• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

u nás je jídelní židlička hodně oblíbená jo jo to jsem četla že od roku by se mělo chodit
18. led 2010 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrá zubařka NA DĚTI JE V ČEZETĚ myslím že\se jmenuje voldřichová a ta ještě bere nové pacienty.. kamarádka tam te
´d s dětma převházela a chválí si ji
píšu jako chrochro.. mám naty na ruce
18. led 2010 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
sandří - k sádlový chodíme taky, je super, neboj, já jsem tam moc spokojená. Jak měla malá loni ten zánět dásní, tak jsem tam zavolala jen o radu a ona hned ať radši přijedem, vzala nás v pátek odpoledne, strašně ochotná, fakt v poho, neboj.
a to ta naše nechtěla otevřít pusu, takže jsem jí musela držet já i sestra a doktrorka jí koukaala do pusy, ale násilím to bylo jen jak měla ten zánět - to se musela pořádně podívat, ale poprvé jen tak zlehka.
18. led 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás se spinká :wink:
18. led 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
unás se vyřvává z pokojíku :cry:
18. led 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Kláři a má malá vydrž?? :wink:
18. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
nin - jak kdy někdy 10 minut někdy i hodinu
18. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
evi - super, jste šikulky s manželem :grinning:
18. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
klari: :grinning: :grinning: to jo
18. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi - dost dobré!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Jste šikulky. :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
18. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
evi super.............. že vám to ale pěkně jde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
evi,dobry :grinning:

klarko,dekuju za uklidneni :slight_smile:

u nas se stale nespi a spat asi nebude -(. ted si tu u me hraje. ach jo. usina pomalu dyl nez my,vstava driv nez my, pres den spani taky moc neda :confounded: . a ja uz bych tak rada mela chvilku klidu :frowning2:
18. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Evi to je bomba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak jsem se vyblbla zase na delší dobu. :grinning:
18. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
http://sendables.jibjab.com/view/hQ40TlUBHx9tiOuN a tady paříme my se Šárkou já u oho chčiju smíchy
Evi kam na to chodíš???
18. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky teda vy radite jsem se malem pochcala kdyz jsem to pustila to je sranda pujdu spat kun zase pekne pomalu cupita a nemam na to nervy boli me prsa tak snad me zachvili pirana vypije
18. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
18. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári ty vole ty máš v těch elastákách pytlíka - já nemůžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninuš!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já tu učurávám smíchy
18. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
To se nedivím. :grinning: :grinning: :grinning: Jste kouzelné.
18. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
nin díky,přesně tohle jsem otřebovala,málem jse se počůůůůůrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kdo by to do mě řekl.. já a mít pytlíka????ninuš si hrála..bude pěkně??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem si málem svrnkla do textilu :grinning:
18. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Šári ty mě něco leta tajíš to proto že si nenosila elastáky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsme ráda že jste se pobavili¨- účel splněn :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
.........ale pěkně jsem ti skočila za KRK viď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jj a já proč mě tak bolí záda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: protože jsem na tebe hupla s mými 50 kg (ve snu a ve videu ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Sakra a dneska mrtvo :grinning: :grinning: :grinning:
Šárka a Evička z manžou nacvičují taneční sestavy a kreace a ostátní kdo ví jaký hambárny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek