• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ja tu jsem.

kez by ta julca aspon pak spala v kuse. dalsi noc jako byla vcera uz nezvladnu :frowning2:
19. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, tak ať zítra taky dobře dopadnete a my děkujeme. Tak tyhle plenky neznám.
19. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
samdři: ta je snad neunavitelná :frowning2:
19. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káto díky za tu calciovku, uplně sem to přes tu debatu o plenách přehlídla :sweat_smile:

Jitko u nás jsou studený ručičky známka toho, že je něco v plence. U tesco plen to je trvá dýl, než ji studí

Pampersky mi taky pročůrá - kor teď když sme začaly víc pít čaj, Juli vypije na ex 100 při sváče a to je pak nálož :grinning: úplně se divim, že neměla žížu, když sem jen kojila. Ale ten litr, co by měla vypít, to fakt asi nezvládáme.
19. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, ta je fakt nevyčerpatelná, není na baterky :grinning: :grinning: :grinning: , asi ti zapomněli dát v porodnici návod, kde se vypíná. :grinning: :grinning: :grinning:
Nemyslím to špatně, jen obdivuji Julinky vitalitu. :wink:
19. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
San Julinka má tedy výdrž.. ta naše byla dnes taky plná elánu, než měla jít spát. KOpala ručičkama, nožičkama, kývala hlavou, kdyby to uměla, mává i ušima. Bylo umění ji po koupání oblíct. Pak naštěstí stačilo sednout k postýlce, zhasnout a začít krmit a byl klid, usnula, uff
19. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
v rychlosti jsem prohlédla o čem jste klábosili..
to jsou ty zelené tesco pleny tak dobré?? já zatím používám huggies premium...mají na zadíčkávh ty gumičky takže naše nálože naskončí na body :grinning: dostala jsem balík pempers a ty gumičky nemají a je věčně pročuraná, takže nic moc
19. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandri a jak ti spala dneska pres den :unamused: no zuzi tak to me nenepadlo ze by to mohlo bejt ze je pocuranej ze ma studeny ruce on je ma furt rikaji vsichni okolo ze to ma po me tak mozna ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari ty hugies mam kvuli tomu rada ze tam jsou ty gumicky myslim ze ty s teska to nemaji ale jsou snad lepsi nez pemprsky dokonce se mi zda ze se mu svlikaji jak se hejbe tak povoli a proto se procura
19. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do peřin, tady je něco na dobrou noc :grinning:

http://sendables.jibjab.com/view/igVNdZfnDtaDLwlT
19. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky pořád studený ruce i nohy, tak sem řikala, že to má taky po mně, ale když tu neni vyloženě vedro, tak to u nás fnguje jako znamení "potřebuju přebalit" :slight_smile:

Šári taky maj gummičku
19. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi koukám že jsi asi všestranně nadaná :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi teda vam to jde jste sikovny :grinning: :grinning: zuzi tak schvalne to budu ted sledovat :wink:
19. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si pustila Evku na dobrou noc a jdu taky hajat.
Šari, mají gumičku na zadní části u zapínání. Já jsem s nima opravdu moc spokojená. Ale musí to být ty zelený!!!!
Jinak Evi super!!! :grinning:
19. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri zkus :slight_smile:

Jdu taky spinkat, tak papa
19. led 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak až pojedu do tesca tak je zkusím.. koukala jsem naše zásoby 3-6kg se tenčí :confounded: a ty co máme 4-9kg v nich ještě plaveme :grinning: :grinning: ještě jsme moooc prťavé.. jsem počítela s velkým dítkem, když kluk měl v 37 tt 4005g.. strašili mě, když jsme měla těhu cukrovku jak bude mít velké dítě a ono jen 3250g. akorát inzulín mi ještě zůstal.... už mě to nebaví ... znám lepší píchání než inzuínové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri si stěžuješ že sotva napíšeš, že všichni zmizí........... taky mám ten pocit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
co schody už je máte??
19. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobrou noc
Učím se s tatkou autoškolu zítra dělá testy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15117951 našla jsem pěkné lahvičky..objednala jsem si je tak jsem zvědavá jak se osvědčí :wink:
19. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dik, Sarko ty lahvicky vypadaji dobre :wink:
19. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadají mooc dobře, jelikož kojím a jen večer dávám flašku, tak aby mi pak Naty chtěla prso, zatím jí to žádný problém nedělá...ale pro jistotu :wink: zaujaly mne ty savičky jak jsou vymakaný a cena je super.tak snad se osvědčí
19. led 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak já než se sem dostanu, tak jste všichni pryč :frowning2: :slight_smile: .
Přelouskala jsem vše, co jste napovídaly a málo toho nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ninuš velká pochvala za to jak krásně jsi to zařídila, jsi móóóc šikovná.
Tak a teď se mi vykouřilo z hlavy na co jsem chtěla reagovat :fearful: ...
Sandruš je dobře, že je Julča v pořádku, určitě se musela leknout. No a to spaní, to je teda síla. Moc ti přeju, aby se to co nejdřív zlepšilo, to se nedá vydržet dlouho.
Plenky - používám také z Tesca. Momentálně mám teda Pampers, ale Terka se opět osypala, tak je musíme změnit.
U nás taky nešla elektrika, naštěstí když jsem jela domů, tak už výtah jezdil.
Káťo pěkně jsi si zaběhala po schodech :wink: .
U nás dnes od odpoledne nejde topení :angry: , nevím co zase ty moulové dělají, hlavně, že z teplár. komína se valí plno páry :angry: . Teď tu sedím zabalená v dece.
20. led 2010 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin hodně štěstí taťkovi v testech :slight_smile:
20. led 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jeden dotázek, dívala jsem se na ten pokoj, který mám přidělený a ono je tam přízemí a podkroví. Ona Terka je docela hrrr a schody jí docela zajímají, tak mám strach jak jí uhlídám. Šlo by mě s někým ještě prohodit? Nebude to nějaký problém? Moc děkuji, snad v tom neudělám moc velký zmatek :cry: .
20. led 2010 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to tak prohlížela a č.7 je stejný, ale není to po schodech
20. led 2010 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě č. 6
20. led 2010 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
tak dracice usnula v pul 11, v noci byla nekolikrat vzhuru a budicek mame od 7 :slight_smile:. ted uz zase radi. nevim po kom teda je :sweat_smile:. v rodinach z obou stran jsme vsichni spaci :sweat_smile:

alco,jake bylo maskarni?
jak to ze vam nejde topeni? to je bordel :rolling_eyes:

sari, ty lahvicky vypadaji dost dobre :wink:
20. led 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juu,tak uz mame v klokanech tehuli :slight_smile:. neplanovane teda.
20. led 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
také přeji všem krásné ránko...mrazivé a mlhavé... fuj a to dneska musím jet do strak k topinkovi.. vůbec se mi nechce tohle počasí tahat malou..njn.... :frowning2: nedá se nic dělat
noc jsme měli cekem dobrou... po flašce v 8 usnula do 3, nakojila jsme a začar řev..asi prdíky tak jsme asi hod řvaly a kroutili se.tak jsme ji dala kapičky seb simplex an prdy..jsou od 3týdnů, ty nám jsou až zítra :confounded: ale ppomohly..za chvilku měla po bolení a usnula mi až do půl 7 napapala se a spinká zase.....
20. led 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,ja zrovna dneska musim taky do mesta a do prace :frowning2:. snad se to jeste vybere
20. led 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek