• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

mno.... nevypadá to, ani nahlásili, že by se mlhy měli zvednout.. jsou prý na celém území čr a budou celý den... prý to je i namrzlé.. tak to mám radost v tomhle jet... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
malé asi ještě zabírají kapičky..prdí o stošest :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak na maškarní to byl děs. Terka se bála a nechtěla se hnout z místa. Celou dobu jsem s ní byla v předsálí a nehla jsem s ní. Fňukala, že chce domů za tátou. Seděly jsme v koutě a jen tak pozorovaly děti kolem. Chtěla jsem s ní jít i do Kulturáku, ale po tomhle jsem si to rozmyslela, ještě je na ní asi brzo. Škoda :frowning2: .

Počasí dnes nic moc, zatím. Taky doufám, že ta mlha a sychravo během dne zmizí.
20. led 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka sedí u TV a sleduje Teletubbies, dnes vstávala brzy, tak doufám, že nebude problém s uspáváním, ikdyž cesta ven mě nemine, jinak nemám šanci jí uspat. Když mě to tak nebaví jezdit sama s kočárem. Brouzdám po městě a čučím na výlohy, už je znám jako svý boty :slight_smile: .
20. led 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat, nevíte náhodou o někom, kdo shání dětskou ohrádku? Je to ta síťovaná. Terka v ní být nechtěla a mě to tady leží a překáží.
20. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Tady je mlha jak blazen, snad to prejde :confounded: taky musim odpo vyrazit, jak jinak :slight_smile:

Evi, to video je dooost dobry, jaky mate pekny ucesy :grinning: :grinning: :grinning: zase jsem se pekne pobavila po ranu :wink:
20. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alco, tak to zkus dat na bazar na konikovi, i na mmb, tam to frci celkem dost :wink:
20. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kecalky,zběžně jsem vás dočetla

ad plínky taky mám nejradši tesco essential,ale ted jsem se nechala zlákat na pampersky a jsou to ty s aloe a míša se po nich osypala na pulině,tak jsem dneska vyslala frantu,aby mi koupil tescácký a tenhle zbytek se pokusím udat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě ke všemu,pokaždý je po nich ráno mokrá až na břiše

tary vy jste byli na maškarním?já bych taky na nějakej chtěla,ale tady v okolí nic není,tak až budou mít v krtečkovi a asi vezmu oba dva,ježdění s kočárkem ti nezávidím,jsem ráda,že už ho nemusíme používat,míša spí doma,většinou usne mezi jednou a druhou a spí tak 2 hodky,ale samozřejmě,když potřebuju,aby spala,tak se jí nechce

z basketu jsem včera přišla po 20 minutách,nějak jsme se nesešli a nakonec jsem byla ráda,je mi nějak nevalně,musela jsem si udělat večer čajíček a hot rem,trošku to pomohlo,ale stejně mě bolí hlava,záda a začíná se mi spouštět rýma :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
20. led 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky já mám dneska narozky tady na koníkovi,přesně před rokem jsem se přihlásila poprvý :grinning: :grinning: :grinning: ,takže před rokem měla míša šestou nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda pouzivame nejvic pampersky, moc nam vyhovuji a nikdy se nestalo, ze by je procurali.
Ale i Tesco plenky jsme meli parkrat, taky nejsou spatny.
20. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampersky jsou fajn, ale Terka je po nich taky osypaná a to mám bez toho aloe. Když jsem jí dala s aloe tak jakmile se počůrala, tak strašně brečela a tahala za plínku. Asi jí to pálilo, nebo taknějak, protože když jsem jí plínu sundala, tak byl klid.
20. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono asi u holčiček je to jiný, přeci jen jsou na ty vůně v plenkách asi háklivější. Nám tedy pampers taky nic nedělají

Ani, :grinning: to víš, snažili jsme se na to načesat. Zvlášť Vašík :grinning:
20. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja si pampers nemuzu vynachvalit. nikdy mi je neprocurala,neosypala,nic. me se teda osypala po babylovkach, pritom kdyz byla mala,tak je taky mela a to ji nic nedelali. az ted.

alco, tak asi je na to maskarni jeste mala. pristi rok to bude lepsi :slight_smile:

a nekdy se muzem domluvit,kdo bude chtit a muzem vyrazit na prochazku :slight_smile:. ale aspon az bude lepsi pocasi nez dneska. kdybych nemusela do ty prace, tak me ven nikdo nedostane :sweat_smile:. vlastne jo, musime na postu a chcem si s edou zajit na obed :slight_smile:
20. led 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky přidávám do pampers klubu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nám vyhovujou nikdy žádné osypání,pročurání jen škoda že jsou dost drahý ale díky bohu je vždycky koupím v akci

Šári flaška pěkná ale s touhle značkou nemám zkušenost mě vyhovujou AVENT a jak píšeš že savičky jsou vymakaný tak ty samé jsou jak u Aventu, Mam no prostě snad u většiny těch flašek
20. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alči to se kdyštak ohledně těch pokoju domluv z někým jestli by si to vyměnil jooo :wink:
20. led 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak přeji krásný ráno a den :grinning:
20. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak domik ve skolce adamek usina v postylce tak po 11 ho vzbudim a po pul 12 jedeme jeste stema plenama ja u domika pouzivala jen pemprsky a vyborny nejsou spatny jsou mekoucky ale ktery jsou jeste lepsi tak pemprsky ty novy bily baleni kupovala jsem je v dmku ale jsou drahy sari schody budou uz konecne tak za 10 dni tak se tesim jinak flasky pekny tak jsem na ne koukala a maji na ne i ten termoobal teda myslim ze jo mi mame zatim MAM a taky dobry
20. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
u nás se spinká a obídek na plotně.
Lahvičky máme taky MAM a jsem naprosto spokojená, máme i dudlíky. Ze začátku jsme měli samosterilizovací od CampolBaby, taky super, ale nebyli antikolikové, tak teď je máme na čajík, zrovna dnes se chystám koupit nový dudlíky na lahvičky.
20. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my mame krome mam vsechny druhy a prd platny :sweat_smile:
20. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pro Terku dudlíky, lahve od MAM. Vlastně všechno od MAM. Zkoušela jsem i jiný dudany, ale ta naše potvůrka nic jinýho nechce
20. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame na mlicko MAM, ty nemaji chybu a hlavne se krasne umyjou, a na cajik Aventky.
I NUK flasky jsme meli, ale ty nic moc.
20. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, jak píšeš teď o tom umytí MAM lahviček, tak to teď máme docela problém, každý večer je vyvařuji a když uschnou tak na nich zůstává usazený vodní kámen, nebo co to je. Po půl roce budu muset koupi nové lahvičky, jsou fakt ošklivé, i ta guma je taková ošklivá, máme ti antikolikové. Nevím co s tím, tak jsem koukala včera Globusu na obyčejný od MAM, máme jednu velkou na kaši a ta je ok.
20. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo? Ty nase vypadaji porad jako nove, je to vodou.
Kazdopadne vyvarovat nemusis kazdy den, tim se ty flasky strasne opotrebovavaji, ptala jsem se dr a rikal, ted jak jsou vetsi, staci jednou za tyden.
20. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si myslela, že je to vodou. My máme fakt ošklivé. Ale teď jsem vyzkoušela MAM savičku do těch samosterilizovacích tak zatím nové kupovat nebudu a uvidím. Pijeme mlíčko jen dopoledne, ráno a v noci. Jinak ho do Terky nedostanu, když vypije 300ml mléka za24 hodin tak jsem ráda.
20. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera nám paní doktorka říkala, že je Terka hodně inteligentní, tak jsme se tomu pak smáli :grinning: :grinning: :grinning: , říkala jsem, aby pak nepropadala už v 1.třídě a ona asi je. :grinning: :grinning: :grinning: Měli jsme vyrazit babičce naproti k mašince a ona ještě spinká, dnes zase hodinu a půl, jinak jsem ráda za 30min., to zase budu poslouchat, jakého mám andílka. :grinning: :grinning: :grinning: Atd. :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja vyvaruju po kazdym piti protoze nevim jakou mame tady vodu a nechci aby na to nejaky svinstvo zustavalo :grinning: ted objedvam a zachvili ho musim jit vzbudit ten bude hotovej spi pul hodky
20. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobre, ze jste dopadly na kontrole skvele, a vidis, jeste takove prijemne zjisteni :wink: :slight_smile:

My jsme ted konecne po 45min radeni v postylkach usnuli :slight_smile:
Doufam, ze aspon ta pul hodka to bude jistit.
20. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tyvole prej objedvam :grinning: :grinning: pardon holky papam obed :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito to ta oktorka nemusela ani rikat to je snad jasny ne :grinning:
20. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě :grinning: :grinning: :grinning: , hlavně nechápu jak to může o půlročním dítěti říci, jen když dělá neurologické vyšetření, no kéž by měla pravdu a nemusela se chudák nějak ve škole dřít. Ale což, hlavně mě potěšila, že je úplně v pořádku a to, že nevydržela v bříšku tak jak měla nenechalo žádné následky. :slight_smile: I když my musíme být šťastný i za těch 36tt, kdyby vydržela o 2dny déle, nemusela být nedonošená, to je ten paradox. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito a dokdy to je nedonosenec???
Ja jsem rodila 36+6
20. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek