• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

holky poradte, vy co kojite jak casto kojite behem dne, kdyz uz davate prikrm dopoledne v poledne , odpoledne a veceri? ja mam pocit ze mam moc malo mlika, kojim v noci , rano , a vecer kolem osme, v sest davame kasi, ja si nejsem jista, jestli ma mlika dost, prej to ma delat 600ml denne, a kojime tim stylem ze pekne polyka minutu a pak zuzla, jestli ji mam spis davat umely treba jako druhou veceri, v noci a rano kojit :unamused: ja fakt nevim, prsa se mi nenalivaji, nic, mam pocit ze uz tam mam jen almuznu :confounded:
19. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky napiste mi nekdo presny termin kdy jedem at to muzu napsast kamosce , nemuzu to najit, jste kecalky :grinning:
19. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato, ja kojim rano a po kazdem jidle. vzhledem k tomu ze mi nic jinyho nepije,tak ji davam k prsu casto. v noci taky nekolikrat. s mlikem problemy nemam, stale jeste mi prosakuji vlozky do podprsenky. kolikrat pije tak az se zalyka :sweat_smile:. takze ti neporadim :frowning2:. ani nevim kolik podle tabulek by melo byt. a ji ti jogurt nebo kase?

kamaradka mi nevadi,jestli to jeste jde,u me problem neni

zuzko,tak snad se ji brzo zadari,musi to byt hrozny :frowning2:
19. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
24.-26.5.
19. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kacence vse nej k 9.-ti mesicum :wink:

plati ten ctvrtek?
19. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak dneska jsem se pěkně nasrala, když jsem jela z města tak vypli elektriku, dojela jsem domů, 10 min před Kačenky plánovaným papáním, otevřu dveře, vlezu do výtahu a prd. Tak si říkám, dám si před barákem cigáro, měla přijet kamarádka, tak na ní počkám a do té doby snad elektrika půjde. Tak čekám, rozbil se mi zapalovač, tak jsem si ani cígo dát nemohla............Přijela kámoška a povídá, můžu u tebe nakrmit malého? Já jsem jí řekla že nejde elektrika a že asi těžko uvařím vodu, nejede výtah a do 4 patra pěkná štreka, tak jsme koumaly a koumaly jak dál. Kočárky jsme do sklepa dát nemohly, neměla jsem klíče ani od sušárny a dole jsem je nechávat nechtěla tak jsme kočárky i s dětma vytáhly až do 4 patra, já mezitím splašila mýho tatku at přiveze v termosce převařenou vodu. Jen co jsme vytáhly kočárky, přijel tatka, tak jsem zase ze 4 mastila dolů pro vodu. Jen co jsme vybalily děti z kočárků, tak el. naskočila. Já byla tak udejchaná, že jsem si musela na chvíli sednout aby to se mnou nešlehlo.
19. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
San dik, ctvrtek plati urcite. jogurt ji kasi taky,
19. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káto poprosím o jméno tvé kamarádky at si to mohu napsat do rozpisu a hodit jsem nový rozpis a cenu jooo děkuji
19. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi malou poidařilo probudit cca v půl 7.. vůbec ji navadilo, že už je doma v teple, že ji svlékám..nic spala jako dudek, tak jsme teď daly flašku a spíme dál.... :grinning: jejda jen aby nám to vydrželo... stejně ji budu muset probrat, před chvílí kjsem slyšela padat poklad do pleny :grinning: :grinning: :grinning:
Káťo... to nas.... měla jsi den blbec.. u nás v našem zapadákově taky nešla elektrika...
19. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačence taky přeji vše nej k 9 měsícům

Sabdři máš u mě ty skleničky
19. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se koupá a za chvíli dáme mlíčko a pujdeme do hajan
A já se těším na ordinačku
Teda Šári tak malá trhla rekord to spala pěkne dlouho a ted bude řádit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tady taky nešla el cca od 14 - 15, no nic já pádím dvičit
19. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám že ne.. zatím je v lehátku.. chci ji nechat chvilku strávit mlíčko, než ji půjdu přebalovat, aby mi vše nevyzvracela.. no uvidíme až ji položím.. kolem 8 mají přijít sousedky..zuzana atd tak stejně budou chtím malou vidět, pochovat .. tak je fajn , že ještě nezabrala :sweat_smile:
mno rekord trhla.. vůbec ji to nevadilo, že byla hlady :wink:
19. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se chrápe, taky se těším na ordinačku :wink:
19. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už také spinkáme. V ČB jsme dopadli moc dobře, máme z berušky moc velikou radost.
Evi, gratulujeme Davídkovi k 6 měsícům a Kačko Kačence k 9 měsícům !!!!!
San, u nás máš taky skleničky. :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekujeme :dizzy_face: Davidku tobe vse nej k pul rocku :dizzy_face:
19. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus je to Jiřina Počová nad o je taky carka, ja nemuzu najit dlouhe o :grinning:
19. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu, káťo děkujem :slight_smile:

jitu jsem ráda, že v ČB vše ok.
19. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, když jsem četla co si dneska zažila Kadel, tak jsem ráda, že jsme nebyli doma, musela bych to absolvovat do 5patra. Jen jednu výhodu mám, voda je neustále v termosce.
San, chápu co jsi prožila, musel to být šok, hlavně že je Julče v pořádku.
19. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju za sklenicky :grinning:

u nas se nespi :slight_smile:. ale fakt to jsou zuby :frowning2:. ma natekle vsechny dasne :cry:

kato,to byl zazitek :sweat_smile: :frowning2:

evco,davidkovi vse nej k pulroku :slight_smile:
19. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,super ze kontrola v cb dopadla vyborne :wink:

me nastesti vypadek chytl kdyz jsme byli doma :grinning:. by me smejklo to nest do 6.patra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy sandruš, že by vylezly všechny najednou? to je pech, nám leze zatím jen ten jeden, ale taky je občas protiva :confounded:
a děkujeme za gratulaci
19. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady rozpis cen :slight_smile:

Nina - 500,- / 2 noci
Kata - 500.- / 2 noci
Anny- 500,- / 2 noci
Peťa - 500,- / 2 noci
Zuzka- 500,- / 2 noci
Sandra- 500,- / 2 noci
Renča - 500,- / 2 noci
ALča - 500,- / 2 noci
Katka- 500,- / 2 noci
Jiřina- 500,- / 2 noci
Evička - 500,- / 2 noci
Míša Valašková - 500,- / 2 noci
Lucka - 500,- / 2 noci
Klára - 500,- / 2 noci
Míša - 1000,- / 2 noci jelikož je sama na 2 lužáku
Zdenča - 1000,- / 2 noci jelikož je sama na 2 lužáku
Adriana - 1000,- / 2 noci
Šárka - 1000,- / 2 noci
19. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nina + Katka
Petra + Anny

Na jednom 4 lůžkovém apartmánu
http://www.sumavskachalupa.eu/index.php/cs/apartmany/apartman-4.html
-------------------------------------------------

Zuzka + Sandra
Renata+Alena

http://www.sumavskachalupa.eu/index.php/cs/apartmany/apartman-3.html
------------------------------------------------

Katka + Jiřina
Míša Valášková + Evička

http://www.sumavskachalupa.eu/index.php/cs/apartmany/apartman-6.html
-----------------------------------------------

Lucka + Klára
Míša

Na jednom 4 lůžkovým apartmánu
http://www.sumavskachalupa.eu/index.php/cs/apartmany/apartman-5.html
----------------------------------------------

Zdenča

Na jednom 2 lužkovým apartmánu
http://www.sumavskachalupa.eu/index.php/cs/apartmany/apartman-2.html
------------------------------------------------

Adriana
Šárka

každá má svou ložnici ve 4lužkovém apartmánu

http://www.sumavskachalupa.eu/index.php/cs/apartmany/apartman-7.html
19. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda co pisu,jsem chtela reagovat na vse a piopletla to. melo byt jito tobe ze gratuluju ke kontrole :wink:

evco,nevim, snad ne,snasi blbe kdyz roste jeden,natoz vic :frowning2:. nejhorsi je ze kdyz uz konecne vyleze (snasi to blbe cca 14 dni dopredu), tak si ani neodpocinem a leze dalsi :frowning2:
19. led 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři už aby byli zoubky venku vid :wink:
19. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já čučím na ordinačku ted jsem využila reklamy a koukám že tady je ticho po pěšině :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jituš super že v ČB bylo všechno pořádku a gratuluji k super kontrole
19. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tedy to je strašný, co nás to všechno čeká :unamused: :sweat_smile:

nin: šikulka šikovná
19. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davídkovi a Kačence přejeme krásné výročí :slight_smile: a Katko blahopřejem ke KO

San a Julinko vydržte to, myslíme na vás

Šári taky si vzpomínám, jaká byla Juli spinkulka. Taky úplně v pohodě prospala jedno krmení a nedala se vzbudit. Já ji i probrala (že sem ji otravovala) pak ji přebalovala - toho usnula pak ji zas budila.. několikrát sem ji budila na třikrát a pak sem to vzdala :grinning: :grinning: Jednou sem ž i měla strach, jestli jí něco neni,, že ji nemůžu vzbudit - nakonec pomohlo otřít nožičky stzdenou žinkou, chudinka malá, mě kdyby takhle někdo budil :angry: :angry:
Byla od malinka prcek, v nemocnici mi radily, at ji budim na krmení, aby to dohnala, ale když to nešlo, tak to nešlo :sweat_smile: pak sem ji nechala, at si určuje sama, kdy bude jíst.
19. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, Jitko tobě gratulujem ke KO, sem to taky zmotala, jak sem četala Sandru :pensive:
19. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek