• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
tak fakt je nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . i vanicka :slight_smile:. to ta nase postylka neni takova jak je to cestovni a nejde vyzdobit kolotocem a tak, ale ja si to vynahradim na jinych vecech :grinning:
8. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin a budes taky resit ohradku nebo neco kvuli Rexikovi?
8. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři, moc děkuji za pochvalu já se na tu postýlku pořád chodím koukat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak o ohrádc také přemýšlím - jistota je jistota
Lehátko jsem si také objednala - přesně to z toho odkazu
Nějak nemůžu spát - ráno mě čeká ta kontrola tak jsem nějaká nervní :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. bře 2009 v 00:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja ohradku chtela a pokud mozno hnedka od zacatku, tak na ni cekame :slight_smile:. preci jen je endy jeste stene a takovy trdlo, tak aby ji nechtic neublizil a pak i kvuli hrackam a dudlikum, taky by se mu libili :grinning:. Takze mam v planu mit v ohradce hraci deku a treba i to lehatko a budu klidna, vim ze kdyz se dojdu na wc, tak je mala 100% v poradku :slight_smile:. a postylku chci aby slouzila opravdu jen na spani, tak tu vyuzivat nechci.

Nin,Kato, myslim na vas! Koukejte se po kontrole ozvat!!!
9. bře 2009 v 06:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
sandruš ranní ptáče a princezna se pořád parádí co? :dizzy_face: :wink:
u nás je dneska bohužel uplakaný den,ale naštěstí jenom z mamky strany, umřel mi děda a já na něj byla tak závislá,tak jsem hromádka neštěstí :pensive: :cry:
9. bře 2009 v 06:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni, to me moc mrzi :pensive: . ale on vas tedka bude hlidat z nebicka :slight_smile:

jinak ja se rano zvazila a od patka jsem pribrala 1,5 kg, coz uz se mi opravdu nezdalo, z jidla to neni a ani uz moc nepiju, tak jsem radsi volala sestricce k braunove a kdyz se mi nebude cokoliv zdat, tak kdykoliv prijit a kontrolu mi radsi presunula z patka na stredu. Snad to bude v poradku a nejlepe kdybych do ty doby zacala rodit :grinning:
9. bře 2009 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Kátě moc gratuluju, to je fajn, že to tak nakonec dopadlo.

sayast: už aby se to rozběhlo co?
9. bře 2009 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no kez by do ty stredy nez pujdu na kontrolu, jinak se snad utopim :sweat_smile: :rolling_eyes:

jestli muzu vsem poradit, tak babske rady na vyvolani ani nezkousejte, stejne nic nefunguje :angry: . Zkousela jsem snad vsechno a nic :unamused:
9. bře 2009 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,ani jsem se večer nestačila rozloučit,ale musela jsem jít převařit vodu na mlíko,tak k počítači zased Franta,a pak ho vypnul,
Zdeni,upřímnou soustrast,když jsem ztratila svýho oblíbenýho dědu,tak jsem z toho taky byla špatná,no a teď už máme Franta i já po jednej babičce,tý manželově je 94 a tý mý bude teď v neděli 80 :slight_smile:
Sandři,myslím na Tebe,aby už to bylo,co nejdřív,kdyby ti mělo být hůř,pocit,že už se nemůžeš ani nadechnout,tak neváhej a jdi na kontrolu
Holky je škoda,že jste tak daleko,zrovna včera jsem probrala Míšin šatník a vyřadila věci,co už jí nejsou,příští víkend je tady u nás burza,tak je chci prodat,nemám to nafotit,kdyby se vám něco líbilo?
Ať vám dopadnou dobře kontroly
9. bře 2009 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evco, tobe ty tydny taky krasne skacou co :dizzy_face:
9. bře 2009 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky koukám jste tu pylné jako včeličky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni je mě to také moc líto :frowning2: :frowning2:

