• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin: chuděro, tak do pelíšku, čajík s medem a citronem a ležet.
7. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ležím ležím a je mi to prd platné, už mě začalo pálit i v krku :frowning2: :frowning2: takže se kurýruju jak můžu
7. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je pech, snad to brzy přejde
7. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že je to jen takové to dboudení nachlazení, občas jsem to měla - sna to přejde než půjdu v pondělí na kontrolu
7. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky do albíčka jsem dala fotky postýlky už jí máme komplet nachystanou, fotky nejsou nic moc jelikož jsem t fotila na mobil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám náročné nedělní dopoledne,vaříte,pečete,smažíte... :grinning: :grinning:
já mám výhodu,jsou tu naši,takže dědeček vaří oběd,babička vozí a strejda je s Honzíkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,prostě pohoda klídek,ale odpo jedou dom,tak mi to zas začne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera jsme slavili Míši rok,dort se nakonec,řekla bych i poved,nebo jestli mě chtěli potěšit,protože ví,jak s tím pečením sladkýho zápasím :confounded: ,ale bylo to fajn,dneska večer zkusíme stáhnout ten program,tak snad pak vyrobím nějaký to albíčko,
Zdeni maškarní muselo bejt fajn,taky jsme měli nedávno jít,ale Honzis byl chcíplej
Sandři doma nebo zpátky v porodnici?
Nini,doufám,že je líp :dizzy_face:
8. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš, tak co? Jak jste na tom?
8. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
stale doma a stale 2 v 1
vcera jsme s manzou dali vinko a koukali na medvidka, proste krasny vecer :dizzy_face: , rano chrupkali do 11 :sweat_smile:, sli nakoupit a od te doby varime, ja kralika s kasi a manzilek delal krtkuv dort :dizzy_face: . za chvilku budeme mit hotovo, tak se tesim az se do toho pustime :slight_smile:
Taky jsem si koupila ananasovou a merunkovou konzervu, treba tim pomuzeme a kdyz ne, tak si aspon pochutnam :grinning:
Nin, jakpak je?
8. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast:jen si dej do nosu, to je správný. Holčička si pošmákne a ty taky.
8. bře 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky no je celkem dobře - bývalo i lépe :slight_smile:
Zítra na mě myslete jdu na 9:30 k Braunové - snad to bude ok

Mám od sestry povolení vám to prásknout - tak těhu test nelhal - krev to potvrdila takže je TĚHU a já budu teta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katus, gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nin, pak napis jak se ti libila :wink:

No, ja jsem strasne natekla, ale uplne moc, taky mi vcera odesla ta zatka, tak jsem zvedava. I mamka ktera byla jeste v patek vysmata ze to bude trvat, tak kdyz me dneska videla, tak rekla ze si mysli ze to bude brzo, tak uvidime. Ja bych byla docela rada, protoze me boli snad vsechny klouby a nohy. tesim se az vsechnu tu vodu vycuram :grinning:
8. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo pak dám vědět co a jak - no snad budu spokojená :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsou krásný zprávy,moc Kátě blahpřejeme,ještě by mohla mít holčičku,aby si vaši užili páreček :grinning: :grinning:
Sandři,přeju Ti,aby už to bylo brzo,jakmile člověk oteče,tak je nepříjemnej každej pohyb :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavne me boli i ohnout prsty, mam je jak bambule. ale v porodnici to videli a nic nerikali, tak snad je vsechno v poradku. mamka rikala ze ona tak nebyla a to pribrala vic nez ja.
a co Misa?
8. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša i Honzík už spinkaj,což je co říct,snad jim to aspoň chvilku vydrží :wink: ,dárečky,co dostala se jí líbily,ale nejlepší byl dort a šunka :grinning: :grinning: :grinning:
Když jsem čekala Honzise,tak jsem nabrala 16 kg,ale poté zjistili,že z toho ve mě bylo 13 litrů vody,protože mi kvůli tý gestoze přestávaly fungovat ledviny :confounded:
8. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a moc jsi mela v poradku? Ja prave jsem strasne natekla, ale v moci nic nemam... i dost pribejvam na vaze, no dost, ted na konci neco malo pres kilo tydne, to uz se mi zda dost :unamused:
8. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
tak už to víte od Ninušky :slight_smile: Zítra jdu k Topinkovi na ultrazvuk tak doufám, že bude vše ok. c :slight_smile: Cítím takové pnutí v podbřišku, sem tam píchnutí a jsem pořád strašně unavená. :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla netypickej průběh a moč jsem měla špatnou až na poslední chvíli,proto taky musel prcek akutně ven :frowning2: , ale já jsem byla extrémní případ,je dobře,že máš moč v pořádku.
Kato neboj,to je z radosti,tělo si zvyká na "vetřelce" :dizzy_face:
8. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo :grinning: já se pořád pozoruju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a volám Nině
8. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato, to je normalni :slight_smile:
zitra napis jak jsi u topinky na utz dopadla :dizzy_face:
8. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si udelala radost a objednala si z mmb lehatko fisher price :slight_smile:. pouzivane 2 mesice, za 900 Kc :slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo já to sestřičce říkala že je to ok a uplně normální :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda sandři kde si na něj narazila :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted uplne nahodou. ze zvedavosti jsem tam nakoukla a narazila na nej. pise ze min. znamky opotrebeni, pouzivany 2 mesice. tak snad bude ok
hale, taky prubezne koukej a objevis :wink:. na me taky cekalo skoro az do porodu :grinning:. abych byla napnuta :grinning:
taky cekam kazdym dnem ohradku, teda myslela jsem ze prijde uz v patek, ale nic, tak snad ji stihnu vyzvednout nez zas budu v porodnici.taky minimalne pouzivanou, hezkou, sitovanou za 450 kc. byla nejlevnejsi a vypada jako nova :slight_smile:
8. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to me ted napadlo, byla jsem dneska v jysku a koukala na tu cestovni postylku a vypada dobre :slight_smile:
a taky uz vim proc ma byt tmava sitka, pry se miminkum pres to lip kouka .-)
8. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:
8. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já dneska řádila na mimibazaru nádhernou adidas teplakovku - je užasná a za 60,- :sweat_smile: :sweat_smile:
8. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezky :slight_smile:
ja jdu zitra dop ke kamaradce, zas ma nejaky veci po svej holcicce, tak jdu kouknout co vyberu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou tam krásný věci, ale musím se krotit jinak by se to neunosilo :grinning:
Koukala jsi do mého alba mám tam fotečky postýlky
8. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je, jeste ne, jak jsem pres den jen prolitavala zbezne tak jsem uplne zapomnela. ale pockej, hnedka to napravim :grinning:
8. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek