• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ale kluci byli veliky :slight_smile:
20. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, v porodnici mi řekli 37+0tt a nebude mít nálepku nedonošená, my jsme 36+5tt.A všude nás berou o ty 3týdny zpět i očkování jsme posunuli. Chtěli o ty dva dny vydržet, ale UTZ byli čím dál horší, Terka byla akční už v bříšku a tak si tam mordovala šňůru. Už 23tt mi doktorka řekla, že to bude čutálistka, nevydržela chvilku s nožičkama v klidu a má to pořád, není v klidu ani u jídla, jsme tak okopaný, teď už jsou to rány.
20. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme potom o jeden den :slight_smile:
Ale nikdo nam nikdy nerekl, ze bychom patrili mezi nedonosene deti.
Ockovani jsme ale taky meli posunute.
20. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my máme lahvičky od mamu,nejdřív pohodě,ale poslední dobou se začalo objevovat,to co píše jíta,nejhorší je,že mi to nešlo vymejt ani štětkou,zůstávalo to v záhybech,nakonec jsem to vyřešila tak,že jsem do toho narvala papírovou utěrku,pořádně to zakvedlala štětkou a hle šlo to :wink:

nin když vám ty papersky vyhovujou,tak já ti je nechám,tedy pokud se neozve kamarádka,který jsem je nabídla.je to mega balení,ale použito cca 20 plen
20. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my jsme 36+4tt a jsme taky braný jako donošené miminko i když moje gynekoložka se tomu dost divila jak to mohli v porodnici napsat že malej je nedonošenej, jestli to v porodce brali podle váhy (2600g - ježiši to byl hubenour)

Jituš klidně my je z užitkujeme máme velikost 4 :wink:
20. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslim, ze se to urcite bere podle vahy, my meli 3kg :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin jsem lucka :grinning: :grinning: :grinning: a jsou to 4+,když se neozve kámoška do tý dobynež sem pojedeš k maškovi,tak jsou vaše,už jsi zjistila,kdy to sem jedeš? :wink:
20. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám zatím lahve v pohodě, až na to, že jsou trochu podrápaný jak občas upadnou na zem
a už je vyvařuju tak jednou za 14 dní, dřív to bylo 1x týdně, ale teď už je Terka větší tak to neřeším

Nin malej byl teda drobísek, když si představím tu mojí obřici (myslím při narození :slight_smile: )
20. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci dobrý já jsem zmatená jak lesní včela a nasraná k tomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
co pak tě rozčílilo
20. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo asi copak? :grinning:
20. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsme po obědě a za chvilku vyrážíme ven, jen musím počkat až se mi stáhne film, nějak se to courá
20. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
serou mě s tou objednanou autosedačkou je to už téměř 14 dní a stále nic nereagujou ani na 4 email na nic dneska až půjdu na poštu tam zavolám a to bude ratata hlavně že u sedaček Maxi cosi mají napsáno že ty co jsou napsáné skladem ta co jsem vybrala je v detailu napsáno SKLADEM tak že je posílají do 2 pracovních dnů at počítám jak počítám objednávala jsem jí 8.1 a to je sakra víc než 2 dny :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

a ten muj blbec neudělal testy - zaplatil 700,- za komisaře, a sebrali mu řidičák ten dostane až testy uděla na další jde za 3 týdny to bude opět 700,- a jestli už je neuděla bude z Honzíčka SIROTEK
20. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš koukala jsem se na tvé fotečky a Hozík dostal od Ježíška stejnou tříkolku co má Terka, máme červenou
20. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, neudělal? to je ale smůla
Se sedačkou se ti nedivím, že jsi naštvaná, já měla to samé s fusakem. Čekala jsem na něj 4 týdny a to taky uváděli, že je skladem
20. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla s malou na očkování, tak jsem zvědavá jestli bude mít nějakou reakci
20. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin to je fakt den blbec,co se honzovi nepovedlo? Teorie nebo praxe? A proč to může dělat až za 3 týdny?

čekám,jestli dorazí honzík ze školky,včera mi poslala babička sms,že je u nich a 5 minut na to byli tady,že prej si to u vrat rozmyslel a chtěl domů k mámě :wink:
20. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci teorie na jízdy šel ve 11hod prý jim ani neukázali v čem chybovali
Taky mě překvapilo že až za 3 týdny do té doby ho budu vozit já jako medvěda a on bude sedět v zadu s malým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Alči ta tříkolka je super už se těším až bude teplo a vyrazíme
Já přemýšlím co se té sedačky týče že jí teda objednám od jinud když nejsou schopni o jakoukoliv komunikaci
20. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Luci k Maškovy jedu 3.2 - 9:30
20. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
na jedničce v sama doma je ted o testu mléčných výrobků pro děti
20. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin,doufám,že tentokrát na to kafe přijdeš,nechceš přijet i s kátou,že by na tebe počkala tady u nás a vybraly byste si nějaký hadříky :wink:
20. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím se sní domluvit bud přijedu s Káťou a nebo s Honzou sama jet nemužu jak mě prokřupáva tak mě bylo minule mdlo
20. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to domluv :wink: ,honzis je doma,přines za školky krásnej fotorámeček,ručně vyrobenej se svojí fotkou a taky přines pozvánku na maškarní :grinning: :grinning: ,mají ho 24.2.,tak se musíme domluvit,jestli půjdeme,honzík má ten den akorát narozeniny,tak uvidíme :wink:
20. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla taky na maškarní - šla bych za strašidlo to bych nemusela shánět ani masku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak kamarádka se ozvala a plíny si vezma,ale to neznamená,že nezajdete!!! :grinning:

nin mám obavu,že jsem na tom podobně s tou maskou na karneval
20. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, konečně mi to jde :wink:

včera jak nešla elektrika tak nám tady spadnul servr a my byli bez netu, katastrofa :angry:

já jsem dneska ani nevařila zbylo ze včera tak jsem se vrhla na prádlo, malej je zalezlej v ložnici a táta jde dělat dveře do koupelny nahoře, takže už se to pomalu ale jistě chýlí ke konci, což jsem moc ráda :dizzy_face: :dizzy_face:

holky jsem pozvaná na večeři :sunglasses:
20. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni - od kohopak? :wink:
20. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsme dorazili domu adamek spi byl strasne hodnej docela me prekvapil :wink:no nic zvlastniho nam nerekla ma 6145tak aspon ze trochu nabral a jinak jeste tak mesic dva mam kojit nez zacneme davat susenky atd. s lepkem a pak se na to mamk lidne vykaslat jinak jemu prikrmy muzeme zacit davat pozor na slozeni na tech sklenickach a misto jogurtu treba pudink udelat v nutrilonu mesic zeleninku a pak teprve ovoce vzdy cekat tak 4dny jestli nebude reakce ale to je normalni testy delat nebude ze je jasny ze je alergickej tak ho nebude trapit v roce mame priject
20. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: to mě taky zajímá, kdopak tě pozval? :wink:

adri: tak vesele do příkrmů :grinning:
20. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky od hezounka, bude ve strak. 2 dny a tak prý aby se nenudil :grinning:
20. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek