Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mikesova25
18. led 2010
nevím co jsem mu vynadala a že jsem si servítky nebrala, tak je jak vyměněnej, dokonce nás vzal včera na jedno malý a šli jsme domů ze dřešína pěšky přes kopec 😎
klaraemma
18. led 2010
jasně, já kvůli tomu, jestli si budem vařit hromadně, nebo se prostě domluví spolubydlící a každý apartmán si pojede podle sebe (jako vaření).
ninus81
18. led 2010
já bych byla pro hromadné - něco se poveze z domova je to o domluvě
saarcik77
18. led 2010
na hromadné vyření tam nebudou mít pro nás hrnce???? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
18. led 2010
si pujčíme ze školní jídelny hahahahahahaha 😃 😃 😃 😃 😃 😃 každá něco uklohníme doma - né nic složitého a pak se to nějak podělí néééé 🙂
ninus81
18. led 2010
néé aby někdo dělal svíčkovou nebo něco složitého
ninus81
18. led 2010
já jsem skromná mě bude stačit Zdenči pekárna a chleba 😉 😃 😃 😃 😃
evulebobule
18. led 2010
tak já jsem na jídlo taky skromná, klidně budu jíst rohlíky 😃
saarcik77
18. led 2010
chceš svíčkovou??? :-N no problem
je tam možnost grilování?? asi jo pokud si dobře pamatuju.. tak já vezmu masííko když se někdo ujme té přípravy a grilu 😃 😃 😃 😃 😃 topič by byl.. Jára bude přikládat..když na něj budeme ´my baby hodné... viď ninuš.. to je pak může samou láskou roztrhnout. puberťák jeden...myslím že gril s radostí vymění za dělání chůváka
saarcik77
18. led 2010
myslím si že se tam odbydeme každá nějak..že času stráveného u plotny.. máme každá dost z domova, to raději budeme klábosit a spát se suchym salámem a rohlíkama
saarcik77
18. led 2010
jee já píšu myslela jsem CPÁT se 😃
ninus81
18. led 2010
nechcu svíčkovou tu nesnáším
Tak já upeču sebou domácí sekanou 🙂
Tak brouček je vzhuru tak tu budu minimálně
evulebobule
18. led 2010
no něco vymyslíme to je jasný. 😉
adricc
18. led 2010
ahoj tak mam cas nachvili reagovat jo ninus souhlasim to je v poradku 😉 cenove je to skveli si sikovna ze si to takhle vyresila 😉 cudlik mi spi uz 2 hodky venku okolo 2 jeu do strako. pro domika a na plavani adamek zustane s jindrou je to vyhoda nemusim ho sebou tahat a odpocinu si chvili
evulebobule
18. led 2010
jj nin je naše šikulka, všechno to vyřídila 😉
mikesova25
18. led 2010
já sebou vezmu pekárnu a topinkovač,toustovač a můžem grilovat jak chceme, pak vezmu z domova vajíčka a když tak nějaký maso, mám v mrazáku i sekanou už udělanou jenom upéct, to se domluvíme potom až si uděláme sraz ve strak. až bude venku teplíčko jo???

takmy už jsme po obědě, táta vzal malýho a že se bude celý odpoledne starat, jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží, jo a ptal se jak dlouho s ním ještě nebudu mluvit, tak jsem mu odpověděla , jo dlouho, dlouho :-N 😃
klaraemma
18. led 2010
jestli budem vařit hromadně je lepší si udělat jídelniček , jinak grilování super i buřy můžem opéct a s našim jedlíkem já tam o rohlících nevydržím :-p , uvidím, ale jak už někdo napsal, aby tam byly dostatečně velké hrnce, taky není špatný se domluvit se spolubydlícíma a uvařit si prostě jako na pokoji a pak se společně najíst, ale na to je ještě čas, to dohodnem. Zdeni - super, super, to si budem žrát 😃
saarcik77
18. led 2010
Zdeni chleba z pekárna ráda ochutnám :-p taky zalovím do mrazáku... co takhle jelena na gril?? ňamka :-p :-p :-p
saarcik77
18. led 2010
si myslím, že kotle na vaření pro mateřskou školku a babinec tam určitě nebudou... tak to asi skončí jen na vaření se spolubydlícími 😉 x-) pak si vzájemně společně budeme dělat chutě
klaraemma
18. led 2010
já pak taky něco naložím :-N
mispuli
18. led 2010
já taky naložím a klidně budu sedět u grilu,tedy pokud mě to naše zvíře nechá 😉 ,skoro začínám přemejšlet o tom,že když jedeme jen na 2 noci,tak bych se dohodla s panem majitelem a zůstali bysme tam a přijeli za námi naši chlapi,ale to je zatím jen teorie 😉
mispuli
18. led 2010
celý dopoledne mě to sem nechtělo pustit a ted se to táhne jak hnůj,tak asi mrknu zas až odpoledne
klaraemma
18. led 2010
tyjo, nám padá sníh ze střechy, to jsou rány, snad to nesleze i se střechou 😃
mikesova25
18. led 2010
téda nám taky padá sníh ze střechy a dělá krásný kopice pod okny,jenom se bojím aby k nám někdo nešel a nespadlo to na něj, protože to by bylo :-o

já taky přemýšlím že bych tam zůstala do konce týdne, 2 noci mimo domov je pro nás málo, ale ještě uvidím co bude
ninus81
18. led 2010
To problém není muže nas tam zustav víc ale vím že tu byli návrhy 2 nebo 3 to se stačí domluvit na místě z majitelem
saarcik77
18. led 2010
tady Ninu.. to je síla.... fuj mám husinu po těla když jsme ten článek četla :-o
saarcik77
18. led 2010
ZA NÁMI CHLAP NEPŘIJEDE 8-(
nebo že by???
mikesova25
18. led 2010
nin tyhle tragédie by mi vždy vyrvaly srdce, je to hnus co se děje... 😢 |-|
saarcik77
18. led 2010
nedávno v těch cehnicích.. fuj je to fakt hnus.... jak někdo může takovému malinkatému bezbrannému človíčkovi ublížit... 8-( 8-(

Začni psát odpověď...

Odešli