Za to já jsem nervozní jak sánky v léťě v devět mě má vyzvednout Káťa a vezemě na tu kontrolu :frowning2: :frowning2:
9. bře 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři za to mě skáče prd a né týdny - mám pocit že se to vleče jako žvýkačka :angry:
9. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin, vse bude v poradku !!! nestresuj se zbytecne :wink:. je tam i skvela sestricka :slight_smile:
luci, dik, snad to tak daleko nezajde a mala se umoudri :sweat_smile:
vecicky klidne nafot, ja toho mam teda mraky, ale treba se neco najde cemu neodolam :grinning:. ja se teda dop chystam za tou kamaradkou, tak to ja zas budu zasobena :grinning:. aspon budou dalsi vecicky na nuchani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale, nin, vzdyt uz to mas taky za par :wink:

skoda ze se u braunovy nesejdem, ty budes chodit pondelky, Katka uterky a ja stredy :grinning:. snad ne dlouho :sweat_smile:
9. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
po snídani se chystám zajít do sekáče,zítra jedeme na návštěvu do budějovic za kamarádkou,která má chlapečka o dva dny staršího než Míša, a za výlohou jsem viděla krásnej svetřík,tak aby mi ho nikdo nevyfouk :wink: ,takže stejně zase něco nakoupím i těm svejm dvěma prďolům
taky chci zajít za známou a půjčit si od ní chodítko,protože Míša začala před sebou tlačit židli,tak aby měla rozlet po celým bytě,ne jen v kuchyni :slight_smile:
9. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem si to tak hezky naplánovala a venku začalo lejt :confounded: ,tak uvidíme
9. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
treba je to jen prehanka, u nas taky zaprselo a uz to vypada ze vykukuje slunicko. ale asi to bude cely den :unamused:
ale naplanovany to mas krasne :wink:
9. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Měla jsi pravdu sandři,vylezlo sluníčko,tak jsem zvědavá kolikrát nás cestou potká prška :fearful:
9. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ani jednou :wink:
9. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
budu ti věřit :slight_smile: ,jdeme se oblíkat a venčit se ,ona totiž mišule v kočáře zaručeně usne a je tam schopná spát aspoň 2 hoďky,ale kdo s ní má trajdat venku :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
stáhla jsem ten program na zmenšení fotek,tak uvidím jestli se mi i povede s ním zarábať :fearful: :confused: :dizzy_face:
9. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
murecka: chodím převážně do toho sekáče mezi drogerkou a sedmou,má tam na mimísky a malý děti větší výběr,je tam příjemná prodavačka a mívaj docela často akce jako 2+1 zdarma,nebo teď měla 2 mikiny ak tomu triko zdarma....
9. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky v novém týdnu,

Ninuš, postýlka je moc pěkná, asi do ní také půjdeme v té olši. :slight_smile:
Mispul, děkuji za tip na sekáč, i když já tu paní teda moc nemusím, byla mi nesympatická už v Samce, ale třeba jí tohle více baví a je milá, nemůžu posoudit, ještě jsem tam nebyla. S oblečkami čekám až po UTZ u Čutky a ten bude 20.3. tak už se dočkám. :grinning:
Babičku jak včera vozila Míšu jsem viděla u školy, zrovna jsme jeli k mamce na obídek. :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem manželovi hlásila, že je to tvůj kočárek. :grinning:
Já si snad žádný kočárek nevyberu, v sobotu jsme byli v Plzni a já koupila akorád dudlíky od Aventu, snad budou dobré. :slight_smile:

Kadel, moc gratuluji k pozitivnímu testíku!!!! :grinning:
9. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
akorát jsem se vrátila,nezmokli jsme,ale zima téměř nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,Míša ještě spí,tak jsem ji nechala pod schodama,v sekáči jsem byla úspěšná,jak jinak :grinning: :grinning: :grinning: ,kamarádce jsem pro Honzíka koupila svetr a rifle a Míše super tričko a růžový manžestráky,jen našeho Honzíka jsem nějak zanedbala :frowning2:
chodítko nemám :cry: ,protože jsme se špatně pochopily,já chtěla jen takový,co za ním chodí a ona mi chtěla půjčit to,jak v něm dítě sedí :cry: a to my nepotřebujeme.
muracka,mamča to taky říká,že jí tady zdraví lidi,co znaj náš kočár,tak je jim jasný,že patří k nám.Jinak jste dobrý,že si to necháte říct,my to nevěděli ani u jednoho,chtěli jsme to jako překvapení a poved se nám páreček :dizzy_face:,zřejmě šikovnej taťka :grinning: :grinning: :grinning:
Nini,prohlídka doufám v poho,postýlka se mi taky líbí,když na ni máš prostor,tak je to super,když jsi psala,jak velkej máte byt,tak to tam prcek jednou bude mít tělocvičnu,co :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsou to , ale slušný lidi v tom Protivíně. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to je fajn, že jsi nakoupila. musím tam taky někdy vlézt a ne jen koukat do výlohy. No já to taky nikdy nechtěla vědět, protože si pamatuji, když se narodil synovec, tak jsme věděli, že to bude kluk a pak, když brácha volal, že je to kluk atd., tak jsem říkala, že je to divné, když jsme to věděli. Ale teď jsem změnila nějak názor a hlavně je tolika krásných věcí tak, aby jsme věděli co koupit. :slight_smile: Původně jsem myslela, že to budeme tajit alespoň babičkám, ale jsem hrozná nevydržela bych to. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A moje mamka mě má tak přečtěnou, že by to stejně zjistila. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě já chtěla,aby to bylo tajemství a znám se,nevydržela bych to a vyžvanila to,tak jsme to vědět nechtěli :dizzy_face:
9. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Moje mamka už se nemůže dočkat, vzali jsme jí do bejby centra a hned by tam vše kupovala, musím jí krotit. :grinning: :grinning: :grinning: Sice to bude její druhé vnouče, ale synovce si moc neužije, i když jsou jen v ČB, ale švagrová je jiná a vůbec ho nepůjčí, už mu bude v květnu 5let, když tam mamka jela vozit tak nikdy nemohla jít sama, vždycky pořád s ní jak ocásek a to jí ještě nejradši strčila vodítko se psem, ale to si mamka nenechala líbit a hrnula se ke kočáru.
U tchýně to bude první vnouče (manžel je jedináček), tak snad budu mít hlídací babičky, alespoň to slibují. Já si myslím, že je to dobré i pro děti, aby nebyli závislé jen na mamince. :slight_smile:
9. bře 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně tak a počkej,jak ty si odpočineš,není nad to,když ti občas někdo vezme ven povozit.Naše mamča jezdí,už i s Honzíkem,Frantova maminka moc ne,ale kvůli tomu,že jí moc bolí kolena a znáš to tam,je to všude z kopce do kopce.Ale kdykoliv potřebujeme,tak pohlídá,takže je to super,však si užila Honzise,když jsme jezdili fandit na hokej do budějek a kdaž jsem dělala autoškolu.Naše mamča je zvyklá i hlídat přes noc,takže i toho občas využíváme :dizzy_face:
9. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vy jste se rozkecali :slight_smile:
ja byla u ty kamaradky, tak mam zas oblecky a jsem stastna jak blecha :dizzy_face:
jinak u me zadna zmena :unamused:
ale babicky taky mame hlidaci, aspon teda moje mamca urcite, tchynka, ta se bude bat dokud aspon trochu nevyroste, ale nevadi, mamka to vynahradi :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
I to je naprosto normální,vždycky máš blíž k svojí mamce,Frantova maminka se ze začátku taky bála,ale až trošku povyroste,tak se to srovná,hlavní je,že bude chtít :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři, tak to jsi se potěšila a budeš mít zase co přendavat. :slight_smile:
Tchýňka si myslím, že se taky bude trošku bát, přeci jenom je jí 70let, ale v kočárku povozí určitě. Moje mamka se stará o nemohoucí babičku, takže se moc zdálit nemůže, ale mi rádi dovezeme mimčo. A hlavně i teď jsme pořád u ní, alespoň já. Já si tady v těch Strakonicích nemůžu zvyknout, nikoho tady neznám, takže jsem pořád jen doma a to mě nebaví, takže jsem většinu času v Protivíně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek