím, ale zrovna s takhle velkou výpravou si nedovedu představit, že budu začínat. :wink:
Určitě to není vaše poslední dovolená a příště už na tom bude snad lépe.
Ale na jakýkoliv srazík s vámi ráda půjdu. :slight_smile:
17. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky ,
julca uz mi hodinu spi :astonished: . to je u nas prvne :grinning:. ale ona malo spala odpoledne,tak to bude tim :slight_smile:

anny, krasny video :grinning:

nin,sikulka :wink:. ja se vsim souhlasim :slight_smile:

jito,ja te naprosto chapu, my s julcou byli jen na par dni u edovo prarodicu nebo na chalupe,ale tam jsme na to byli vzdy dva. tohle bude poprve co jedeme sami s julcou. taky z toho mam strach,ale jednou to prijit musi,pokud teda clovek nechce zit v izolaci. a myslim ze cim driv, tim lip. :slight_smile:. tam se vsechny poradne pozname,vymenime zkusenosti, rady :slight_smile:. ale samozrejme je to na tobe :wink:. ale vim jak to myslis. taky nejsem prizpusobivy typ :confounded: . mam velke problemy jet k tem prarodicum nebo i na chalupu. nejradsi jsem doma
17. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jito, to je skoda, tak az budeme mit nejaky srazik, tak se zucastnis, jo? Abychom vas s Terkou taky poznaly :wink:
17. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nino ty si taaaaaaaak sikovna :wink: chlapaci mi spi a ted premjslim jestli budu cumet nact1 je peknej ten ceskej film videli jste to nekdo zvas :grinning: aby to nebyla pic....jitus skoda ze nejedes ja stoho mam taky hruzu adamek je zvyklej na svuj rezim ale bude to muset zvladnout nic jinyho mu nezbejva :grinning: :grinning: :grinning: je pravda ze mu asi v tom obdobi polezou zuby ale to tam skoro kazdymu to tam mozna bue uknikanych deti :grinning: a hlavne nejvetsi borec v knikani bude adamek :grinning:
17. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tyjo ten kun ale pekne beha holky co ten film koukate na to
17. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky adri.. koukám na nnovu..Natálka spinká, čekám, že se každou chvilku porbere abych ji dala flašu šup šup do postýlky... jsem zvědavá na dnešní noc...
no na tu chalupu jsem taky zvědavá... jak si s Naty naučíme režim.. zatím je ještě malinká, tak to máme všelijaký.. zase je mi líto ji probouzet když tak v klidu spinká.. je pravda,, že odpol. mi taky málo spala.. v kočárku s bídou 45 min. vždycky někde zaštěkal pes.. malá se probrala..
17. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Any, na sraz půjdeme určitě!!!!!!I kdybych měla zrušit nějakou návštěvu, zabrání nám jen nemoc. :wink:
17. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek