• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

zuzi: děkuju
19. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem moc děkujeme!!! :slight_smile:
19. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi když jsou to "jen " zoubky, můžem být rády viď. Ještě že to nejsou už nějaký bacily a tak.. Známý chlapeček měl ve 4měsících hnisavou rýmu, chudinka malej :frowning2:

teď sem si vzpomněla, Juli má nejspíš od plenky odřené bříško, nevíte čím to namazat? jestli to tedy mám mazat? Už to má třetí den a pořád stejné - mazala sem to jen niveou
19. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: jasně já vím, takhle jsem to nemyslela. Vždyť když jsou to jen zuby,tak je to prkotina :wink:
19. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, to ne, není to prkotina, tak sem to zas nemyslela já.. jen když vidim, co všechno se může stát a co si tu už některé maminky vytrpěly.. A dnes ty zprávy, vidělas to? Jak spadl sníh na ani ne roční dítě v kočárku?
19. led 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: hlavně, že si rozumíme co? jsme jak dva tataři :grinning: :grinning: :grinning:

zprávy jsem viděla, docela hrůza :astonished:
19. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi ja bych zkusila calciovou mast
19. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, však si rozumíme :grinning: :grinning:
Z těch zpráv - já měla husinu a slzy na krajíčku, to musí bejt hrozný i ten malej kluk.. Já radši s Juli chodim po silnici, ale to jde jen tady u nás "na vsi" :sweat_smile: Byla sem včera v Písku (naštěstí bez Julinky)a tam je to děsný, všude chodníky zablokovaný klackama.
19. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jake kupujete papirovky dobry pomer cena vykon
19. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
je 84 ks za 330 moc?
19. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí, já kupuji zelené Tesco 64ks za 199 nebo Pampers 96ks okolo 300, kupuji plenky vždycky v akci, aby vyšla okolo 3Kč/ks. Teď mají na obojí v Tescu akci.
19. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tedy používáme pampersky na noc, jinak přes den látkujem,ještě nás to nepustilo. Ale v noci spí dlouho,tak by byl durch :grinning:
19. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
O těch střechách ani nemluvte, mám z toho fóbii a ani moc okolo baráků nejezdíme. :frowning2:
19. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo já sem moooc spokojená s Tesco plenama - teď sme je kupovali v akci za asi 199,- a kolik jich je? asi 62 to jistě nevim. Tchýně nám koupila pampers a ty nám nevyhovujou, jak se Juli vyčůrá, hned má ledový ruce i na pleně je to cítit, že je studená a studí to i Juli. Možná jsou prodyšný, ale pro nás moc :sweat_smile: Huggies byly lepší, možná stejný jako tesco - ale dražší :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo ne není to je dobrá cena
19. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, u sousedů to teď slítlo vepředu i vzadu a Davča spal zrovna v kočárku. Naštěstí nic, ale lekla jsem se :confused:
19. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme spokojený z pamperskama,fixiskama a i huggie s Tesco plenkama nemám zkušenosti ale hodně si je chválí ale vždycky když tam jedu zapomenu jaký jsou ty dobrý prý jedny jsou super a ty druhý prý šílený
19. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak to mi nenapadlo, že když má Terka studené ruce, že to může být Pamperskou, ty jí totiž dávám přes den, přijdou mi totiž pružnější, ale Tesco taky miluji , na noc jedinečně.
19. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, zelený jsou ty dobrý. :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, na noc paráda. Ty pampersky dodělávám ráno, když se Juli vyčůrá a vim že do hodiny bude bobek :grinning:
Nino super jsou teď ty zelený (bývaly fialový)
19. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jindra vecer odjel ja uklizela :wink: prejeme taky vse nej......kacence a davidkovi ale bez tak jsem to popletla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jito to je dobre ze doktorka chvalila terka je sikulka :slight_smile: jinak jste toho nakecali ze nevim uz na co reagovat zejtra jedeme do tech budejc jsem zvedava co tam budeme resit a co mi rekne :unamused: vezeme me tam jindrovo bracha tak aspon nemusim sama to bych nezvladla kdyby to bylo v nemocnici tak jo ale jinak to tam hledat to bych byla v prdeli :grinning:
19. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my jeste nespime. hraje si na dece.

ja kupuju jen pampers a vzdy v akci
19. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně jedtě opatrně, bude to asi klouzačka a at zítra taky dobře dopadnete.
19. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi meli taky ted pleny s teska a jsou dobry docela me ty pemprsky nevyhovujou nevim ani proc jo vlastne mi je prochcava a na noc pouzivame hugies a jinak jsou taky dobry kupuju je v dmku nejaky ekologicky jsou mekoucky ale nevim ted jak se jmenujou
19. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju zuzi jsem na to zvedava :unamused: tak ty pleny se jmenujou alana ted jsem na to koukla
19. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro tak kdyz jeste nespi tak snad bude dobra noc tak to urcite je tema zubama to je jasny :angry:
19. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: děkujem
a ty plenky, nejsou to Alany?
19. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jen pokazdy co napisu vsichni zmizite to delate schvalne ne ? :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojoj uz jsem to ted psala a jsou fakt dobry zatim mi vyhovuji teda adamkovi :wink:
19. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
adei, taky určo vyzkoušíme :wink:
19. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek