• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nevím co jsem mu vynadala a že jsem si servítky nebrala, tak je jak vyměněnej, dokonce nás vzal včera na jedno malý a šli jsme domů ze dřešína pěšky přes kopec :sunglasses:
18. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, já kvůli tomu, jestli si budem vařit hromadně, nebo se prostě domluví spolubydlící a každý apartmán si pojede podle sebe (jako vaření).
18. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych byla pro hromadné - něco se poveze z domova je to o domluvě
18. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
na hromadné vyření tam nebudou mít pro nás hrnce???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
si pujčíme ze školní jídelny hahahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: každá něco uklohníme doma - né nic složitého a pak se to nějak podělí néééé :slight_smile:
18. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
néé aby někdo dělal svíčkovou nebo něco složitého
18. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem skromná mě bude stačit Zdenči pekárna a chleba :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem na jídlo taky skromná, klidně budu jíst rohlíky :grinning:
18. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
chceš svíčkovou??? :sweat_smile: no problem
je tam možnost grilování?? asi jo pokud si dobře pamatuju.. tak já vezmu masííko když se někdo ujme té přípravy a grilu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: topič by byl.. Jára bude přikládat..když na něj budeme ´my baby hodné... viď ninuš.. to je pak může samou láskou roztrhnout. puberťák jeden...myslím že gril s radostí vymění za dělání chůváka
18. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím si že se tam odbydeme každá nějak..že času stráveného u plotny.. máme každá dost z domova, to raději budeme klábosit a spát se suchym salámem a rohlíkama
18. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee já píšu myslela jsem CPÁT se :grinning:
18. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechcu svíčkovou tu nesnáším
Tak já upeču sebou domácí sekanou :slight_smile:
Tak brouček je vzhuru tak tu budu minimálně
18. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no něco vymyslíme to je jasný. :wink:
18. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak mam cas nachvili reagovat jo ninus souhlasim to je v poradku :wink: cenove je to skveli si sikovna ze si to takhle vyresila :wink: cudlik mi spi uz 2 hodky venku okolo 2 jeu do strako. pro domika a na plavani adamek zustane s jindrou je to vyhoda nemusim ho sebou tahat a odpocinu si chvili
18. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj nin je naše šikulka, všechno to vyřídila :wink:
18. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sebou vezmu pekárnu a topinkovač,toustovač a můžem grilovat jak chceme, pak vezmu z domova vajíčka a když tak nějaký maso, mám v mrazáku i sekanou už udělanou jenom upéct, to se domluvíme potom až si uděláme sraz ve strak. až bude venku teplíčko jo???

takmy už jsme po obědě, táta vzal malýho a že se bude celý odpoledne starat, jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží, jo a ptal se jak dlouho s ním ještě nebudu mluvit, tak jsem mu odpověděla , jo dlouho, dlouho :sweat_smile: :grinning:
18. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli budem vařit hromadně je lepší si udělat jídelniček , jinak grilování super i buřy můžem opéct a s našim jedlíkem já tam o rohlících nevydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: , uvidím, ale jak už někdo napsal, aby tam byly dostatečně velké hrnce, taky není špatný se domluvit se spolubydlícíma a uvařit si prostě jako na pokoji a pak se společně najíst, ale na to je ještě čas, to dohodnem. Zdeni - super, super, to si budem žrát :grinning:
18. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni chleba z pekárna ráda ochutnám :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky zalovím do mrazáku... co takhle jelena na gril?? ňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
si myslím, že kotle na vaření pro mateřskou školku a babinec tam určitě nebudou... tak to asi skončí jen na vaření se spolubydlícími :wink: :dizzy_face: pak si vzájemně společně budeme dělat chutě
18. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pak taky něco naložím :sweat_smile:
18. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky naložím a klidně budu sedět u grilu,tedy pokud mě to naše zvíře nechá :wink: ,skoro začínám přemejšlet o tom,že když jedeme jen na 2 noci,tak bych se dohodla s panem majitelem a zůstali bysme tam a přijeli za námi naši chlapi,ale to je zatím jen teorie :wink:
18. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
celý dopoledne mě to sem nechtělo pustit a ted se to táhne jak hnůj,tak asi mrknu zas až odpoledne
18. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, nám padá sníh ze střechy, to jsou rány, snad to nesleze i se střechou :grinning:
18. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda nám taky padá sníh ze střechy a dělá krásný kopice pod okny,jenom se bojím aby k nám někdo nešel a nespadlo to na něj, protože to by bylo :astonished:

já taky přemýšlím že bych tam zůstala do konce týdne, 2 noci mimo domov je pro nás málo, ale ještě uvidím co bude
18. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To problém není muže nas tam zustav víc ale vím že tu byli návrhy 2 nebo 3 to se stačí domluvit na místě z majitelem
18. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady Ninu.. to je síla.... fuj mám husinu po těla když jsme ten článek četla :astonished:
18. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZA NÁMI CHLAP NEPŘIJEDE :rolling_eyes:
nebo že by???
18. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tyhle tragédie by mi vždy vyrvaly srdce, je to hnus co se děje... :cry: :pensive:
18. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedávno v těch cehnicích.. fuj je to fakt hnus.... jak někdo může takovému malinkatému bezbrannému človíčkovi ublížit... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek