Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
kvikvicek
19. led 2010
holky poradte, vy co kojite jak casto kojite behem dne, kdyz uz davate prikrm dopoledne v poledne , odpoledne a veceri? ja mam pocit ze mam moc malo mlika, kojim v noci , rano , a vecer kolem osme, v sest davame kasi, ja si nejsem jista, jestli ma mlika dost, prej to ma delat 600ml denne, a kojime tim stylem ze pekne polyka minutu a pak zuzla, jestli ji mam spis davat umely treba jako druhou veceri, v noci a rano kojit :-| ja fakt nevim, prsa se mi nenalivaji, nic, mam pocit ze uz tam mam jen almuznu :-S
kvikvicek
19. led 2010
holky napiste mi nekdo presny termin kdy jedem at to muzu napsast kamosce , nemuzu to najit, jste kecalky 😃
sayastautor
19. led 2010
kato, ja kojim rano a po kazdem jidle. vzhledem k tomu ze mi nic jinyho nepije,tak ji davam k prsu casto. v noci taky nekolikrat. s mlikem problemy nemam, stale jeste mi prosakuji vlozky do podprsenky. kolikrat pije tak az se zalyka :-N. takze ti neporadim 😞. ani nevim kolik podle tabulek by melo byt. a ji ti jogurt nebo kase?

kamaradka mi nevadi,jestli to jeste jde,u me problem neni

zuzko,tak snad se ji brzo zadari,musi to byt hrozny 😞
sayastautor
19. led 2010
24.-26.5.
sayastautor
19. led 2010
kacence vse nej k 9.-ti mesicum 😉

plati ten ctvrtek?
kadel
19. led 2010
Čau holky,
tak dneska jsem se pěkně nasrala, když jsem jela z města tak vypli elektriku, dojela jsem domů, 10 min před Kačenky plánovaným papáním, otevřu dveře, vlezu do výtahu a prd. Tak si říkám, dám si před barákem cigáro, měla přijet kamarádka, tak na ní počkám a do té doby snad elektrika půjde. Tak čekám, rozbil se mi zapalovač, tak jsem si ani cígo dát nemohla............Přijela kámoška a povídá, můžu u tebe nakrmit malého? Já jsem jí řekla že nejde elektrika a že asi těžko uvařím vodu, nejede výtah a do 4 patra pěkná štreka, tak jsme koumaly a koumaly jak dál. Kočárky jsme do sklepa dát nemohly, neměla jsem klíče ani od sušárny a dole jsem je nechávat nechtěla tak jsme kočárky i s dětma vytáhly až do 4 patra, já mezitím splašila mýho tatku at přiveze v termosce převařenou vodu. Jen co jsme vytáhly kočárky, přijel tatka, tak jsem zase ze 4 mastila dolů pro vodu. Jen co jsme vybalily děti z kočárků, tak el. naskočila. Já byla tak udejchaná, že jsem si musela na chvíli sednout aby to se mnou nešlehlo.
kvikvicek
19. led 2010
San dik, ctvrtek plati urcite. jogurt ji kasi taky,
ninus81
19. led 2010
Káto poprosím o jméno tvé kamarádky at si to mohu napsat do rozpisu a hodit jsem nový rozpis a cenu jooo děkuji
saarcik77
19. led 2010
tak se mi malou poidařilo probudit cca v půl 7.. vůbec ji navadilo, že už je doma v teple, že ji svlékám..nic spala jako dudek, tak jsme teď daly flašku a spíme dál.... 😃 jejda jen aby nám to vydrželo... stejně ji budu muset probrat, před chvílí kjsem slyšela padat poklad do pleny 😃 😃 😃
Káťo... to nas.... měla jsi den blbec.. u nás v našem zapadákově taky nešla elektrika...
ninus81
19. led 2010
Kačence taky přeji vše nej k 9 měsícům

Sabdři máš u mě ty skleničky
ninus81
19. led 2010
u nás se koupá a za chvíli dáme mlíčko a pujdeme do hajan
A já se těším na ordinačku
Teda Šári tak malá trhla rekord to spala pěkne dlouho a ted bude řádit 😃 😃 😃 😃
klaraemma
19. led 2010
ahoj,
tady taky nešla el cca od 14 - 15, no nic já pádím dvičit
saarcik77
19. led 2010
no doufám že ne.. zatím je v lehátku.. chci ji nechat chvilku strávit mlíčko, než ji půjdu přebalovat, aby mi vše nevyzvracela.. no uvidíme až ji položím.. kolem 8 mají přijít sousedky..zuzana atd tak stejně budou chtím malou vidět, pochovat .. tak je fajn , že ještě nezabrala :-N
mno rekord trhla.. vůbec ji to nevadilo, že byla hlady 😉
evulebobule
19. led 2010
tak u nás se chrápe, taky se těším na ordinačku 😉
murecka76
19. led 2010
u nás už také spinkáme. V ČB jsme dopadli moc dobře, máme z berušky moc velikou radost.
Evi, gratulujeme Davídkovi k 6 měsícům a Kačko Kačence k 9 měsícům !!!!!
San, u nás máš taky skleničky. 😃 😃 😃
kvikvicek
19. led 2010
holky dekujeme x-) Davidku tobe vse nej k pul rocku x-)
kvikvicek
19. led 2010
Ninus je to Jiřina Počová nad o je taky carka, ja nemuzu najit dlouhe o 😃
evulebobule
19. led 2010
jitu, káťo děkujem 🙂

jitu jsem ráda, že v ČB vše ok.
murecka76
19. led 2010
Tak, když jsem četla co si dneska zažila Kadel, tak jsem ráda, že jsme nebyli doma, musela bych to absolvovat do 5patra. Jen jednu výhodu mám, voda je neustále v termosce.
San, chápu co jsi prožila, musel to být šok, hlavně že je Julče v pořádku.
sayastautor
19. led 2010
dekuju za sklenicky 😃

u nas se nespi 🙂. ale fakt to jsou zuby 😞. ma natekle vsechny dasne 😢

kato,to byl zazitek :-N 😞

evco,davidkovi vse nej k pulroku 🙂
sayastautor
19. led 2010
kato,super ze kontrola v cb dopadla vyborne 😉

me nastesti vypadek chytl kdyz jsme byli doma 😃. by me smejklo to nest do 6.patra :-p
evulebobule
19. led 2010
tedy sandruš, že by vylezly všechny najednou? to je pech, nám leze zatím jen ten jeden, ale taky je občas protiva :-S
a děkujeme za gratulaci
ninus81
19. led 2010
tady rozpis cen 🙂

Nina - 500,- / 2 noci
Kata - 500.- / 2 noci
Anny- 500,- / 2 noci
Peťa - 500,- / 2 noci
Zuzka- 500,- / 2 noci
Sandra- 500,- / 2 noci
Renča - 500,- / 2 noci
ALča - 500,- / 2 noci
Katka- 500,- / 2 noci
Jiřina- 500,- / 2 noci
Evička - 500,- / 2 noci
Míša Valašková - 500,- / 2 noci
Lucka - 500,- / 2 noci
Klára - 500,- / 2 noci
Míša - 1000,- / 2 noci jelikož je sama na 2 lužáku
Zdenča - 1000,- / 2 noci jelikož je sama na 2 lužáku
Adriana - 1000,- / 2 noci
Šárka - 1000,- / 2 noci
ninus81
19. led 2010
Nina + Katka
Petra + Anny

Na jednom 4 lůžkovém apartmánu
http://www.sumavskachalupa.eu/index.php/cs/apar...
-------------------------------------------------

Zuzka + Sandra
Renata+Alena

------------------------------------------------

Katka + Jiřina
Míša Valášková + Evička

-----------------------------------------------

Lucka + Klára
Míša

Na jednom 4 lůžkovým apartmánu
----------------------------------------------

Zdenča

Na jednom 2 lužkovým apartmánu
------------------------------------------------

Adriana
Šárka

každá má svou ložnici ve 4lužkovém apartmánu

sayastautor
19. led 2010
teda co pisu,jsem chtela reagovat na vse a piopletla to. melo byt jito tobe ze gratuluju ke kontrole 😉

evco,nevim, snad ne,snasi blbe kdyz roste jeden,natoz vic 😞. nejhorsi je ze kdyz uz konecne vyleze (snasi to blbe cca 14 dni dopredu), tak si ani neodpocinem a leze dalsi 😞
ninus81
19. led 2010
Sandři už aby byli zoubky venku vid 😉
ninus81
19. led 2010
já čučím na ordinačku ted jsem využila reklamy a koukám že tady je ticho po pěšině 😃 😃 😃 😃
Jituš super že v ČB bylo všechno pořádku a gratuluji k super kontrole
evulebobule
19. led 2010
sandři: tedy to je strašný, co nás to všechno čeká :-| :-N

nin: šikulka šikovná
zuzankast.
19. led 2010
Davídkovi a Kačence přejeme krásné výročí 🙂 a Katko blahopřejem ke KO

San a Julinko vydržte to, myslíme na vás

Šári taky si vzpomínám, jaká byla Juli spinkulka. Taky úplně v pohodě prospala jedno krmení a nedala se vzbudit. Já ji i probrala (že sem ji otravovala) pak ji přebalovala - toho usnula pak ji zas budila.. několikrát sem ji budila na třikrát a pak sem to vzdala 😃 😃 Jednou sem ž i měla strach, jestli jí něco neni,, že ji nemůžu vzbudit - nakonec pomohlo otřít nožičky stzdenou žinkou, chudinka malá, mě kdyby takhle někdo budil ]-( ]-(
Byla od malinka prcek, v nemocnici mi radily, at ji budim na krmení, aby to dohnala, ale když to nešlo, tak to nešlo :-N pak sem ji nechala, at si určuje sama, kdy bude jíst.
zuzankast.
19. led 2010
Je, Jitko tobě gratulujem ke KO, sem to taky zmotala, jak sem četala Sandru |-|