• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

adri já už jsem si zvykla na to spaní, doktorka už mi slibuje od roka že se to zlepší, pak říkala ve 2 letech že už se zklidní že se přes den unaví a bude krásně spát ale bohužel na nás to neplatí :confounded: jen řeším jak to budu dělat když nebude spát a začnem chodit do tý školky a já do práce, pak už bych asi musela k nějakýho odborníkovi :pensive:
19. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni mozna ho ta skolka tak unavi ze spat bude dobre :wink: ono se to fakt spravi mi dokud meli kozu pak flasku tak noce nic moc budil se furt ale spal obcas se taky stalo ze mel potrebu v noci si hrat a pak kdyz jsem vsechno odnaucila spi celou noc
19. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a treba ted o silvestr rozbil jnjdra sklenicku a tak zacal luxovat vedle neho a ten nic a myslim si ze spoustu deti se budi knuci a mozna to tou kozou ani neni treba by si ji sandro odnaucila a stejne by pobrekavala
19. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my ted zazili sok :pensive:
julca byla na dece,endy na zidli,najednou si vsiml edy jak nese jidlo a skocil dolu,primo na julcu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: . to bylo place,me uplne spatne,edovi taky. ma chudinka cervenou tvaricku :cry: . uz vypada ze je to dobry. ale hrozny zazitek :pensive:
19. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri jenomže já ho nemůžu v noci odnaučit ani pít, ségra třeba malej dá večer pítko a řekne napí se v noci nebude a ta spí celou noc, i u nás když byla tak večer zalehla vzala flašku vypila a pak už do rána nic, jen kdyby jí v noci nevzbudil venouš, tak by ani neplakala :cry:

já mu dám flašku pak vezmu a je řev, tak jsem ho naučila na dudlík,že když mu flašku vezmu dám dudlík, to fungovala 4 dny, spal celou noc, ale už si opět najel na své staré zvyky a nic s ním nezmůžu :pensive:
19. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
san to je mi líto :pensive: :cry:
19. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavne aby byla v poradku,porad ji hlidame :frowning2:. endy taky strasne dostal,ale schvalne to neudelal :pensive:
ja skoro brecela,srdce mi to trhalo :pensive:
19. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, San drz se, neboj urcite Julince nic neni, jen se chuderka hrozne lekla, vim jak ti je, me bylo zle kdyz nam mala spadla

Evi tuhle krosnu budem kupovathttp://www.bartsport.cz/detske-sedacky/deuter-kid-comfort-iii

jinak my ted spime priserne, Kacka dneska hystericky rvala od 23 do jedne a pak se stejne jeste dvakrat vzbudila, ja mela takovy vztek, namazala jsem pusinku, prebalila, nakojila, dala caj, vytahla z postylky nic nezabiralo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
san,přesně před rokem jsme měly to samý,míša se v noci probudila,byla vyspalá,2-3 hodiny mě přelejzala,brumlala si a pak usnula,v tý době jí rostlo několik zubů najednou a měla spurt,myslím,že to trvalo 14 dní,padala jsem na hubu,taky jsem musela pryč z ložnice,mám narozdíl od tebe kam jít,aby se vyspali kluci,ale pak zase začala spát líp,od tý doby se to párkrát zopakovalo,ale nikdy to nebylo v takový míře jako před rokem

já na zuby používám kamistad,sice je hnusnej,ale zabírá a dásně mažu,když usne,jinak si nenechá
19. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři a jéžiši :frowning2: u nás má Rex svoje místečko na kterém tráví většinu času a nebo u dvěří balkonu a šmiruje, do místnosti kde si hraje malej do obýváku nesmí a ví to
Jinak na zoubky my máme cal gel, ten citrovital nebo jak to je ale ten nepožíváme a pak homeopatika olejíček Jakoubek a ten je super také
19. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - gel je dobrej, používej, oni je ty dásničky ani tak nebolí jako svědí, já dávala E přes den kůrku chleba, že jí žužlala a podrbala si je.
jinak mě malá kolem 10 měsíce najednou taky začala hůř spát, když měla tak nechtěla a pak kolem 5 zase chtěla ale to pak nespala samo večer,takže jsem odbourala dopo spaní a chodila jen po obědě tak do 3 -4, a večer byl klid. Prostě jí nenechat spát v podvečer, aby byla večer unavená, sice to kolikrát bylo náročný, zkraje než si zvykla tak byla unavená, ale za pár dní se to srovnalo, a když byla hodně unavená, tak jsme si sedly nebo lehly a prohlížely si knížky aby si odpočala aspoň tak, ale žádný spaní, nebo jsem jí místo v 7 vykoupala a uložila večer třeba o půl hodiny dřív.
19. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro to musel bejt sok chudinka mala ale aspon ze je v poradku :frowning2: my jsme pouzivali cal gel a pomahalo to jo zdeni ja si mysliim ze dokud bude mit flasku tak se bude budit ale je mozny ze to tim taky neni fakt nevim
19. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my máme Matěje taky na chodbě, ale sousedí to s obývákem a má pelíšek tak, že na sebe vidíme a máme vrátka jako jsou zábrany na schody, takže skrz ně krásně vidíme všichni a je zavřený když tu mám Emmču, může sem až když spí., zavedly jsme to taky, když se začala plazit a být v chodítku. je to kvůli oběma, E je na matěje jako divá, furt mu šahá do očí, uší, tahá ho za ocas, takže je chráníme oba. I venku je to kolikrát mazec, ona ho provokuje svýma hračkama, on jí je bere, to je furt dokola, už na ní 2x vyštěkl, ale že jsem neuhlídala jí, ona samo neví, co ho bolí a co mu vadí ( i kdyý jí to furt opakuju), takže venku hlídáme, doma je za vratama. Matěj je hodnej, ale všechno nevydrží, že.
19. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři u nás na sebe taky vydíme :wink:
19. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy.... :dizzy_face:
ninuš u ná taky byla noc v poho... v 19hod flaška pak až ve 3 prso :grinning: šikulka akorát bevěděla večer jak zabrat, přes den toho moc nenaspala tak si chvilku pobrekávala...zjistila že neběžím a neberu ji na ruku tak usnula..
19. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy.... :dizzy_face:
ninuš u ná taky byla noc v poho... v 19hod flaška pak až ve 3 prso pak v půl 7 :grinning: šikulka akorát bevěděla večer jak zabrat, přes den toho moc nenaspala tak si chvilku pobrekávala...zjistila že neběžím a neberu ji na ruku tak usnula.. to bych nedělala nic jiného než ji měla na rukách..no jsme zvědavá jak to zvládneme..taky mi je líto, když pláče, ale když je po flašce, po krknutí a nekroutí se, že by měla prdíky..
19. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé mě se to dneska nějak seká, poslalo se to 2krát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
19. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak je julca v poradku,ani uz to nema cerveny :slight_smile:
no,my endyho nemame kam dat aby mel vyhraneny prostor,na to tu bohuzel nemame misto. a stejne by neposlechl, je temer hluchy a palicaty.
19. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak kde se holky flakate tak ja mam cas adamek spi a jsou tady truhlari tak nemuzu nic delat bordel jako svine tyvole ,mam nervy celej vecer budu zase litat jak magor no nic tak jsem si ulevila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri :grinning:

nam tu asi hodku nesla elektrika :confounded: . julca ted spi na balkone,tak jsem zvedava na noc :sweat_smile:
19. led 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
unas taky nesla adamek mi taky spi od pul 3 aspon tak litaji tady ven a je tady ocela zima sna uz pojedou domu :wink:
19. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem rada ze mi spi na balkone,soused pod nama dela jadro v koupelne,tak je doma rachot :unamused:
19. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se flákáme...adri :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nešla nám tu elektrika tak jsme vyrazila na tůru s kočárem.. Naty mi ještě venkku spinká, tak čekám že se každou chvíli probudí..už přetahuje.. s papu.
tak nevím, mám ji budit..... nebo ne?? teď mi venku do chůvičky beká :grinning: velkej Jarda..myslí si že ho nepoznám a hned poběžím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ve spolek my jsme ted dorazili z venku a jdeme dát svačinku trhli jsme rekord odpoledního spanku spinkal od 14 - 17 hod
19. led 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky ještě spinkáme.. od cca půl3 už jsem ji vzala cca v 5 nahoru s tím, že se probere a Naty spinká v klidu dál...
jo ninuš mmb mě už stál cca 1600 :fearful: :fearful: ale oblečky stojí za to :dizzy_face:
19. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my jsme tady,ale nějak jsem lenivka lenivá,nevím ,jestli na mě něco neleze/a franta to fakt není/,najednou mě rozbolelo celý tělo,tak uvidím,bud se večer na basketu dodělám,nebo to rozhejbu
19. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky muzu vzit sebou na tu nasu dovolenu kamosku s 13mesicnim chlapeckem? spala by se mnou na tom dvojluzaku :wink:
19. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
San to fakt musel bejt šok pro všechny :astonished: K tomu nespaní - já si řikala, jestli to nebudou zoubky.

Šari ten můj mívá taky takový nápady :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky super videa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Když jste u toho spaní - Juli se včera vzbudila v 4.15 ráno a vesele si povídala, že už jako spát nebude, hezky se vyčůrala, takže ručičky hned ledový, tak sem ji v pět přebalila, nakrmila a spala "až" do 6.30 a zas veselá vyspalá (narozdíl od maminky) tak sem si řikala, že to dospí v poledne a ona potvůrka spala jen půl hodiny místo dvou hodin co spí normálně. Samo že odpoledne byla protivka, tak si v kočáru na hodinu zdřímla. Večer usnula v pohodě a docela dobře spala to ale neni nic proti vám - nezávidím vám to ponocování :frowning2: bojim se že už to u nás taky přichází
19. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu budit pomalu malou... měla papat ve 4hod. nevím jak mi bude spát večer....
NINUŠ............. budu večer.nebo písni na ajsko
tak zatíííííím :grinning:
19. led 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to sem zapomněla NIN VELIKÁ POCHVALA A DÍK ZA TO, ŽES TO VŠECKO ZAŘÍDILA !

Káto nám to určitě neva :slight_smile:

Jinak taky sem chvilku do snažilek chodila kamarádka, moc sme se těšily, až se přidá sem k nám, ale pořád se jí nedaří otěhotnět (od července), tak se položila plně do práce a na mimi teď nemyslí :cry: Snad se jim to brzo podaří a ta naše véliká rodinka se nám tu rozroste. Poslední dni nás tu hezky přibívá.
19. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek